סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> אינטימיות חלקה
 
כ-60% מהגברים הישראלים מעדיפים את בת הזוג שלהם חלקה לגמרי, בעוד שרק 32% מהנשים בישראל נוהגות להסיר את
כל שיערן באזורים האינטימיים
 
כ-60% מהגברים מעדיפים כי בת הזוג שלהם תסיר את כל השיער מהמקומות האינטימיים ויתרה מכך בקרב גברים רווקים, ההעדפה לבת זוג חלקה לגמרי אף גבוהה יותר ומגיעה ל-76%. בפועל, רק 32% מהנשים בישראל נוהגות להסיר אל כל שיערן  מהאזורים האינטימיים בגוף, ללא הבדל ניכר בין נשים המצויות במערכות יחסים זוגיות לבין אלה שאינן. עם זאת רב הנשים מצהירות כי הן מקיימות שגרת טיפוח כלשהי של האזורים האינטימיים (הסרה מלאה, הסרה חלקית או קיצוץ וטיפוח השיער) ורק כ-20% מעידות כי אינן מסירות או מטפחות כלל  את שיערן באזורים אלה.

כך עולה ממצאי סקר שנערך לרגל השקת לומאה בישראל– מכשיר ביתי להסרת שיער בטכנולוגיית IPL של חברת פיליפס , ע"י מכון המחקר רושינק, סקר צרכנים אשר בדק את העדפות הישראלים, בכל הקשור להסרת שיער מהאזורים האינטימיים. הסקר נערך במאי 2014 במדגם ארצי מייצג, בקרב 501  נשים וגברים דוברי עברית בגילאי 18-65. 

עוד מצביע הסקר כי ישנו קשר מובהק בין גיל האישה והרגלי הסרת השיער שלה, כאשר הבחירה בהסרת שיער מלאה מהאזור האינטימי נפוצה פחות ככל שעולה הגיל (בגילאי 18-29 40% מן הנשים מסירות לחלוטין את שיערן באיזורים האינטימיים לעומת 18% בלבד בגילאי 50 ומעלה).
39% מהגברים הישראלים גם הם מקיימים שגרת טיפוח כלשהי של שיערם באזורים האינטימיים. כ-21% מהגברים מקצרים ומסדרים את שיערם אך אינם מסירים אותו, 13% אחוזים מסירים חלקית את שיערם ואילו כ-5% מעדיפים להסיר לחלוטין את שיערם באזור זה. 

המחקר מצביע על קשר מובהק בין גיל הגבר לבין הרגלי הטיפוח שלו. בקרב גברים צעירים בקבוצת הגילאים  18-29, כמחצית מקיימים שגרת טיפוח של אזוריהם האינטימיים בעוד שבגילאי 50+ כ-77% מהגברים אינם מקיימים כל שגרת טיפוח שיער באזור האינטימי.

השיטה הנפוצה ביותר להסרת שיער בישראל הינה גילוח, כאשר כ-37% מהנשים משתמשות בשיטה זו. יחד עם זאת, עולה מן הסקר כי 62% מהנשים שמגלחות את שיערן אינן מרוצות משיטת הסרת שיער זו. עוד עולה כי שיטות הפחתת שיער לצמיתות (לייזר ו-IPL) מצויות בצמיחה וכ-17% מהנשים מעדיפות להשתמש בשיטות אלה.
 
 
 
הסקר החדש של חברת פיליפס, נערך לרגל ההשקה בישראל של לומאה – המכשיר הביתי להפחתת שיער לצמיתות  בטכנולוגיית IPL 
אילוסטרציה: אימג' בנק ישראל
 

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני *
שם פרטי ומשפחה*
טלפון נייד
 
____________________________________________________________________________________________________________


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים