סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! מוצרים חדשים >> Lancaster Monaco: סדרת השמש עם Full Light Technology
 

לרגל הקיץ – שני מוצרי הגנה חדשים:
LANCASTER SUN CONTROL SPF50
Anti Wrinkle And Dark Spots Sun Sensitive Skin
הגנה לעור הפנים  + תחליב לעור הגוף
 
Dare to take control in the sun
THE SUN UNDER YOUR COMMAND
העזי לשלוט בשמש! השמש תחת פיקודך
 
The Sun Control line under the “Full Light” spectrum!
סדרת ההגנה מהשמש החדשה של לנקסטר   The Sun Controlתחת טווח "הקרינה המלא"
 
חברת הקוסמטיקה Lancaster Monaco ממשיכה לחדש ולהיות הראשונה שמציגה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הקוסמטיקה בכלל ובתחום ההגנה מהשמש בפרט ומשיקה בימים אלה שני מוצרי הגנה מהשמש, המהווים את ההגנה המקיפה ביותר. 
 
בעוד רוב החברות מציעות עדין הגנה מפני קרני  UVA+UVB, חברת לנקסטר היתה החברה הראשונה לפיתוח הגנה מהשמש בשנת 1971, ובשנת 1979 הייתה הראשונה לפיתוח הגנה מפני קרני UVA. בשנת 2012 לנקסטר שוב הקדימה את המתחרות ויצאה עם טכנולוגית Infrared המגינה מפני קרני האינפרא אדומות. כיום בשנת 2016, לנקסטר מציגה שוב פיתוח ראשוני בעולם עם Full Light Technology . לנקסטר מציעה את ההגנה הרחבה ביותר בשוק. 
 
סדרת השמש Lancaster sun control מתחדשת הקיץ בשני מוצרי הגנה חדשים, הגנה לעור הפנים עם SPF50 והגנה לגוף בתחליב SPF50.  כתמיד מוצרי ההגנה של לנקסטר מלווים בניחוח הנפלא המזוהה עם הסדרה מאז ומתמיד ומהווה חלק בלתי נפרד מהצלחתה. הסדרה החדשה מתחמשת עם Full Light Technology, וניתנת לזיהוי עם הבקבוקים בגוונים של כתום ולבן.  בנוסף להגנה מהשמש מוצרי ההגנה של לנקסטר מצטיינים בהגנה ובטיפול בתופעת הפיגמנטציה בהתבגרות מוקדמת של העור. סדרת ה- Sun Control של לנקסטר, מקפיצה את  מוצרי ההגנה מהשמש לרמת טכנולוגיה שאין שניה לה עד היום. השמש מעולם לא הייתה תחת פקוח כה קפדני. 
 
הגנה מפני שמש קופצת מדרגה לתחום חדש
אתם חושבים שאתם יודעים הכול על הגנה מפני קרינה של שמש? האם ידעתם שבחשיפה לשמש קרני UV מייצגים פחות מ-10% מהקרינה של השמש? טווח הקרינה של קרני האינפרא אדום וה- Visible Light מהווים 90% מהקרינה.
 
נלהבים מפענוח העובדה של טווח הקרינה והשפעתם על העור, מעבדות לנקסטר גילו שמעבר לקרני ה UV, קרני האינפרא אדום, גם קרני ה- Visible Light מגיעות לשכבות העמוקות של העור ומאיצות הזדקנות מוקדמת של העור.
 
כיום עם Full Light Technology לנקסטר מעלה את רף ההגנה מפני שמש הרבה יותר גבוה. טווח הקרינה נמצא עכשיו תחת השגחה גבוהה. חדשנות חסרת תקדים פרי פתוח של  שבע שנות מחקר אינטנסיביות.
 
השמש בבעלותנו  - WE OWN THE SUN
All shades in the light spectrum כל הצללים בטווח האור
 
לנקסטר ממציאה דור חדש של הגנה ששמה למטרה את כל סוגי הקרינה, קרי 100% מקרינת השמש הידועים. UVA+UVB+VISIBLE LIGHT] +INFRARED)
 
ברוכים הבאים להגנה מלאה
כל קרן בטווח הקרינה אחראית על נזק מוחשי בעור. קרני ה- UVB אחראיות על כוויות שמש. קרני ה- UVA מאיצות את הזדקנות העור ומשבשות את פעילות התאים התקינה. קרני האינפרא אדום פוגמות בסיבי הקולוגן והאלסטין, ולטווח הארוך פוגעות בגמישות העור ויציבותו. 
לאורך שנים חשבנו שלקרני ה visible light אין השפעה מזיקה על העור, אך אחרי שנות מחקר, לנקסטר מרימה את המסך וחושפת את ההשפעות המזיקות שלהן, עם יצירת רדיקלים חופשיים, גרימת נזק לעומק העור, ופוגמות בתפקוד התאים המאיצים את הזדקנות העור.
לכן, היה חשוב לפתח שיטה מושלמת שבו זמנית קולטת, פולטת ומנטרלת את גלי הקרינה השונים בטווח הקרינה לצמצם את ההשפעה המזיקה שלהם על העור.
 
פעולת הגנה משולשת  :FULL LIGHT TECHNOLOGY
Full Light Technology פועלת ביעילות על מכלול טווח הקרינה בשלוש רמות:
1. סופגת - לנקסטר פיתחה קומפלקס סופג UVB  ו- UVAעם visible light בטווח הקרינה פטנט רשום. התוצאה: בפעם הראשונה לנקסטר יוצאת עם הגנה רחבה. 
 
2. פולטת - כדי לפלוט ולהרחיק כל קרן שמזיקה לעורנו. מעבדות לנקסטר פיתחו קומפלקס ייחודי, משולב עם  אבקת רובי  ותרכובת מקורית: שדה זכוכית ביו-אקטיבית שיוצר מעטה הגנה על פני העור עם אפקט מיקרו-מראה המחזיר קרינה של UVA+UVB+INFRA RED+VISIBLE LIGHT.
 
3. מנטרלת - הודות לטכנולוגיה ייחודית פטנט רשום וידע נרחב ועמוק של מכניזם התחמצנות העור, לנקסטר בחרה  במיומנות רבה נוגדי חמצון עוצמתיים שמאפשרים לנטרל רדיקלים חופשיים שנגרמים מטווח הקרינה של השמש. 
 
Full Light Technology targets the entire light spectrum!
טכנולוגיה רחבת טווח למכלול סוגי הקרינה!
טכנולוגיית Full light  מגנה על הדנ"א מפני visible light
טכנולוגיית Full light  מגנה מפני visible light ואינפרה רד- המייצרות רדיקליים חופשיים
 
1946 : לנקסטר נוסדה
1970:  לנקסטר הופכת לספק הרשמי של הנסיכה גרייס ממונקו
1971 : סדרת השמש הראשונה בשוק עם ניחוח אגדי
1976: רטינול ראשון בתחליב
:1988  יצירת ה- Tan Activation Complex (TAC) – קומפלקס ראשון מעודד שיזוף
1993: ראשונים עם חמצן בקוסמטיקה
1997: ראשונים שהכניסו את ה-UVA בכל מוצרי השמש
2003: הולדתו של   365 Cellular Elixir הסרום   הראשון שמגן ומשקם את ה-DNA
2008:  UVA נכנס לתקן של משרד הבריאות האירופאי
2012: בנוסף ל- UVA+UVB הגנה גם מפני אינפרה אדום
2016: לנקסטר מציגה תחום חדש בהגנה מפני קרינה Full Light Technology טכנולוגיה מקיפה נגד קרינה 
 
הערה: כל הנתונים על המוצר/ים המתפרסם/ים כאן הם באחריות החברות המייצרות/משווקות את המוצר/ים
מטרת פירסום זה אינפורמטיבית בלבד, אינה מהווה המלצה, ולא נועדה לעודד רכישת המוצר/ים או השירות/ים

________________________________________________________________________________________________________________________

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים