סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של קוסמטיקה >> למה אני ממליצה על ערוץ ביוטי טיוב?
 
ביוטי טיוב www.Btube.co.il הוא ערוץ סרטונים חדש שמספק תשובות מקצועיות בכל תחומי הכירורגיה האסתטית ועוד
 
  
 קארין דנסקי

השאיפה לנעורי נצח ובעיקר להופעה מצודדת משותפת לרובנו ומונעת ממגוון רחב של סיבות. זה לא סוד שהופעה נאה ואסתטית פותחת דלתות, משפרת את הביטחון העצמי ואת ההערכה העצמית ויש הסבורים שהיא גם לתורמת לזוגיות. אולם האמת והמציאות בה אנחנו חיים חייבת להיאמר. נראות צעירה לעתים קובעת גם את המשך עתידנו במעגל העבודה, שמאוים על ידי צעירים שהביקוש להם רק הולך וגובר. נעורי נצח נדרשים יותר בעבר בקרב שחקניות ושחקנים מהם נדרש להיראות צעירים לנצח כתנאי להמשך קיומם והצלחתם בתעשייה שכידוע אינה יודעת גבולות וביקורתית עד אכזרית. אם נחזור למציאות הרי שתוחלת החיים ממשיכה לצבור תאוצה ונראות צעירה לגילנו הכרונולוגי הפכה למשאת לבם של המונים.

למעבר לערוץ ביוטי טיוב - יש להקליק על האייקון כאן למעלה. תבלו.
רק טבעי שהתרחשויות אלה יניבו תעשיית יופי המתמקדת בימינו בעיקר במרכזים רפואיים שצצים כפטריות לאחר הגשם ומצוידים במערכות שיווק אגרסיביות במדיה שלעתים יוצרים בלבול בקרב הפונים. בנוסף לזאת אנחנו חשופים למדיה המעניקה חסויות לכל מפרסם ומסעות הפרסום יוצרים בלבול נוסף בקרב המתעניינים. במשך שנים נהגתי להעניק שירותי ייעוץ לנשים, גברים ונוער שביקשו לשפץ ולשפר את הופעתם ומאז שקמו המרכזים הרפואיים ומאז שאני כותבת במגזין יופי, אני נמנעת מכך, לא רק מטעמי ניגוד אינטרסים, אלא מאמינה שהמגזין נותן מענה לפונים ונחשב למוביל בתחומי היופי, האסתטיקה ומה שביניהם. כותבים בו מיטב הכוחות לצד רופאים בכירים מובילים בתחומי האסתטיקה והפלסטיקה. 
בעידן הדיגיטאלי ששוטף אותנו מבעד למסכים בכל תחומי החיים יש מקום לערוץ סרטונים הנותנים מענה לשאלות ותשובות. כך בעצם נולד הביוטי טיוב שמעניק את כל המידע ללא תמורה.
תודות ליוזמה באה מפרופ' ליאור הלר שחזר ארצה לאחר שהות ממושכת בארצות הברית שם שימש רופא בכיר בדרגת פרופ' חבר. בישראל הוא מוכר כמנהל במחלקה הכירורגית לפלסטיקה בבית החולים אסף הרופא. עם חזרתו ארצה החליט לחבור לענת ולעופר טלר, המו"לים של מגזין יופי!, ויחד הם הקימו את הערוץ ביוטי טיוב. 
 
כל השאלות שלא ידעתן את מי לשאול
 
מדובר בערוץ סרטונים קצרים וממוקדים העונים לכל השאלות שעד כה לא ידעתם למי להפנות. דוגמאות: איזה שתלים הכי נכונים להגדלת שדיים? האם ניתן לעצב פנים ללא ניתוח? למי מתאים ניתוח למתיחת בטן? אילו ניתוחים והליכי עיצוב מומלצים לדופן הבטן לאחר לידות או הרזייה? מה לעשות עם ריפיון העור? עיצוב קוביות הבטן? שחזורי שד לאחר כריתה? שילוב בין ניתוחים בריאותיים לאסתטיים ואבחון נגעים בשיטת "הברווזון המכוער" וכן גם אסתטיקה גניקולוגית הפכה מאוד פופולארית בעקבות הקארדשניות ומעל כולן מככבות השאלות הנוגעות לשלל סוגי ההזרקות שאני נוהגת לכנותן "מעיין הנעורים" שהפכו לנחלת הכלל כמעט: נפלאות הבוטוקס, חומרי המילוי השונים ועד הלבנת שיניים, ועוד היריעה ארוכה.
האתר מתעדכן ומתחדש אונליין והתשובות ניתנות על ידי צמרת הרופאים והפרופסורים בתחומם, הן בתחום הפרוצדורה הניתוחית, יתרונות וחסרונות של כל טיפול, הסיכונים ובעיקר הסיכויים. בעיניי יוזמה אינטרנטית זו מהווה שינוי גישה מבורך, ובעיקר כשהיא מתבססת על רצינות ומקצוענות פרופר בתעשיית היופי הישראלית, תחום המגלגל מאות מיליונים, והביקוש רק הולך וגובר. מסתבר שתעשיית היופי כבר מזמן אינה נחלתן רק של כוכבות ובעלות אמצעים אלא נגישה לאלה שסדר העדיפויות שלהן מתנהל בסקאלה של טיפוח פלוס שימור ההופעה והחזרת עטרה ליושנה. הכל מעכשיו באתר ביוטי טיוב.
 
חשיבות הידע 
 
בעידן שבו נושא ההתערבויות בתחום האסתטיקה הן פולשניות והן זו שאינה פולשנית הפכו לבון טון בחיינו והשימוש הנרחב בו בקרב הציבור צובר תאוצה מיום ליום עקב תרומתו בחיינו מתקיימת תחרות בתחום ובמקרים רבים מדי נכנסו בו גורמים אינטרסנטים, חסרי אחריות שכל רצונם הוא לגרוף כספים. 
בתחום מסוים שלעיתים הנזקים בו יכולים להיות גם נזקים בלתי הפיכים, הרי בסופו של יום מדובר בפרוצדורות שחייבות להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים. 
ביוטי טיוב נותן את כל התשובות והמענים על ידי אנשי מקצוע מומחים בכל התחומים הרלוונטיים. 
מאחר והפרסומים המסיביים, כמו גם המודעות הגוברת לנעורי נצח, פונים רבים הן בקרב נשים, גברים  וגם נוער, שאין ביכולתם תמיד הסבלנות, הידע ובעיקר הכלים לבדוק, הם מתרשמים מפרסומות שלא תמיד הגונות וכן גם קיימת בורות בקרב רבים מידי. 
התחום לכשעצמו מאוד מפתה. בעיקר כשמדובר בתחום ניתוחי החזה. שאיבת שומן. וגם בתחום ההזרקות. 
כל רופא וגם קוסמטיקאיות לדאבוני, שאינם מותרים. החלו להזריק, ובאופן אישי צפיתי בתוצאות מאוד מאוד כואבות עד מדכאות. 
 
איך היה פעם בתחום? 
 
ראשית, בעבר רופאים לא פרסמו את עצמם. זה היה בניגוד לאתיקה המקצועית. ברגע שהמעגל הזה נפרץ, רופאים החלו לפרסם ולהאדיר את שמם. 
הם ראו בתוצאות מאגר אדיר שמעשיר את כיסם. 
גם כמות הרופאים, בעיקר בתחום הפלסטיקה, היו סוג של קליקה אליטיסטית. 
שלכל אחד ואחת הייתה מראה של שלגייה. והתחרות נקשרה יותר באגואים. 
הזוכים הגדולים היו מנהלי בתי החולים, המחלקות, שתחום עיסוקם היה פלסטיקה בעיקר האסתטית. 
אגב, בעבר תחום הפלסטיקה האסתטית הייתה מינורית לעומת הפלסטיקה המשקמת בה ישראל לא בכדי מובילה – תוצאה של המלחמות הרבות וחיילנו שנפגעו בעיקר בנושא הכוויות. ולא בכדי ישראל מובילה בתחום הפלסטיקה השיקומית. 
במקביל, הנושא שעבר מטמורפוזה כאמור והמדיה, הפנייה של מתמחים בתחום הרפואה הולכת וגוברת כי מה לעשות? התחום ונושא הנראות המצודדת והצעירה הפכו לבון טון משמעותי בחיינו ויצרו ביקוש ורופאים צעירים מתמחים יודעים שכאן טמון הכסף הגדול, לעומת רופאי משפחה שנאלצו להסתפק במועט אך נחשב בעיני לרופא סופר משמעותי בבריאות הציבור. 
נ.ב. 
לא בכדי קשה למצוא רופא משפחה ברמה גבוהה. כולם רוצים להרוויח ומהר. 
 
נ.ב. נוסף, 
פעם בחירת רופא הייתה מפה לאוזן, כי אף אחת לא רצתה לספר שנותחה...
 
 
קארין דנסקי היא עיתונאית, סטייליסטית ויועצת יופי
 
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!


__________________________________________________________________________________________________________________________


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

 

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים