סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> עוד מוצרים >> וולה פרופשיונלס: צבעי שיער INNOSENSE from KOLESTON PERFECT
 

וולה פרופשיונלס, החברה המובילה בתחום צבעי השיער המקצועיים, ממשיכה להוביל ולחדש, והיא הראשונה והיחידה להציג את החידוש פורץ הדרך: KOLESTON PERFECT INNOSENSE ; סדרת צבעי שיער מקצועיים, המפחיתים את הסיכוי לפיתוח תגובה אלרגית.
בשנים האחרונות, אנו עדים למודעות הגוברת של הצרכנים למרכיבי המוצרים כמו גם לבריאותם ואיכות חייהם. אנו חיים בעידן בו השפעותיהם המזיקות של כימיקלים במוצרי הצריכה השונים ידועות  והחיפוש אחר חלופות בריאות באיכות גבוהה הוא דבר שבשגרה. KOLESTON PERFECT INNOSENSE, מותג צבעי השיער המקצועי הראשון המכיל את מולקולת ME+, הוא התשובה לצרכנות הבריאה בתחום צבעי השיער. 
סדרת צבעי השיער "אינוסנס" מבוססת על מולקולת  ;ME+מולקולת צבע מהפכנית המפחיתה את הסיכוי לפיתוח תגובה אלרגית, מבלי להתפשר על ביצועי ותוצאות הצבע! 
עופר טורג'מן, מנהל ההדרכה של "וולה פרופשיונלס" בישראל, מסביר: "כחברה בינלאומית מובילה, 'וולה פרופשיונלס' שמה לעצמה מטרה להיות חלוצה בתחום צבעי השיער ולהציע פתרון לנשים המחפשות חלופה בריאה לצבעי השיער הקיימים היום. 
מדובר בבשורה מהפכנית שכן נשים אשר מעולם לא צבעו את שיערן, וצובעות לראשונה עם אינוסנס- לא יפתחו תגובה אלרגית כלל. בקרב נשים אשר צבעו בצבעים אחרים ועוברות לסדרת אינוסנס- מרבית הסיכויים כי לא יפתחו אלרגיה בעתיד".
תגובה אלרגית לצבעי שיער נגרמת בעיקר, בגלל שתי מולקולות צבע הנמצאות בצבעי השיער: פארא-פנילדיאמין (pPD) ופארא-טולנדיאמין (pTD). מקובל לחשוב שאמוניה עלולה לעורר תגובה אלרגית, אך למעשה, למרות שאמוניה עלולה לגרום לגירוי מקומי של הקרקפת, שתי המולקולות השכיחות pPD ו-pTD, הן האחראיות לרוב האלרגיות המתעוררות מצבעי שיער. 
יתרה מכך, אמוניה הוכחה כחומר האלקלי האפקטיבי ביותר לצבעי שיער קבועים. בדיקות מעבדה הראו באופן עקבי כי, אמוניה היא הטכנולוגיה הטובה ביותר לביצועי צבעי השיער והגנת השיער משום שהיא מעלה את רמת ה-pH, כך שהשיער מתנפח והמרכיבים הפעילים יכולים לחדור לתוכו.
שימוש במוצרי צבע המבוססים על אמוניה בשילוב מולקולת ME+ עשוי להפחית את הסיכוי לתגובה אלרגית. הפתרון המהפכני של המולקולה מצוי למעשה במבנה המולקולרי שלה, המאפשר את עוצמת הצבע, עמידותו ומידת כיסוי מושלמת, תוך הפחתת הסיכוי להתפתחות אלרגיה. פתרון פשוט ומבריק.
 
סדרת Innosense:
מכילה את מולקולת ME+ המפחיתה את הסיכוי לתגובה אלרגית
אינה מכילה את המולקולות המסוכנות פארא-פנילדיאמין (pPD) ופארא-טולנדיאמין (pTD).
KOLESTON PERFECT INNOSENSE קטף את המקום הראשון בקטגוריית בחירת מעצבי השיער בתחרות ""stylist choice award, אשר התקיימה במרץ 2015. סדרת "אינוסנס" קיימת ב-22 גוונים החל מבלונד וברונט מתוחכמים ועד לשחור ואדום נועזים, המותירים את השיער עם צבע חזק ומלא חיים.
טכנולוגיית ME+ נבדקה ואושרה על-ידי רופאי עור ומומחי מובילים בתחום האימונולוגיה והרעילות. המותג קיבל את חותם האיכות מהמרכז האירופי הבלתי-תלוי לחקר אלרגיות (ECARF).
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/ים

________________________________________________________________________________________________________________________

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים