סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> והרי החדשות החמות בתחום היופי
 
תעשיית היופי, על כל ענפיה, מתפתחת בקצב מהיר. לפניכם מעט מהחדשות האחרונות בתחום.

קארין דנסקי
אין עוררין על העובדה שמשבר הכלכלי העולמי עדיין משפיע עלינו, ונותן אותותיו גם בתחום תעשיית היופי. אולם החדשות הטובות והמעודדות הן שעומדים לרשותנו מגוון פתרונות זולים יחסית, ובעיקר מודרניים, שבסופו של דבר לא רק מועילים, אלא גם שניתן ליהנות מהם ללא הצורך בנטילת משכנתא ושעבוד לבנק. עדות לכך היא שקיימת ירידה של כ-9 אחוזים בביצוע ההליכים הקוסמטיים הקשורים בעיקר בניתוחים הפלסטיים העיקריים, דוגמת פייסליפט ומתיחת פנים ואת מקומם תופסות טכנולוגיות מתקדמות המתבססות על מכשור דוגמת גלי רדיו ולייזר שייעודם טיפולים קוסמטיים מגוונים.
אין ספק שהמובילים הם עדיין טיפולי הבוטוקס המהווים חלק מתופעת השימוש ההולך וגובר בחומרי מילוי על סוגיהם, שבמקרים רבים מנצחים את הפתרון הניתוחי הקלאסי. וזאת, משום שהוכח שבמקרים רבים הם מסוגלים להתמודד היטב עם רוב צניחות הפנים והקמטים, בעיקר באותם מקרים הקשורים בהתרוקנות רקמות הפנים. אמנם הטיפול בהם וההנאה מהם הם זמניים אך הם נותרו נטולי סכנות, ניתן לחזור עליהם שוב, ובעיקר ללא הצורך בשינוי דרמטי של אורח החיים בעת ההחלמה ולאחריה. הם בהישג יד והבונוס המוסף הוא כמובן התוצאות המידיות.
 
חדשות בטיפולי בוטוקס
החידוש בתחום הזרקות הבוטוקס הוא מכשיר ה- Multi-Tox. כידוע בהזרקות בוטוקס קיימת חשיבות עליונה בכל הנוגע לדיוק ולמיקום החומר המוזרק. כאן באמצעות המכשיר החדש מוליטיטוקס המצורף למזרק ניתן לשחרר בכל לחיצה כמות סופר-מדויקת של חומר הבוטוקס עם שליטה מקסימלית של עוצמת ההזרקה ומיקומה באזורים המזרקים תוך דיוק מופתי. המולטיטוקס נחשב לפטנט ישראלי מבית BDR המתמחים במוצרים מתקדמים מבוססי טכנולוגיות בתחום האסתטיקה והדיאגנוסיטיקה. המכשיר הינו תוצאה של שיתוף פעולה עם ד"ר צחי וידר, מומחה בכירורגיה כללית ואסתטית.
 
חדש בתחום חומרי המילוי
בשיחה שקיימתי לאחרונה עם ד"ר מיקי שוחט, מומחה ברפואת עור אסתטיקה ולייזר, הובהר לי שגם בתחום הזרקות חומרי מילוי, כגון חומצה היאלורנית, ישנן חדשות. מובילה בתחום היא סטילאז' ביבוא חברת אלפא-מדיקס. מסתבר שקיימת כאן פריצת דרך סופר-מתקדמת וזאת בשל העובדה שלא רק מדובר בחומר במילוי אלא שגם נהנים מאנטי-אוקסידנטים (הנוגדים רדיקלים חופשיים) האחראיים על האטת תהליך ההזדקנות ועל-ידי כך מביאים לשיפור במרקם העור. סטילאז' מציעה רמות סמיכות מגוונות, ממש כפי שנהוג במידות שונות באופנת הבגדים: סמול, מדיום, לארג' ואקסטרה-לארג', כאשר כל מידה ייעודה למילוי נפחים ספציפיים. הדבר מאפשר לרופא לפסל את הפנים ולהגיע לשלמות מרבית. לאחרונה התווסף לארסנל של סטילאז' גם ה-Skin Glow הידוע כשיטת ה"דאבל אימפקט" המסוגלת להחדיר לחות לשכבות העור. לא בכדי זכתה חברת סטילאז' בתואר ה"מנצח לשנת 2015" בהזרקות סטילאז' לשפתיים עם חומר המתקרא סטילאז' ספיישל ליפס. השפתיים כידוע נחשבות לאחד האיברים הרגישים ביותר בכל הנוגע להזרקות, אך הסירו דאגה מלבכם: כל חומרי הזרקה של החברה מכילים לידוקאין (חומר אלחוש) שהופך את תהליך ההזרקה לנטול כאב -- בהחלט בונוס לרגישות שביננו.
 
חידושים בתחום המיקרו-פיגמנטציה 
בעבר נקרא התהליך "איפור קבוע" וכשמו כן הוא: נטול אפשרות לתיקון או מחיקה, וזאת בגלל שהצבעים בעבר לא היו טבעיים וגם החדרתם הייתה לעומק האפידרמיס, מה שלא הותיר שום מקום לתיקון. בשנים האחרונות עברו לדבר על הדגשת תווי פנים באמצעות חומרים טבעיים בלבד המוחדרים לרקמת העור העליונה, מה שכן מותיר אפשרות לתיקון או למחיקה. זאת ועוד, ממש לאחרונה התבשרנו כי אכן גם קיימת אפשרות לתקן איפור קבוע מהסגנון הישן בתהליך בו שולפים את שרידי הפיגמנטים בסוג של שליפה מקומית שמותירה את העור פצוע עם זמן החלמה לא מבוטל. באופן אישי אני אמביוולנטית כלפי ההליך אבל לפחות יש אור בקצה המנהרה עבור אלה שמשוועות לתיקון.
אין עוררין על כך שהאזור המבוקש ביותר בתחום הדגשת תווי הפנים הוא עדיין הגבות, שניכר שלאחרונה חזרו למרכז הבמה, וזאת הרבה באדיבותה של קרה דה-לה-וין, הדוגמנית והשחקנית המדהימה שהפכה לטרנד מהלך. לעניות דעתי עם אופנה או בלעדיה גבות הן החלק הכי דומיננטי בפנים. אך מה לעשות במהלך השנים רבות מאתנו התעללו בהן ומרטו אותן עד דק, ורבות נותרו נטולות גבות. את אילנית שני, מאסטר במיקרו-פיגמנטציה הכרתי לפני שנים והיא אחראית בלעדית לעיצוב השפתיים שלי בגוון דובדבן עוד לפני שהן זוכות להיצבע באדום-כתום הקלאסי של מ.א.ק. זה המקום להזכיר לכולנו שגם אם לא התעללנו בגבות עם השנים, הן מאבדות עובי, אורך, צבע וצורה ממש כמו עטרת ראשינו. החדשות החמות הן שניתן להחזיר עטרה ליושנה והחידוש הינו שיטת השערה השזורה. השיטה עובדת בטכנולוגיית HD – תלת מימד כאשר מציירים באמצעות מחט מצוירת וצבע בטכניקה של שערה אחרי שערה. אין ספק שבשיטה החדשה נדרשת מיומנות מקסימאלית. אגב, איפור קבוע והדגשות מבצעים גם בתחום השיקום של פגעי עור, צלקות, כוויות, שחזורים, מילוי כתמים, היפר-פיגמנטיה, ויטליגו ועוד. וכאמור קיימת במקביל האפשרות למחיקה ולתיקון באמצעות תכשירים חדשים.
Oxygenetix מייק-אפ רפואי ייחודי וקרם לחות
מאז שהטיפולים האסתטיים על סוגיהם הפכו לפופולאריים מתבלטת תופעת הלוואי של רובם שמתבטאת באדמומיות ובקילוף. מכאן נולד הצורך למצוא מייק-אפ רפואי אשר לא רק מעניק כיסוי אופטימאלי לאזור המטופל, אלא במקביל גם תומך ומזרז את תהליך החלמת העור. המייק-אפ הרפואי מופיע ב-14 גוונים ומושק בלעדית בישראל על ידי אלפא-מדיקס. הוא מתאים במיוחד לאותו נתח אוכלוסייה המגיע בסתר לטיפולים אסתטיים ומעוניין לצאת מהקליניקה כפי שהגיע ללא רמז לסוג הטיפול שעבר בחדרי חדרים, וכן לאנשים שלא יכולים להרשות לעצמם היעדרות מעיסוקם היומיומי.
ניקוי יבש לשיער מלוכלך 
Bad Hair Day נחשב לאישיו טראומטי לרבות מאתנו ולכן חברת אמיקה, שפירוש שמה אגב הוא "חברה", נחלצת לעזרתנו. אמיקה הינה חברת אמריקנית שעשתה עלייה לישראל ובאמתחתה שפע של מוצרים לטיפולי שיער ומה שביניהם. השמפו היבש נטול אלומיניום, צבעים מלאכותיים, סודיום כלוריד ועוד מרעין בישין והוא מבוסס על עמילן אורז טבעי. בכוחו לספוג את הלכלוך והשומן העודף מהשיער והתוצאה היא מידית. השיער חוזר להיות רענן עם נפח ובעיקר נטול שאריות אבקתיות. המוצר מתאים גם לשיער שעבר החלקות ברזילאיות וטיפולי קראטין.
 
קוסמטיקה בוטאנית 
התשוקה המתמדת לרבים מאתנו להתמזג עם החי הצומח ולחיות בהרמוניה עם הסביבה הם המוטו של חברת איב רושה. ייחודם של תכשירי הטיפוח והיופי בך שהם מתבססים על שיטת האסימילציה או שיטת ההיטמעות, ספיחה והתמזגות בתאי העור. השיטה מאפשרת חדירה מקסימאלית של חומרים מועילים מהצמח היישר לתוך העור. מוצרי החברה ויעילותם ידועים ברחבי העולם ומומחי החברה פועלים יומיום לשיפור איכות הספיחה של המרכיבים הבוטאניים הפעילים בעור. אגב מותג הקוסמטיקה מוכר ומאוד נדרש בצרפת.
חדש | Essence איפור סופר טרנדי במחיר סופר
אסנס הינו מותג גרמני הנחשב למותג האיפור הנמכר ביותר באירופה ומשמש כשם נרדף לטרנדיות וייחודיות באיכות גבוהה ובמחיר נמוך במיוחד. החברה אינה מפסיקה להפתיע ולחדד את החושים ביצירת מראה מושלם החל בפנים וכלה בקצות האצבעות. בקרבנו מסתובבים מוצרי החברה כבר שנים רבות, בעיקר בכל הנוגע ללקים או למסקרות.
לפני פיזור, פתחתי את הסקירה במשבר הכלכלי שמתרחש גם במחוזותינו אך יש אור בקצה המנהרה וזאת בזכות שלל הטכנולוגיות והחידושים ובעיקר שפע המידע שניתן להשיג אונליין – בזכות אלה ניתן להמשיך את שגרת היופי כסדרה. היופי נשאר בהישג יד גם בעתות משבר.
 
 
אילוסטרציה: אימג' בנק ישראל
 
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!


__________________________________________________________________________________________________________________________


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

 

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים