סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של קוסמטיקה >> הישג מדעי לחברה ישראלית בפיתוח מוצר להבהרת העור
 
מחקר קליני על הבהרת עור באמצעות elure מוכיח את עליונות המוצר בהשוואה למוצרים נפוצים

 זוהר נוי
סינרון מדיקל בע"מ, החברה המובילה בעולם במכשור רפואי לתעשיית האסטטיקה, הודיעה על פרסום תוצאות מחקר קליני להערכת יעילות הטיפול ובטיחות השימוש במוצר החדשני להבהרת העור של elure™ (תכשיר המכיל ליגנין פרוקסידאז) בהשוואה לתכשיר המקובל הידרוקינון 2%. המחקר, שהראה תוצאות מהירות וטובות יותר באופן משמעותי באמצעות elure, התפרסם בגיליון דצמבר 2011 של כתב העת היוקרתי Journal of Cosmetic Dermatology. כתב עת זה הוא כתב העת הרשמי של האקדמיה הבינלאומית לדרמטולוגיה קוסמטית (IACD).
הפרסום, שכותרתו "מחקר אקראי ומבוקר פלצבו להשוואת הבהרת העור, היעילות ובטיחות השימוש בתכשיר ליגנין פרוקסידאז לעומת תכשיר הידרוקינון 2%", זמין כעת באתר האינטרנט של כתב העת. המחקר הקליני-מדעי (Single-center, randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled) כלל 51 מטופלות, כולן נשים ממוצא אסיאתי. המטופלות חולקו באופן אקראי לקבלת טיפול יום / לילה מתוך קו המוצרים החדשני להבהרת העור elure, וטופלו בצד אחד של הפנים שנבחר באופן אקראי,. בצד השני של הפנים טופלו במשחת הידרוקינון 2% או פלצבו.
תוצאות המחקר הראו שינוי מובהק מבחינה סטטיסטית מנקודת ההתחלה במדד המלנין (נמדד באמצעות מכשירים אופטיים) בעור שטופל בסדרת מוצרי elure, עם הפחתה ממוצעת של 7.6% (p < 0.001) ביום ה-31. מלנין היא המולקולה שמצטברת בעור וגורמת לגוון עור כהה, צבעוני או בלתי אחיד. זאת בהשוואה למשחת הידרוקינון 2% ופלצבו, שינם לא הראו שינוי מובהק מבחינה סטטיסטית מנקודת ההתחלה במדד המלנין ביום ה-31. בנוסף, ציון שניתן ע"י הדרמטולוגים הראה שיפור משמעותי בבהירות הכללית  של העור כבר ביום השמיני לטיפול בסדרת מוצרי elure, שלא נצפה בעור שטופל במשחת הידרוקינון 2% או פלצבו באותה מסגרת זמן.
ד"ר טס מאוריסיו, המייסדת של המרכז הדרמטולוגי ו/ קוסמטי Scripps Ranch Dermatology & Cosmetic Center בסן דייגו, קליפורניה, המחברת הראשית של המחקר, ציינה: "תוצאות מחקר זה לא רק שמוכיחות את הבטיחות והיעילות של elure, אלא גם מהוות פריצת דרך משמעותית בטכנולוגיות להבהרת העור. elure השיג הפחתה מובהקת מבחינה סטטיסטית במלנין אחרי חודש אחד, ואילו הידרוקינון, שהיה קודם לכן אפשרות הטיפול היעילה ביותר, לא עשה זאת. הוכח גם ש-elure בטוח לשימוש והתקבל היטב בגוף המטופלות במחקר, ויש בו תועלת נוספת בהשוואה לתופעות הלוואי הידועות של הידרוקינון. בנוסף, כמה מטופלות במחקר השיגו תוצאות של הבהרת עור משמעותית כבר לאחר שמונה ימים, המיוחסות לעובדה שמנגנון הפעולה של elure מפרק ישירות את המלנין שבעור".
לואיס פ. סקפורי, מנכ"ל סינרון מדיקל, אמר: "פרסום ראשון זה על elure בידי דרמטולוגים מומחים, מאשר את התוצאות הטיפוליות, הקליניות והשיווקיות המוקדמות והמצוינות שהושגו באמצעות המוצר, ומדגיש עוד את הפוטנציאל שלו להפוך לתקן איכות בהבהרת עור וטיפולי פיגמנטציה. אנו מצפים שהיעילות הקלינית של elure תקבל אישור נוסף לכשיתפרסמו מספר מחקרים שעדיין בעיצומם ע"י מובילי דעה גלובליים בתחום, על טיפול בהפרעות פיגמנטציה שונות. אנו מצפים למנף את התוצאות המצוינות שפורסמו בירחון לדרמטולוגיה קוסמטית, יחד עם פרסומים עתידיים אחרים על elure, כדי להרחיב את המודעות לקו המוצרים החדשני להבהרת עור elure".


תמונת אילוסטרציה: אימג' בנק ישראל


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים