סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> HL: סדרה חדשנית לשיקום עור יבש והזנתו JUVELAST
 
הסדרה מבוססת על פטנט בלעדי ל-HL אשר הוכח במחקרים קליניים כיעיל במיוחד לשיפור טקסטורת העור ולהפחתת עומק הקמט
 
עור יבש מאופיין כעור דק, בעל נקבוביות סגורות, חסר ברק ובעל נטייה לקמטים, המושפע משינויים המתרחשים בעורנו עם ההתבגרות. שינויים אלו מובילים לירידה בייצור רכיבים חשובים בעור בהם חלבוני הקולגן והחומצה ההיאלורונית. כמו כן, קצב התחדשות התאים ופעילות בלוטות החלב מואטים בצורה משמעותית והעור הופך ליבש, חסר חיים ועמום.
המחסום האפידרמלי אשר תפקידו העיקרי הינו הגנה על העור ומניעת אובדן הלחות הטבעית נפגע וכתוצאה מכך שכבות העור מתדלדלות והעור הופך דק, מקומט ויבש.
הצורך בתכשירי אנטי אייג'ינג המשקמים עור יבש ופגום, מעניקים הגנה על המחסום האפידרמלי ופועלים לטשטוש קמטים הובילו את חברת הקוסמטיקה המקצועית ,HL לפתח את סדרת  JUVELAST("ג'ובילסט") -  סדרה חדשנית ויעילה במיוחד לשיקום עור יבש והזנתו. 
סדרת ג'ובילסט מבוססת על פטנט בלעדי ל- DNA CoFactor ,HLמס' פטנט B29,333,159  אשר נבדק והוכח מדעית במחקרים קליניים כיעיל במיוחד לשיפור טקסטורת העור ולהפחתת עומק הקמטים.
הפטנט DNA CoFactor משלב בתוכו אנזימי תיקון דנ"א וקומפלקס נחושת-פפטידי, המבוססים על שתי טכנולוגיות הובלה מתוחכמות המחדירות את החומרים הפעילים אל השכבות העמוקות בעור, ובכך מאפשרות הזנה מתמשכת, שיפור משמעותי במרקם העור, הפחתה ניכרת בעומק הקמטים והאצת תהליכי תיקון מבנה העור.
הרכיבים הפעילים בסדרה
קומפלקס נחושת-פפטידי – קומפלקס חומצות אמינו המחוברות לפפטידים. הקומפלקס פועל כנשא טבעי להחדרה מקסימלית של הנחושת, מעורר את ייצור הקולגן והחומצה ההיאלורונית וכתוצאה מכך מאיץ את תהליכי התיקון בעור.
ליפוזום אנזימי תיקון דנ"א – ליפוזום מתמצית צמח "ארבידופסיס" המכיל אנזימים המתקנים את נזקי הדנ"א
הנגרמים על ידי הרדיקלים החופשיים. הליפוזום פועל כמערכת שיגור חכמה, המובילה את האנזימים ומשחררת אותם בתוך תאי העור.
סרמידים – מולקולות שומניות חיוניות הפועלות לשמירה על המחסום האפדרמלי ובכך משמרות את הלחות הטבעית בעור, מאטות את תהליך הזדקנות העור ותורמות לחידוש התאים.
חמאות מורו מורו וקפאוסו - חמאות עשירות בחומצה אוליאלית, ויטמין  Cותמציות צמחים הפועלות כנוגדי חמצון לריכוך העור ולטשטוש קמטים.
חומצה היאלורונית - מעלה את רמת הלחות בעור באופן משמעותי ומונעת את התאדות הלחות, ממצקת ומצמצמת את מראה הקמטים.
הלכה למעשה
השילוב הייחודי של הפטנט DNA CoFactor הנושא את הקומפלקס נחושת-פפטידי ואנזימי תיקון דנ"א אל שכבות העור העמוקות, לצד הסרמידים, החמאות והחומצה ההיאלורונית פועל ביעילות רבה להעלאת רמת הלחות הטבעית בעור ולהזנתו, כמו כן, תכשירי הסדרה תורמים לשיפור טקסטורת העור ולהפחתת קמטים וסימני הזדקנות בעור.
התוצאה של שימוש שוטף בתכשירי הסדרה
הזנה אינטנסיבית וממושכת והעלאת רמת הלחות
הפחתת עומק הקמטים וטשטוש סימני גיל
חיזוק מוצקות וגמישות העור
שיפור טקסטורת העור
האטת תהליך הזדקנות העור
 
סדרת ג'ובילסט כוללת 7 מוצרי טיפוח לשימוש בייתי:
 
 JUVELAST CLEANSING SOAP- ג'ל ניקוי מרענן
סבון ג'ל מרענן, לניקוי יסודי ואופטימלי ללא תחושת יובש, תוך שמירה על רמת הלחות הטבעית של העור והאטת תהליך הזדקנות העור.
אופן השימוש: במכון, מומלץ לשימוש בתחילת טיפול. בבית, מומלץ לשימוש יומיומי בוקר וערב.
מחיר- 152 ₪ ל-250 מ"ל
 
JUVELAST RICH NOURISHING SERUM- סרום הזנה עשיר
סרום עשיר הפועל להזנת העור, לטשטוש קמטים, לשיפור מבנה העור ולחיזוקו, לשמירה על הלחות הטבעית ולהאטת תהליך הזדקנות העור. מועשר בקומפלקס נחושת פפטידי וליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס, הפועלים לנטרול נזקי הרדיקלים החופשיים, תמצית שמנים טבעיים העשירים בחומצות שומן חיוניות להזנת העור וסרמידים המגנים על המחסום האפידרמלי מפני איבוד הלחות הטבעית של העור.
אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי בוקר וערב לאחר ניקוי הפנים ולפני מריחת הקרם.
מחיר- 316 ₪ ל-30 מ"ל
 
JUVELAST ACTIVE DAY CREAM- קרם יום אקטיבי
קרם יום אקטיבי המעניק לחות והזנה, פועל לטשטוש קמטים, לשיפור מבנה העור וחיזוקו, להשבת החיוניות לעור ולהאטת תהליך ההזדקנות. הקרם מבוסס על קומפלקס נחושת פפטידי התורם לפעילות תקינה של תאי העור ועל ליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס, המנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים, ובנוסף מכיל חומצה היאלורונית, נוגדי חמצון וסרמידים לשמירה על המחסום האפדרמלי מפני איבוד הלחות הטבעית של העור.
אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי בבוקר.
מחיר- 293 ₪ ל-50 מ"ל
 
JUVELAST INTENSIVE NIGHT CREAM- קרם לילה אינטנסיבי להזנת העור
קרם לילה אינטנסיבי הפועל להזנה ולהחייאת העור, לשיפור גמישותו, לטשטוש הקמטים ולהאטת תהליך הזדקנות העור. מועשר בקומפלקס נחושת פפטידי התורם לפעילות תקינה של תאי העור, ליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס המנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים, חמאת שיאה הפועלת להזנה ולמניעת תחושת יובש בעור, ויטמינים המעניקים לעור גמישות וחיוניות וחומצה היאלורונית הפועלת להעלאת רמת הלחות בעור, לשיפור נפח העור ולטשטוש קמטים וקמטוטים.
אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי בערב.
מחיר- 304 ₪ ל-50 מ"ל
 
 -JUVELAST NOURISHING EYE CREAM קרם עיניים מזין
קרם עיניים להזנת העור וטשטוש קמטי הבעה ונפיחויות באזור מתאר העין. הקרם מבוסס על קומפלקס נחושת פפטידי ועל ליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס, המנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים, ובנוסף מכיל חמאות קפאוסו ומורו-ומורו לריכוך העור ולשיפור הגמישות, שמן אגוז ברזילאי העשיר באומגה  6ואומגה  ,9וכן פפטידים וסרמידים לצמצום הקמטים.
אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי בוקר וערב.
מחיר- 222 ₪ ל-15 מ"ל
 
JUVELAST NOURISHING MASK - מסכת הזנה
מסכת הזנה עשירה הפועלת להחייאת העור, לשיפור המרקם, להאטת תהליך הזדקנות העור ולהענקת מראה בריא וקורן. המסכה מבוססת על קומפלקס נחושת פפטידי, ויטמינים  A, Eוחומצות שומן חיוניות, סויה ובטטת הבר המאיצות את תהליך התחדשות העור, סרמידים לצמצום הקמטים ועמילן המופק מאורז להענקת גוון אחיד וזוהר לעור.
אופן השימוש: מומלץ לשימוש פעם עד פעמיים בשבוע.
מחיר- 257 ₪ ל-50 מ"ל
 
-JUVELAST NUTRI DROPS תמצית טיפולית להזנת העור
תמצית טיפולית להזנת מתמשכת של העור המבוססת על חמישה שמנים טבעיים המועשרים בחומצות שומן חיוניות התורמות לעידוד תהליך ההתחדשות,  Q10להאצת הפעילות התקינה של העור וויטמינים להאטת תהליך הזדקנות העור.
אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי מידי בוקר וערב. 
טיפ טיפוח, באדיבות מירב בן יקר, מנהלת מחלקת הדרכה חברת HL- "לשיקום עור יבש ולהזנה אינטנסיבית במיוחד, הוסיפי 2-3 טיפות של תמצית טיפולית מסדרת ג'ובילסט לקרם היום או לקרם הלילה ובכך העשירי והזיני את עורך. התמצית מבוססת על שמנים טבעיים, פועלת להמרצת התחדשות התאים ולהאטת תהליך הזדקנות העור."
מחיר- 187 ₪ ל-15 מ"ל
 
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/ים

________________________________________________________________________________________________________________________

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *


הפניה אליך היא בדיוור ישיר, מאגר מידע רשום, משרד המשפטים, מס' 700062886 עפ"י חוק הגנת הפרטיות התשמ"א-1981 | זכותך להסיר את שמך בכל עת, באמצעות קישור הסרה שנשלח בתחתית כל מייל | אנחנו מתחייבים לכבד את פרטיותך, ולא להעביר את פרטיך לשום גוף אחר | מסירת פרטיך תלויה אך ורק ברצונך לקבל מידע שוטף, בנושאים הקשורים לענף היופי | המידע נשלח ע"י טלר תקשורת בע"מ, מו"ל יופי.

 


Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים