סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> כל ענפי היופי תחת קורת גג אחת
 
אחת לשנה מתקיימת בארה"ב תערוכת
ISSE LONG BEACH  INTERNATIONAL SALON AND SPA EXPO 

ליה ליין, קליפורניה, ארה"ב
 
כמו בכל שנה, בסופ"ש האחרון של חודש ינואר, מתקיימת תערוכה בשם ISSE LONG BEACH  INTERNATIONAL SALON AND SPA EXPO  וכמדי שנה, אני מחכה לה בכיליון עיניים לחוות את החידושים ולספוג האווירה. עם השנים, ארוע זה הפך להיות הארוע הגדול ביותר בחוף המערבי של ארה"ב, עם משמעות וחשיבות מרובה. תערוכה זו, מעצם היותה הראשונה בכל שנה, יצרנים ומציגים, מאד מעוניינים  להשתתף ולהציג את מרכולתם, כל חידוש מתוכנן להיחשף בה לראשונה.
 
כל ענפי היופי
 
התערוכה מתקיימת בלונג ביץ', קליפורניה, ארה"ב. כדי לסבר את דמיונכם, שטח התערוכה הוא כ-6-5 מגרשי כדורגל שחוברו להם יחדיו. עצום! לוקח זמן לעבור על כל עמדות ודוכני התצוגה והמכירה. משך התערוכה הוא 3 ימים, ולי אישית זה אף פעם לא מספיק. אני אוהבת להתעכב על יד המדגימים ולעקוב אחר ביצועיהם. 
אחד המאפיינים בתערוכות אלו, הוא שהמדגימות והמדגימים הם בדרך כלל הביצועיסטים הטובים ביותר, זוכות וזוכי הפרסים הראשונים בתחרויות למיניהן, היודעים להציג לקהל, כמה יפה וקל לעבוד עם החומר אותו הם מייצגים. לנו הצופים, התענוג גדול, בל נשכח, תעשית יופי זו מונעת בכסף ולכסף... וההצגה הטובה, הציבעונות והרעשנית ביותר, הכי מושכת את תשומת ליבנו. לא משנה כמה ותיק/ה במקצוע... ולי כבר מעל 30 שנה, כן, ועדיין ממשיכה ללמוד. חז"ל כבר אמרו זאת לפנינו: "מכל מלמדי ותלמידי השכלתי". תמיד יש תנועה, חיבור וביצוע שלמרות שנות הוותק, לא חשבת עליו והוא יכול להקל ולגוון  עבודת היומיום.
השנה, מארגני התערוכה הצליחו למכור את כל שטחי התצוגה ונשארו עם רשימות המתנה. התערוכה מבוססת בעיקרה על תעשיית השיער. היצרניות הגדולות והידועות, משתלטות על שטחי תצוגה נרחבים, עם מערכות קול והגברה חזקים הנשמעים (וגם מפריעים...) היטב בכל המרחב. ניתן היה לראות תוספות שער, הדגמת תספורות, צביעה, ביגוד, מכשירים, תכשירים, תכשיטים וכדומה. 
גם הקוסמטיקה, האיפור הקבוע, ומכשור לטיפולים קוסמטיים ופיזיים קטנים, היו מיוצגים הייטב בתערוכה. הארגון הבין לאומי של הקוסמטיקאיות "סידסקו", נתן את חסותו לחלק זה של התערוכה, שהוצג באגף נפרד עם במה משלו, אך עדיין כחלק מהתערוכה ככלל.
קומה שלמה מעל ריצפת התערוכה, מוקדש לחדרי לימוד והדגמות מעמיקות ומפורטות יותר, של החברות המציגות. צריך רק לבחור ולקחת חלק. השתתפות בכיתות לימוד אלו, ברובן ניתנות ללא תוספת תשלום על מחיר הכניסה לתערוכה שאיננו זול.
כמובן שכל החברות הגדולות והידועות הציגו נוכחות במקום.
 
הכוכב: הג'ל הצבעוני 
 
אני, בעניין ציפורניים...
חידושים והמצאות? לא ממש. הג'ל הצבעוני לסוגיו ותרכובותיו היה הכוכב! 
גיליתי שחברות רבות עושות חיבורים בין כל צורות העבודה והחומרים השונים, הקיימים לטיפוח והאדרת הציפורניים. בניה באקריליק ומעל ג'ל צבעוני, ג'לים קלאסיים עם אקריליק ועוד כהנה וכהנה, כיד הדמיון הטובה על הטכנאיות ויישומו על ידי החברות הקיימות והותיקות וגם חדשות הקמות עם רעיונות "כאילו" חדשים, אך הם רק מחודשים... 
הסוד הגלוי הוא -בא לך רעיון? נסי! יצא טוב? נפלא, שתפי. לא יצא מוצלח? יש עוד דרכים ועוד הברקות, השמיים הם הגבול.
הג'ל הציבעוני התחיל את דרכו לפני כ-9 שנים, מאז הוא עבר תהליכים שונים לשיפור אחיזתו בציפורן הטבעית, להסרה קלה ומהירה, גיוון הצבעים, הפשטת צורת העבודה בו, על מנת להקל על הטכנאית ולצמצם את זמן מתן השרות ללקוחה. כל "הטבה" ו/או הקלה לביצועים כביכול טובים יותר, תמיד באים על חשבון תכונה אחרת. אם מחפשים מריחה קלה זה בא על חשבון אחידות הצבע ועומקו.
עומק צבע ואחידות רצוננו - הרי שאז החומר סמיך יותר ובכך מקשה על משיחתו.
רוצים הסרה קלה לעת חידוש - זה בא על חשבון האיחוי של הג'ל על גבי הציפורן הטבעית.
אם חפצנו בכושר ההישרדות על הציפורן הטבעית (ואצלנו הישראליות שידינו עסוקות תמיד, זו בעיה) הרי שזה בא על חשבון צורת הסרת הג'ל - בהמסה או בשיוף - הימנעות מנזק לציפורן.
בארץ, יש ייצוג נכבד ומכובד של כמעט כל החברות הגדולות מארה"ב ואירופה.
לכולם ג'ל צבעוני שתופס תאוצה בין הלקוחות. נשים, שלמדו, שדיי נוח עם ציפורן קצרה ומטופחת, אך ברוב המקרים, היא תישאר ככזו למשך שבועיים. משך זמן של שבועיים, לכל הדעות, הוא הרבה יותר ממושך מאשר יומיים עד שבוע עם ציפורניים משוחות בלק רגיל.
נכון, יש חברות יצרניות ג'ל צבעוני, המכריזות על מרכולתן לאיחוי למשך שלושה שבועות. זה לא שקר. אך אין זו גם האמת המוחלטת. גם כאן, אחיזה איתנה תלויה באיכות הציפורן הטבעית.  ציפורן קשה - תאריך בזמן הישרדות הג'ל, ציפורן רכה ושברירית - כשבוע. ואז תתחיל להראות סימני עייפות.
 
תחרויות שיער וציפורניים
 
במסגרת התערוכה התקיימו תחרויות. שיער וציפורניים. 
על מנת להבין מה נדרש מטכנאית הציפורניים המתחרה, השתתפתי בהרצאה מקדימה לתחרות, שניתנה על ידי השופטת הראשית. התחרות מתחלקת לכמה נושאים ונמשכת יומיים:
היום הראשון - קישוטים מלאי השראה גאונית; פרנצ' צרפתי, אבל עם טוויסט - רק יד אחת; ג'ל הניתן להסרה בהשריה - SOAK-OFF GEL;
3 באחד - שילוב שיטות.
היום השני - קישוטי פנטזיה; הצלחה בסלון.
אציין, כי צורת הציפורן לתחרות וציפורן ללקוחה בסלון לחיים היומיומיים, אינן זהות. למרות שקיימת הגדרה שכזו בסעיפי ונושאי התחרות. כאן מגיעים שלל כללים, חוקים והוראות המיועדים לתחרות הספציפית הזאת, שהיא בחסות המגזין האמריקאי לציפורניים "נייל-פרו" "NAILPRO".
 למחרת התחרות, שזה יומה השלישי של התערוכה, בסוף היום, טכס חלוקת הפרסים. לצערי נבצרה השתתפותי בשל טיסה שהייתי צריכה לתפוס... 
בגדול, טכנאיות יקרות, אני ממליצה בחום לעשות מאמץ ולהגיע לתערוכה בין לאומית, אחת לפחות. קיימות כאלו לרוב, אירופה מלאה בהן ומגזין יופי! מפרסמן באתר שלו. 
אני, אמשיך לבקר לפחות בתערוכה אחת בשנה, אבל תמיד אשאף ליותר.
 
 
ליה ליין, נציגת חברת NSI בארץ, ומדריכה בינ"ל של החברה.
צילומים: ליה ליין

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים