סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של קוסמטיקה >> תעלו לקפה...
 
תכשירים לעור הפנים עם מרכיב הקפאין-הוכחו ביעילותם. וכמו שהקפאין הינו חלק בלתי נפרד מחיי היום-יום של רובנו,
כדאי לאמץ תכשירים עם קפאין, לשינוי בנראות עור פנייך.

 
 
שולי רודריג
 
הקפאין, הינו מרכיב דומיננטי בכל מוצרי הקפה. לעיתים הוא מוגדר כסם פסיכואקטיבי ממריץ, אשר צריכתו חוקית לחלוטין. השתייכותו למשפחת הקסנטינים תורמת להיותו בעל תכונות מגוונות. 
1. הקפאין תורם להאצת האדרנלין בגוף. הכיצד? 
הקפאין נמצא בפולי הקפה, במשקאות מסוימים כמו קוקה קולה, קקאו, שוקולד גואראנה, תה, משקאות אנרגיה, בטבליות קפאין ובתרופות שונות. תכונתו העיקרית הינה: חסימת קולטני האצנוזין הנמצאים בתוך תאי מערכת העצבים המרכזית. האפקטיביות הזו מורגשת לאחר זמן קצר . במהלך שנת הלילה , תאי העצב נרגעים ופעילותם מואטת, אבל כאשר מולקולות הקפאין נקשרות לקולטן האצנוזין נראה האצה  של הפעילות העצבית והאצת האדרנלין. 
ההשלכה לעור הפנים: האצה ותחלופה מהירה של תאי העור תוך הגברת זרימת הדם לתאים-הפיברובלסטיים. והתוצאה: נראות עור ורדרדה , ייצור מוגבר של חומצה היאלורונית , מיום העור, תוך הצערתו ומניעת הזדקנותו.
הקפאין-תורם להעלאת רמת המוליך העצבי דופמין במוח, המזוהה עם רמה אנרגטית גבוהה.  יכולת הריכוז , שיפור הזיכרון וכל בצוע בעל מטלות תפיסתיות משופר ורמתו מתעצמת. 
ולעור הפנים? סוף סוף תוכלי לזכור את הסדר הנכון למריחת התכשירים הנכונים. כי לפעמים הכל מתבלבל ומתבלגן לנו בראש. הרי כל כך "הרבה" צריך לזכור. ומי רוצה בכלל לזכור את הכל? ובכן אותו הקפאין עם הדופמין יעשה לנו את הסדר הנכון במוח. ואת העיקר לא לשכוח - הדופמין אחראי על אותם "הפרפרים" בבטן השאולים מהמוח. יותר דופאמין מהמוח = יותר אהבה =עור פנים צעיר בוהק ומסגיר במיוחד. דימוי הגוף משתנה, הדימוי העצמי מתחזק. העלייה בכל עונג ומוטיבציה משתנה ואנחנו רוקדות ומזמרות גם במעלית וגם בבית. עונג אפקט מדמה הויאגרה.
 
חסרונות?
כמו בכל עניין, ישנם יתרונות וחסרונות, כמעט כמו בני אנוש. הקפאין יוצר הפרעות בשינה, בגלל תכונות "העוררות" אותה הזכרתי קודם לכן. הגורמת לעלייה בלחץ הדם, דבר שהינו יתרון או חיסרון לאלה הסובלים מתת לחץ דם או לאלה הסובלים מייתר לחץ דם. הקפאין עלול לגרום לעלייה בחומציות הקיבה ולאלה הסובלים מבעיות של כיב או רגיזות במעיים, מומלצים להימנע או להפחית, ואולי אף לוותר לטובתם, ולתועלת קיבתם. עליה לעיתים, בתכיפות מתן שתן כאשר מגזימים עם צריכת הקפאין. עודף או שתייה מרובה מידי ובלתי מבוקרת של קפה וניגזרותיו, עשויים לגרום לדפיקות לב מואצות, בלבול לעיתים, דבר שאיני ממליצה עליו בעיקר עם הקפה הנצרך בחברותא. ההמלצה שלי בצריכת הקפה הינה, ראשית: ללא תוספת האירוח הנלווה של הקפה ומאפה, או סיגריה. להמעיט בכל פחמימות הנלוות.
 
מה נעשה עם הקפאין על עור הפנים? 
 
סדרת הקפאין 
 
סדרת הקפאין של חברת SR COSMETICS, כוללת 4 תכשירים:
התכשיר האחד - מעורר ומותח - Renewing Cream Mask; השני מפחית נפיחויות שאינן במקומן - Multi-Function Eye Cream; השלישי - Anti-Dark Circular Eye Serum  - תורם להבהרת בעיית נראות אזור העיניים; הרביעי - Ac-Fine - מדכא את בעיית האקנה בגיל הנעורים, ותרומתו הנכספת והנוספת, הינה בהבהרת הפיגמנטציה בגווני העור הכהים. 
 
בתכשירי סדרת הקפאין השתמשו בכל התרכובות הסינרגטיות השונות, כדי לעבות את רקמת העור, לשפר את ריקמת החיבור, לתרום לסירקולציה ולהעברת חמצן וויטמינים לתאי העור הדרמאלים. לאותם הפיברובלסטיים –תאי המטריקס המורכבים מחומצה היאלורונית,קולגן, אלסטין ושאר חלבוני העור.
הקפאין, אשר תרומתו כעורר מערכת השריר תורם למתיחת עור בצורה הנראית והמוחשית ביותר.
בתכשירים נושאי הקפאין, שילבתי מטרקסילים, נגזרות של ויטמין A, כגון: חומצה רטינואית, בנוסף חומצות הידרוקסיות. כל אלה תורמים לפילינג קל, תוך חידוש העור ושינוי מרקמו. שקיות, נפיחויות וכיסים מתחת לעיניים. הכיסים נוצרים במהלך שנות "ההתבגרות העורית". מסביב לגלגל העין ישנו שומן אשר מתפקידו לרפד ולהגן על העין. במהלך שנות לילה ,שאינן מרובות במנוחה מספקת, מעטפת השומן נחלשת, הלחץ התוך עיני נחלש גם הוא ואותה שקית שומנית בולטת עוד יותר ואינה אסתטית. אפקט המשיכה והגרביטציה הטבעית, עם שאר הבעיות הנוספות, גורמות לנראות עייפה וטורדנית. מחלות שונות, שתיית אלכוהול עודפת, תזונה לקויה, דקיקות העור, התרבות והשתקפות כלי הדם, חוסר ניקוז יעיל של הנוזלים הבין תאיים- "תורמים" לכל אותן כהויות פיגמנטטיביות בלתי נסבלות. הפתרון זמין, מצוי ומתאים לכולן.
 
קרם עיניים טיפולי עם קפאין MFS
 
תכשיר ייחודי, פעיל, יעיל , שאכן תורם ועוזר בכל מיגון הגורמים שהוזכרו לעיל. מרכיביו אשר נבדקו והוכחו הם "הסוד" לעיניים יפות וצעירות. תרכובות של פפטידים, קפאין התורם לניקוז נוזלים לימפטיים. מטרקסילים וויטמינים חדירי דרמיס משנים ומייפים בזמן קצר את נראות אותה העייפות וגורמי-תורמי תופעת הכהויות והנפיחויות אשר מסביב לעיניים. המלצתי: להתחיל ומהר לפני שהתופעה תחמיר.
 
ומה קורה עם תופעת האקנה והקפאין?
AC FINE מוצר מנצח התורם למיגור פצעי אקנה פעילים ותורם להבהרת כתמי פוסט אקנה וכתמים פיגמנטטיביים נקודתיים. התכשיר מכיל חומצה אזלאית, ויטמין C, חומצות AHA, קפאין וחומצה סליציליט. סינרגיית המרכיבים הפעילים, בריכוזיות גבוהה ומוכחת, תורמים להפחתה של ייצור מוגבר של פיגמנט המלנין, ממקורות שונים. הקפאין שבתכשיר תורם להאצת בריאות העור, תוך אספקת חמצן ועוררות לתאי-העור הפיברובלסטיים, בעוד החומצה האזלאית והחומצה הסליצילית עם שאר מרכיבי התכשיר, מטפלים בבעיית האקנה ושאר נזקיו. התכשיר מטפל בכל הפתלוגיות של האקנה. בזיהום החיידקי, בדלקת, בהיפר-קרטיניזציה, בהפרשת היתר של החלב ובכתמי פוסט אקנה. פעילותו האנטי –דלקתית ואנטי חיידקי יעילה גם במצבים אקוטיים של רוזציאה. השימוש בתכשיר חשוב ביותר עם האבחנה, ההבנה וההתאמה במינון הנבון.
 
נשות האירובי וטיפוח הגוף
בצעירותי, אני עדיין זוכרת את מדריך הכושר שהיה ממליץ לשלב שתיה של קפאין עם פחמימה. כיום, אני מבינה כיצד אז הייתי רזה ומעוררת קנאה... 
והסיבה לכך, הינה תכונה קסומה של הקפאין כמסייע בפעילות כיווץ השרירים ע"י שחרור פחמימות הגליקוגן. לפיכך, נהיה פחות עייפים, פחות מקטרים, בעלי אנרגיה מוגברת ומשקל גופנו יתאזן ואפילו יירד. 
 
שולי רודריג, SR קוסמטיקס
אילוסטרציה: signelements

 
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!


__________________________________________________________________________________________________________________________


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

 

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים