סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים

______________________
______________________

 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> יופי של חדשות וחידושים
 
תעשיית היופי הדינאמית ממציאה כל הזמן חידושים, שיפורים ופטנטים. לפניכם רק דוגמאות לכמה חידושים מסקרנים 
 
קארין דנסקי
לרובינו יש כמיהה להמשיך ולהיראות צעירים יחסית לגילנו הכרונולוגי, בעיקר כשמדובר בעידן שבו  נראות צעירה - משמעותה המשך הישארותנו במעגל העבודה והקבלה החברתית אל מול תוחלת חיים שממשיכה לצבור תאוצה. רק טבעי איפה שהרצון של רבים מאתנו להיעזר בשלל טכנולוגיות לשימור הנעורים הפכו לבונטון בחיינו והבונוס הוא שאלה מתאפשרות כיום במחירים שפויים, ובעיקר אינן מסכנות חיים. 
 
הצערת פנים באמצעות טכניקות הזרקות חוטים לפנים
 
ניכר שהרמות פנים באמצעים ניתוחיים מעט נמצאות בנסיגה ומפנות את מקומן לטובת הרמה באמצעות חוטי פלא/ חוטי מבנה הנחשבים בעת כתיבת שורות אלה כשיטה המסקרנת ביותר בתחום האסתטיקה. בשיחה שקיימתי לאחרונה עם ד"ר מיקי שוחט, מומחה ברפואת עור ואסתטיקה נפעמתי לגלות לאיזה תוצאות מופלאות ניתן להגיע בשיטה המדוברת. היתרון המשמעותי הוא שניתן לטפל נקודתית בכל מגוון האזורים הנפולים בטכניקה שאינה פולשנית וללא הרדמה להוציא אלחוש מקומי, כנהוג ברפואת שיניים, ללא שטפי דם וללא היעדרות מאורח החיים השוטף.
האזורים הקלאסיים המתאימים לטיפול באמצעות חוטים הינם אזורי הגבות, הלחיים, קו הלסת והצוואר. לאחרונה ניתן להתרשם סספרות המקצועית שניתן ליהנות מחוטים לא רק בפנים אלא גם בגוף, בעיקר בזרועות ועוד החוט נטוי...
 
התהליך
 
רוב החוטים מרושתים בקונוסים או בזיזים אותם מחדירים באמצעות קאנולה לאזור הטיפול שסומן מראש. הקאנולה היא צינורית דרכה מושחל החוט לאחר שהוצב במיקומו המדויק, ובכך מתרחשת לא רק מתיחה אלא גם נבנית רקמה קולאגנית סביב החוט שמחזקת ואחראית בסופו של תהליך להרמה מושלמת באזור שטופל. לראשונה נחשפתי להליך  במטופלת שטופלה במזו-חוטים באזור הלסת והצוואר. הטיפול התבצע בחוטים של חברת Silohovest Soft. אפקט המתיחה התרחש ממש מול עיננו באזור שבו עבר החוט ומיד נצפה קו לסת ברור וחטוב יותר עם הבטחה לשיפור נוסף בהמשך עם בניית רקמת הקולאגן סביבו.
קיימים בשוק גם חוטים המתקראים Eptos וחשוב לזכור שבשוק קיימים הרבה מאוד חיקויים על כן מומלץ לא להתפתות למחירים זולים ולקחת בחשבון את הסכנות הטמונות בבחירות שגויות במוצרים ממקורות לא ידועים.
 
מי מתאים לטיפול הזרקות חוטים?
1. אנשים שאינם מעוניינים להתהלך עם סימני הזדקנות מוקדמים ועדיין אינם מועמדים לניתוח.
2. אנשים שאינם מעוניינים בכל שלב ומקרה בהתערבות ניתוחית פולשנית המצריכה הרדמה.
3. לאנשים שאינם מתאימים להתערבות ניתוחית מטעמי בריאות.
 
כמה זמן זה מחזיק?
שלא כמו בניתוח שניתן ליהנות מתוצאותיו גם עשור, טיפול באמצעות חוטים הינו זמני כי החוטים לאחר שהוחדרו, אמנם זוכים לרקמת חיזוק באמצעות הקולאגן והאלסטין שנבנה סביבם, אך בסופו של תהליך הם נספגים. קצב הספיגה הינו אינדיבידואלי ותלוי גם בסוגי החוטים ובמיומנות הרופא אך הבונוס הוא שתמיד ניתן לחזור על התהליך עם אפס כאב ואפס צלקות ובעיקר כשכל הסאגה מסתכמת במחיר שפוי וחזרה מידית לשגרה.
 
חדש; פרזנטוריות יופי בגיל השלישי
 
כפי שצוין בפתיח, ליופי בימינו אין גיל. תימוכין לתופעה נמצא בכך שרק לאחרונה נבחרה השחקנית הנערצת הלן מירן בת ה-69 הנושאת אוסקר שני באמתחתה לשמש כפרזנטורית של קמפיין יופי לקונצרן היופי הבינלאומי לוריאל. גם הפרגית, השחקנית סופייה לורן, בת ה-80 פלוס נבחרה לאחרונה על ידי צוות מעצבי העל דולצ'ה וגבאנה לפרסם את מותג הבישום שלהם לשנת 2016. אולי הגיעה השעה שגם חברות קוסמטיקה מקומיות יתרגלו את הרעיון במחוזותינו? אני כבר בהיכון...
 
חדשות בתחום הקרמים
 
"בזמן שישנת" – זה לא סוד שזמן השינה נחשב כאידיאלי לתיקון ולשיקום פני העור ודווקא בלילה מתרחש בו מנגנון ההתחדשות שאז נמצא בשיאו. בחברת Vichy מצאו את הפיתרון האידיאלי Idealia Skin Sleep. לאחר שנים של מחקר ופיתוח נרקח קרם הלילה אידאליה בטקסטורת ג'ל המופקד לא רק על נשירת התאים המתים מהשכבה עליונה של העור אלא גם אחראי להמרצת מחזור הדם וניקוז הרעלים ממנו ומהווה סוג של  דיטוקס. התוצאה היא שהעור מתנקה ומחזיר לעצמו את הרעננות ואת החיוניות. טקסטורות הג'ל מאוד נעימה ומאוד הולמת את עונת הקיץ המהבילה.
 
 
המלחמה העיקשת בתופעת הצלוליטיס
 
רובנו נכנסות להיכון כשהקיץ מתחיל להתחמם ואיתו עונת החופשות והנופש, אך אלייה וקוץ בה. מה עושים עם העור במראה התפוז המתקרא צלוליט, אימת רובינו? כיצד ניחשף וניראה בציבור בפיסת הבד הכי קטנה המתקראת בגד ים: ביקיני, טנקיני, מוניקיני ומה שבינהם? במעבדות ג'יג'י פיתחו את קומפלקס-מזו הנועד לטיפול בכיסי הצלוליט על ידי שילוב של ארבעה מרכיבים פעילים היוצרים תמיסה יעילה המסוגלת להפחית משמעותית את גודל כיסי השומן ומצליחים בהעלמת מראה עור התפוז. casselsilane הינו שם החומר ובשילוב עם קופאין עם סיליציום אורגני (סילינול) המרכיבים יוצרים פעילות יתר בהגברת זרימת הדם ושחרור שומנים אל מחזור הדם מהנימים הקפילריים. התוצאה היא שהפסולת מתנקזת ובעקבות התהליך העור זוכה להיראות חלק יותר ופחות מחוספס. למען ההגינות יש לומר שעדיין לא נמצא פתרון טוטאלי למיגור בעיית הצלוליט אך לאחר הטיפול אפשר לחיות בהרמוניה ובהשלמה עם התופעה.
 
חדש; מלבינים שיניים באמצעות שטיפת פה
 
פנים נאות ומטופחות דורשות שיניים וחניכיים בריאים ובימינו גם שיניים לבנות ובוהקות שהפכו לסופר טרנד. סביב הלובן מתנהלת תעשייה שלמה עליה נכתב די והותר, אך החידוש הוא שניתן להתחיל ליהנות משיניים יותר לבנות באמצעות שטיפות פה יומיות המונעות לא רק היווצרות כתמים, אלא שבאותה שטיפה נהנים גם מתוספת פלואוריד שייעודה הוא חיזוק השיניים וכמובן הלבנה. Listerine Advanced White הינה שטיפה המבוססת על טכנולוגיות מלבינות ושמנים אתריים עוצמתיים המסוגלים לחדור לעומק שכבת הפלאק ולהפחית את רובד החיידקים בניקוי משטח השיניים. בכך משתחררת כל הפסולת ומתחילים ליהנות משיניים לבנות יותר ובעיקר ללא שחיקת אמייל השן. השטיפה יוצרת סוג של מעטפת הגנה המונעת גם היווצרות כתמים חדשים. תוצאות מוכחות נצפו לאחר שבועיים של שטיפות פה בעזרת ליסטרין מלבין (מומלץ גם על ידי רפואת השיניים).
 
המברשת של קליניק
 
לפני פיזור המלצה אחת קטנה. עור פנים מתוח וזוהר, ובעיקר נטול פגמים, נחשב למשאת רובינו. לאחרונה, בעידודה של חברתי, ניבה גיליתי מחדש את מברשת ניקוי הפנים מבית קליניק. מאז שחזרתי להשתמש בה, עור הפנים שלי הפך לצלול וזוהר יותר ומעתה במקום לשאול לגילי אני נשאלת "מה עשית"? תשובתי היא "ניקיתי עם קליניק". סה טו.
 
 
 
 
קארין דנסקי היא עיתונאית, סטייליסטית ויועצת יופי
צילום: מראה האיפור של  MAC מתצוגת בית האופנה "דסקוורד", בשבוע האופנה ניו יורק, אביב-קיץ 2016 
 
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!


__________________________________________________________________________________________________________________________


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

 

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים