סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של קוסמטיקה >> מהפיכת הפילינג
 
איך מצאנו חברה שמציעה פילינג חדש, ומדוע זה מרגיש כמו מהפיכה? סיפורו של גילוי

אבישי אשכנזי
איזה כיף להיות חלק ממהפיכה, חלק מאנרגיה אדירה שמתמקדת בשינוי, כשזה קורה לך אתה מרגיש שנטלת חלק בהיסטוריה. סיפורים על מהפיכה תמיד קסמו לי; מה גרם לה? איך היא בדיוק קרתה? מי הנהיג אותה? אנחנו בתקופה כזאת, שיש אומרים שמה שהיה כבר לא יחזור ושהעם החליט להפסיק לשתוק. זה קרה עם הקוטג' וזה קורה עם נושא הדירות והרפואה, וכנראה שזה לא יסתיים שם.
ברוח זו אני חייב לומר שלדעתי יש מהפיכה נוספת שקורה כעת, מהפיכה שהופתעתי שלא קרתה עד עכשיו והתמזל מזלי להיות חלק ממנה באופן פעיל.
הכול התחיל כשנסעתי, לפני קרוב לשנה, לתערוכה בהונג-קונג. בין אלפי הביתנים השונים שהתמקדו בעיקר בטכנולוגיות, ראיתי ביתן של חברת PH Formula שעשו בו טיפולי פילינג עמוקים .
המותג נראה לי נקי ומתוחכם והזכיר לי את המותג של חברת PETER THOMAS ROTH, (הלוגו השחור הכתוב במאונך על אריזות לבנות, ואפילו אריזת המוצר דומה בדיוק לאריזות של סרום ה-FIRMX של פיטר(. ניגשתי לפטרו, בעלת החברה, וביקשתי לפגוש אותה. לאחר זמן מה התיישבנו עם ד"ר פרננדו בופארד וממנו שמעתי על המהפכה שהם עושים, מהפיכה בתחום הפילינגים שתשנה, כך אמר, את הסטנדרטים שהיו לנו: "אנחנו מייצרים פתרונות שמשיגים תוצאות של TCA ללא הסיכונים הנלווים, כגון חוסר אחידות בקילוף (למרות שהמריחה שווה, אפקט הקילוף עד עתה היה ללא שליטה). הרעיון של PH Formula הוא במוצרים פעילים בעוצמה מקסימלית ללא צורך במרשם רופא".
 מה ההבדל בין PH בדרגה 1 ל-PH בדרגה 13?
שניהם עושים קילופים באותה המידה, אך התשובה המהפכנית היא כמות הפרוטונים.
חומצה מורכבת ממולקולות הנושאות פרוטונים הנקראות יוני מימן חיוביים +H וככל שהנוזל חומצי יותר הוא בעל יותר יוני מימן המשחררים יותר פרוטונים. לפרוטונים תפקיד חשוב ביותר בעבודה על התאים. ברגע שמורחים את החומר הפעיל המכיל מקסימום חוזק של פרוטונים המשתחררים אל שכבות העור, נוצרת האצה משמעותית בקצב חילוף התאים ומתבצע תהליך התחדשות אופטימלי ברמה התאית.
החוכמה היא לא רק לעשות כוויה אלא מה שקורה לאחר מכן - האם הרקמות הפגומות חוזרות לתפקד כרגיל? האם זה בריא לעור?
על מה נלחמות חברות הקוסמטיקה?
בהתחלה היו אלה הריכוזים של הפילינגים, לאחת יש 20% גליקולית ולשניה 30% לקטית. לאחר מכן התחילה תופעת ה-PH. אחת הציעה ריכוז חומצה PH בדרגה 2.5 והשניה PH בדרגה 1.8.
כשפונים אליך עם הבטחה של 70% חומצה, השאלה המתבקשת היא: כמה מתוכו מנוטרל? והתשובה היא ש-90% מנוטרל והשאר הופך למלח (ומה שמתקבל על העור זאת רק כוויה שגורמת לעור להיות דק יותר ופגיע יותר מפילינג לפילינג).
איזו משמעות יש לחומצה מנוטרלת באמצעות בסיס/באפר, ופוגעת בשחרור הפרוטונים שהם אלה שמטפלים בתאים?
התשובה היא שלא נותרה הרבה משמעות ושאסור לנטרל פילינג בפורמולה.
כבר באותה פגישה בהונג-קונג למדתי שלפורמולות והמתוחכמות של PH Formula יש תשובה כיצד מובילים את החומצה בצורה אחידה כדי שהקילוף יהיה אחיד ונשלט. 
המחקר החדש בנושא הפרוטונים הוא רק חלק קטן ממה שעושים פטרו וד"ר פרננדו בופארד שנחשב למהפכה. עשרים ושבע קוסמטיקאיות מישראל כבר השתתפו בהשקה ובסמינר המקצועי שערכנו בברצלונה ב"אקדמיה הבינלאומית למדעי העור" שהוקמה ע"י פטרו ון-זיל קוסמטיקאית רפואית בכירה  וד"ר פרננדו בופרד, שהוא מומחה בעל שם עולמי בכימיה רפואית ודור רביעי למשפחה של רוקחים אשר בבעלותה מעבדות מחקר ידועות בעולם.
אנחנו מצפים בהמשך להגעתם לארץ לכנס מקצועי ארצי שעורכת חב' קוסמטיקום ובו תוכלנה הקוסמטיקאיות הישראליות להשתתף.
כל מה שהכרנו וידענו עד עכשיו על פילינגים כבר שייך לעבר, אני בטוח. איזה כיף להיות חלק ממהפיכה.

אבישי אשכנזי הוא סמנכ"ל פיתוח עסקי, קוסמטיקום
צילום: אימג' בנק ישראל


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים