סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של איפור >> צילי וגילי
 
איך מאפרים תאומות זהות, או במקרה זה – שלישייה? מצא את ההבדלים

 

סיגל תדמור
לידה של תאומות זהות, או שלישיה זהה, היא אטרקציה גדולה -  לראות את אותן פנים פעמיים או שלוש, זו תופעה קשה לתפישה. בדרך כלל ההורים נוהגים להלביש את הבנות באותם בגדים, אותן נעליים וגם לדאוג לתספורת זהה. הם גם בדרך כלל נמצאות באותה סביבה חברתית.
מאפייני תאומות ושלישיה
הקשר בין תאומות, או שלישייה, הוא על פי רוב קשר  חזק, בלתי ניתן להפרדה ואף טלפתי. יחד עם זאת ניתן למצוא את התאומות נלחמות על תשומת לב ההורים, ומנסות למצוא כל אחת בתוך עצמה את הייחודיות והשונות וכך גם בקשר עם ההורים.
בגיל ההתבגרות כשבנות מתחילות לחפש את הזהות האישית שלהן, כל אחת מהתאומות, או השלישייה, ימשיכו לחפש את הזהות שלהן ביחד עם האחות התאומה, ובו בזמן ינסו, למצוא ולבטא את השוני זו מזו - בהופעתן החיצונית. הן תסתפרנה אחרת, תתאפרנה אחרת, או תתלבשנה בצורה שונה.
ויש כמובן את אותן תאומות ובנות שלישייה - שכל חייהן תהיינה תלויות אחת בשנייה, תבלנה ביחד בכל רגע פנוי וכמובן  - תשתדלנה להתלבש הכי דומה שאפשר...
לאפר תאומות, או שלישיה
כאשר מאפר ניגש למלאכת האיפור באיפור שלישייה, הוא חייב להיות מאוד רגיש למארג העדין של הרגשות המעורבים בקשר.
אם אחת מהתאומות או השלישייה היא הכלה, חייב המאפר לייחד אותה מאחיותיה הזהות, ולאפשר לה להיות "מלכה ליום אחד" - ללא תחרות.
אם תאומות, או שלישייה, הולכות לאירוע ורוצות להדגיש את הזהות המשותפת צריך המאפר לעשות תיקונים כדי ל"מקסם" את אפקט הזהות. למשל, אם אחת יותר שזופה מהשנייה הוא ישזף את השנייה, אם אחת או יותר מלאה מאחותה, יחטב אותה המאפר על מנת ליצור זהות מושלמת.
אם רוצים להשאיר את התאומות זהות, אך עם ייחודיות  - אפשר לאפר אותן באופן אחיד  ולתת  נקודות צבע שונות בגוון האודם או הצללית.
על מנת  ליצור שונות בין האחיות מומלץ להשתמש בטכניקות איפור שונות על כל אחת מהאחיות. ניתן למשל לאפר אחת בקו איפור נקי - אייליינר ואודם דרמטי, ואילו את השנייה  נאפר באיפור עיניים דרמטי עם מעברי צבע ואודם טבעי ואת השלישית...
לסיכום, אנחנו המאפרים צריכים להיות מאוד רגישים באיפור, כמעט פסיכולוגים כשמאפרים תאומות או שלישיה, אבל הן - הן חיות עם האטרקציה הזו יום-יום שעה-שעה כשמתאים להן וגם כשלא...
 


סיגל תדמור היא מאפרת ומנהלת סטודיו לאיפור מקצועי
צילומים: איפור: סיגל תדמור; עיצוב שיער וסטיילינג: צהלה צרפתי; דוגמניות: אודליה, דונה ונעמי אורבאום;
צילום: פריימינג צילומים


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים