סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> YVES ROCHER: סדרת טיפוח לפנים Elixir JEUNESSE
 
  YVES ROCHER - מותג הקוסמטיקה והטיפוח הבוטני המוביל מצרפת צרפתי משיק:
ELIXIR JEUNESSE – סדרת מוצרי טיפוח חדשה המסייעת לעור הפנים להילחם בהשפעות המזיקות של מאיצי ההזדקנות: זיהום אויר, קרני UV, עייפות ומתח.  
זוהי עובדה מדעית ומוכחת: הנזקים הסביבתיים משפיעים על עורנו ומאיצים את הזדקנותו. דרמטולוגים מצביעים על כך ש- 80% מסממני הזדקנות העור הן כתוצאה ממאיצי הזדקנות כגון זיהום אוויר וחשיפה לשמש, ורק 20% מסימני הגיל מקורם בגנטיקה. תהליך החמצון הגורם לייצור יתר של רדיקלים חופשיים, מזיק לעור וגורם להזדקנות עמוקה יותר, להרס האיזון הביולוגי הטבעי ולהרס של מגנוני התיקון של הגוף.
מוצרי הסדרה מבוססים על צמח האפלויה, בשל תכונותיו יוצאות הדופן המאפשרות להגן על העור מנזקים חיצוניים. תמצית האפלויה המרוכזת, נספגת ומתפשטת אל תוך שכבות העור השונות. 
היכרות עם העור: 
התבגרות העור הינה תהליך המושפע מגורמים רבים. למעשה, ההזדקנות הטבעית, הגנטית, מתעצמת עקב גורמים חיצוניים כגון סגנון החיים שלנו, ההרגלים והסביבה בה אנו חיים. המאה ה-21 הוסיפה להשפעות המזיקות של גורמים חיצוניים אלו את זיהום האוויר, המתח והרגלי התזונה הלקויים. השפעות החמצון על חילוף החומרים, גורמות לשינויים במבנה החלבונים, אובדן הלכידות במבנה התא, לאי-סדר ברבדי החיבור שבין הדרמיס והאפידרמיס ולחנק והרס התאים. זוהי הסיבה לאובדן הברק והתגברות סימני ההזדקנות, כגן קמטים והיעדר מוצקות. חשוב על כן לתקן את מבנה העור בצורה עמוקה ויש להגן עליו מהשפעותיהם המזיקות של מאיצי ההזדקנות, כדי להחזיר לו את מאפייני העור הצעיר: רכות וברק וכן לסייע לו בסילוק הרעלנים.
גדולתו של צמח האפלויה לשיפור האסימילציה: 
צמח זה, שמקורו במישוריה הגבוהים של מדגסקר, נבחר הודות ליכולות הריפוי וההגנה הייחודיות במינן בהן ניחן. צמח זה מסוגל לחדש את קליפתו באופן מושלם. במרכז העלים הוא מאחסן מולקולה טבעית המגנה עליו ביעילות מפני פגעים סביבתיים. הודות לטכנולוגיות הספיחה הטבעית הייחודיות שלנו N.A.T. - Natural assimilation technologies, המומחים של איב רושה הצליחו למצות ולרכז את המולקולה הפעילה לתמיסה טבעית וחדשנית הנקראת Botanical Eutectic Solvents -S.E.V  במטרה להעביר את יכולתו של הצמח אל העור, ולהחזיר לו את כוחו ולשמר את שלמותו. תמצית האפלויה המרוכזת נספגת ומתפשטת אל תוך שכבות העור השונות٭٭ שסופח אותה לפני שהיא עוברת תהליך של חילוף חומרים בתאי האפידרמיס והדרמיס٭٭٭. 
תמצית האפלויה המרוכזת הוכיחה בניסויים כי היא מסייעת בשיפור פעולה החסימה, לכידות וארגון התאים של האפידרמיס ויעילה לתאים במצבי לחץ ובייחוד תומכת בתגובה טובה יותר של התאים. השימוש במיקרוסקופיה קונפוקלית סייעה להמחשה חזותית וכימות של מצב סיבי הקולגן לפני ואחרי השימוש במוצר. זוהי הפעם הראשונה בה נעשה שימוש בשיטה טכנולוגית מתקדמת זו בתחום הקוסמטיקה, לשם המחשת השפעת התיקון על סיבי הקולגן. 
 
** ניסויי מבחנה תוך שימוש במיקרוסקופ אפיפלורוסנט וספטומטקיית מסה 
*** סטימולציית מבחנה של פעילות מיטוכונדרית בתאי האפידרמיס והדרמיס 
 
סדרת EILIXIR JEUNESSE כוללת 6 מוצרים:
 
קרם יום מתקן נגד הזדקנות ונזקי הסביבה 
ELIXIR JEUNESSE REPAIR + ANTI-POLLUTION RESTRUCTURING CARE DAY - 
ג'ל קרם במרקם אוורירי וקליל, מעניק לחות באופן מידי ומראה מאט. העור נראה רענן ומרקמו זוהר וקורן. הקרם מיועד לעור רגיל ומעורב, מכיל תמצית סופר מרוכזת של צמח האפלויה. 
הוראת השימוש: למרוח מידי בוקר על עור נקי, על כל שטח הפנים. 
מחיר: 149 ₪, תכולה: 50 מ"ל.
 
טיפול שינה מתקן לכל סוגי העור
ELIXIR JEUNESSE SLEEPING CARE REPAIR + ANTI-POLLUTION NIGHT - 
נוסחת ג'ל קלילה על בסיס תמצית סופר מרוכזת של אפלויה, המעניקה לחות לעור. כבר מהבוקר הראשון העור חלק יותר, נינוח ומוצק יותר. בוקר אחרי בוקר, הקמטים מופחתים והעור מחזיר לעצמו את הבוהק הטבעי שלו.
הוראות השימוש: מידי לילה לפני השינה, למרוח על עור נקי מאיפור. 
מחיר: 149 ₪, תכולה: 50 מ"ל.
 
ג'ל קרם לעיניים רול און
ELIXIR JEUNESSE - REPAIR + ANTI-POLLUTION REVIVER ROLL-ON EYE – 
ג'ל קרם לעיניים רול און, בעל ראש 3 כדורים ומרקם עדין וקריר, מעניק באופן מידי לחות ואור לעור העדין שמסביב לעיניים. מראה העיניים רענן וזוהר, והעיגולים הכהים והנפיחות מתחת לעיניים מטשטשים. 
הוראות שימוש: להניח בעדינות בוקר וערב באזור שמסביב לעיניים ולטפוח בקצות האצבעות.
מחיר: 119 ₪, תכולה: 15 מ"ל. 
 
סרום אינטנסיבי עם הפעולה הכפולה
ESSENSE DOUBLE ACTION REPARATION + ANTI POLLUTION - 
סרום אינטנסיבי עם הפעולה הכפולה: שיקום ותיקון מראה העור והגנה מנזקי זיהום הסביבה. הסרום קליל ונספג במהירות ובעל ריכוז גבוה של תמצית צמח האפלויה, הידוע בכושר ההישרדות שלו בתנאי אקלים קשים, בדומה לזיהום האוויר שהעור חווה מדי יום.
הסרום המרוכז מאפשר למולקולות הטבעיות להילחם בגורמים המרכזיים המאיצים את תהליך הזדקנות העור. המרקם הקליל ורווי הלחות נספג בעור ומגן עליו ומחזיר לו את זוהר הנעורים, כך שתאי העור העייפים מקבלים בחזרה את האנרגיה, הלחות והחיוניות החסרים להם.
הוראות שימוש: לטפטף טיפות אחדות על האצבעות ולעסות את עור הפנים ממרכז הפנים החוצה מידי בוקר וערב על עור נקי, לפני שיגרת הטיפוח.
מחיר: 149 ₪, תכולה: 30 מ"ל, בבקבוק מזכוכית אקולוגית הניתנת למיחזור
 
מסכה מהירה לטיהור העור מנזקי הסביבה
ELIXIR JEUNESSE REPAIR + ANTI-POLLUTION DETOXIFYING FLASH MASK - 
מסכה המונעת מחלקיקי הלכלוך והפסולת הסביבתית לאטום את העור. הנוסחה מכילה תמצית סופר מרוכזת של צמח האפלויה בשל תכונותיו יוצאות הדופן בעמידות והתמודדות עם נזקי הסביבה. העור נושם, מרקמו רענן וחלק מסימני ההזדקנות מופחתים. 
הוראות שימוש: להניח שכבה עבה על העור פעמיים בשבוע. להשאיר למשך 5-10 דקות ולהסיר בעזרת פדית, ללא שטיפה.
מחיר: 95 ₪, תכולה: שפופרת של 75 מ"ל.
 
ג'ל מיסלר לטיהור וניקוי מושלם:
ELIXIR JEUNESSE ANTI-POLLUTION MICELLAR CLEANSING WATER FACE AND EYES - 
מכיל תמצית סופר מרוכזת של צמח האפלויה. מעודד את מנגנון ההתחדשות הטבעי של העור והתמודדות עם נזקי הסביבה. העור רך יותר וחלק יותר. 
הוראות שימוש: לנקות בעזרת פדיה בוקר וערב על הפנים והצוואר. 
מחיר: 55 ₪, תכולה: בקבוק לחיץ 200 מ"ל. 
 
תמצית האפלויה המרוכזת הינה ממקורות בוטניים ברי-קיימא במדגסקר, המכבדים את האדם ואת כדור הארץ.
כל מוצרי הסדרה מכילים:
למעלה מ-90% רכיבים ממקור צמחי טבעי.
0% שמן  מינרלי, סיליקון ופראבנים.
*התוצאה: 90% הפחתת קמטים, 25% תיקון סיבי הקולגן, 22% נוגד זיהום. 
 
הקטיף של צמח האפלויה מכבד את האדם והסביבה במדגסקר:  
צוותי המחקר של איב רושה מבטיחים תמיד יכולת המעקב, בטיחות וניהול אחראי של המשאבים הסביבתיים, בהתבסס על שלוש מחויבויות:
שימוש אחראי במקורות – איב רושה מקבלת את הצמח ממקורותיו במדגסקר, מחברות קטנות ובינוניות המקפידות במיוחד על תנאי העבודה והמחייה של העוסקים בקטיף.
הדנה על הצמחייה לשם שימור המקורות – 80% מצמח האפלויה המשמש את מעבדות איב רושה, נקטף באופן ידני ורק בין החודשים אוקטובר ואפריל, בעונה הגשומה, על מנת לאפשר התחדשות מהירה.
שיתוף האוכלוסייה הקיימת - איב רושה תומכת בספקיה על ידי השתתפות במימון הציוד התעשייתי. המטרה היא לאפשר בעתיד ייצור מקומי להגדיל את הערך המוסף. מומחי איב רושה ניהלו מחקר אקולוגי על הצמח, על מנת ללמוד את שיטות הקטיף הטובות ביותר: בחירת הצמחים הטובים ביותר, אוזר הקטיף וכדומה. תוצאות המחקר בשיתוף עם CIRAD – מרכז המחקר החקלאי הצרפתי לפיתוח בינלאומי, הוביל לפרסום מדעי החולק ידע זה עם הקהילה המדעית המקומית. איב רושה אף בחרו לתמוך באוכלוסייה המקומית על ידי מימון ארגון ה-NGO (ארגונים לא ממשלתיים) של שותפיו הקיימים. על ידי רכישת הצמחים במחיר גבוה יותר, המותג איב רושה משתתף במימון פעילות חינוכית: בניית בתי ספר, ספריות ועוד.
 
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/ים

________________________________________________________________________________________________________________________

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *


הפניה אליך היא בדיוור ישיר, מאגר מידע רשום, משרד המשפטים, מס' 700062886 עפ"י חוק הגנת הפרטיות התשמ"א-1981 | זכותך להסיר את שמך בכל עת, באמצעות קישור הסרה שנשלח בתחתית כל מייל | אנחנו מתחייבים לכבד את פרטיותך, ולא להעביר את פרטיך לשום גוף אחר | מסירת פרטיך תלויה אך ורק ברצונך לקבל מידע שוטף, בנושאים הקשורים לענף היופי | המידע נשלח ע"י טלר תקשורת בע"מ, מו"ל יופי.

 


Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים