סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של שיער >> כלה בעיצוב שלי
 

מעצבי השיער: יאיר אריש, איציק כרסנטי, אנג'לה טטרו, חנית מזוז, רוני פרנקל, אלי גולן, דייויס, חנן קמיר, קובי בורוכוב, קוקו סיוונס – מציגים את הכלה שלהם. מיוחד למגזין יופי!

 אתי דרייפוס
עונת הכלות כבר בעיצומה ואין ספק שאחד הדברים הכי מהותיים ביום הגדול עבור כל כלה הוא בחירת התסרוקת. התסרוקת היא המסגרת של הפנים, היא יכולה להציג את השיער במיטבו, לתת מקום של כבוד לאיפור ולפנים המטופחות, היא יכולה להיות בסיס לאלמנטים קישוטיים נוספים כגון אביזרים, ובעיקר להמון יצירתיות. למרות המימד הקלאסי שבתסרוקות כלה, קלאסי כמו השמלה הלבנה והזר, בכל עונה יש טרנדים אחרים בולטים שכל מעצב נותן להם את הוואריאציות שלו.
אספנו כמה ממעצבי השיער הבולטים בתחום ושאלנו אותם מיהי כלת העונה שלהם, ומהי התסרוקת שמשקפת את ה"אני מאמין שלהם" לקיץ החתונות הבא עלינו לטובה.

יאיר אריש (סטודיו יאיר אריש התסרוקתן)
למה בחרת בתסרוקת הזו?
זוהי השנה השניה כבר שתסרוקות הכלה הן בטרנד חזק של שיער אסוף. אני חושב שיש מקום לתת את המענה האולטימטיבי לכלה ביום האירוע דווקא על ידי תסרוקת אסופה. שיער פזור, בייביליס, או תסרוקות בסגנון הזה נראות בעיניי משעממות. התסרוקות האסופות יכולות להיות גם אלגנטיות מאוד, גם רכות, נשיות, ובעיקר לשדר תחושה של ארוע השטיח האדום.
למי היא מתאימה ולמי לא?
הרבה צעירות פוחדות ששיער אסוף יבגר אותן, אבל בעין מקצועית אפשר להתאים לכל אשה גם תסרוקת אסופה שתחמיא לה ושהיא תיראה בה צעירה.
יש המון וריאציות והן צריכות להתאים למבנה הפנים ולאישיות.
התסרוקת הזו גם מתאימה לכלות שרוצות להחליף מראה במהלך הערב, אני מתלווה אליהן ואחרי הריקוד הראשון יחד, כשמתחילה המסיבה אני פותח את התסרוקת, והכלה נשארת עם זנב סוס פראי.
מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?
מדובר בתסרוקת מורכבת עם שתי חבילות של תוספות שיער כדי ליצור את כל הנפח הזה, בשני גוונים שונים של בלונד כדי לתת טון ארופאי. מדובר בעבודה של בין שעה וחצי לשעתיים.
איך תיראה תסרוקת המלווה?
אני כן מנסה לחבר בין המלווה לכלה וכן שתהיה הרגשה של שייכות ויזואלית ביניהן, אם כי כמובן הכלה תמיד הכי בולטת. היא "מספר אחת".

איציק כרסנטי (חיפה)
למה בחרת בתסרוקת הזו?
התסרוקת שבתמונה משקפת מבחינתי את ה"אני מאמין" שלי בעיצוב תסרוקות לכלות והיא נבחרה העונה לתסרוקת מובילה שגרפה אחריה מחמאות רבות וחיקויים רבים.
מדובר בתסרוקת רכה ורומנטית אך עם קריצה סקסית שגורמת לכלה המיועדת להיראות כאילו זה עתה זכתה בטקס האוסקר.
התסרוקת קלאסית, ייצוגית, סקסית ורומנטית, ארבעה מוטיבים שכל כלה חפצה ביקרם ויהפכו אותה לנסיכה אמיתית.
למי היא מתאימה ולמי לא?
התסרוקת מתאימה כמעט לכל מבנה פנים כיוון שישנם בה אלמנטים מנצחים וכללים בסיסיים בעיצוב, כגון גובה באזור הקודקוד שמתאים למבנה פנים עגול ומרובע, ושביל באמצע בחזית שמתאים למבנה פנים אובאלי ומוארך.
מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?
ישנם שלבים רבים מבחינת טכניקת הביצוע עד שמגיעים לתוצר המוגמר של התסרוקת. ומשך זמן הביצוע הוא בין 3-4 שעות אך כשמעצב אמיתי יודע לעבוד ויודע מהם השלבים הנכונים בבניית תסרוקת עמידה וייצוגית שום קושי לא יעמוד בפניו.
איך תיראה תסרוקת המלווה?
תסרוקת המלווה יכולה להיות כל תסרוקת. לא מקובל ליצור התאמה או שיויון בין תסרוקת הכלה לתסרוקת המלווה. העיקר שהכלה תעמוד בחזית הבמה והמלווה מאחוריה.

אנג'לה טטרו (נצרת עלית)
למה בחרת בתסרוקת הזו?
סגנון העיצוב העדכני מבחינתי מבוסס השנה על מראה המשלב בתוכו עיצוב על שיער אסוף בחלקו העליון ופזור בחלקו האחורי. ברוב המקרים בהם הכלה בעלת שיער טבעי ארוך ומלא זו תהיה הבחירה שלי שכן עיצוב זה מעניק לה תחושת בטחון ונינוחות ועדיין משאיר את השיער ללא קיבוע מוחלט מבחינת התנועה שנוצרת בו בסיום העיצוב.
למי היא מתאימה ולמי לא?
סגנון עיצובי זה יתאים בעיקר לנשים צעירות בעלות שיער ארוך כאמור ושופע. שיער במרקם עבה שאיתו אנחנו יכולים ליצור מראה מעט משוחרר בתוכו נשלב טאץ' עיצובי בהתאם. המגמה בעיצוב שיער לכלות היא ליצור תסרוקת קלילה כאשר אנו משאירים את השיער טבעי ככל האפשר ועדיין להציג מראה מסוגנן ועשיר.
מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?
העיצוב הספציפי מתבצע על ידי מספר טכניקות אשר מתחלקות לשני החלקים בשיער ( אחורי וקדמי). על ידי מספר שלבים פשוטים באופן יחסי, יוצרים עיצוב מסוגנן מתאים לערב הכלולות.
איך תיראה תסרוקת המלווה?
זה מאוד תלוי במבנה הכללי ועל בסיס הנתונים הקיימים אנו מחליטים על סגנון נבחר בכל המקרים. המלווה בעיקרון אמורה להיות "ליד" ולא "במקום" וכל מה שנעשה בתחום העיצוב האיפור והלבוש אגב יהיה שונה ואחר בהשוואה למה שיתבצע עם הכלה בכל הקשור למראה הסופי.

חנית מזוז
למה בחרת בתסרוקת הזו?
השיער בתמונה הוא במראה אסוף ורומנטי מאוד טבעי שזאת המגמה כרגע לקיץ הקרוב. כמה שיותר טבעי ולא עשוי ועם זאת המראה נורא סקסי כי הוא מדגיש את עצמות הלחיים ואת העיניים.
למי היא מתאימה ולמי לא?
בעיקרון התסרוקת מתאימה לכולן, כשהרעיון הוא שהבחירה של התסרוקת נעשית בשילוב בחירת המראה הכולל של הכלה והשמלה שהיא תלבש ביום החתונה אבל, הכי חשובה כמובן ההתאמה לאישיות שלה.
הכל צריך להיות כמו פזל שכל החלקים צריכים להתחבר בו על מנת שיצא מושלם.
מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?
דרגת הקושי של התסרוקת היא אפסית. עושים פן ספירלה לכלה ופשוט אוספים את השיער לקוקו מתוח מנקים בעזרת מלטשת את כל השערות הסוררת וזהו.
איך תיראה תסרוקת המלווה?
המלווה של הכלה יכולה לבחור לעשות איזה תסרוקת שהיא רוצה אבל לא להיות "תסרוקתית" מידי על מנת לא "לגנוב" לכלה את כל ההצגה.

רוני פרנקל (תל אביב)
למה בחרת בתסרוקת הזו?

התסרוקת נבחרה כי היא מתאימה לרוב הבנות שרוצות מראה טבעי וסקסי ומצטלמת מאוד יפה ולא גורמת לכלה ולהרגיש כמו בתחפושת.

למי היא מתאימה ולמי לא?
כאמור, מתאים לכולן, המראה הטבעי נכון תמיד.

מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?

הביצוע של התסרוקת הוא קל ומהיר יחד עם השימוש בתוספות שיער שתורם לעמידות התסרוקת לכל הערב.
איך תיראה תסרוקת המלווה?
המלווה של הכלה תמיד תקבל מראה פחות "גלאמור" מהכלה. הכלה תמיד חייבת להיות מספר אחת.

אלי גולן (תל אביב)
למה בחרת בתסרוקת הזו?
בחרתי בתסרוקת זו מכיוון שתסרוקות אסופות חזרו יותר השנה. זוהי תסרוקת אלגנטית במראה קלאסי של שנות השישים. הכי חשוב שלכל כלה יהיה נוח ביום האירוע שלה והמראה האסוף הוא מאד נוח ולא צריך להתעסק איתו.
 למי היא מתאימה ולמי לא?
תסרוקת זו מתאימה לרוב הבנות. זוהי תסרוקת שמותחת את הפנים, היא גורמת לתווי הפנים להיראות מחודדים יותר ומדגישה את מראה האיפור.
המראה שלה הוא מראה זוהר ואלגנטי ולכן מתאים לכל כלה.
מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?
תסרוקת זו קשה לעשייה. זו תסרוקת שאם היא לא עשויה ממש טוב זה לא נראה טוב. היא דורשת דיוק רב והקפדה.
איך תיראה תסרוקת המלווה?
תסרוקת מלווה צריכה להיות מותאמת כמובן לסגנון של המראה האישי שלה בלבד. הכל יכול להיות בהתאם לזה.

דייויס (תל אביב)
למה בחרת בתסרוקת הזו?
תסרוקת הכלה שבחרתי להכתיר כתסרוקת העונה היא זו שעיצבתי עבור קרן דוד, "מנהלת האקדמיה ללימוד תסרוקות של דיויס" מזה כ-5 שנים, ליום חתונתה. במהלך השנים ראתה קרן מבחר גדול של תסרוקות שעיצבתי לכלות שלי ובנוסף עיצבתי על ראשה כדוגמנית הבית שלי אינספור תסרוקות בכל הסגנונות ולכן, לחתונתה רצינו להציג מראה כלה שונה וייחודי. בחרנו יחד תסרוקת אסופה, קלאסית אך יחד עם זאת בעלת נוכחות ואמירה ייחודית ומורכבת יותר. 
למי היא מתאימה ולמי לא?
התסרוקת מתאימה לכולן. באופן כללי תסרוקות אסופות מתאימות ללמעלה מ - 95% מהנשים.
בכל תסרוקת ניתן לבצע שינויים קלים על מנת להתאימה באופן אישי ללקוחה - תסרוקת גבוהה יותר או פחות, עם פוני או ללא פוני וכו'.
בקורסים שלי אני מלמד את תורת ההתאמה במלואה.
מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?
התסרוקת מורכבת ורמת הקושי לעיצובה גבוהה, מה שהופך אותה לייחודית.
איך תיראה תסרוקת המלווה?

חנן קמיר (סלון: יאיר ורות & חנן קמיר)
למה בחרת בתסרוקת הזו?
בחרתי בתסרוקת הזו בגלל שסגנון התסרוקת הוא מאוד אלגנטי, קלאסי עם נפח בשיער, מראה חצי אסוף וחצי פזור, אבל המראה הכללי הוא עדין, טבעי.
זאת התסרוקת שתשקף בעיניי את העונה הקרובה של תסרוקות הכלה והערב.
למי היא מתאימה ולמי לא?
התסרוקת הזאת מתאימה כמעט לכל אחת.
חשוב מאוד להתאים את התסרוקת למבנה הפנים ולכן לבחורה שיש לה פנים מאורכות לא נעשה לה תסרוקת כזאת עם נפח בקודקוד. ניתן לשנות חלקים בתסרוקת ועדיין ליצור את אותו המראה.
אחד הדברים החשובים הוא להתאים את התסרוקת ללבוש, לשמלה של הכלה, ולאופי הכלה.
רצוי מאוד שהכל ישתלב וביחד המראה הכללי יהיה "מליון דולר", ולא ליצור מראה שהשיער, האיפור או השמלה יגנבו את ההצגה והשאר פשוט ייעלמו.
מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?
התסרוקת היא יחסית לא קשה ברגע שעובדים נכון ובסדר הנכון ניתן ליצור כמעט כל תסרוקת.
את התסרוקת הזאת ניתן ליצור בקלות, פשוט מאוד צריך להכין את השיער מראש עם פן ולהתחיל לאסוף את השיער בחלק של הקודקוד ולתת לו טיפה נפח ואז ממקמים את הקשת או הכתר.
לאחר מכן לוקחים את החלקים הקדמיים ומושכים אותם לאחור ומחברים אותם על הנפח שיצרנו ואז עוברים לחלק האחורי של השיער ופשוט מגלגלים על בייבליס. כך קיבלנו תסרוקת מאוד מיוחדת ואופנתית.
איך תיראה תסרוקת המלווה?
התסרוקת של המלווה יכולה להיות באיזה כיון שאנחנו נחליט. אין קשר בין התסרוקת של הכלה לתסרוקת של המלווה, אבל אחד הדברים החשובים הוא לא לעשות למלווה תסרוקת שדומה לתסרוקת של הכלה.
אני בדרך כלל ממליץ למלווה לעשות תסרוקת קצת יותר טבעית ויותר פזורה.

קובי בורוכוב ( סלון קובי ואלי בורוכוב תל אביב)
למה בחרת בתסרוקת הזו?
עבודה זו נבחרה כסימבול לזוהר הוליוודי המקרין יוקרה וקלאסיות. השחקנית שמהווה לי מקור השראה ומשפיעה עלי מזה שנים רבות, היא היפייפיה האמריקאית, אנג'לינה ג'ולי, אשר מקרינה עוצמה, רכות ואנטיליגנציה רגשית. כך למעשה אני רואה את הכלות שלי ביום החתונה שלהן.
מלבד העובדה, שאנג'לינה ג'ולי נחשבת כאייקון אופנה בולט אשר משפיע ומכתיב טרנדים בינלאומיים, היא נחשבת בעיני כאחת הנשים היפות והנחשקות בעולם ומעוררת בי השראה גדולה וחופש יצירה.
למי היא מתאימה ולמי לא?
תסרוקת אסופה למחצה רכה ונשית מתאפיינת בקווים נקיים, קלאסיים ומוקפדים מתאימה במיוחד לבעלות מבנה פנים בינוני עד קטן, צר ומאורך ולבעלות צוואר ברבורי.
מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?
בינונית. תסרוקת אשר מתאימה לבעלות שיער ארוך. לבעלות שיער קצר תידרשנה תוספות שיער.
איך תיראה תסרוקת המלווה?
כל תסרוקת כלה עשויה להתאים גם למלווה, בין אם מדובר בתסרוקת אסופה או אסופה למחצה, אך עם זאת תסרוקת המלווה לא צריכה "לגנוב את ההצגה" מבעלת השמחה.
לדוגמה: אם לכלה יש שלל 'אקססוריז' כגון קשתות, סיכות, אבני חן או פרחים רצוי לא לאבזר את המלווה באותם פריטים.
גם אצל המלווה, ממש כמו אצל הכלה, התסרוקת צריכה להיות מוקפדת ועשויה היטב על מנת שתוכל להחזיק מעמד כל הערב.

קוקו סיוונס (כיכר המדינה ת"א) 
למה בחרת בתסרוקת הזו?
הכלה בצילום לא נראית כלה ממש במובן ה"כלתי" של העניין. אני לא אוהב להתייחס לכלה אחרת מאשר ללקוחה עם תסרוקת ערב כי אני לא אוהב "מעליות" על הראש אלא דברים פשוטים ולכן גם הקישוטים שאני מוסיף הם לא "כאילו" יהלומים אלא משהו טבעי, כמו הסחלב האמיתי שבתסרוקת הזו.
למי היא מתאימה ולמי לא?
מתאימה לכל כלה בעלת פנים נאות. בעיקרון אני מתאים את התסרוקת לבגד ולמחשוף כדי ליצור סגנון אחיד.
מהי דרגת הקושי לביצוע התסרוקת הזו?
התסרוקת בכלל לא מסובכת והביצוע פשוט, אבל צריך להתאים אותה לתווי הפנים ולשנות קצת בהתאם. גם אם החתן נמוך לא כדאי לעשות תסרוקת מאוד גבוהה.
איך תיראה תסרוקת המלווה?
המלווה תהיה עם תסרוקת פשוטה יותר, ובעיקרון משהו שמתאים לשיער הטבעי שלה. אם השיער מתולתל אני לא מתעקש להחליק אותו, גם בגלל הלחות וגם כי אני אוהב ללכת עם השיער הטבעי.

התמונות, לפי סדר הופעתן בכתבה, מלמעלה למטה:
1. עיצוב שיער: יאיר אריש התסרוקתן; עוזר ספר: ישי יוסף ליאיר אריש; איפור: טלי פוואר; צלם הפקה: מנחם עוז; צלם: דני כהן לאתר חופה 'HOOPA'; דוגמנית: סבניה ל'קארין מודלס mc2
2. עיצוב שיער וסטיילינג: איציק כרסנטי; צילום : אילן בן חמו; איפור: MAC;  דוגמנית: דניאל קריץ
3. עיצוב שיער ואיפור: אנג'לה טטרו; צילום: יניר סלע; דוגמנית: סאשה ל-CMODELS
4. עיצוב שיער ואיפור: סטודיו לכלות 'צחי מויאל'; צילום: יניר סלע; דוגמנית: שני
5. עיצוב שיער: רוני פרנקל; צילום ישי בוטבול; איפור: קרן פרנקל; סטיילינג: סיימון אלמלם; דוגמנית: ויקה פינקלשטיין
6. עיצוב שיער: אלי גולן; איפור: שילה גולן; צילום: אלון שפרנסקי; סטיילינג: ראובן כהן
7. עיצוב שיער: דיויס; צילום: מיקי סויסה
8. עיצוב שיער: חנן קמיר (לסלון יאיר ורות & חנן קמיר); איפור: חני שלום; צילום: אנטולי מיכאלוב; סטייליסטית: ליטל כהן; דוגמנית: טל מחין
9. עיצוב שיער: קובי בורוכוב מ'מתחם טיפוח ויופי' של קובי ואלי בורוכוב; צילום: גיא זלצר; גרפיקה ועיבוד תמונה: סטודיו 'לילך רוזמן'
10. עיצוב שיער: קוקו סיוונס, ת"א; צילום: רן כליף להפקת 'חתן כלה'


הירשם עכשיו לקבלת עדכונים ממגזין יופי!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
  

דואר אלקטרוני

שם

  

 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים