סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> תעשייה ישראלית למלחמה בצלוליט
 
יופי! בסקירה מיוחדת: מגוון השיטות לטיפול בצלוליט. מכשירים, תכשירים ואנשי מקצוע
 
 
יערית טרבלסי 
את תופעת הצלוליט ניתן לדמות לכוס פלסטיק אטומה מלאה במים שקפאו. במידה והמים במצב נוזלי, ניתן לינוק מהקשית. אך כאשר המים קופאים, הם מגדילים את נפחם ולוחצים על דפנות הכוס וחוסמים את הקשית. דפנות הכוס הן סיבי הקולגן והאלסטין, הקשית היא הקפילר, הקרח – תאי השומן המנופחים והדחוסים העטופים בסיבים.
תופעת הצלוליט קיימת בוודאי מאז קיים גוף האדם, אבל ההתעסקות התקשורתית בתופעת ההשמנה וקידום המודעות לאורח חיים בריא, מביאים את סוגי הטיפול השונים בה אל קדמת הבמה. 
המושג צלוליט מתאר גבשושיות שומן דחוסות המכילות שומן ונוזלים, וממוקמות מתחת לשכבת האפידרמיס – בשכבת הדרמיס וההיפודרמיס. הצטברות הצלוליט נגרמת כתוצאה מהתעבות הדרגתית של תאי שומן תת עוריים שלוכדים נוזלים וחומרי פסולת בדרמיס. ברקמה זו נמצאות מערכות כלי הדם והלימפה שאמורות לבצע את חילוף החומרים של הדרמיס והאפידרמיס. במצב נורמלי המערכת מסלקת את עודפי השומן והנוזלים מהרקמה ומפרקת את הצלוליט. אולם עקב התעבות השומן, עורקי ונימי הדם נדחסים, דבר שמוביל להאטה בקצב מחזור הדם ולירידה חדה בקצב חילוף החומרים. 
ממה נובע הצלוליט?
על פי מחקרים רבים, הסיבות להיווצרות הצלוליט הן בעיקר גנטיות, הרגלי אכילה לא נכונים, דיאטה חריפה, שתייה בלתי מספקת של מים, חוסר בפעילות גופנית ובעיות הורמונאליות (חוסר איזון בין אסטרוגן לפרוגסטרון). 
המשמעות הקוסמטית 
מבחינה קוסמטית המשותף לכל הגורמים להופעת הצלוליט הינו: הפגיעה ברקמת החיבור, זרימה לקויה של המערכת הלימפטית והופעת ריכוזי שומן בצורת גבשושיות. הנתון המפתיע הוא שכ-90% מהנשים סובלות ממראה הצלוליט. בארצות המערב: ארצות הברי
עידית גור
עידית גור (צילום: צחי וזאנה)
ת ויבשת אירופה, טיפולי הצלוליט נפוצים מאוד. 
פתרון אסתטי – לא רפואי
עד היום לא נמצא פתרון רפואי לבעיה, אך עם התקדמות הטכנולוגיה ניתן למצוא יותר ויותר טיפולים המהווים פתרון אסתטי. הטיפולים, רובם ככולם, משתמשים בטכנולוגיות שונות שמטרתן היא להמיס את אותם תאי שומן ולהחזיר את מראה העור לקדמותו.
לדברי עידית גור, מייסדת ובעלים של 'איב סנטר', בישראל חלה התעוררות רבה בכל הנוגע לטיפולים בצלוליט. לדבריה, העובדה כי ישראל היא מדינה חמה ובקיץ הולכות הנשים חשוף וכל האזורים ה"רגישים" שלהן חשופים, גורמת להן לדאוג למראה בריא ואסתטי, ולפנות לטיפולים מהסוג הזה. עם זאת, בשנה האחרונה חל גידול גם במספר הגברים הפונים לטיפול. בעיקר כאלו המעוניינים לטפל במקומות ש"מרגיזים" אותם: ישבן, ירכיים, כרס ואפילו זרועות. "ולמרות זאת", מסייגת גור ואומרת, "עם כל הטיפולים הללו, חשוב להבהיר שעל אף יעילותם הרבה, אם אנשים יאכלו אוכל לא בריא ולא יעשו פעילות גופנית - אין לטיפולים כל טעם. ועל כן חשוב לשמור על אורח חיים בריא יחד עם הטיפולים".
ליאור דראל
ליאור דראל (צילום: יח"צ)
ליאור דראל, מנהל המכירות של 'ונוס קונספט', טוען כי תופעת הצלוליט היא תופעה הנפוצה בעיקר אצל נשים, בעיקר רזות ואילו אחוזי הגברים שסובלים ממנה הם אפסיים. בעולם, לדבריו, הטיפול בצלוליט הוא במודעות עליונה, כמעט כמו פדיקור כאן אצלנו. באסיה, למשל, נוהגים נשים וגברים ללכת לטיפולי "ג'וב פיטיפיקיישן"- טיפולי יופי, הכוללים גם טיפולי הצרת היקפים לפני ראיון עבודה. לגבי מה שקורה בארץ, מסכים דראל, כי אכן חלה התעוררות במספר הלקוחות המתעניינים בטיפולי צלוליט השונים. 
לדבריו, הבעיה אצלנו טמונה בחוסר אמון של הצרכן הסופי כלפי יעילות הטכנולוגיה שנובעת מהעובדה כי לצד מוצרים יעילים וטובים, קיימים גם מוצרים זולים שהביאו לטיפולים לא מוצלחים ולהתפשטות השמועה כי אין טיפולים שעוזרים. כאן הוא מסייג ואומר כי גם היום אין טיפול המעלים צלוליט ב- 100% ורוב הטיפולים מקלים על התופעה, לעיתים עד כי כמעט אינה נראית לעין.
עם זאת, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי בשנים האחרונות חלה התפתחות טכנולוגית רבה בכל הנוגע לטיפולי צלוליט, וניתן למצוא היום מגוון רחב של מכשירים המיועדים להעלמתם של אותם תאי שומן. בין הטיפולים הפופולאריים ניתן למצוא מכשור חשמלי, שתפקידו לחמם את מצבורי תאי השומן ולנקזם מאזור הדרמיס, מכשור הפועל על גלי אולטרסאונד או רדיו המפרקים את תאי השומן. טכנולוגיית רטט, שמטרתה לזרז חילוף חומרים מהיר באזורים הבעייתיים ועוד.
יורם גלר
יורם גלר
מהן הטכנולוגיות הקיימות ומה ההבדלים ביניהן?
יורם גלר, מומחה לטכנולוגיה אסתטית ומנכ"ל המרכז לטכנולוגיה אסתטית, מקדים ומסייג באמרו כי כן ניתן לטפל בצלוליט, אולם יש להבחין בין סוגי הצלוליט להעריך את הסיכויים לתוצאות מיטביות, וכן כמובן להשתמש בטכנולוגיה עדכנית ומתאימה. ההבדלים בין הטיפולים באים לידי ביטוי בטכניקות השונות, שלכולן, מטרה אחת: מיגור הצלוליט. 
טכניקת העיסוי הלימפטי: מטרת עיסוי זה היא המרצה והגברת זרימת הלימפה תוך שחרור חסימות לאורך תעלות הלימפה. הוא יכול לגרום לניקוז הנוזלים ופיזור אסתטי של השומנים. מצריך סדרות ארוכות של טיפולים וקיום אורח חיים מתאים.
פתרונות בתכשירים קוסמטיים: קרמים, מדבקות, תרסיסים, אמפולות, ג'לים ושמנים. חומרים אלה מכילים בד"כ קופאין ותפקידם לפזר את הנוזלים, המרצה והכול בתנועות עיסוי מקומיות. תכשירים אלה מביאים לשיפור קל, אך אינם מביאים לפיתרון קבוע ושביעות רצון לטווח ארוך. 
הזרקות: הזרקת נוזל סטרילי – טורנטל, במטרה לשפר את זרימת הדם, מומלץ לבצע סדרת טיפולים רפואיים, והתוצאות מתקבלות בד"כ כשבועיים לאחר הטיפול. טיפולים אלה מומלץ לבצע בקליניקה רפואית המתמחה בנושא. 
טיפול טכנולוגי-רפואי: שאיבת שומן שטחית מהרקמה התת עורית, ללא אשפוז ו/או הרדמה. הטיפול בד"כ הינו חד פעמי וחסרונותיו גדולים מכיוון שיכולים להיווצר שקעים תת-עוריים. 
טיפול ואקום-קוסמטי:  מכשיר המייצר יניקה, ותוך עיסוי של העור מייצר לישה הגורמת תיאורטית, לשיפור זרימת הדם והלימפה. טכנולוגיה זו ותיקה ומוכרת מזה שנים רבות, אך סובלת מחוסר עדכון באנרגיות טכנולוגיות חדשות בהיותה מתבססת אך ורק על ואקום. 
טיפולי ELŌS-קוסמטי: זו פריצת דרך טכנולוגית שהביאה לסינרגיית (שילוב) אנרגיות: אופטיקה,RF חשמל, יניקה ומסאז'. הכל בעת ובעונה אחת. פריצת דרך טכנולוגית זו כבשה את העולם הטיפולי והתקשורתי. כמו כן, רופאים ומטופליהם דיווחו על שיפור ניכר במחזור הדם, שיפור במרקם הצלוליט, מתיחת עור ושיכוך כאבי שרירים.
טיפול ברטט: האימון בשיטת הרטט מתאים לכולם. האימון עצמו קצר וממוקד לפי צרכים אישיים. והיתרון הוא שבאימון בשיטה זו 95% מהשרירים מופעלים באופן פסיבי והתפוקה היא פי שלושה, על כל חלק בגוף.  
טכנולוגיית Tripollar-קוסמטי: רוב המכשירים המתקדמים בתחום טיפול הצלוליט, מיצוק וחיטוב הגוף פועלים באמצעות גלי רדיו RF  ((Radio Frequency. 
גם כאן קיימות מספר שיטות:
מונופולר RF – גלי רדיו ייחודיים המחממים את הרקמה בידית חד-קוטבית. טיפולים אלה כואבים לעיתים ועל המטופל בד"כ להחזיק קוטב נוסף לסגירת מעגל. 
ביפולר RF – ידית גלי רדיו המחממת את הרקמה באזור הטיפול בלבד והמטופל אינו נזקק להחזיק בידיו קוטב נוסף. טכנולוגיה זו בטוחה לחלוטין בעלת תוצאות משופרות וניתן לטפל באנרגיות גבוהות בלא לגרום לכאבים. 
טריפולר RF – ולאחרונה טכנולוגיית טריפולר המשלבת שלושה קטבים בעוצמה גבוהה. במילים אחרות, ניתן להפעיל על
שני קמחי
שני קמחי
הרקמה עוצמה מרבית ואולם בגלל שיחלוף האנרגיה בין הקטבים, הכאב אינו מורגש חימום האזור יעיל והתוצאות נראות לעין כמעט מהטיפול הראשון. 
לכל אחת משיטות אלו מחקרים המוכיחים את יעילותה ומכשירים רבים ושונים. להלן סקירה של המובילים שבהם:  
חברת דרמה-טק מקבוצת GIGIמציגה את ה-Reaction, המיוצר על ידי חברת Viora. שני קמחי, מנכ"ל משותף מספרת כי המכשיר פועל בטכנולוגיית Core, המשלבת 4 תדרי רדיו עם טכניקת ואקום. שילוב תדרי הרדיו והוואקום מסייעים לכיווץ כללי של מחסני השומן באמצעות ניקוז הנוזלים לכיוון מערכת הלימפה וחימום השכבות התת-עוריות לעידוד פירוק השומן והגברת חילוף החומרים הטבעי של הגוף. פעולת המכשיר מעודדת יצירת קולגן חדש התורם למתיחת העור וליצירת סיבי קולגן ואלסטין מהתאים הפיברובלסטים.
נטלי בן יוסף, מנהלת הדרכה קלינית ברשת האסתטיקה 4MP, מספרת על השיטה המשלבת בין טכנולוגיית גלי רדיו RF וטכנולוגיית אינפרה אדום DERMA IR. שילוב בין הטכנולוגיות יוצר חימום של הנוזל בתוך התא. החימום מפרק וממיס את תאי השומן, מכווץ את תאי השומן וממריץ את מחזור הדם. בנוסף, החימום מעודד ומשפר את חילוף החומרים ויוצר זירוז ביצירה ומיצוק של סיבי קולגן. טיפול לחיטוב ומיצוק הגוף על ידי RF עושה שימוש במוליכות החשמל של הגוף כדי להעביר אנרגיה, שמפרקת תאי שומן מקומיים באמצעות העלאת טמפרטורת הרקמה בשכבות העור המיועדות. טכנולוגיה זו, המבוססת על אור, יוצרת חום שמכווץ את הקולגן ומהדק את העור, מבלי לפגוע ברקמות הסובבות. היתרון שבשילוב שתי הטכנולוגיות: גלי רדיו (RF) ואור אינפרה אדום (IR) הוא שנעשה שימוש בסוגי אנרגיה שונים כדי לחמם שכבות עור שונות ולהפיק תגובה מבוקרת של הרקמות. בזכות השילוב בין שתי הטכנולוגיות ניתן לחדור לשכבות העמוקות כמו גם השטחיות של העור וכך לטפל במקביל בתאי השומן  ובטקסטורת העור.
"על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר", אומרת בן יוסף, "אני ממליצה על בין 8-10 טיפולים במרווח של שבוע שבועיים, יחד עם תחזוקה תקופתית מומלצת. טיפולי חיטוב ומיצוק הגוף אורכים כ-30-40 דקות, שלאחריהם ניתן לחזור מיידית לפעילות היום-יומית. לדבריה, שיפורים נראים לעין מתרחשים במרבית המקרים אפילו לאחר הטיפול הראשון, תוצאות דרמטיות ניכרות לאחר 6-8 טיפולים.
ענבל מורי
ענבל מורי
גל הצונאמי היא שיטת טיפול  קוסמטי חדשה, המבוססת על אפקט "גל הצונאמי" ופועלת בעזרת גלים חשמליים, חודרת לישראל בימים אלה. השיטה פועלת באמצעות מערכת ה-CACI QUANTUM, מבית החברה, Caci-International שהגיעה לישראל מאנגליה, לאחר 12 שנות מחקר באוניברסיטאות. המערכת החדישה בעלת פטנט עולמי רשום, בשם זה, פועלת בעזרת גלים חשמליים המחזקים את טונוס השרירים, מעודדים חידוש תאים ומעניקים לעור מראה זוהר ומוצק. ענבל מורי, מייבאת ומטפלת במכשיר אומרת ש"מומלץ להתחיל את הטיפול במכשיר כבר מאמצע שנות ה-30, כאשר מתחילה הירידה של הקולגן והאלסטין בגוף, אך ההשלכות עדיין לא נראות כלפי חוץ. טיפולים המתחילים בגילאים אלו הופכים את הטיפול ליעיל וקצר יותר. השיטה כבר תפסה תאוצה ברחבי לונדון וכל מכון קוסמטי רביעי בעיר כבר משתמש במכשיר". 
גם בחברת sorisa, ענקית המכשור הרפואי מספרד, הציגו לאחרונה את הדור החדש בטיפולי הלישה שנועדו למיצוק העור. ה-BodyTer  – טיפול באלקטרודות המחדירות חום-תרמי למיצוק העור, טיפול בצלוליט, עידוד הירידה במשקל והצרת היקפים כללית, הפועל בעזרת שדה מגנטי ואנרגיית RF היוצרים תבנית אנרגטית אפקטיבית הפועלת כאפקט "סאונה" המשפרת את הסירקולציה והמטבוליזם (חילוף חומרים) בגוף, מעודדת את המרצת הדם, מעודדת את ייצור הקולגן ומשקמת את רקמת החיבור של העור. האנרגיה חודרת את שכבת הדרמיס ושכבת ההיפודרמיס, ובשילוב עיסוי ואקום ועיסוי מכני המעודד את הירידה במשקל היא מטפלת, במקביל, בהצרת ההיקפים. המכשיר מעסה ולש את העור ואת תת העור כמו
אלינור וולפסטל
אלינור וולפסטל
כוסות רוח, והוא משלב גם אולטרא סאונד ותהליך יניקה לפירוק הצלוליטיס. 
אלינור וולפסטל, מאמנת כושר, בוגרת מכון וינגייט ומומחית לתזונה ומכשור תומך, ממליצה על מכשיר ה-lipomove- שמטרתו לפרק ולהמיס את הצלוליט והשומנים, לשחרר את התווך השומני בתוך תא השומן אל הרקמה הרטיקולרית, להקל את הלחץ על הקפילרים והחשת קצב מחזור הדם, ולגרום להזנה מוגברת של חמצן ומינרלים. כל אלו גורמים להתחדשות הרקמות וניקוז עודפי השומן באופן טבעי. הזיהוי נעשה על ידי שידור וקליטה של גלים אולטרה סוניים בדומה למערכות אולטרה סאונד לזיהוי וגלי רדיו באורכים שונים. המערכת מזהה את רקמת השומן ומתמקדת ב-3 פרמטרים: עובי הרקמה השומנית, עומק הרקמה השומנית וצפיפות הרקמה השומנית. לאחר זיהוי נקודתי של עובי שכבת השומן, עומקה וצפיפותה, המערכת מבצעת אנליזה מתמטית למציאת גל היפר-סוני בתדר ועוצמה מתאימים על מנת לשדרו חזרה לרקמה השומנית ולגרום למולקולות השומן לרטוט ולהיכנס לרזוננס עצמי.
עקב תהליך הרטיטה ושחרור התווך השומני, עורקי ונימי הדם שהיו דחוסים בין קפסולות הצלוליט משתחרים. מתבצעת האצה בקצב מחזור הדם, הזנה מוגברת של חמצן ומינרלים לרקמות, עליה בקצב חילוף החומרים, התחדשות הרקמות וכך מערכת כלי הדם והלימפה חוזרים למצב נורמלי ומסלקות את עודפי השומן.
עדי מאיר
עדי מאיר
טכנולוגיה נוספת המיובאת לארץ על ידי ז'ק ראפל, היא טכנולוגית ה LPG-  טכניקה הלשה את העור בעדינות וגורמת להמסת שכבת השומן הבסיסית, שחרורו מתאי השומן שהצטברו וייצור אלסטין וקולגן.
עדי מאיר, בעלת מרכז Dream Healther, מספרת על שיטת הטיפול ברטט. "זהו פתרון שמעניק מגוון רחב של הטבות בריאותיות במהירות וללא מאמץ: הורדה במשקל, טיפול בצלוליט, חיטוב הגוף, שמירה על כושר גופני, טיפול ושיקום של בעיות פיזיולוגיות ורפואיות שונות, שיפור כללי בחיוניות הגוף ואיכות החיים".  לדבריה, כבר מהאימון הראשון מרגישים את ההשפעה על העור והשרירים –רגליים, בטן, ישבן, ירכיים, זרועות וגב. בנוסף מאתגר האימון את מבנה השלד את הרצועות והשרירים ע"י יצירת כוח G – כוח התנגדות בעצימות גבוהה.
מכשיר נוסף אותו משווקת מאיר, המעודד את חילוף החומרים ואת פעילותה של מערכת הלימפה ובכך מסייע ליצירת יציבות נכונה תוך עיצוב וחיטוב הגוף, הוא Slim Roller רולר. המכשיר פותח כך שסדר התנוחות במהלך טיפול מבוצע בהתאמה לפעילות המחזורית של מערכת הלימפה, תוך עיסוי שמסייע להזרמת הדם אל הלב, כך למעשה ניתן להגיע לתוצאות טובות
יותר בזמן קצר יחסית. המכשיר מחטב את הגוף, מזרז משמעותית את חילוף החומרים, תורם ליציבה נכונה ומשפר את זרימת הדם ומעסה את שרירים תוך כדי טיפול. עוד מכשיר הוא ה- Vip line plus הפועל בשיטת התדר האלקטרוני המגרה את השרירים לצורך חיטוב, מיצוק והר
מוצרי קוסמטיקה לטיפול בצלוליט
 
SOTHYS  
סרום טאלאסוטיס® לחיטוב, טיפול בצלוליטיס והצרת היקפים Thalassothys® - Sérum Minceur Effet Sculptant. סרום מהדור החדש עם תרכובת לחיטוב ולהצרת היקפים גלובלית ומרכיבים פעילים בלעדיים הפועלים ביעילות ולטווח ארוך על כל סוגי הצלוליט. מכיל: תרכובת להצרת היקפים גלובלית (פוליפנולים מהעץ בולדו, פרונלה וצלוסיה, קפאין, L-קרניטין, ויטמין E, ניקוטינאט ו- Esculoside.
ג'רנטיק- קרם מסג'
קרם מסג' למקרה צלוליט הנוצר כתוצאה ממחסור של אלמנטים חיוניים בגוף הייחודי לעיסוי מנקז. נוגד לאות וחימצון; הלמפו-מי גוף עוזרים להחדרה וחיטוי באמצעות וסקו ארטרה. מנקז מצבורי תאים ישנים מתים ופסולת מזיקה (צלוליט) במהירות המסייעת בסילוק רעלים מהגוף. מחזק את כלי הדם ומגמיש את דפנותיהם.
אלנסיל
ELANCYL - סליו ריברס מיוצר ע"פ טכנולוגיה חדשה ממעבדות פייר פברה, צרפת. מכיל את המרכיב החדש Xanthoxyline, שמשפיע על פרוטאינים הנמצאים בתאי השומן באופן טבעי ובכך מגביר את פעילותם על צמצום הצלוליט. 
פבוניה בוטניקה
ג'ל וקרם אנטי צלוליט וקרם אנטי צלוליט מסדרת LINGE NYMPHEA המכילים רכיבים פעילים במיוחד המגבירים את פעילות האנזימים האחראים על פירוק וסילוק רעלים וממריצים את זרימת הדם וחילוף החומרים. הג'ל מפעיל ליפופיזה, והקרם מעודד אותה. שניהם מסלקים רעלים, משפרים חילוף חומרים, ממצקים ומגמישים. 
לנקום
 SLIMISSIME 360oהיא תמצית פעילה המסייעת בהשגת מראה מוחלק יותר של הגומות ובסיוע בעיצוב קימורי הגוף. הגבלת, הגברת והאטת תהליך אגירת השומן ולחימה בהחלשות הרקמות התומכות, שבעקבותיהם מופיע דלדול העור, היוצרות.
יונקה 
קרם 155 מכיל תמצית אגוז מוסקט והוא עשיר בניחוחות צמחים ארומטיים, מסייע בצמצום צלוליט וריכוזי שומן ממוקדים, מסייע בחיטוב הגוף על- ידי המרצה חילוף החומרים, מרגיע רגישות יתר של העור ומכין אותו לעיסוי. 
 
זיה. השיטה אפקטיבית לבעלי עודף משקל, עודף משקל חמור ("אוביס") וכן לטיפול באזורים ממוקדים של הצטברות שומן/צלוליט (בטן, ירכיים, גב ועוד. 
מומחי חברת ויברולייף-אימון ברטט אירופאי, מסבירים כי בתוכניות טיפול לצלוליט ברטט אירופאי יש תרגילים ומנחים המתמקדים ישירות באזורים הבעייתיים ולמעשה מאפשרים העברת הרטט באופן ממוקד. תרגילי העיסוי הנערכים בשכיבה ובמגע ישיר עם הירך מאפשרים ניידות של שכבות הרקמה, הצלוליט נשבר, רקמות החיזוק מתחזקת ומשתפר מרקם העור לעומקו. במקביל מוגבר ייצור הקולגן, דבר המוביל לעור מוצק ומתוח. שיטות הרטט האירופאיות הקיימות בשוק הן - VIBROGYM ו- FITVIBE - שתיהן בעלות תקן רפואי המבטיח יעילות ובטיחות (חשוב לוודא שיש בקרת רטט, רטט לא מבוקר וללא תקן רפואי מסוכן), תורמות אף לשריפת שומן תת עורי ומשפרות את חילוף החומרים. בנוסף חברת FITVIBE  פיתחה את ה"SMART" – טכנולוגיית רטט גרמנית בקטגוריה הביתית ובעלת תקן רפואי המשמשת לקוחות פרטיים וכן מרכזי טיפוח קוסמטיים אינטימיים בבתים. המכשיר מצוייד במסך המדגים אימונים ותוכניות לפי צרכים כמו צלוליט, ירידה במשקל, חיטוב ומיצוק. שיטה זו מאפשרת אימון אינדיווידואלי מדורג ועצמאי.
חברת Novamedical, מציגה את טכנולוגיית ACCENT-ULTRA- שיטת טיפול אשר פותחה על ידי חברת ALMA LASERS, ומתבססת על טכנולוגיות האולטרה- סאונד וגלי הרדיו (™RF). בשיטה זו, הליך טיפולי ראשון מתבצע בטכנולוגיית אולטרה-סאונד, המפרקת תאי שומן ופוגעת בתהליך אגירת השומן בתאים. הליך טיפולי שני, בטכנולוגיית ה-RF™, גורם לחימום פנימי עמוק של רקמת השומן ולהאצה של זרימת הדם, ובכך משלים את פעולת האולטרה-סאונד ומסייע להאצת קצב חילוף החומרים בגוף. בנוסף לכך, גורם התהליך לעיבוי ולבנייה מחודשת של רשת הקולגן והאלסטין וממצק בכך את העור. פלטפורמה זו עושה שימוש במערכת אולטרה-סאונד אחת, הכוללת שתי טכנולוגיות פעילות שונות הנקראות  Cold mode ו- Hot mode. כאשרCold mode מטפל באמצעות גלים רוחביים שיוצרים פירוק של תאי השומן ו- Hot mode מטפל באמצעות גלי דחיסה אשר מקטינים את גודלם של התאים הנותרים ומשפרת את חילוף החומרים שלהם. 
הטיפולים בטכנולוגיית גלי הרדיו (Radio Frequency RF™) משפרים את חילוף החומרים, את זרימת הדם ואת הניקוז הלימפטי, ומשחררים עודפי שומן, נוזלים וחומרים בלתי רצויים מהגוף. גלי הרדיו משלימים את פעולתה של טכנולוגיית האולטרה-סאונד על ידי סילוק התכולה של תאי שומן שהתפרקו. השילוב בין עוצמת הטיפול לבין משך הטיפול, מפחית את עובייה של רקמת השומן, מגביר את חילוף החומרים בגוף ואת זרימת הדם ומשחרר סיבי אלסטין וקולגן. לדברי מומחי החברה, טכנולוגיה חדשנית זו, כוללת יתרונות רבים ביניהם: טיפולים ללא כאב, הפחתת רקמת השומן בדרך בלתי פולשנית וסלקטיבית ללא גרימת נזק לרקמות, השגת תוצאה רצויה מקסימאלית באמצעות שילוב של שתי טכנולוגיות בטיפול אחד, הצרת היקפים, טיפול בצלוליטיס, מיצוק העור, עיצוב הגוף וקווי קונטור,שיפור ניכר בתהליכי חילוף החומרים וזרימת הדם אפקט אנטי-אייג'ינג, אין צורך בזמן החלמה, מזעור תופעות לוואי במהלך הטיפול ולאחריו, אפשרות לטיפול בכל גווני העור,
אבישי אשכנזי
אבישי אשכנזי
אפשרות לטיפול בכל עונות השנה, אפשרות לטיפול מדויק באזורי טיפול זעירים. 
אבישי אשכנזי, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת קוסמטיקום, מספר כי אחד החידושים הבולטים בתחום הם מכשירים בטכנולוגיית הליפוליזיס מבוססת הלייזר (Low Level Laser Lypolisis) כדוגמת ה- ILIPO, היוצרת אותות כימיים בתאי השומן אשר מפרקים את הטריגליצרידים לחומצות שומן חופשיות ולגליצרול ומשחררים אותם מתוך התעלות הנמצאות בממברנת התא. חומצות השומן והגליצרול מועברים לאחר מכן לרקמות ושם אנזימים מסויימים בתאים מפרקים אותם ומפיקים מהם אנרגיה. רקמת השומן מצטמצמת וניתן לעבוד בצורה ממוקדת גם באזורים בעייתיים לטיפול כגון, הסנטר, הזרועות, הבטן, פנים הרגל ועוד.
ולסיכום, אווי דרור, מנכ"ל ובעלים של המרכז לטיפול בצלוליט, תל אביב, מדגישה כי ממש כמו בכל מה שקשור לאיזון בין מראה חיצוני לאורח חיים נכון, גם בכל הקשור לטיפול בצלוליט יש להתייחס לכל אדם כאינדיווידואל ולהתאים לו תוכנית המתאימה ספציפית לצרכים שלו. "אצל נשים התוכנית הייחודית שלנו מתמקדת בעצירת התפשטות הצלוליט ומזעורו, חיטוב הגוף והצרת היקפים יחד עם הפחתת משקל. אצל גברים המיקוד הוא בהפחתת משקל והפחתת היקפי הכרס תוך כדי התרגעות והפגת מתחים, ללא מאמץ. תוצאות משמעותיות ניתן לראות כבר אחרי חודשיים: אצל נשים ירידה של עד 2 מידות בבגדים ואצל גברים עד 3 מידות. זאת, ביחד עם עור מוצק וגוף אסוף לשני המינים".
 
 

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים