סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> עוד מוצרים >> ג'יג'י מעבדות קוסמטיקה: מוצרי קוסמטיקה לשימוש ביתי Ester C
 

ג'יג'י מעבדות קוסמטיקה, חברת הקוסמטיקה המקצועית, הגדולה והמובילה בישראל, משיקה בימים אלו את Ester C – סדרת מוצרי קוסמטיקה מקצועיים לשימוש ביתי שנועדה לתת מענה טיפולי לסדרת הפילינג החדשה של החברה הנושאת את אותו השם ושיעודה סיוע בחידוש ובהבהרת העור, הגברה של ייצור הקולגן ועיכוב של חמצון שומנים. הסדרה מתאימה לטיפול בעור רגיש, בעור הסובל מחוסר איזון שומני, בעור הסובל מיובש מוגבר ובעור המוכתם בפיגמנטציה מעורבת, ללא זוהר וברק. 
סדרת המוצרים החדשה מבוססת על רכיב ה-Ester C, שהוא נגזרת של ויטמין C בשילוב חומצה מנדלית  15%, וכאן החידוש המהפכני והבלעדי לג'יג'י. 
Ester C הינו נגזרת של ויטמין C. ויטמין C ידוע ביכולתו לפרק כתמי מלנין שנוצרו כתוצאה מחשיפה לשמש או שינויים הורמונאליים, להבהיר את גוון העור, לעודד את מערכת יצור הקולגן העצמית של העור, להעלות את רמת הלחות, לנטרל מחמצנים ולהעניק זוהר לעור. אולם, כיוון שגוף האדם אינו מייצר ויטמינים, הוא חייב לקחתם ממקור חיצוני כמו תזונה או מריחה על העור. היות וויטמין C הוא מאבני היסוד של פעילות התאים, ברגע שהוא חודר, הגוף מנתב אותו לצרכי האיברים החיוניים, ומעט ממנו נותר עבור העור. במוצרים ובטיפולים בסדרת Ester C עובר הוויטמין עיבוד השומר על כל תכונותיו, ומגביר את ספיגתו, שהייתו ויעילותו פי ארבע בעור. נגזרת הוויטמין Ester C חודרת ומחזקת את מעטפת התא, נספגת בעור ואינה יוצרת רגישויות, שומרת על יציבות המוצרים מהתחמצנות, מפחיתה קמטים שנוצרו מיובש או קרינה ומעכבת את תהליך ההזדקנות של העור.
החומצה המנדלית, המופקת מגלעין פרי המשמש, אינה גורמת לקילוף בשכבת העור העליונה, אלא משפיעה על תהליכי התחדשות העור בשכבת הדרמיס. החומצה משפרת את חילוף החומרים בעור בשכבות העמוקות, וגורמת לשיפור משמעותי בתהליכים הטבעיים של העור, וליצירת שכבה עליונה בריאה וזוהרת למראה. יתרונה של החומצה על פני חומצות פילינג אחרות נמצא ביכולת לטפל גם בעור כהה ובעור רגיש מבלי לגרום לתופעות לוואי -  היא לא מגרה את העור ולא יוצרת היפרמיה הודות ל-pka הנמדד ב-3.41 (נמוך מחומצה גליקולית).
 
בנוסף, סדרת Ester C משלבת את הרכיבים הבאים, המסייעים להשגת עור חיוני ובריא:
- חומצה סלצילית: חומצה בטא-הידרוקסית אורגנית בעלת השפעה קרטוליטית (מקלפת), הפועלת על העור על ידי שבירת קישורי הקרטין היוצרים את השכבות העליונות של העור וגורמת לקילוף תאי-עור מתים שהצטברו מעל פני העור. לחומצה יתרונות קוסמטיים רבים נוספים – היא יעילה כמרכיב נוגד דלקת, כחומר מסיס בשמן היא עוזרת לפרק הצטברויות שומנים ולכלוף בתעלות נקבוביות העור, ומנטרלת את פעילות החיידק הגורם לאקנה בעור. שימוש בחומצה סליצילית מאפשר לעור לספוג טוב יותר חומרים פעילים לאחר טיפול.
- תמצית דלעת: תמצית המופקת מדלעת מכילה שלושה מרכיבים יעילים לטיפול בעור: 1. חומצות הידרוקסיות – לקטית, גליקולית וסלצילית, החיוניות לטיפול בעור שמן, לביצוע פילינג עדין של העור ולתיקון נזקי הגיל. 2. אנטי-אוקסידנטים – עשירה בוויטמינים A ו-C, הידועים כמנטרלי חמצון וכמרכיבים חיוניים לתהליכי ההתחדשות בשכבת הדרמיס והאפידרמיס. 3. אנזימים – האנזימים מפרקים חלבונים לחומצות אמינו, אבני הבניין הבסיסיות של העור. הם משתתפים בכל תהליך המתקיים בעור ויעילים במיוחד בתהליכי הניקוי של העור. הם מאזנים ומגבירים את תהליכי החידוש וחיוניים ביצירת סיבי אלסטין וקולגן. אנזימים המופקים מדלעת ידועים ביכולתם לגרום לפילינג אנזימטי, המסיר תאים מתים משכבת האפידרמיס בלי לגרום לגירוי העור.
- חומצה גליקולית: החומצה הגליקולית, המופקת מרני סוכר, שייכת למשפחת האלפא-הידרוקסיות ובעלת מולקולות קטנות המאפשרות חדירה גבוהה לשכבות העור. המולקולה הגליקולית היא הידרופילית ופעילותה העיקרית היא על פני העור, בהמסת הדבק הבין-תאי, שיפור חדירות חומרים פעילים, הגברת לחות והעלמת קמטוטי יובש.
- אבקת אורז (Rice Silk): אבקה טבעית המופקת מקליפת אורז וטחונה לגרגרים זעירים. האבקה שומרת על כל הוויטמינים והחומרים המזינים שנמצאים בקליפת אורז טבעי. במגע עם מים על העור, יוצרת האבקה פילינג עדין, מבהירה ומעניקה לחות לעור לח. בקליפת האורז יש תכולה גבוהה של עמילן המעניק ליחוח ומיום, לכן הוא יעיל בטיפול בעור יבש או רגיש. בנוסף, הוא עשיר בחלבונים המחליקים את העור ויוצרים מעטה הגנה המונע התנדפות לחות טבעית או פגיעה של מזהמים סביבתיים. תכולת החלבונים הגבוהה בסובין אורז מעניקה לו בנוסף את היכולת להזין ולמצק את העור.
- שיבולת שועל (Oatmeal): שיבולת השועל עשירה במינרלים, וויטמינים, חומצה פולית, סידן, אבץ, ברזל, אשלגן, חומצות אמינו חיוניות וסיבים תזונתיים מסיסים ובלתי מסייסים. מעבר לסגולותיה התזונתיות והרפואיות, לשיבולת שועל (קוואקר) יש גם יתרונות קוסמטיים כמו ריכוז גבוה של חומצה סליצילית ההופכת אותה לחומר טבעי נפלא לניקוי העור והסרת תאים מתים ללא חשש לפוטו-סנסטיביות (חשיפה לקרני השמש). אבקת קוואקר קוסמטית מהווה בסיס יעיל לפילינג. היא עדינה, מבהירה, מרגיעה ואינה שורטת את עור הפנים. בנוסף, היא ידועה בתכונות הרגעה של רגישות, אדמומיות וגירודים, ולכן שיבולת שועל היא מרכיב פופולארי במוצרי תינוקות.
קומפלקס ההברה  של סדרת Ester C:
קומפלקס ההבהרה הקיים בסדרה משלב חמישה מרכיבים חדשניים הפועלים ישירות על אנזים הטירוזינז, האחראי ליצירת מלנין כהה בתאי המלנוציטים בשכבת הדרמיס. מרכיבי הקומפלקס פועלים בנוסף גם על האנזימים האחראים ליצירת הפיגמנט החום-שחור (TRP-1 ו- TRP-2).
- Hentowhite – מרכיב המופק מדגנים (resorcinol) הגורם להפחתה ביצירת מלנין ולהבהרת כתמי עור קיימים, מבלי לגרום לגירוי העור. המרכיב פועל בצורה סינרגטית על כל הגורמים ליצירת כתמים, ובעל השפעה מתמשכת לאורך זמן.
- Resveratrol – סוג של פיטואסטרוגן המתפקד כפנול טבעי ואנטי-בקטריאלי המגן בפני פגיעה של פתוגנים (חיידקים או בקטריות) בעור. הרסרבטרול, נוגד חמצון רב עוצמה הקיים בשפע בענבים אדומים וכל סוגי הפטל, ידוע ביכולתו לבלום ייצור של מלנין בעור, להפחית רגישות הנגרנת על ידי חומצות אלפא-הידרוקסיות ולשפר נראות של עור יבש, קשקשי ומקומט, על ידי שיפור העובי, האלסטיות והגמישות.
- Melanostatine®5 – פפיד ביו-ממטי החוסם את סינתזת המלנין ומונע חוסר אחידות ברמות המלנין בעור היוצרות גוון לא אחיד. פועל על שרשרת היווצרות המלנין הנגרמת על פעילות של הורמון טבעי בגוף (מלנוטרופין) הגורם לפעילות ייתר של התאים המלנוציטים שאינם יכולים להתמודד עם פיזור אחיד של המלנין בעור, וכך נוצרים הכתמים החומים. הפפטיד לא מתערבב בפעילות הנורמלית בעור, אלא נכנס לפעולה ברגע שמתרחשת פעילות ייתר במלנוציטים ומנטרל את ההורמון הטבעי – כך הוא מונע עודף ייצור. 
- SabiWhite™ - מרכיב המופק מפקעות כורכום וידוע בתכונות הבהרה, אנטי דלקתיות, אנטי אוקסידנטיות ומגנות מפני קרינת UV. התמצית מונעת היווצרות רדיקלים חופשיים ומעכבת את פעילות אנזים הטירוזינז.
- Lumiskin – מרכיב אנטי-אוקסידנטי טבעי המופק מקליפת עץ הבולדו, הצומח בצ'ילהף ויעיל פי 30 מחומצה קוג'ית. המרכיב מעכב את פעילות אנזים הטירוזינז ומפחית את כמות המלנין בעור. הוא מונע נזקי קרינה המעוררים את ההורמון הטבעי המפעיל את תאי המלנוציטים.
סדרת מוצרי Ester C לשימוש ביתי מציעה את המוצרים הבאים:
1. Ester C Daily Rice Exfoliator – פילינג המשלב אבקת אורז, שיבולת שועל, Ester C וחומצה סליצילית, לניקוי עדין של עור הפנים. Ester C Daily Rice Exfoliator הוא שילוב נעים לשימוש על העור של אבקה ההופכת לסבון-פילינג. הוא תורם באופן מידי להבהרת גוון העור, פועל כסבון ניקוי לכלוך ושומן וכפילינג עדין להסרת תאים מתים ולהבהרה, ומנקה ביעילות ללא גרימת גירויים, שריטות או אדמומיות. השילוב בין וויטמיןC , חומצה סליצילית ואבקת אורז מעניק מראה בהיר, רענן וחיוני לעור - מיד לאחר השימוש. המוצר מתאים לכל סוגי העור לשימוש יומיומי. 200 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן: 278 ₪.
2. Ester C Night Renewal Cream – קרם לילה משקם בעל מרקם עשיר ומפנק. מעניק לחות ל-24 שעות ומסייע לעור לתקן נזקים בשעות הלילה. 50 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן: 138₪.
3. Ester C Sebotherapy – קרם לטיפול בעור הסובל מהתפרצות של סבוריאה, בעל מרקם עדין, מרגיע ונעים למריחה. נספג במהירות ומונע ברק ושמנוניות על העור לשעות ארוכות. נוסחה נטולת שומן מועשרת בוויטמין C, חומצה מנדלית ובלחות המרגיעה עור אדמומי, מגורה ונוטה להתקלפויות. החומצה המנדלית גורמת לקילוף עדין ללא רעישות ונגזרת וויטמין C מחזרת את פעילות העור ומרגיעה דלקתיות. הקרם מועשר בנוסף במרכיבים טבעיים לספיחת עודפי שומן, שמירה על רכות, מראה מאט ובריא יותר של העור. 50 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן: 138 ₪.
4. Ester C Total C Serum – סרום לחות בעל אפקט הבהרה עם ריכוז גבוה במיוחד של ויטמין C לשיפור המרקם, הבהרת והאחדת הגוון והענקת זוהר לעור. הסרום המרוכז נספג מהר יותר בעור ואינו יוצר תגובות רגישות. הוא מפרק כתמי מלנין, משמש כנוגד חמצון יעיל המונע נזקים, ומנגד מעודד יצור של סיבי קולגן בעור ובכך מפחית קמטים שנוצרים מיובש או מהשפעה של קרינה. שימוש רצוף בסרום מעכב בצורה משמעותית הופעת סימני הזדקנות כמו אובדן הגמישות, קמטים ופיגמנטציה. מתאים לכל סוגי העור. 30 מ"ל. מחיר מומלץ לחרכן: 298 ₪.
מוצרי סדרת Ester C הם מוצרי המשך לסדרת הטיפולים Ester C
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/יםהרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני *
שם פרטי ומשפחה*
טלפון נייד
  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים