סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> יופי של ביזנס
 

מסתבר שידע מקצועי הוא תנאי הכרחי אך לא מספיק כדי לנהל מכון קוסמטי מצליח. העובדה שהעסק שלך לא "מתרומם" נעוצה בגורמים מתחומי הניהול הנכון


 

הלגה רקנטי
קוסמטיקאיות ואנשים רבים העוסקים בתעשיית היופי שמים דגש רב על המקצועיות ורמת הטיפול והשירות שהם נותנים – ובצדק רב.
רמת השירות שלנו, הידע, המקצועיות, איכות המכשור וחדשנותו חשובים ביותר ומהווים את הבסיס שעליו אנו בונים את המכון. אך מה שאינו מובן בדרך כלל הוא שאבן הנגף, המעצור, והמחסום שעומד בפני הצלחתו של המכון אינה דווקא רמת המקצועיות שלו. ברוב המקרים הדברים שבולמים את התקדמות המכון, את הצלחתך האישית ואת כמות הכסף והרווחים שלך אלו הם דברים מתחומי הניהול הנכון של העסק.

התחומים העיקריים שנתגלו כעוצרי התקדמות עסקית במכוני קוסמטיקה:
- חוסר ניצול של אפשרויות המכירה ללקוחות קיימות.
- אי ידיעה כיצד יש לשמר לקוחות קיימות ולהבטיח לא רק המשך טיפולים אצלך, אלא גם שדרוג הטיפולים לאיכותיים יותר ויקרים יותר.
- הסתמכות כמעט מוחלטת על שיווק מפה לאוזן. ברוב המקרים שיווק זה מספיק כדי שהמכון 'יצוף' וימשיך להתקיים, אך אינו מספיק לשם גדילה.
- חוסר ידיעה של עקרונות ניהול מכון בסיסיים.
- פחד מפני הכנסת עובדות חדשות.

על מנת שמכון הקוסמטיקה ישמור על הכנסה גבוהה ויציבה יש לבצע את הדברים הבאים:
1. להכניס שירות חדש, מכשור חדש או תכשירים חדשים למכון. הדבר יכול לכלול מכשור חדש להסרת שיער, מכשור לטיפולי פנים, סדרת טיפולים חדשה ומרגשת מ'פריז', ערכת תכשירים מיוחדת ממיטב המעבדות העולמיות וכו'. הדבר החדש אותו את מכניסה למכון משמש כגימיק ותפקידו ליצור ריגוש, התלהבות ורענון במכון שלך.
2. לשווק בהתלהבות את הדבר החדש לקהל הלקוחות הקבוע שלך ולמכור אותו בסדרות. המכירה בסדרות תבטיח לך הכנסה נאה, ומצד שני המשכיות. הלקוחה תבוא אליך שוב ושוב מאחר והיא רכשה סדרה. באפשרותך לקבוע כבר טיפולים קדימה...
3. להשתמש בגידול בהכנסות על מנת ליצור תוכנית שיווקית טובה של המכון. אתר אינטרנט, מודעות, פליירים או כל מדיה פרסומית טובה אחרת. יש צורך לתכנן זאת היטב.
4. לנתב את הקהל החדש שמגיע כתוצאה מהפרסומים לשירותים שאת נותנת ולאחר מכן, למכור לו סדרות.
מניסיון, יש אמנם הרבה מה להוסיף וללמוד בתחום וכן ייתכנו בעיות ביישום, אבל אם תקפידי על המתכונת הזו של פעילות, אני בטוחה שהמכון שלך יתקדם וישתפר מבחינת ההכנסותיו.


הלגה רקנטי היא בעלת מרכז לקוסמטיקה רפואית ואקדמיה לניהול ושיווק לקוסמטיקאיות

 

הירשם עכשיו לקבלת עדכונים ממגזין יופי!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
  

דואר אלקטרוני

שם

  

 

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים