סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> לנקום: ויזיונר קרם מתקן לעיניים
 
ויזיונר קרם מתקן לעיניים Visionnaire Yeux מטפל באזור מתאר העין, בכללן קמטים, כהויות ונפיחויות, בעל יכולות תיקון יעילות לאורך זמן. טכנולוגיית Hydra Blur  בשילוב עם המרכיב הפעיל המרכזי, יסמונטים, מציעה יעילות מיידית.
ויזיונר קרם מתקן לעיניים Visionnaire Yeux, בסיס של אבקות משייות (סיליקה ופרליט) ומרכיבים המעניקים פוקוס רך, טכנולוגית Hydra Blur יוצרת אפקטים אופטיים מיידים. על ידי התמקדות בהעברה מלאה של האור, באופן אחיד ולכל הכיוונים, היא מצליחה לטשטש פגמים סביב קווי המתאר של העיניים עבור גימור טבעי ביותר על העור.
חוויה היפר-סנסוריאלית:
בעל מרקם מלחח, תחושה אבקתית משיית והרגשה אולטרה-רעננה על העור, ויזיונר לעיניים מעניק חוויה מולטי-סנסוריאלית.
התוצאה: מתאר העין נראה מתוקן באופן ברור וגלוי.
תורידי את המסכה
עוד לפני שאנחנו מדברות, העיניים יוצרות את החוליה הראשונה בקשר שאנו בונות עם האחרים. הן מאפשרות תקשורת עם אנשים אחרים ונותנות את הרמז הראשון לרגשות שלנו. 
העיניים מעידות על אורח החיים שלנו ומראות את הסימנים הראשונים של שינויים הקשורים לגיל.
כדי להוריד את המסכה ולהציג לראווה עיניים שלעולם לא תחשופנה עוד את הגיל שלנו, לנקום מציגה את המוצר החדש בסדרת הטיפוח ויזיונר: Visionnaire Yeux-Eye On Correction™, כשהיא ממשיכה במשימתה להדריך ולהנחות את הנשים מידי יום ביומו בעודן חוות יופי המוביל לביטחון עצמי.
ויזיונר: מבט נוסף על הזמן
הנשים המודרניות חוות פרדוקס מוזר. עומדות בפניהן הזדמנויות רבות והקריירה שלהן בנסיקה, שלא לדבר על החיים האישיים שלהן. לרשותן המצאות חדשות אינסופיות. השנים חולפות והן זוכות להכיר את עצמן טוב יותר, להיות יותר בטוחות בעצמן, לדחוף ללא הרף את הגבולות של מה שהן יכולות להשיג ולפתח מיטביות פנימית. עד כאן הכל טוב.
עם ויזיונר, לנקום נוקטת בגישה חלופית לשנים הנוקפות עבור אותן נשים זוהרות שרוצות להישאר כך ולא לחוות את השינוי הזה כירידה. הפעולה העיקרית של ויזיונר מתמקדת בתיקון מתמשך של סימני השינוי הראשונים – בכל דרך בה הוא בא לידי ביטוי - ומציעה הגנה ארוכת טוח לעור כפי שהנשים אוהבות. נתמך ע"י היסמונטים Jasmonates המופלאים, ויזיונר פועל באופן מיידי, היום ולמען המחר.
Visionnaire Yeux – Eye On Correction™: תיקון הניכר לעין
העור סביב מתאר העין דק ושברירי ביותר, לכן הוא הראשון להתקמט, הראשון שמראה שינויים בעקבות מחסור בשעות שינה, שעות רבות מול המחשב או הזמן החולף.
בתחילה מופיעים עיגולים שחורים ושקיות, אחריהם הקמטים. העיניים מאבדות את הניצוץ ואת הרעננות שלהן.  
הפתרון הוא Visionnaire Yeux - Eye On CorrectionTM. 
ויזיונר פועל מיידית עבור עור יפה יותר היום ומחר
המחקר שלנו היה בין הראשונים להתמקד בפוטנציאל של היסמונטים כמרכיב פעיל למען העור, ובתהליך הריפוי של צמחים. מאחר שצמחים לא יכולים לברוח מהגורמים התוקפניים המאיימים עליהם, היה עליהם לפתח אסטרטגיות הגנה יעילות ורבות עוצמה. מבין המנגנונים האלה, המחקר שלנו התמקד באופן מיוחד ביכולת שלהם לסנתז מולקולות ממשפחת היסמונטים. הן פועלות כמולקולות איתות אמיתיות המפעילות את מנגנוני הריפוי, התיקון וההגנה אשר מגבירים את יכולתו של הצמח לעמוד בפני גורמים תוקפניים חדשים. 
בעור, היסמונטים ממריצים את הייצור של גורמים מסיסים המעודדים את התקשורת בין מרכיבי העור ומפעילים את הסינתזה של חומצה היאלורונית. מרכיב מרכזי בעור, חומצה היאלורונית ממלאת תפקיד חיוני בארגון הרקמות. מיועדת למלא את החללים הבין התאיים ולשמור על הלחות בעור, היא תורמת למרקם עור צפוף ומלא המאפיין עור באיכות מעולה. 
מחיר: 299₪  , לתכולת: 15 מל
 
   
 
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/ים

________________________________________________________________________________________________________________________

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *


הפניה אליך היא בדיוור ישיר, מאגר מידע רשום, משרד המשפטים, מס' 700062886 עפ"י חוק הגנת הפרטיות התשמ"א-1981 | זכותך להסיר את שמך בכל עת, באמצעות קישור הסרה שנשלח בתחתית כל מייל | אנחנו מתחייבים לכבד את פרטיותך, ולא להעביר את פרטיך לשום גוף אחר | מסירת פרטיך תלויה אך ורק ברצונך לקבל מידע שוטף, בנושאים הקשורים לענף היופי | המידע נשלח ע"י טלר תקשורת בע"מ, מו"ל יופי.

 


Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים