סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים

______________________
______________________

 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> ראש ממשלת גבון?
 

 גבות של גברים, בעיקר של גברים מבוגרים, הם עניין מביך, ואינן בד"כ נושא לשיחה מקצועית. לפניכם כאן  התייחסות לנושא אסתטי זה, כולל טיפים בסיסיים

יוליה גל
אם העיניים הן החלונות לנשמה, הרי שהגבות הן הוילונות המעטרים את החלונות. לצורת ומבנה הגבות השפעה עצומה על המראה הכללי והמבט של גברים ונשים כאחד.
עיצוב ומריטת גבות נשית, היא עניין מקובל וידוע מזה דורות. בסין העתיקה למשל סימל מבנה הגבה של האישה את המעמד החברתי אליו השתייכה: גבות מקושתות סימלו אישה אצילה, גבות עגולות מעמד חברתי נמוך יותר וגבות מכונפות סימלו אישה נועזת ומרדנית.
אך מה לגבי הגבות הגבריות? מה אלה יודעות לספר לנו?
ממחקרים היסטוריים עולה כי גם הקיסר, ולא רק הקיסרית הסינית, הבין את עוצמתן של הגבות ודאג לצוות של עיצוב גבות שישווה לגבות שלו מראה מאיים, מלוכסן ומלכותי.
מומחים לתווי פנים ושפת גוף טוענים כי מבנה הגבה עשוי לשנות לחלוטין את ההבעה שלנו ואת המסר שהעיניים שלנו משדרות. לפיכך, כדאי גם לגברים שבחבורה להקדיש כמה דקות ולבחון מחדש את המסרים שהגבות שלהם מעבירות לעולם.
גבות מחוברות משדרות מסר מאיים ומוזנח, גבות פרועות צועקות "הצילו", גבות שמוטות המסתירות את העיניים מבגרות ומעבירות מסר של עייפות וכבדות. לעומת זאת גבות דקות מדי עשויות לשדר חולשה וחוסר עמוד שדרה, גבות עשויות מדי בסגנון נשי ישוו לפנים הבעה שברירית ועדינה מדי שאינה הולמת מבנה פנים גברי.
קשה למצוא את דרך האמצע? גבות ישרות ומסודרות בסגנון העוקב אחרי קו העין ועצם הגבה הטבעית של הגבר, הן ההמלצה הטובה ביותר. בלי שערות סוררות, בלי שיעור יתר בין הגבות ובלי קישוטים. גבות גבריות צריכות לשדר ניקיון, בטחון ועוצמה.
טיפים לעיצוב גבות גברי:
1. אל תנסו לגלח את הגבות או למרוט אותן בעצמכן בבית. התוצאה עשויה להיות בעייתית. מגיעים אלינו גברים רבים לתיקונים אחרי "תאונות גילוח" שגרמו לעצמם.
2. לקראת המפגש הראשון שלכם עם מעצבת הגבות, הגדירו מה אתם רוצים לשנות בגבות שלכם. כדאי להתייחס למקצוע ולמבנה הפנים שלכם. עיצוב הגבה יותאם אישית לדרישות הגבריות שלכם.
3. בעיצוב הראשון לא מומלץ לשנות את המראה מקצה לקצה ,אלא רק לנקות את השערות המיותרות ולהתוות קו לגבה. כך תראו מסודרים יותר מבלי שתחושו בהבדל רדיקלי מדי.
4. על מנת לשמור על מראה נקי מומלץ להגיע לתחזוקה של הגבות לפחות אחת לחודש.
5. קחו בחשבון שעם הגיל רמת השיעור הגברי עולה, התאימו את התדירות למצב.
אל תתביישו לשוחח על הנושא עם חברים, תתפלאו כמה גברים שאתם מכירים כבר מטפלים בגבות שלהם. ג'ורג' קלוני, טום קרוז וקיאנו ריבס מעניקים השראה למיליוני גברים בהרגלי הטיפוח שלהם.בארה"ב גברים מבקשים עיצוב גבות בסגנון של השחקן המועדף עליהם.

 

יוליה גל - רשת yullia SPA EXPRESS

הירשם עכשיו לקבלת עדכונים ממגזין יופי!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
  

דואר אלקטרוני

שם

  


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים