הקפאת שומן בקור היא החידוש האחרון בעיצוב הגוף בשיטה לא פולשנית וללא כאבים המטפלת בשומן הגוף בדרך סלקטיבית.
 
ד"ר רונן גלזינגר

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי
כל מי שחיכה לשיטה שתוריד מההיקפים, בדיוק את השלב האחרון עד למראה המושלם - יכול להפסיק לחכות. השיטה, שגם מאריה קארי התנסתה בה בהצלחה מתבססת על עיקרון הפגיעה ברקמות השומן ותאי השומן באמצעות שינוי טמפרטורה, הגורמת לפירוק התאים - אבל הפעם במקום חימום, מתבצע קירור. 
השיטה מיועדת לטיפול באזורים עם מצבורי שומן תת-עורי כמו בטן, מותניים, ירכיים, גב העליון והתחתון ובזרועות. הטיפול אורך כשעה, בתוספת מסאז' להרגעה בסופו.
 הרעיון המדעי שמאחורי המכשיר, מבוסס על העובדה שתאי השומן התת-עוריים נוטים להתפרק כאשר הם נחשפים לקור, מאחר והם רגישים יותר לקור משאר רקמות הגוף.  
לכן, אלו ייהרסו די בקלות תחת קור הדרגתי ובאופן סלקטיבי, ולעומתם הרקמות הרגילות (כלי דם, עור, עצבים או שרירים) אשר אינן מגיבות לקירור באותה מידה וכך לא נפגעות במהלך הטיפול.
  
היתרונות של הטיפול
 
סט טיפולים קצר - במכשיר ה- Cooltech 2 ידיות טיפול, בניגוד לטיפולי הקפאת שומן בקור שהחלו דרכם לפני מספר שנים בארה"ב. המשמעות: קיצור זמן הטיפול בחצי. יתרון משמעותי משום שמרבית אזורי הטיפול הם כפולים (מותניים, רגליים, ידיים). 
ללא תקופת החלמה - ניתן לחזור מיידית לפעילות לאחר הטיפול. ייתכן ותופיע רגישות או חוסר נוחות באזור המטופל, אולם תחושה זו תחלוף לאחר כשבוע ימים.  
הצרת היקפים נראית לעין במהירות - מהלך הטיפול יתבצע קירור הדרגתי של האזור הנבחר, תוך ששכבת השומן המצויה תחת העור מתפרקת ומופרשת החוצה מהגוף בתהליך טבעי של מערכות הלימפה והדם בתוך כ-6 שבועות.
 להשגת תוצאה מיטבית מומלץ לבצע בין 2 ל-3 טיפולים. הצורך במספר הטיפולים משתנה ממטופל למטופל וזאת בשל שוני הרכב חומצות השומן אצל כל אדם. 
לאחר טיפול ראשון ניתן לראות צמצום בהיקפים של 1.5 עד 2 ס"מ. בנתוני החברה נרשמו כי בתום 90 ימים שלאחר הטיפול ניתן לראות שינוי בהיקף של עד 4.5 ס"מ באזור המטופל. מכאן שתוצאות הנראות לעין תתקבלנה בטווח של 6 עד 10 שבועות מן הטיפול.
 
מכשיר הקפאת שומן בקור
 
מנגנון הפעולה מבוסס על העיקרון שתאי השומן (adipocytes) רגישים יותר לקור (הקפאה מבוקרת), מאשר תאים אחרים של הגוף ולכן ההקפאה המבוקרת מובילה להרס של תאי שומן (אפופטוזיס של תאי השומן) ללא פגיעה בתאים האחרים של הגוף. טיפול ב-Cooltech מאפשר את ההפחתה של רקמת השומן התת עורי באזורי גוף ספציפיים באמצעות טכנולוגיית הקירור המבוקר. הטיפול מתבצע באמצעות ידיות ואקום המותאמות לכל אזור, הפועלות על ידי קירור רקמת השומן באופן סלקטיבי והשגת הרס רקמת שומן. הטיפול במכשיר מתבצע במרפאה, ללא שימוש בתרופות הרדמה או כאב. מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות מלאה. Cooltech מאפשר לעצב את מרבית אזורי הגוף. הליך זה מצוין להפחתת רקמת שומן מקומית.
 
לסיכום
 
זהו הליך לא פולשני, אשר לא דורש החלמה או שימוש במשככי כאבים. הטיפול נותן תוצאות מצוינות כאשר התוצאה הסופית נראית לאחר כשלושה חודשים.
המערכת עובדת על ידי קירור סלקטיבי הנעזר בווקום. הווקום מושך את רקמת השומן והקור מקפיא את השומן וגורם לפירוק של תאים. תאי השומן באזור המטופל נהרסים בהדרגה ומופרשים מהגוף בתהליך חילוף החומרים הרגיל באמצעות מערכת הלימפה.
יחד עם זה - הטיפול לא מתאים לבעלי משקל עודף משמעותי.
 
 
ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, ומדריך בינלאומי להקפאת שומן
 
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!


__________________________________________________________________________________________________________________________


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *