סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
דף הבית >> יופי! הכתבות המובילות >> שפתון זה גם אופי
 
אני מודה שאני מוכנה להתמסר בשיא הריגוש לכל שפתון חדש שעולה על המדף, עד כי נדמה ששפתונים הפכו ל"מנת הקוק היומית שלי"...


 

קארין דנסקי
 
שנת 2018 מחזירה את השפתיים למרכז הבמה בתעשיית הביוטי. היא לא רק משקיעה בהשקות שפתונים חדשים בגוונים חדשים וסופר עמידים, אלא גם מעניקה לנו שפתונים בעלי יכולת התפחה ומילוי השפתיים, הודות למרכיבים מיוחדים. התוצאה היא שפתיים מלאות וסקסיות המסוגלות להסיח את הדעת.
אין עוררין על כל שהעיניים ידועות כראי הנפש, כולל הגבות כמובן, שעד לא מזמן שלטון בכיפה לעומת השפתיים, והידועות גם הן כמביעות רגש. אולם עתה השפתיים גם הן משתתפות במשחק ההבעה ולרוב גם עושות לנו שמח בנשמה. זה כנראה ההסבר לתופעה שבמסגרתה נשים רבות מוכנות להתפתות לכל מוצר טרנדי שייעודו לשפתיים, ולא משנה אם ארסנל השפתונים הפרטי כבר מלא עד אפס מקום, תמיד יימצא מקום של כבוד לעוד שפתון שיצליח לעורר בנו את הריגוש ויעשה לנו את היום, כי שפתון מסתבר זה גם עניין של אופי.
 
מנת הקוק היומית שלי...
 
שפתונים נחשבים לתכשירי האיפור הנמכרים ביותר בעולם והם מאפילים על כל מסקרה עטורת טכנולוגיה, שכבר איבדה מזמן את הבכורה במרוץ הקוסמטי. נותרה השאלה: מה יש בו בשפתון שנחשב כמוביל ונחשק כל כך במכירות? התשובה כנראה טמונה בעובדה, שאותה אני טוענת מזה שנים, שאין כמו שפתיים משוחות בצבע המסוגלות לחולל שינוי דרמטי ומיידי, בעיקר אם צלחנו את בחירת הגוון האולטימטיבי. הגוון הנכון לא רק אמור להלום מבחינת גוון העור, הטקסטורה, העמידות והתחושה הנעימה ולא דביקה אלא שהוא מצביע במקרים רבים גם על אישיותה של זו שבחרה בו.
במקרה הפרטי שלי עולם השפתונים מאז ומתמיד היה עולם ומלואו והפך לסוג של כרטיס ביקור. אני מודה שאני מוכנה להתמסר בשיא הריגוש לכל שפתון חדש שעולה על המדף, עד כי נדמה ששפתונים הפכו ל"מנת הקוק היומית שלי". כפי שכבר ציינתי, כשאומרים "שפתונים" לא רק מדובר בצבע, אלא גם באישיות, והניסיון מלמד שרוב הנשים אינן מוכנות לצאת מאזור הנוחות שלהן ולהתנסות בגוון השונה מזה אליו הורגלו. הן חוששות להתנסות במשהו חדש, ובעיקר אמורים הדברים בקרב אותן נשים בעלות הנטייה לגוונים הטבעיים לעומת הגוונים הדומיננטיים, דוגמת האדומים למיניהם הידועים כמשדרים נוכחות-יתר. מבחינה פסיכולוגית הוכח מעל לכל ספק שלכל גוון של שפתון תשדורת משלו בהעברת המסר ולכן קבלנה צרור עצות.
 
גוון לכל עת
 
בפגישה ראשונה כמו בליינד דייט או ריאיון עבודה נכון יהיה לוותר על הגוונים האדומים הידועים גם כשתלטנים, סקסיים וסופר נשיים ולהעדיף על פניהם בחירה רגועה יותר על טהרת הגוונים הטבעיים, השקטים, הנינוחים והפחות מאיימים. המסקנה היא שבחירת שפתון דורשת מחשבה מקדימה עם קוד התנהלות מסוים.
מה אומר צבע השפתון עלינו? סקאלת גווני הניוד הטבעי הוורדרדים והאפרסקיים תתאים לרוב לנשים חמות ומעט ביישניות שאינן נוטות לנקוט עמדה. הן ברובן נמנעות משינוי עם העדפה למראה שקט. שינוי עבורן נחשב למשימה כמעט בלתי אפשרית.
סקאלת הסגולים-ורודים לרוב תתאים לנשים בוגרות בנפשן, חביבות ומעיזות ובעיקר אופטימיות, שמסתדרות עם כולם. באשר לביטחון העצמי רובן עדיין מדי פעם זקוקות לתמיכה ולחיזוק גם אם אינן מוכנות להודות בכך.
סקאלת הכתומים מהזן הפשניסטי לרוב תתאים לנשים המעודכנות תמידית בכל חידוש וטרנד. הן מתוחכמות ומתמסרות בקלות לכל תת-גוון של כתום חדש שיעלה על המדף והרכישה מלווה בסופר התלהבות כאילו זכו במפעל הפיס.
סקאלת האדומים לרוב תתאים לנשים בעלות ביטחון עצמי, מעיזות ויצירתיות בשטח. מובטח שהן תהיינה בעלות נוכחות מרבית עד כי נדמה למשקיף מן הצד שהן מתנשאות. אני בדעה שכנראה שבמקרה האדמדם השפתון אכן עושה את העבודה עד כי נדמה לעתים שהבגד הופך למשני. "רד או דד, זו אני", חומר למחשבה...
 
אופטימיות חתומה בנשיקה
 
לפני פיזור, מסתבר שאפקט השפתון על שלל גווניו אינו מסתכם רק בצבע, אלא מעיד גם על אופי המשתמשת. אפיל ונוכחות מוגדרים במשיחת שפתון מדויקת והולמת המסוגלת לא רק לצבוע לנו את החיים ביותר אופטימיות, אלא מסוגלת לחולל שינוי מידי ודרמטי בהופעה הכללית שלנו ובמסרים שברצוננו להעביר לזולת.
ישנם הסבורים ששפתון עם נוכחות מסייע לנשים רבות להגיע אל לבם של גברים, בעיקר האמידים שבחבורה המסוגלים להעניק להם יציבות כלכלית מלבד אהבה ונתינה (פמיניסטיות כמובן לא תאהבנה את המשפט). אולם גם נשים עצמאיות שיוצאות לכבוש את העולם בעצמן ללא תלות בגבר, יבחרו את הצבע ההולם אותן לפי היכרותן האישית שלהן עם עצמן.

 
הכותבת היא עיתונאית, סטייליסטית ויועצת יופי
אילוסטרציה:
Depositphotos
 
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים