סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> שוורצקופף פרופשיונל: FIBREPLEX -ערכה של 3 מוצרים
 

הבהרה וצביעה עלולות לגרום לנזק לשיער ולהשאירו יבש ושביר. נזק זה הנו כעת נחלת העבר הודות להשקה המהפכנית של השנה- ערכתFIBREPLEX  ("פייברפלקס") החדשה של "שוורצקופף פרופשיונל" מבית קונצרן הנקל. 
ערכת "פייברפלקס" הינה ערכת הגנה על השיער, המחזקת את השיער מפני נזקי צבעי שיער ומפחיתה את שבירת השיער בעד 94%1 בשלושה שלבים פשוטים. הערכה קלה מאוד לשימוש! ניתן להשתמש בערכתFIBREPLEX  בכל סלון לעיצוב שיער כדי להגן על מבנה השיער במהלך ההבהרה, ההרמה והצביעה. התוצאה? הפחתת שבירת השיער ללא כל מאמץ נוסף תוך שמירת איכות הצביעה. 
 
FIBREPLEX: מהפכה לכל חובבי הצבע 
התהליך הכימי הכרוך בצביעת השיער עלול לגרום לנזק ארוך טווח ולשבירת השיער. אולם מעצבי השיער יכולים כעת לנשום לרווחה ולהעניק ללקוחותיהם את האומץ לנסות צבע שיער חדש ללא חשש.  ערכתFIBREPLEX  החדשנית של "שוורצקופף פרופשיונל" הזמינה בסלונים לעיצוב שיער, מחזקת ומזינה את השיער, מחזקת את קשרי השערה, וכן מגנה על השיער מפני שבירה במהלך תהליך ההבהרה, הרמה או צביעת שיער.
 
שלושה שלבים פשוטים
שלב 1- מגביר קשרים בסיב השערה: 
ראשית, ערבבו אתFIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER  ('מגביר קשרי סיב השערה') עם קרם הצבע והתחליב המפתח. אין זה משנה כלל אם הנכם מבצעים הרמה, הבהרה או צביעה של השיער. הצבע מתחיל לפעול על ידי פתיחת שכבת הקוטיקולה של השיער כך שצבע החמצון והפיגמנטים של הצבע יוכלו לחדור לתוך השיער. בשלב זה, הערכה מעניקה הגנה וחיזוק לסיבי השיער בתהליך הצביעה. השיער נראה מיד חזק ובריא יותר לאחר הצביעה - עם פחות שבירת שיער גם בשלב מוקדם זה. 
 
"מגביר קשרי סיב השערה" הינו תוסף אשר:
ניתן להוסיף לתהליך הבהרה, הרמה או צביעת שיער
נקשר לסיבי השערה על מנת לחזק את הקשרים המבניים 
מפחית למינימום שבירת שיער
 
שלב 2- נעילת קשרי סיב השערה: 
לאחר שטיפת עודפי צבע השיער, עסו את השיער עם FIBREPLEX N°2 BOND SEALER (מסכת טיפול אינטנסיבית הנועלת את חיזוק קשרי סיב השערה) לתוך השיער והשאירו למשך 5-10 דקות, לטיפול הזנה ואז שטפו את השיער. הטיפול הופך את השיער לחלק יותר ומייצב את הקשרים הכימיים שנוצרו בשלב 1.
פעולות מסכת טיפול אינטנסיבי הנועל את קשרי סיב השערה מסייעת ל-
ייצוב חיזוק הקשרים משלב 1
נעילת שטח פני השיער עבור חוזק לאורך זמן ולשיער רך ומבריק
 
שלב 3: שמירה על קשרי השערה:
השימוש בערכתFIBREPLEX  אינו מסתיים בסלון לעיצוב שיער. השלב השלישי בערכת FIBREPLEX הוא שימוש שתוכנן במיוחד לטיפול המשך בבית. מסכתFIBREPLEX N°3 BOND MAINTAINER  מבטיחה תוצאה עמידה לאורך זמן, ומבנה שיער חזק המוגן מפני נזקים חדשים, בעיקר מפני נזקי חום. צריך להשתמש בתכשיר פעמיים בשבוע על שיער לח שנחפף זה עתה. פשוט השאירו את התכשיר על השיער למשך 2-3 דקות ואז שטפו היטב. פעולה זו מבטיחה שהשיער יישאר בריא למראה ומוזן היטב עד לצביעת השיער הבאה - מהשורשים ועד לקצוות. 
פעולת המסכה לשימוש ביתי השומרת על קשרי השיער-
עוזרת לשמור על איכות שיער משופרת
מסייעת להגן מפני נזק מכני
מחיר מומלץ לצרכן של המסכת לשמירה על קשרי השערה- 58 ₪ 
 
 
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/ים

________________________________________________________________________________________________________________________

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים