סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים

______________________
______________________

 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של שיער >> שיער: התוספות שתופסות
 
 לפניכם סקירה של שיטות שונות לתפיסת תוספות, על מעלותיהם ומגרעותיהם
 
יגאל קרן
 
הלחמה
לצורך הלחמת השיער יוצרים קבוצות שיער בדרך כלל במשקל 0.5-1 גרם המחוברות ע"י קרטין או פולימר (השיער בא כבר מוכן בקבוצת שיער) ואת קבוצות השיער מחברים ע"י מלחם לקבוצת שיער דומה של האישה שורות-שורות של נקודות חיבור. בדרך כלל יש צורך בכ-100 קבוצות שיער למראה מלא.
 חרוזים
דומה לשיטת ההלחמה, אבל קבוצות השיער של התוספת מגיעות  מושחלות בתוך חרוז שאליה משחילים ע"י מסרגה קבוצת שיער דומה שעל האישה, ומהדקים יחד.
 החיסרון (בשתי השיטות הנ"ל): שתי השיטות הנ"ל אורכות זמן ארוך, כשעה וחצי, ולא נוחות במיוחד. שיטת בחרוזים במיוחד גם תולשת מידי פעם את שיער האישה ויש לפעמים שאף נופלים חרוזים  במשך הזמן . לאחר זמן פעולת הסרת התוספות וחיבורן מחדש קרוב לשורש והשלמת תוספות שנפלו מייגעת ואורכת זמן ארוך מאוד
היתרון: קבוצות השיער המחוברות מחזיקות מעמד כ-4 -6 חודשים. 
 
הדבקה
הדבקה עם דבק שיטה מיושנת בדרך כלל עם שיער טבעי (קוקו) ובמהלכה נופל הרבה שיער.
 מדבקות
השיטה הנ"ל המוצלחת ביותר. תוספת השיער בא ברצועת שיער ברוחב של 4 ס"מ  עם מדבקה דו צדדית. לוקחים רצועת שיער ומדביקים על רצועת שיער דומה של האישה  וכן רצועה אחת נוספת מודבקת מתחת לשיער של האישה כך שהדבק של הרצועה מעל מכסה את הדבק של הרצועה מתחת ששיער האישה בטווח.
באופן הנ"ל תוך 20-30 דקות ללא שום תחושה של אי נעימות יוצרים מראה עשיר וארוך של השיער.
רצועות השיער יכולות לבוא מוכנות עם גוונים או בלי.
היתרון: הנ"ל נוח ויעיל וקצר לספר וללקוחה ויוצר מראה עשיר וטבעי.
לאחר כ 2-4 חודשים לערך נעשית החלפת המדבקות .ע"י תרסיס אלכוהולי פשוט מורידים בקלות המדבקה ושמים מדבקה דו צדדית חדשה ( לכל ספר ערכת מדבקות להחלפה ותרסיס כנ"ל) פעולה שאורכה כ 40 בלבד.
החיסרון:  תוחלת הזמן של המדבקה קצרה יותר מהלחמה (חובה לעבוד עם מדבקות איכותיות במיוחד).
 
 
קליפ אין
שיטת תוספת הנ"ל אינה זקוקה לידיים מיומנות. תוספות השיער באות השורות שיער באורכים שונים בדרך כלל בין 4 ל-15 ס"מ. שלכל שורת שיער תפורים קליפסים.
מחלקים שהראש מאחור ל 3-5 שורות ולכל שורה עם קליפס מהדקים לשיער האישה ועוד שתי קבוצות קטנות בפאות הראש, ותוך מספר דקות מקבלים מראה מלא וארוך.
היתרון: הנ"ל מהיר פשוט ואינו צריך למיומנות וניתן לשנויים  בכל זמן לפי הצורך. חופפים את התוספת שלא על ראש האישה. ואורך החיים שלו ארוך מאוד יחסית לכל תוספת. התקנה אורכת 4-5 דקות
החיסרון: צריך להורידו בכל יום.
 
 
פליפ אין
תוספת חדש שמשווקת בארץ ע"י אס.תי פרימיום. 3 שורות שיער ארוכות תפורות אחת אל השני-ה .בקצה אחד של שורות השיער יוצא חוט שקוף שאותו מחברים ללולאה בקצה השני של שורות השיער לפי גודל ראש האישה ויוצרים מעין כתר. מניחים אותו על ראש האישה ואם מסרגה או הידית הדקה של המסרק  מעבירים את שיער האישה שבקרקפת מעל החוט השקוף ומכסים אותו. מסרקים ויש לנו תוספת.
היתרון: תוספת שיער תוך דקה,  ניתן לחבוש ולפשוט בכל רגע.  ניתן לקבל את התוספת בצד אחד עם גוונים ובצד אחד בלי גוונים ולהשתמש לפי הצורך, ניתן לחפיפה פשוטה שלא על ראש האישה, כמעט ואין בלאי.
חיסרון: אין לתוספת גמישות, שכן היא באה כיחידה אחת שלימה.צילום: מאיר דהן

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני *
שם פרטי ומשפחה*
טלפון נייד
 
____________________________________________________________________________________________________________


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים