סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> עוד מוצרים >> KÉRASTASE PARIS: סדרת מוצרים לשימוש ביתי וטיפול במספרה
 

המקור לשיער מדהים ויפהפה טמון בקרקרפת, זו הגישה המרכזית של קרסטס מיום היווסדה בשנת 1964. ב-2012 צעדה קרסטס צעד נוסף קדימה, כאשר פיתחה את הרעיון של skinification  בטיפוח השיער והציגה מהפכה חדשה בתחום טיפוח שיער מקצועי הזהה לטיפוח העור. 
Professional Hair Skincare - קטגוריית מוצרים חדשנית שפותחה ע"י קרסטס, המעניקה לקרקפת את החשיבות לה היא ראויה, בדומה לעור, כאשר היא מיישמת את הידע המקצועי בטיפוח העור של לוריאל לטובתו של השיער. הרעיון, שבלט בין מגוון החידושים שהציגה הקטגוריה היה הרעיון, ששיקף את ציפיות הנשים כיום, הבטחה לשיקום צפיפות השיער. שיער צפוף נקשר לסמלים אלמותיים של יופי, כמו ונוס של בוטיצ'לי והאלה במיתולגיה היוונית, הוא מסמל נשיות נצחית, אך לעיתים קרובות הוא בר חלוף. כך קרסטס הציגה את דנסיפיק, תוכנית לשיקום מראה צפיפות השיער. 
ב-2014 קרסטס מקדמת בצעד נוסף את המומחיות שלה בקטגוריה, כשהיא מרחיבה את היכולת של דנסיפיק להגברת צפיפות השיער לשגרת טיפוח מלאה.
 
3 תגליות בצפיפות השיער
בממוצע לכל אדם יש על הראש בין 100,000 ל-140,000 שערות, אבל עוד אלפי שערות יכולות להתגלות. התבנית של צפיפות השיער נקבעת בשבוע השלישי לחיי העובר. זהו מספר ייחודי, שלא נתון לשינוי של זקיקי שיער, הנוצרים בקרקרפת ואלה יצמיחו בשלב מאוחר יותר את השערות. חטיבת המחקר של לוריאל הוכיחה, שניתן להגדיל את מאגר השערות הזה. 
 
במחקר* שערכה לוריאל על המנגונים הביולוגיים של השיער, במשך למעלה מ-14 שנים, על 930 זקיקים ו-9,000 מחזורי חיים של שערה, נחשפו 3 תגליות:
השיער לא מוגבל לרגע קפוא בזמן, והוא מיוצר ע"י זקיקי השיער, אברים בעלי יכולת ההתחדשות המהירה ביותר בגוף האדם. בלב זקיק השערה פפילה דרמלית, האחראית על מחזורי הצמיחה של השערות. בנוסף, תאי גזע, המקור לכל התאים האחרים, המתחלקים לשני מאגרים נפרדים.
היווצרות השערה מתבססת על הסינרגיה המושלמת בין תא גזע עליון ותא גזע תחתון, הפפילה הדרמלית וזקיק השערה.
ברגע שהדינמיקה עולה על המסלול הנכון, היא יכולה להתמיד במשך מספר חודשים. כאשר הסביבה של תאי הגזע מתדרדרת היכולת שלהם לתקשר משתנה. על פני השטח, מספר השערות פוחת ומסת השיער פוחתת. 
 
STEMOXYDINE 5% - מולקולה חדשה המוגנת ע"י פטנט מחטיבת המחקר של לוריאל
מבוסס על למעלה מ-10 שנות מחקר ו-13 פרסומים, סטומוקסידין, המולקולה היחידה שהוחלט להשתמש בה אחרי בחינה של 100 מולקולות במשך 4 שנים. היא מולקולה ביומימטית, שנוצרה, פותחה ושוכללה כדי לתמוך ולסייע לתפקוד נכון של תאי גזע וכדי לייעל את מחזור החיים של השערה.
 
סטומוקסידין 5%, הריכוז המקסימאלי בו אפשר לייצב את המולקולה במוצר לטיפוח השיער. כל בקבוקון של דנסיפיק מכיל את המינון הנכון של מרכיבים פעילים המסייעים ביצירת צפיפות השיער. סטומוקסידין משולבת עם תרכובת ייחודית של ויטמנים 6B, 5B ו-3B, המזינים את את תאי סיב השערה ברגעי חייהם הראשונים. בנוסף, מטפח הדנספיק את השיער באמצעות פולימרים לעיצוב, המצפים את סיב השערה לעלייה מיידית במראה צפיפות השיער. 
 
קרסטס חזתה את רצונות הנשים כשהיא חושפת גישה חדשה לצפיפות, המטפלת לא רק בכמות, אלא גם באיכות. היא המשיכה עם הגישה של Professional Hair Skincare, כאשר שילבה את המחקר הטוב ביותר בתחום העור עם המחקר הטוב ביותר בתחום השיער, כדי לסייע לקרקפת לייצר מסת שיער שופעת עוד יותר. 3 מרכיבים פעילים שולבו יחדיו במספר רמות שונות:
 
Hyaluronic C - חומצה היאלורונית + סרמיד - שילוב של 2 מולקולות בעלות תכונות משלימות, Hyaluronic C מצוי בלב מבנה הפורמולות החדשות של "דנסיפיק". חומצה היאלורונית, מולקולה, הנמצאת באופן טבעי בעור, והיא אחד המקורות החיוניים ללחות העור. סרמיד, מרכיב פעיל, המוגן ע"י פטנט המסייע בשיקום סיב השערה ומגן עליה כשהוא מחזק את השכבה החיצונית של השערה.
גלוקו-פפטידים - עשויים מליפיד סכרידי glucidic lipid ומחומצה גלוטמית, ארגינין וסרין, התרכובת הזו פועלת מהשורשים ועד הקצוות. מוסיפה ליפידים ובונה מחדש את סיב השערה לשיער צפוף באופן אחיד עוד יותר.   
Stemoxydine סטמוקסידין - מולקולת הדגל בשגרת הטיפול של "דנסיפיק" הכלולה בפורמולה בריכוז מקסימאלי של 5%, מייעלת ומשפרת את מחזור החיים של השערה. 
דניספיק מעניקה הגדרה חדשה לצפיפות השיער, שבו יום אחר יום מגלים שיער חדש. הנשים מקבלות גלים של מסת שיער מרהיבה העונה כל על רצונותיהן, בעוד הגברים רואים שיקום בחומר השיער שלהם. אחרי 10 ימים סיב השערה עבה יותר ועמיד יותר. אחרי 30 יום השיער נראה צפוף יותר באופן הנראה לעין**. 
 
סדרת מוצרי דנסיפיק כוללת 6 מוצרים:
Bain densité – אמבט חפיפה לעיבוי מראה השיער, מסייע לשיער שאיבד את מראה צפיפותו ומספק לשיער מראה מלא יותר ועובי מבלי להכביד. 
תכולה: 250 מ"ל                 
מחיר מומלץ לצרכן: 150 ₪ 
 
Masque Densité - מסכה במרקם עדין לעיבוי מראה השיער, לשיער שאיבד את מראה צפיפותו המכילה סטמוקסידין וחומצה היאלורונית. 
אופן השימוש: לחפוף את השיער ולנגב. למרוח על האורכים והקצוות ולעסות. להמתין 5 דקות ולשטוף.
תכולה: 200 מ"ל                 
מחיר מומלץ לצרכן: 253 ₪ 
 
פוזיו דוס עם בוסטר דנסיפיק - טיפול אינטנסיבי לעיבוי מראה השיער, לשיער שאיבד את צפיפותו. טיפול אינטנסיבי ממלא ומרוכז במיוחד. מכיל פרו-קלציום
 
Densimorphose - מוס לטיפול במראה צפיפות השיער, לשיער שאיבד את צפיפותו, מכיל חומצה היאלורונית וגלוקו-פפטידים.
אופן שימוש: לנער היטב לפני השימוש, להשתמש על שיער חפוף ומנוגב, עם כמות של מוס בגודל תפוז. אין לשטוף את המוס, אלא לעבור היישר לעיצוב השיער.
תכולה: 150 מ"ל             
מחיר מומלץ לצרכן: 151 ₪  
 
מרקם וניחוח 
סדרת דנסיפיק בעלת מרקמים עדינים וניחוח מענג המשלב תווים מבושמים, חושניים ונשיים שפותחו במיוחד ע"י הבשם, דומיניק ז'אנדרה, עם תמהיל של מרכיבים מובחרים ומשובחים הכוללים לא רק מגוון של פרחים ורודים אלא גם תווים של ענבר ועצי יער. השילוב של המרקמים הקלילים והקטיפתיים והניחוח המהודר הופכים את השימוש במוצרי דניספיק לריטואל המענג את כל החושים. 
 
* מחקר מטעם חטיבת המחקר של לוריאל שנערך ע"י פרופ' ברונו ברנרד
** מחקר קליני שנערך על שימוש יומיומי בטיפול במשך 3 חודשים על 101 נשים
 
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/יםהרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני *
שם פרטי ומשפחה*
טלפון נייד
  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים