סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של ציפורניים >> אופטימיות בענף הציפורניים
 

 אווירה חיובית נשבה בכנס המקצועי השנתי של נייל סטודיו, שבו השתתפו רבות מנשות המקצוע וכן אמן ומעצב בינלאומי וייטנאמי, נציג OPI מארה"ב 

 
שרות יופי!

קרן טליאס בנאדו מדגימה ציפוי ציפורן טבעית בג'ל אקסיום

טל חנו מדגימה שיטות עבודה בקריאשיין

חני מלול מדגימה פדיקור ללא סכינים

הדגמה של סימונה שוויקי – פיסול תלת מימדי

אילנה כיסף מדגימה ציפוי ציפורן טבעית בג'ל IBD

אשרת חן בעבודה

ווּ נגויין עם צוות המורות של הרשת

ווּ נגויין  (Vu Nguyen) בעבודה

תוצאות של מעצב עולמי
כשאישה מטופחת אחת בודקת את ידיה של אישה מטופחת אחרת, ושואלת אותה בחיוך: "איך נכנסת לכאן עם ציפורניים כאלה?", אפשר להבין שאנחנו בכנס השנתי של נייל סטודיו שנערך כבר שתיים-עשרה שנה. הפעם זה היה במלון שרתון סיטי טאוור-לאורנדו ברמת גן ואורח הכבוד היה  Vu Nguyen(ווּ נגויין) - אמן ומעצב עולמי בטכניקות ג'ל ונציג OPI מארה"ב, שערך שלוש הדרכות מקצועיות. הקונספט הפעם השתנה, לדברי בראיין ליידן, מנכ"ל רשת נייל סטודיו. בנוסף לפעילות על הבמה המרכזית, ניתן דגש לעמדות הפעילות בהן ניתן היה ללמוד ולהתעדכן בשיטות שונות. בכל עמדה שכזו היה מסך LCD מאחורי גבה של המדריכה וכיסאות עבור המתעניינות. "חשוב לי", אמר ליידן, "שכל אחת תמצא את התחום שמעניין אותה". 
הכנס כלל, מלבד העמדות הפעילות, גם דוכן של בועז שטיין שם הציג את החידושים בתחום האיפור של קיץ 2011. שטיין מקיים שיתוף פעולה עם סניפי הרשת שבהם מתקיימת הכשרה מקצועית בתחום האיפור המקצועי על-פי תוכניות הלימוד שלו. 
גם לקידום העסקי יש חשיבות, ולכן אלעד הדר מחברת Success Beauty נתן כמה עצות חשובות לקידום וטיפוח העסק והקשר עם הלקוחות. 

הבשורות של בראיין ליידן - מנכ"ל רשת נייל סטודיו 
בראיין סיפר בגאווה על אישור שהתקבל יום קודם לכן, לגבי סט מכחולי קישוט חדשים של רשת נייל סטודיו, אותם פיתחה אושרת חן ביחד עם הרשת במהלך השנה האחרונה, ועל התלהבותו של ווּ מאבקות הקישוט, שפיתחה הרשת ביחד עם אושרת, שלדברי ווּ, הם בדרגה הגבוהה ביותר שראה. מכירת המוצרים האלו מתחילה עכשיו, ומי יודע – אולי יבואו מחו"ל לקנות מהם את הסודות.
בראיין גם שמח לבשר כי הם צופים שהחצי השני של השנה יביא התעוררות לשוק, שהיה קשה גם עבור המקצועיות וגם עבור היבואנים, מה שגרם להרבה יבואנים קטנים לנשור. בשורה נוספת היא שמשרד התמ"ת שוב נותן אישורים לענף בניית הציפורניים והפדיקור, והוא מכיר בהם לצורך ניצול מענקי משתחררות. לפני שנה עצר המשרד את האישורים, מה שגרם אז להאטה בענף. גם נייל סטודיו היו שותפים למהלך מול משרדי התמ"ת, שרצה להצמיד את התחום לסטנדרטים האירופאיים. כבר הקיץ, מאמין בראיין, יגיעו חיילות ללמוד. בשורה נוספת בתחום החומרים היא, עפ"י בראיין, ג'ל axxuim בבקבוק והוא מאמין שהוא יכבוש את המדינה תוך כמה חודשים. "להבדיל מכל האחרים, ניתן לייבש אותו עם מנורת LED בשלושים שנויות. הג'ל תפס תאוצה בארץ, והוא כבר מהווה חמישים אחוזים מהמכירות שלנו. הג'ל נתפס בציבור ובקרב הטכנאיות כבריא יותר, ללא ריחות ובמכוני ספא ומלונות זו השיטה המובילה. כל מי שעבדה עם האקריל, עוברת לאקסיום. אחת הבעיות עם הג'ל היא בעיית הספיגה. OPI המציאה בסיס שמונע התכווצות לג'לים. המוצר הזה יכול להפוך כל ג'ל בינוני לטוב יותר בכך שהוא גורם לג'ל שלא להתכופף ולא להתרומם". 
הדרכה עולמית 
ווּ (Vu Nguyen) הביע את התפעלותו מהרמה המקצועית שפגש בארץ, ממזג האוויר ומהאופן בו התקבל בביקור. גם העובדה שהופיע על במה כל כך גדולה מצאה חן בעיניו. הוא אוהב להופיע, ולמרות הצורך בתרגום צמוד (של חנה עטייה) הוא התרשם מריבוי השיטות שראה כאן ומן היכולות האומנותיות של המקצועיות. בגיל צעיר הגיע עם משפחתו מוייטנאם לארה"ב ואת דרכו התחיל כשלמד קעקוע בביה"ס של דיסני בפלורידה. הוא עזב את הלימודים אחרי שלושה חודשים, כשנגמר לו הכסף לשלם. במשך 14 שנה עבד בתחום הקעקועים (וגופו המקועקע יכול להעיד על כך), ומשם עבר לתחום הציפורניים והבנייה. הוא התחיל מעסק קטן והיום הוא עובד בכיר של OPI ומטייל בכל העולם ועושה הדגמות. "לפני שהתחלתי לעבוד עם OPI הייתי אומן גדול וזכיתי בהרבה תחרויות, אבל לא ידעתי לעשות פרנץ' או ג'ל. אם בשש שנים הגעתי לאן שהגעתי, כל אחת יכולה להגיע לאן שהיא רוצה הוא מעודד את הבנות". בכנס העביר שלוש הדרכות שהתייחסו לעבודה עם על סדרת ה – axxium, ג'ל overlay, סדרת אבסולוט וטכניקות MIX. 
אגב, את הטיפים והעצות של ווּ נביא בכתבה נפרדת בגיליון יופי! הבא. 
שיחה עם בועז שטיין על שת"פ עם טכנאיות ציפורניים 
בעמדה של בועז שטיין הפעילות ערה. מוקף בטכנאיות ציפורניים שצופות בעניין, שואלות שאלות ודנות ביניהן בעוד הוא מסביר על מוצרי איפור או מאפר דוגמנית שתעלה עוד מעט אל הבמה. שטיין מספר לנו כי שיתוף הפעולה שלו עם הרשת אמור להפרות ולהעשיר את בונות הציפורניים ולתת להן עוד כלי להגדיל את נפח המכירות שלהן לא רק במוצרים אלא גם כמאפרות של ממש. המוצרים של שטיין נמכרים בסניפי הרשת, ובכל הכנסים של הרשת נערכים גם קורסי איפור, עפ"י שיטות האיפור שלו, כפי שהן מנוסחות בספרים שכתב והמשתתפות מקבלות תעודה. כיום הפעילות של שטיין נעשית בסניפי רשת נייל סטודיו באילת, אשדוד באר שבע, רעננה ת"א, חולון, חיפה ונתניה. הרעיון הוא לאפשר את הלימודים בנוחות, ובכל מקום בארץ. 
 תצוגת אופנה 
לראשונה התקיימה תצוגת אופנה (בשיתוף עם סוכנות הדוגמנות פולורוייד מודל'), המסמלת את הקשר ההדוק בין תחום הציפורניים לתחום האופנה. בעולם כולו, טיפוח הציפורניים ופיתוח פלטות הגוונים של הלקים ע"י היצרניות המובילות בכל עונה הן בהתאמה מלאה לטרנדים האופנתיים. לכן, בחרו השנה בנייל סטודיו להציג את הקשר הישיר בפני משתתפות הכנס. טרנד ה"קולור בלוק" המתאפיין בצבעוניות עזה, תוססת ודומיננטית בא לידי ביטוי בקולקציית בגדי ים לקראת העונה החמה. צבעי ה"ניוד" הרכים בכיכובו של הלבן הנצחי לצד הפרחים המהווים השראה טוטאלית בתחום ה-"NAIL ART" באו לידי ביטוי על המסלול בשמלות פרחוניות לצד חולצות בגוונים פסטלים ופריטי לבוש לבנים. שטיין איפר את הדוגמניות. 
  
עמדות כנס 2011
 
אושרת חן מאסטר IBD - עמדת קישוטים 
נושא שהודגם בעמדה: אומנות הציפורן, פיסול קלאסי, פיסול תלת-מימד, מיקס מדיה, ציור מניאטורי. הדגש הושם על שני חלקים מתחום אומנות הציפורן הציור והפיסול כאשר ההתמקדות הייתה על תהליך העשייה ובחירת החומרים הנכונים. כמו-כן התבצעו השקות מוצרים של מכחולים חדשים וערכות אבקות אקריל המכילה בתוכה 18 אבקות ו- 10 צבעים שונים נוספים. הייחודיות באבקות אלה היא העובדה שהן מכילות חומרים המשהים את הייבוש וכך ניתן ליצור ולפסל ללא הגבלה. האבקה דקה בעלת פיגמנטים חזקים, תחושת העבודה עמה היא בדומה לפלסטלינה. ווּ התלהב מאוד מהרמה ומטיב המכחולים והאבקות והוא אף צירף אותם לתיק העבודה שלו. 
 אילנה כסיף  - דוכן ג'לים IBD 
נושא שהודגם בעמדה: טכניקות עבודה נכונות בג'ל, ההבדלים בין אקריל וג'ל, החומרים המקשרים, טכניקות  אקווריום בג'ל, קישוטים בג'ל, פינק אנד וואיט, טשטושים, תיקונים, ומילוי.  
הדגש שהושם בעמדה היה על הבנייה בג'ל, דרכי עבודה ותכונותיו של הג'ל. הקהל ביקש לראות הדגמות שלב אחר שלב, איך עושים פרנצ'ים, מילוי בפרנצ'ים, ההבדלים בין הג'ל והאקריל והחומרים המקשרים. האם הקהל גילה עניין בדברים ספציפיים? התעניינו בשימוש בחומרים מקשרים איכותיים. כל המשתתפות הופתעו לגלות שאפשר להשתמש בפרימר בג'ל ולא רק בבונדר, שיטות שילוב בין ג'ל לאקריל, היתה התעניינות גם בג'ל לק. אילנה המליצה להשתמש בג'ל בסיס של אקסיום כי החיבור שלו לציפורן הרבה יותר טוב ועמיד משל IBD. 
 טל חנו  ואיילה עובד - דוכן מוצרי קריאשיין 
נושא שהודגם בעמדה: בניית אקריל במוצרי קריאיישן תוך מתן דגש הושם על בניה בשיטה האמריקאית כלומר בנייה בתבניות ופרנצ'ים קבועים, לצד ערבוב עם אבקות גליטר (מנצנצות).
על מה שמו דגש (האם היו השקות של מוצרים חדשים): שמו דגש על יתרונות הקריאיישן שהוא ידידותי לסביבה, ללא ריחות חזקים, אינו מצהיב, דורש מעט שיופים, מראה טבעי וזוהר, בעל 4 צבעים של אבקות אקריל לפיסול שניתן לערבב בניהם כדי להגיע לגוונים מסוימים בהתאמה אישית. חסכוני היות והוא מצריך כמות ביחס של 1/1. איזו בשורה חדשה הצגתם, אם יש כזו: הבשורה החדשה שהפליאה את כולן היה שהבנייה במוצרי הקריאיישן אינה מייצרת אבק במהלך השיופים וההחלקה ממש מהירה. חידוש נוסף היה השימוש בעמדה בציפורנים של OPI שלא מצריכות שיוף של קו חיבור רק בהורדת הברק מהציפורן.
 נטלי מובר  וקרן טליאס בנאדו - דוכן ג'ל אקסיום 
נושא שהודגם בעמדה: ציפוי ציפורן טבעית בג'ל אקסיום. על מה שמו דגש (האם היו השקות של מוצרים חדשים): הדגש הושם על השימוש בג'ל אקסיום של חברת OPI. הג'ל ידוע בחוזק שלו לציפוי ציפורן טבעית והודגמו כמה טכניקות: מריחה, תבנית, וגם פרנץ' קבוע בעזרת ג'ל, הארכת ציפורן טבעית בג'ל, ג'ל צבעוני. מאפשר יצירת מראה טבעי, חזק, קל לשימוש, ללא ריח, וכמעט ללא שיופים. 
 טלי גמליאל  ויאנה באגו - דוכן עיצוב גבות  
נושא שהודגם בעמדה: שיטות חדשות בעיצוב הגבה, עבודה בחוט, פינצטה, שעווה, צביעת גבות. כמו-כן עיצוב הגבה, הבאת הגבה למצב שווה בין השנים, התמודדות עם גבות דלילות, גזירה וניקוי. על מה שמו דגש (האם היו השקות של מוצרים חדשים): הדבר החשוב ביותר לטענתה של טלי היה ללמד את הבנות להגיע למצב שבו הגבות שוות בניהן. כמו-כן הוסברו והודגמו טכניקת ניקוי בחוט, פינצטה ומספריים. יאנה מציינת כי ההדגמות שהוצגו בפני הקהל שלב אחר שלב העניק להן כלים מקצועיים ליישם הכל בעבודה ולא רק להתעדכן באופן תיאורתי.
 חני מלול - דוכן פדיקור  
נושא שהודגם בעמדה: פדיקור רגליים ללא סכינים. כולל פדיקור לרגל סוכרתית.  
על מה שמו דגש (האם היו השקות של מוצרים חדשים): הדגש בעמדה היה על שיטות עבודה BE NATURAL - שיטה המאפשרת הסרת העור המת ברגל ללא צורך בסכין ועל כן היא מאושרת  ע"י אגודת אי"ל (אגודה ישראלית לסכרת). "אם זה טוב לכפות הרגליים של חולי הסכרת, זה בוודאי מצויין לכלל האוכלוסיה", מדגישה חני. בנוסף בעמדה היו הדגמות של: הסרת הקטיקולה ללא צורך בשימוש בצבתית, פילינג אורגני + פילינג לפטרת עור, מסכת התפחה – מסכה לכף הרגל נותן הזנה לאחר טיפול פדיקור. 
 תמי ברעם - דוכן ציפוי ג'ל אקסיום   
אצל תמי בעמדה נתנו ביטוי נוסף של יתרונות ציפוי ציפורן טבעית באמצעות ג'לים אך הפעם בהתייחס לעונה החמה. ג'ל בציפורני הרגליים. הדגש היה דווקא על ההליכים המורכבים יותר בעבודה עם ג'ל אקסיום והכוונה היא לתיקון באמצעות  ג'ל בציפורניים לא ישרות/חלקות. ההשקה בעמדה זו הייתה של מוצר "אובר ליי"  המאפשר להאריך את הציפורניים ולמלא סדקים.
 סימונה שוויקי –-דוכן קישוטים ואייר בראש
סימונה ידועה בהתמחותה להשקת טרנדים מעולם האופנה לתחום ה- NAIL ART. בעמדה נעשה דגש על קישוטים בג'לים צבעונים של אקסיום, קישוטי תלת-מימד ואקריל באבקות צבעויניות של EZFLOW, ציורי ONE STROKE, עלים, פרחים, מיקס מדיה, רקעים ועוד.  הודגמו תהליכי עבודה של קישוטים מוטבעים בתוך הציפורן מתחת לאקריל שלב אחר שלב.  
 אלסיה מכלוף - דוכן מניקור ספא OPI 
נושא שהודגם בעמדה: תהליך העבודה של מניקור על-פי שיטת OPI. 
השיטה משלבת פורמולה צמחית אקטיבית, משיבת נעורים, מצעירה ומשקמת את העור ברמה קוסמטית. "אם תרצו", אומרת אליסיה "טיפול אנטי איג'ינג לידיים". הטיפול עצמו מפנק וריחני ובעיקר אפקטיבי.  
 
 
צילומים: אנדרו גארב
 

 

 

כדאי להירשם עכשיו, כאן למטה, לקבלת עדכונים ממגזין יופי!
זה קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

דואר אלקטרוני

שם

  


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים