סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> ORLY: שני טופקוטים לשמירה על גוון הלק ולהארכת חייו
 
 
 
 
טופ-קוט "מגניפיק" – שומר על רעננות גוון הלק ומונע הצהבה!
 
ORLY ערה לעובדה כי אחד מהטיעונים של מכורות הלק הוא דהייתו של הפיגמנט ולא משנה כלל באיזה מותג לקים מדובר. גוון הלק מאבד כבר ביומיים הראשונים לנוכחותו על הציפורניים, מעוצמת הגוון, הוא נראה "עייף"  ובעיקר מיושן בשל דהיית הפיגמנט. הדבר חמור שבעתיים כשמדובר בגווני ניוד בהירים, פסטלים ובעיצוב של הפרנץ' מניקור המיתולוגי פרי המצאתה שלORLY  עצמה כבר ב-1975. 
התופעה: פיגמנט הלק (בעיקר בלקים בהירים), מצהיבים להחריד והמרקם נראה עכור, נטול כל בוהק קריסטלי.
הטופקוט החדש "מגניפיק" הינו תמרוק שתכליתו הוא להגן מפני דהיית פיגמנט ולמנוע הצהבת הגוון בעיקר על לקים בפיגמנטים בהירים, חלביים ובפרנץ' מניקור.  
הטכנולוגיה : שימוש בפילטרים UV – אולטרא סגול,  המוחדרים באמצעות פולימרים ויוצרים מעטה הגנה על הפיגמנט ובכך מונעים נקודות חיכוך עימו ויוצרים פעולת הבהרה אופטית המעניקה תוצאה של פיגמנט בהיר יותר, בעל  עוצמת הברקה ובוהק גבוהה מהרגיל. 
הוראות השימוש:  יש למרוח שכבה על שטח הציפורן ולאחר ייבוש מוחלט לחזור שוב על הפעולה. 
 
מחיר: 55 ₪ 
מכיל : 18 מ"ל 
 
טופ-קוט "וונט ציפ" – להארכת אורך חיי הלק והגנה מפני התקלפות
 
מי מאיתנו אינה חפצה להאריך משמעותית את חיי הלק על גבי ציפורנייה?!. ORLY  משיקה טופ-קוט שייעודו להבטיח את אריכות שכבת הלק ואחידות שכבת הפיגמנט ככל שאפשר לאורך זמן.  
התופעה: זמן קצר לאחר מריחת הלק על גבי שטח הציפורן מופיעה התקלפות ראשונית שלו הבאה לידי ביטוי בהתנתקות שכבת הפיגמנט בעיקר באזור הקצה החופשי של הציפורן - מה שמעודד את  המשך ההתנתקות של הפיגמנט  עם "פריצת" שכבת הלק. 
הטופ-קוט "וונט ציפ"  פועל למניעת התקלפות שכבת הלק והתנתקות הפיגמנט משטח פני הציפורן עליו הוא משוח. 
הטכנולוגיה : פולימרים אקריליים ותוספת של שרף ייחודי המשמש כסילר  - יוצרים שכבה יציבה מאד על שטח הלק, מצמידים אותה לציפורן ו"נועלים" אותה. שכבה זו יוצרת מעין הצמדה הדוקה של הפיגמנט אל הציפורן ומונעת התרופפותה בשל חשיפה למים או לשריטות ופגיעות בשלמותה. 
הוראות שימוש:  יש למרוח שכבה על שטח הציפורן ולאחר ייבוש מוחלט לחזור שוב על הפעולה
מחיר: 55 ₪ 
מכיל : 18 מ"ל 
 
 
 
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/ים

________________________________________________________________________________________________________________________

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *


הפניה אליך היא בדיוור ישיר, מאגר מידע רשום, משרד המשפטים, מס' 700062886 עפ"י חוק הגנת הפרטיות התשמ"א-1981 | זכותך להסיר את שמך בכל עת, באמצעות קישור הסרה שנשלח בתחתית כל מייל | אנחנו מתחייבים לכבד את פרטיותך, ולא להעביר את פרטיך לשום גוף אחר | מסירת פרטיך תלויה אך ורק ברצונך לקבל מידע שוטף, בנושאים הקשורים לענף היופי | המידע נשלח ע"י טלר תקשורת בע"מ, מו"ל יופי.

 


Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים