סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> Moroccanoil : MOROCCANOIL COLOR COMPLETE
 
 
Moroccanoil®, החברה הבינלאומית שהפכה לאייקון בתחום מוצרי הטיפוח המבוססים על שמן ארגן, משיקה סדרת מוצרים חדשה Moroccanoil Color Complete.
 
Moroccanoil נכנסת לראשונה לתחום הצבע, ונוקטת בגישה מהפכנית של 360-מעלות, עם טיפול חדשני המבוסס על סדרת מוצרים לשימוש במספרה ובבית המטפלים בכל האלמנטים המשמפיעים על אובדן ודהיית הצבע בשיער.
סדרת המוצרים פורצת הדרך, המעניקה טיפול מקיף לשיער צבוע, היא הראשונה מסוגה בתחום, עם טכנולוגיות מקוריות ומתקדמות הנאבקות בכל הסיבות היום-יומיות הגורמות לאובדן צבע - לרבות נזק כימי, נזק מכני, חימצון ושימוש במייבש שיער - המשפיעים כולם על המראה העשיר והחיוניות של השיער הצבוע. 
 
לאחר 10 שטיפות, סדרת מוצרי  Moroccanoil Color Complete תאריך את חיי הצבע ותשפר את חיוניות השיער באופן מוכח מדעית, בשיעור של עד 100%. * 
 
כחברה המובילה בתחום המשלבת את שמן הארגן בפורמולות של מוצריה, אנו גאים להציג לראשונה את סדרת מוצרי Moroccanoil Color Complete ואת טכנולוגיית ArganID™ הבלעדית והחדשה, הנמצאת בכל חמשת המוצרים בסדרה. קפסולות זעירות של שמן ארגן בעלי יונים חיוביים נצמדים ליונים השלילים של השיער הפגום וחודרות עמוק לתוך שכבת הקורטקס (השכבה האמצעית) של השיער, פעולה זו מסייעות בשיקום השיער ואיטום אופטימלי של הצבע בתוכו.
 
הטיפול במספרה
סדרת המוצרים החדשה Moroccanoil Color Complete  (קולור קומפליט) מהווה פריצת דרך לכל מה שידענו עד היום על צבע. שגרת הטיפוח מתחילה עם טיפול חדשני המתחיל במספרה ופועל בסינרגיה מושלמת לקליטה מקסימלית של הצבע בשיער ושמירה עליו לאורך זמן. 
שלב 1- Moroccanoil ChromaTech PRIME
המוצר הראשון בו משתמשים בטיפול במספרה מכין את השיער לצבע בצורה האופטימלית ביותר ע"י פתיחת הקוטיקולה ומאפשר לצבע לחדור לשיער בצורה שווה ואחידה. בנוסף הוא מרגיע את הקרקפת ומגן עליה מפני אי נוחות שבדר"כ נגרמת כתוצאה מהתהליך.
שלב 2- Moroccanoil ChromaTech POST
את הפוסט מוסיפים בשלב הסופי ,לאחר שסיימנו את תהליך הצבע/גוונים/הבהרה ותפקידו לאטום את הצבע בשיער ולשמור עליו לאורך זמן מפני תהליכים כימיים ושימוש במכשירים הפוגמים בשיער וגורמים לדהייה של הצבע. מוצר זה חיוני לטיפול והוא מבוסס על טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך הנקראת  COLORLINK™ היוצרת קישורים מצטלבים לאורך מבנה הקראטין של השיערה הלוכדים את הצבע בתוכה ובו בזמן עוטפת את השיערה בשכבת מגן המונעת את אובדן הצבע.
 
הטיפול בבית 
על מנת לשמור על התוצאה שקיבלנו במספרה יש לתחזק את השיער ולשמור על שגרת טיפוח פשוטה ומועילה אשר תשמור על הצבע ובריאות השיער.
שלב 3-4  Moroccanoil Color Continue Shampoo & Conditioner
שלב זה הינו שלב משמעותי וחיוני בשגרת הטיפוח הביתית. שמפו ומרכך קולור קומפליט מבוססים גם הם על טכנולוגית COLORLINK™  שתפקידה לתקן ולשקם את השיער באופן רציף לאחר טיפול הצבע במספרה. שני מוצרים עוצמתיים אלו עובדים יחדיו בסנרגיה מושלמת, הם מעניקים הזנה אינטנסיבית לשיער ,משפרים את מרקם השיער ושומרים על הצבע לזמן רב.  
מחיר: Moroccanoil Color Continue Shampoo 109 ₪   ( 250 מ"ל )
מחיר: ₪ Conditioner Moroccanoil Color Continue 119 ₪   ( 250 מ"ל )
 
שלב 5- Protect & Prevent Spray
בספריי פרוטקט אנד פריוונט משתמשים בסיום שגרת הטיפוח למניעה מקסימלית של דהיית הצבע מהשיער או הפיכתו לנחושתי. מוצר זה פועל כמרכך ללא שטיפה וכשכבת מגן המנטרלת ראדיקאליים חופשיים, זיהום אוויר פגעי סביבה חיצוניים וקרני UV. צבע השיער יראה בוהק וקורן יותר בכל שימוש בו מחדש.      מחיר: Moroccanoil Protect & Prevent Spray – 110 ₪ ( 160 מ"ל )
 
הערכה כוללת את המוצרים הבאים:
- COLOR CONTINUE SHAMPOO  70ml
- COLOR CONTINUE CONDITIONER 70ml
- PROTECT & PREVENT 50ml
המוצרים הכרחיים לתחזוקה של השיער ולשמירה על התוצאה שהתקבלה במספרה.
 
טכנולוגיות מקוריות:
באמצעות שילוב של שתי טכנולוגיות מקוריות וחדשניות, ArganID TM ו-COLORLINK TM, שגרת הטיפוח המקיפה עם סדרת מוצרי Moroccanoil Color Complete מתחיל במספרה וממשיך בבית, על מנת לתקן ולהגן על שלמות השיער, ולהעניק שמירה מקסימלית ומרבית של הצבע בשיער:
ArganID™ - 
טכנולוגיה בלעדית זו, קיימת בכל חמשת המוצרים בסדרת מוצרי Moroccanoil Color Complete, ומבוססת על קפסולות זעירות של שמן ארגן החודרים לתוך שכבת הקורטקס של השיער ותפקידן לתקן באופן ספציפי שיער פגום וצבוע. 
* מיקרו-חלקיקים בעלי מטען חיובי נמשכים לסיבי שיער בעלי מטען שלילי, מה שגורם להחדרת מיקרו-קפסולה - אשר יכולה להחזיק בתוכה שיעור שיא של 99.6% שמן ארגן - עמוק אל תוך שכבת הקורטקס של השערה.
* כתוצאה מכך, כל סיב שערה פגום עובר שיקום מהחלק הפנימי של השיער כלפי חוץ, מה שמאפשר פיזור אחיד ואיטום מקסימלי של  הצבע בשיער. פעולה זו שומרת על גוון הצבע בשיער ומגנה עליו מפני דהייה.
 
COLORLINK היא טכנולוגיה עוצמתית, הנמצאת במוצר הנקרא POST  והוא חלק מטיפול ChromaTech המבוצע במספרה, ובשמפו ובמרכך Moroccanoil Color Continue Shampoo & Conditioner,. טכנולוגיה עוצמתית זו אחראית על שלוש פעולות מחזקות ומשקמות כל שיערה בנפרד מבחינה מכנית וכימית ושומרות על הצבע בשיער.
שיקום מכני:
* ArganID TM : טכנולוגיה ייחודית המבוססת על קפסולות זעירות של שמן ארגן שבעזרת כח המשיכה מחברת את היונים החיוביים ליונים השלילים ומחדירה שמן ארגן עמוק לתוך שכבת הקורטקס של השיער בכדי לתקן באופן ספציפי שיער פגום ולאטום את הצבע בשיער. 
 
* פולימר מגן-צבע: יוצר הגנה הידרופובית המאפשרת לשיער להתנגד למים ובמקביל דואג למילוי ואיטום זקיק השערה, מה שעוזר במניעת אובדן צבע.
שיקום כימי:
* נגזרת גלוקוז מתקדמת: מיועדת במיוחד לסיוע בחידוש הקשרים הפגומים במבנה הקרטין של השיערה , לשיפור השלמות של סיב השערה ושימור אופטימלי של הצבע.
 
ניתן להשיג את סדרת מוצרי Moroccanoil® במספרות נבחרות, בהן ניתן לעבור את טיפול Chromotech 
 
 
 
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/ים

________________________________________________________________________________________________________________________
 


Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים