סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> Beauty Pro 2010
 

 דיווח מתערוכת הביוטי פרו 2010, שנערכה בחודש שעבר בגני התערוכה בתל-אביב.
יופי! היה שם ומביא דיווח מצולם מהשטח.


תחרות אליפות ישראל 2010 בציורי גוף 

SHOW של רשת האומנים

אתי דרייפוס
עוד לפני שנכנסנו לתערוכת הביוטי פרו 2010, התערוכה המקצועית של ענף היופי שנערכה  בגני התערוכה, אפשר היה להרגיש את האווירה על המדשאות. גברים ונשים מטופחים במיטב עיצובי השיער האחרונים, נשים מאופרות, עם ציפורניים מקושטות מרהיבות, והמון סטייל.
גם בתוך הביתנים התרחשה חגיגה של אוהבי תעשיית היופי. בביתן ההופעות עלו על הבמה מיצגים של מעצבי שיער, כמו של חברת קארין גל, שהציגה את מוצרי חברת CHI מארה"ב באמצעות מעצבי השיער הכישרוניים אורן אור וקובי בן חיים (ORENORKOBI).
חברת אינדולה ביצעה הופעה קלאסית ומרשימה באמצעות הפרזנטורים שלה: יניב קצב, יניב וערן קצב, אמיר בקשי, מירי


אורן אור פרזנטור של חברת CHI

מיטל שיר גל, 4mp שארפלייט

ליעד בן יהודה, הזוכה במקום ה-1

רבקה ואמיר זהבי (מעיינים במגזין יופי!)

ישי גר וגד מנור, קארין גל

אקשן: איפור גוף

איתן ורונית - הדוכן של טופיק

ג'יג'י: הדגמה קוסמטית

ענבר עזרא ועדי כהן, טופ נייל
אהרון וארז ישראלי.
הרצאות בנושא התנהלות עסקית
הרצאות מעניינות ומועילות בתחום המתעורר של התנהלות עסקית נכונה הועברו על ידי מנכ"לי החברות: דודו בלחנס - פורטל היופי בראש, אודי בירקאן – GPS לעסקים, רונן וייס מחברת שארפ ליייט טכנולוגיות 4MP, מאיה גרינבוים-אשד מטעם האקדמיה של הלגה, ואת רשימת המרצים חתם מר וויליאם גד'ג מחברת אינדרמו - טיק.

מופעי תערוכה והשתלמויות מקצועיות
בנוסף הופיעו בתערוכה והעבירו השתלמויות מקצועיות: חנן קמיר, חן לוגסי, ניסו אשכנזי, בהופעה משותפת עם רפאל אברמוב.
חברת AR EXTANSIONS הציגה טכניקות חדשות בתוספות שיער העשויות משיער אדם טבעי וההתעניינות מצד מעצבי השיער היתה גבוהה במיוחד.
תערוכת הביוטי פרו הזמינה לישראל את מעצב השיער G .Robert מפולין שזכה בשנת 2009 בתואר אלוף אירופה בתספורות  והוא העביר שני סמינרים.
רשת האומנים
שבעה מעצבי שיער המהווים את רשת האמנים הציגו SHOW בשילוב עבודה מקצועית. חזי יצחק, אורן ישראל, שלומית חגג', מרקו ספדי, עוז שקרוב, אופיר מכבוש ורובי כהן.
רשת האמנים יצגה בחודש שעבר את ישראל באליפות אירופה 2010 שהתקיימה בסופיה, בולגריה בהצלחה רבה, ולכן החליט נשיא מועדון אינטרקויפיור ישראל, אסף קוסטין, להעניק גביע הוקרה על פעילותם המקצועית ותרומתם למקצוע עיצוב השיער בישראל. בערב מכינים חברי הרשת את התצוגה שלהם מאחורי הקלעים. רשת אמנים היא תופעה ייחודית בשוק הישראלי. שבעה מעצבי שיער שבתוכם אשה אחת, שכל אחד מחזיק מספרה משלו, אבל הם מתאחדים לצורך העלאת תצוגות ומופעים ופרוייקטים מיוחדים.
אני שואלת את שלומית חג'ג', האשה שביניהם, בזמן שהיא עושה הכנות לתסרוקת ערב לדוגמנית לפני העלייה לבמה, למה בעצם התאחדתם? היא עונה שהם מאוד מפרים אחד את השני, ובתחום הזה שבו העבודה השגרתית שוחקת, יש להם המון יצירתיות בפרוייקטים המשותפים. אני תוהה למה היא האשה היחידה והיא אומרת שמדובר בתחום תובעני ביותר וצריך ממש להתמסר, ואולי לגברים קל יותר לעשות את זה.
אליפות ישראל 2010 בקישוטי ציפורניים
תחרות אליפות ישראל  2010 בקישוטי ציפורניים בחסות חברת לה-נייל הוכיחה פעם נוספת כי בישראל קיימים בעלי מקצוע ואמנים מהשורה הראשונה. במקום הראשון ובתואר אלופת ישראל 2010 בקישוטי ציפורניים, זכתה דייבה סבטלנה שקיבלה גביע ותכשירי ציפורניים בשווי 1500 ₪; במקום השני: קירה ז'ידקיך. במקום השלישי זכו שתי מתמודדות: איילת סיבוני ואינה טליאנסקי .
ביתני המציגים
 ביתן המציגים המה אדם לכל אורך היום. היו שם למעלה משישים דוכנים של חברות איפור, מכוני יופי, בניית ציפורניים, קישוטי ציפורניים מכל מה שהדמיון רק מסוגל להעלות, הסרת שיער בלייזר, אביזרי שיער, מוצרי טיפוח לשיער, מסרק מיוחד לפתיחת קשרים. בדוכן של מיזוטני, יבואנים של חברה יפנית ליצור מספרים מקצועיות אפשר היה למצוא מספריים שמצופות בחומר היפו אלרגני מיוחד שמגן על ידיו של מעצב השיער מפני תגובות אלרגיות שעלולות להיווצר בעקבות החיכוך עם המתכת לאורך שעות ארוכות, ביחד עם המגע בחומרים כימיים ואחרים. לרגישים ממש, יש גם מספריים עם ציפוי קרבון או עץ, הכל בעבודת יד, כשטווח המחירים נע בין 800 שקלים ל-18,000 לזוג.
תחרות איפורי גוף
 בזמן התערוכה התכוננו מאפרי הגוף שהשתתפו בתחרות אליפות ישראל לאיפור גוף לעלייה על הבמה בפני הקהל והשופטים. הדוגמניות העירומות עמדו שעות על הרגליים מאופרות בציורי גוף ססגוניים ומשכו אליהן תשומת לב גדולה מהמבקרים שהרבו לצלם ברחבה. את החסות לאירוע נתנה חברת MG איפור מקצועי, הלא היא חברת גיורא שביט המפורסמת שנקנתה על ידי מעיין שביט, בתו, שמנהלת את המותג שנים, והיא שציידה את המאפרים בחומרים לתחרות, ותרמה את הפרסים יקרי הערך לזוכים.
התחרות עמדה בנושא "תקופה גורלית" והיא נוהלה על ידי המאפרת הרמוני רוט-שבתאי. במקום הראשון ובתואר אלוף ישראל 2010 בציורי גוף הוכתר ליעד בן יהודה, שזכה בכרטיס טיסה לתחרות שתתקיים בשנה הבאה בדרום קוריאה ושהות חינם במלון 5 כוכבים, ארוחות וכניסה לתחרות ללא תשלום. סה"כ שווי הפרס כ-10,000 ₪. במקום השני זכתה המאפרת והציירת רותם לוץ, במקום השלישי זכתה המאפרת והציירת נירית כורך. שפטו בתחרות: שלומית מיאגי, דובי פריגר, פליקס שטיין ורפאל בן דור.
בתחום האיפור הציג גם בועז שטיין כמו גם מכוני איפור קבוע, שערכו הדגמות במקום.
נציגי חברות מדברים
 את מיטש סולימנוב מרשת  HEADSפגשתי בזמן שמעצבי השיער של הרשת הציגו מעבודותיהם על הבמה הקטנה. מיטש אומר שיש בעיית אגו רצינית אצל מעצבי שיער, אבל אצלם ברשת הם מקפידים לתת לספרים את המקום והכבוד שמגיע להם.
חברת יוג'ן פרמה מפריז גייסה את רשת HEADS ובמשך כל שעות התערוכה העבירו השתלמות בביתן של שחר שקורי כמו גם הופעה מהממת על הבמה הגדולה בביתן 15 בה נכחו 350 מעצבי שיער.
מיטש מפרגן מאוד למארגני האירוע ואומר שטוב עשו שהתעקשו לערוך את האירוע המקומי הזה למרות שאנשי המקצוע נוסעים המון לחו"ל בימינו ומשתתפים בהמון אירועים בעולם, עדיין יש מקום וחשיבות לעריכת אירוע כזה בישראל ולתת במה גם למי שלא מרבים לנסוע.
אני שואלת אותו על הטרנד הכי חם מנקודת מבטו, והוא אומר שהכל הולך לכיוון הטבעי. גם צבעי השיער טבעיים, כמה שיותר בריאות לשיער בפחות מאמץ, מה שמתאים לאורח החיים הדינאמי של נשים. לכן הם עובדים על מוצרים ירוקים לשיקום השיער. גם מיטש מציין לטובה את השימוש במספריים חמות ומספר שעכשיו, בניגוד לעבר, יש מכשיר ששולט בטמפרטורה וגם ההמצאה הזו התעדכנה והיא היום נשלטת בידי מחשב, מה שמאוד מקל על העבודה איתה.
חברת מד-אופ הציגה מגוון מרשים של מכשירים להסרת שיער, לטיפול בצלוליט.
למרות שהעלות הממוצעת היא 100,000 ש"ח למכשיר, אורן זרוג מנהל השיווק אומר שהקוסמטיקאיות מגלות התעניינות רבה. כל קוסמטיקאית שמבינה את השוק לדבריו, יודעת שרק מעבודת ידיים לא עושים את הכסף והגדול, וגם במכון הביתי כדאי להצטייד במיכשור מתקדם.
חברת היירקופ אסננס הציגה בתערוכה שתי סדרות לטיפול בשיער. סדרת האובליפיכה וסדרה חדשה לשיער עבה. שרון עטייה מנהל השיווק מספר שהם מייצאים ל-20 מדינות, אבל מעוניינים למתג חזק את החברה גם בארץ. כיום לדבריו מוצר ישראלי נחשב איכותי ולא נופל ממוצר תוצרת חוץ.
עמירם רוזיליו מחברת ego תלתל מספר שלמרות שהם העמידו דוכן שהוא בעיקר תדמיתי, הייתה התנפלות על המכירות והיענות עצומה של הקהל. הוא משבח את התערוכה השנה, בזמן שהוא מדגים את עוצמת אחד ממכשירי הפן על ידי החזקת כדור קטן באוויר.
ישי גר מחברת קארין גל גם הוא מתרשם מאוד לטובה מהתערוכה. הם מציגים גם את מוצרי CHI מוצרים מובילים בארצות הברית בקונספציה ירוקה. צבעי שיער ללא אמוניה, מוצרים על בסיס משי. הם כבר הציגו בפני קהל אנשי המקצוע את החלקת המשי לצמיתות ועכשיו הם ממשיכים בהחדרת מוצרים נוספים לשוק הישראלי.
אני שואלת אותו אם יש מקום למוצרים נוספים בשוק הישראלי הקטן, והוא אומר שמדובר בשוק מאוד מתפתח שצורך מוצרים איכותיים בגלל השמש הים והבריכות.
לשאלתי - האם שוק מוצרי הטיפוח עובר טלטלות כלכליות? הוא עונה שנשים תמיד רוצות להיות יפות ולכן גם בזמן משברים כלכליים אין שינויים דרמטיים.
אסף קוסטין מסכם 
לדבריו של אסף קוסטין, היוזם והעומד בראש המיזם, ביוטי פרו 2010 שברה שיאים רבים. כמות המבקרים שברה את השיא של 4,029 מבקרים מכל קטגוריות היופי. הוא מספר כי באירוע נקבע שיא עולמי כאשר מעצבי שיער ישראליים חיברו זה לזה צמות שנקשרו אחת לשנייה בעזרת סרטים ורודים לצמה הארוכה ביותר בעולם. תודה מיוחדת נשלחת לרבקה ואמיר זהבי ולאגודה למלחמה בסרטן שהעניקו חסותם לאירוע כאות הזדהות עם נשים החולות בסרטן השד.
לסיכום אירועי התערוכה השנה אפשר לומר שרמת אנשי המקצוע עולה משנה לשנה בארץ, בכל ענפי תעשיית היופי. רמת המוצרים כחול-לבן גבוהה מאוד והציבור נותן בהם אמון, ואולי יש מקום להרבה יותר ארועים מהסוג הזה שבהם כולם מפרגנים לכולם, כולם מפרים את כולם, עם המון ססגוניות ואופטימיות.


 

 

כדאי להירשם עכשיו, כאן למטה, לקבלת עדכונים ממגזין יופי!
זה קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

דואר אלקטרוני

שם

  


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים