סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של שיער >> שיער: עיצוב אחרי הארכה
 

עיצוב קו תספורת לאחר פעולת הארכת השיער הוא חלק בלתי נפרד מתהליך השינוי שנוצר בשיער הלקוחה, ומחייב טכניקה מדויקת בביצוע

יורם סלוק
לאחר פעולת הארכת השיער חייבים לעצב ללקוחה קו תספורת חדש שיתמזג באופן מלא עם השיער הטבעי הקיים. אנחנו, מעצבי השיער, נדרשים לכן לשים דגש על הטכניקה במהלך הביצוע כדי להשיג את התוצאה הרצוייה.
לגזור את השיער לאחר ביצוע ההלחמה/ההדבקה של התוספות ובכל השיטות הקיימות, זו איננה המלצה, אלא צורך אמיתי שלך כמעצב שיער. עליך לבצע מהלך חיוני ונדרש זה, על מנת שהלקוחה תהנה מהשינוי וגם כדי להשיג את מראה הטבעי, שיתמזג באופן אופטימאלי עם השיער הקיים. 
כאשר מבצעים הארכת שיער מאותה נקודת חיבור של השיער, בצמוד לאזור השורשים, צריך לדייק ככל שניתן, ובעזרת טכניקות שונות לבצע "הצמדה" של התוספת לשיער הטבעי בצורה הנוחה ביותר, שתהיה גם נוחה ללקוחה. בכל המצבים, ובאופן חד משמעי, אנחנו נדרשים לבצע תספורת לצורך חיבור המקומות הבעייתים בין השיער הקצר לארוך, בין השיער הטבעי לתוספת החדשה, כדי להבטיח שלמות בתוצאה.
שלב ראשון –
גזירה לפי קו מנחה ואורך רצוי על ידי מספריים קלאסיות. נגזור את השיער שביל אחר שביל בטכניקה המתאימה לפי שיקולים מקצועיים, ליצירת השוואת אורכים והשגת מסגרת וקו אורך חדש לשיער.
שלב שני –
גזירה של השיער על ידי קו מנחה מדורג ראשון אותו אתם בוחרים. קו שייצור התחברות בסגנון "שתי וערב" בתוך חלקים נבחרים ובמקומות אסטרטגיים בשיער, כמו איזור האוזניים הקודקוד וכמובן בחלק האחורי.
שלב שלישי –
גזירה תוך ביצוע דירוג/דילול השיער לפי הצורך ובהתאם לטקסטורה של התוספת שנבחרה. מספריים מדללות ישפרו את יכולת השליטה והסלקטיביות הנדרשת לעבודה הספציפית עם תוספות השיער.
שלב רביעי –
חיתוך השיער, יצירת איזון והשגת פיניש באופן מושלם במקומות הנכונים והנבחרים בשיער יתבצע על ידי שימוש בתער קלאסי/ מדלל. שימוש בתער יביא לביצוע פינלה בקו הגזירה והשיער ייראה כיחידה אחת. 
טיפ:
יש להדגיש בפני הלקוחה שהשינוי שנעשה בשיער שלה מחייב אותה לתשומת לב מיוחדת, וכמובן להשגחה מקצועית לפחות לתקופה הראשונה. לאחר ביצוע הארכת השיער השינוי הינו משמעותי ביותר, וכדי להבטיח שביעות רצון מלאה מצד הלקוחה, יש ללוות אותה באופן צמוד בכל הקשור לתחזוקה השוטפת. ההתנהלות עם השיער משתנה מקצה אל קצה. תהליכים רגילים ביותר שהיו עד לפני ביצוע הארכת השיער, כמו סירוק והברשת השיער, צביעת השיער, החפיפה וטיפול במסיכות, מקבלים חשיבות יותר מתמיד ומחייבים התייחסות והתארגנות מחדש מצד הלקוחה, וכמובן טיפול נאות ומקצועי מצד מעצב השיער.


יורם סלוק הוא מעצב שיער ומנהל אומנותי של חברת 'סלוקובסקי'
תמונה - עיצוב שיער: יורם סלוק; איפור: שרון סלוק; צילום: צחי וזאנה

 

 

 כדאי להירשם עכשיו, כאן למטה, לקבלת עדכונים ממגזין יופי!
זה קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

דואר אלקטרוני

שם

  

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים