סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים

______________________
______________________

 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> לפסל את האף ללא ניתוח
 
ניתן לתקן את פגמי האף לא באמצעות ניתוח; מדובר בשיטה חדשנית, שנועדה לתקן פגמים אסתטיים, בשיטת פיסול אף ללא ניתוח
 
ד"ר גנדי נמירובסקי
רבים אינם מרוצים מגודל ומבנה אפם. חוסר פרופורציה בין האף לפנים, עלול לפגום במראה ובביטחון העצמי. דרך אחת לשינוי צורת האף, היא באמצעות ניתוח פלסטי, הכרוך בהרדמה מקומית, בכאבים ובהתאוששות של מספר חודשים.
 הדרך השנייה הינה שיטה חדשנית, שנועדה לתקן פגמים אסתטיים, בשיטת פיסול אף ללא ניתוח, המהווה פתרון אידיאלי למי שאינו מרוצה מאפו וחושש מהליך כירורגי פולשני כמו ניתוח, בו מעורבים סכין מנתחים וחומרי הרדמה, אך בכל זאת מעוניין בשינוי. 
פיסול אף הוא טיפול אסתטי, בהליך מרפאתי קצר, שנועד לתקן פגמים במראה צורת האף. במהלך הטיפול, אשר הפך לתופעה של ממש הצוברת תאוצה בכל העולם, הרופא מחדיר חומר מילוי זמני לתוך האזור המטופל באף, ועל ידי כך הוא מעצב את צורת האף מחדש.

לפני

אחרי
מדובר בהליך פשוט וקצר שמאפשר לטפל בפגמים שונים ובעיקר בשקעים וחוסר סימטריה באזור ובתוך כך, גם לאזן סימטרית את הפנים. שיטת פיסול הפנים, היא ללא ספק השיטה הטובה ביותר בתחום הרפואה האסתטית להענקת פתרון אולטימטיבי עבור אנשים שאינם מרוצים מאפם, אך מסרבים לעבור הליך כירורגי. מדובר בהליך המבוצע במרפאה, ללא הרדמה, ללא זמן החלמה וללא צורך באשפוז וכבר בערבו של יום יכול המטופל לצאת לבילוי עם אפו החדש. מניסיון, הטיפול משנה את מראה הפנים בצורה טובה ועשוי לשפר את הביטחון העצמי ואת ההערכה העצמית של האנשים, ללא צורך בהתאוששות ובהחלמה, כשם שעוברים המנותחים בניתוח פלסטי כירורגי.
 בהליך זה, נדרשות מהרופא המטפל מיומנויות של אומן המפסל באמצעים מתקדמים ובדיוק של אומן את האיבר הנדרש. בסופו של תהליך, המטופל ייהנה משיפור וחיזוק תווי המתאר של האף מבלי שבוצע בו ניתוח, כשבתום התהליך, ישודרג אפו ויקבל את הסימטריה המבוקשת, ימולאו בו נפחים נדרשים והוא ישולב באופן הרמוני עם שאר איברי הפנים.
 
פגישת הייעוץ עם הרופא
 
כאשר מחליטים על שיפוץ ותיקון האף בשיטת פיסול אף ולא בניתוח פלסטי כירורגי, רצוי לבדוק כי הרופא, שיבצע את הטיפול, הינו מומחה ברפואה אסתטית ושהוא בעל ניסיון רב בשיפור מראה אפים בשיטה זו. חשוב שהרופא יהיה מיומן מספיק בתכנון האף לצורך פיסול האף ושהוא יהיה בעל יכולת ראייה אסתטית, כך שיתאים את מבנה האף למבנה הכללי של הפנים.
רצוי מאוד לבקש מהרופא לראות תמונות של אנשים, שעברו אצלו את הטיפול, ולשים דגש על צורת אפם לפני פיסול האף ועל התוצאה שהתקבלה לאחר הטיפול. כמו כן, כדאי לקבל המלצות אישיות מאנשים שביצעו את פיסול האף אצל אותו רופא, בכדי לראות את התוצאה מול העיניים ולא רק דרך תמונות.
עוד בטרם ניגשים לפיסול אף, המטופל נפגש עם הרופא המטפל, כדי שיעריך את צורתו וגודלו של האף, בעת שהמטופל עומד מולו (חזית הפנים לפניו) וכשהוא מראה לו את צדדי הפנים – בדיקה והערכה לפי הפרופיל. בנוסף, בודק הרופא את האף לפי הגודל והצורה תוך התייחסות לעצמות הלחיים ולסנטר. הרופא יוכל לבחון מקרוב את אפו של המטופל ולוודא היכן היה מעוניין למלא את השקעים וכיצד ניתן להעניק לו, באמצעות הטיפול, נפחים נקודתיים ובכך לאזן בין שני צידי האף, תוך התאמה הרמונית לפניו של המטופל. פגישת הייעוץ המקדימה מתבצעת במרפאה ובתומה יחליט הרופא גם באילו חומרי מילוי ישתמש ויסביר על כך למטופל.
החומרים הזמניים בהם יעשה הרופא שימוש, הם חומרים טבעיים בטוחים לשימוש, אשר עמידותם אינה נשמרת לנצח ולכן ימליץ הרופא למטופל לגשת לביקורת חידוש הפעולה כעבור פרק זמן נקוב, שלרוב נע בממוצע סביב חצי שנה עד שנתיים, בהתאם למקרה הספציפי הנדון.
פיסול אף מתאים לכל סוגי האנשים מעל גיל 18, ובעיקר לאלה אשר שואפים לשיפור האסתטיקה הגיאומטרית של פניהם ואשר חוששים מהרדמה, אשפוז וניתוח. הטיפול בצורת פיסול אף ללא ניתוח אינו מתאים במקרים שבהם לא נדרש ניתוח אף רפואי.
המקרים בהם ניתן לבצע פיסול אף הם כשצורתו של האף היא כמו מגלשה, כמו אף נשרי, כשיש צורך בהרמת האף, כאשר ישנם שקעים באף אותם ניתן למלא, וכשהאדם מעוניין לתקן את תוצאת ניתוח האף אותו עבר.
 
מתחילים
ממש כשם שמזריקים בוטוקס, מזריק הרופא באמצעות מזרק, חומרי מילוי מיוחדים המשמשים לפיסול האף. חומרי המילוי השונים המשמשים בתהליך זה הינם טבעיים לחלוטין וכוללים: חומצה הילארונית, שהינה חומצה טבעית המצויה בגופנו, קולגן או חומרים נוספים שבסיסים מלח קלציום. כל אחד מהחומרים האלה בטוח לשימוש והינו בעל מאפיינים ויתרונות שונים שלאורם ולאור מאפייניו של המטופל, יבחר הרופא באילו מהם ישתמש למקרה המילוי הספציפי.
חומרי המילוי משתכללים ללא הרף. ברשת מרפאות פרופורציה משתמשים כעת בחומצה הילארונית סמיכה במיוחד, המאפשרת פיסול אומנותי של המטופל. הטכניקה של כל רופא שונה, בהתאם למיומנויות שלו- אני מזריקה במהלך הטיפול את החומרים אל האף, בעדינות ואיטיות. אני משתמשת באצבעות על מנת למקם את החומר וכמותו בתוך האיבר ולמעשה, מפסלת ממש כמו פסל אומן.
יתרונם של חומרים אלו בהם עושה הרופא שימוש הוא בהיותם חומרי מילוי זמנים איכותיים מאוד. במידה והמטופל חפץ בשימורה של התוצאה, הוא מוזמן לחזור עליה כעבור פרק הזמן שיומלץ לו על ידי הרופא ובכך לתחזק אותה.
לאחר ההליך האסתטי, האף מקבל פרופורציות חדשות התורמות לאסתטיקה הפיזית של הפנים. הרופא, שעמל על פיסול האף על פי התאמה לפרופורציות הפנים והפגמים שהיו בו לפני הטיפול, מאפשר למטופל ליהנות מהרמוניה חדשה באופן כזה שאפשר לתחזק אחת לתקופה עליה ימליץ הרופא.
יתכן כי תהינה נפיחות, אדמומיות ואולי אף כאב קל מאוד באזור ההזרקות, אולם הם עוברים כעבור ימים בודדים והתוצאה שנשארת במרכז הפנים היא טבעית ואסתטית מאין כמותה
הטיפול מתבצע במרפאה מוסמכת ונמשך בין 15 ל-20 דקות. אל הטיפול לא מתלווה תחושת כאב ואין צורך בהרדמה. התוצאה מתקבלת באופן מידי לאחר הטיפול והאף נראה טבעי לחלוטין. אין תופעות לוואי ואין תקופת החלמה, כך שניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול. תוצאת הטיפול נשמרת לתקופה של עד שנתיים.
 
 
ד"ר גנדי נמירובסקי רופא בכיר ברשת מרפאות פרופורציה
תמונה באדיבות פרופורציה

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים