סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של קוסמטיקה >> הדמיית שיער וטכניקת השערה באיפור קבוע
 
אחד הטרנדים החמים באיפור קבוע היום הוא הדמיית שיער בקרקפת וגבות בשיטת השערה
 
ענת ויל-סמג'ה
מדובר בטרנד ההולך וצובר תאוצה: הליך של השליית קרקפת מלאה בזקיקי שיער בראש מגולח. את אשליית הראש המלא בזקיקי שיער ניתן לקבל בהליך פשוט יחסית של החדרת פיגמנט לקרקפת כמעט כמו החדרת פיגמנט בגבות באיפור קבוע.
מילוי קרחות ואיפור קבוע בגבות בשיטת השערה - אלו הן שתי טכניקות שונות שנעשות עם מכשיר איפור קבוע ומחט מס.1 בלבד.
 
בחירה נכונה של פיגמנט
אחד הפרמטרים להצלחת הטיפול הוא בחירה נכונה של פיגמנט, אותו לומדים בשיעורי התיאוריה של המיקרופיגמנטציה ומכשיר עם מחט יציבה. 
למה הכוונה? כידוע, מכשיר איפור קבוע מחובר לידית  שמחוברת למחט. רמת הדיוק של המחט בהחדרת הפיגמנט לעור תלויה בטכנולוגיה המתקדמת או הישנה של הידית.
טכנולוגיה מתקדמת  נחשבת לטכנולוגיה של ידיות שמאפשרות לנו שליטה מוחלטת בעומק ההחדרה, ודיוק בתוצאה הסופית.
אלו ידיות  עם גלגלת בקרה לבחירת עומק ההחדרה ומחט יציבה.
דיוק בהחדרה אנו מקבלים בעבודה עם ידיות בהן המחט נעולה בתוך הידית ואינה רוטטת לצדדים עם הפעלת המכשיר. הטכנולוגיות הגרמניות פתחו ידית יציבה לעבודה מדויקת עם מחט 1 ללא פציעת הרקמה. מכשיר עם ידית בטכנולוגיה גרמנית מדויקת יבטיח לנו תוצאות החדרה מדויקות החשובות לנו בהדמיית זקיקי השערה בקרקפת או בהדמיית שיער בגבות.
בפנים כמו בקרקפת עומק ההחדרה משתנה בהתאם למרקם ועובי הרקמה לתוכה אנו רוצים להחדיר פיגמנט לכן ככל שנדייק בעומק ההחדרה כך נקבל תוצאה אחידה ומדויקת יותר.
 
שוני בין גברים לנשים
הדמיית שיער לגברים והדמיית שיער לנשים הן טכניקות שונות. לגברים נבחר בטכניקת הזקיק, ולנשים בטכניקת השערה. אותה טכניקה של שרטוט שערה בגבה. ההבדל היחיד הינו שבגבה כיוון השרטוט הוא תמיד מלמטה כלפי מעלה לעומת קרקפת של אישה שבה שרטוט השערה יהיה בכיוון צמיחת השערה בקרקפת.
שיטת הדמיית שיער בקרקפת לגברים מומלצת לגברים שמוכנים להסתפר בתספורת 0 כדי שגובה זקיקי השיער הטבעי שלהם ייראה באותו גוון וגובה של זקיקי השיער מפיגמנט שהוחדרו עם מכשיר האיפור הקבוע.
ככל שהזקיקים שנחדיר יהיו שווים בגודלם וצורתם כך יתקבל מראה אחיד וטבעי של קרקפת מלאה. חוסר דיוק בגודל הזקיקים שנובע ממחט בלתי יציבה יוביל למראה של זקיקים בגדלים שונים שייראה מלאכותי ויסגיר את פעולת החדרת הפיגמנט.
רמת החומציות של הקרקפת שונה מרמת החומציות של עור הפנים. פילינג גומאג' לפני טיפול הדמיית זקיקי שערה בקרקפת חלקה מומלץ מאד.
צבעי הפיגמנט שנחדיר לקרקפת הם כהים יותר מאשר בגבות בגלל החשיפה הגבוהה יותר לשמש ורמת החומציות בעור.  גברים שעדין יש להם שיער חשוב שזקיקי השיער המלאכותיים יהיו באותו גוון כמו השיער הטבעי שלהם. אחד הכללים החשובים בבחירת פיגמנט להדמיית שיער הוא איסור השימוש בפיגמנט שחור.
טכניקת ההחדרה נעשית עם גווני הפיגמנט החומים והאפורים של הגבות ועם הלבן במקרה שנרצה לקבל אפקט של שיער מאפיר.
 
הכנסה נוספת
טכניקת הדמיית השיער בקרקפת מומלצת לכל העוסקים בעיצוב שיער ולמאפרות איפור קבוע המעוניינות להרחיב את קהל הלקוחות שלהן.
המחירים עבור הדמיית שיער לגבר נעים בין 4000-8000 ₪ לקרקפת תלוי בגודל השטח שיש למלא.
חשוב ליידע את הלקוח שמומלץ לרענן את ההדמייה אחת ל-18 חודשים עד שנתיים.

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים