סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> גבר כבר לא הולך לאיבוד
 
הגברים כיום אינם מסתפקים בגילוח-צחצוח. הם מודעים לכל ניואנס אסתטי בהופעתם, וטורחים לשפרו 
קארין דנסקי
עולם הטיפוח והיופי אינו זר לגברים כשבראש הובילו עד לא מזמן את המגמה שחקנים, אנשי תקשורת ופוליטיקאים המודעים היטב לערך המוסף הטמון במראה מטופח. תשומת לב נכונה לנראות של הפנים והגוף גורמת לגברים להיראות צעירים באופן יחסי לגילם הכרונולוגי. ניכר שבשנים האחרונות גברים באשר הם, בעיקר מאותגרי הטיפוח שבחבורה, למדו שגם עבורם כל הדרכים כשרות ובעיקר משתלמות כדי לשמר את הנעורים ולהישאר במירוץ כשלצידם קיימים שלל טכנולוגיות וחידושים, שרובם אגב אינם פולשניים. המטרה עם המוטו המעודכן שאומר ש"ה-60 הוא בעצם ה-40 החדש" הינה ברת השגה יותר מתמיד ולא עוד בגדר חלום.
בסקר שנערך לאחרונה הובהר מעבר לכל ספק שרוב הגברים מודעים לכל פרמטר אסתטי ולשינויים שחלים בהם ומוכנים אף להודות בכך, בעיקר כשדברים אמורים בכל הנוגע לשיערם ולעור הפנים. היום גם גברים טרודים מקמט חדש שצץ בפניהם כמו גם מכל פגם קטן בדמות כיס שומן במיוחד באזורים האסטרטגיים שאינם ניתנים להסתרה מתחת לבגדים. במקביל הם כמובן מאוד מעודכנים בכל הנוגע לאופנת הלבוש, טיפוח הידיים והרגליים ומה שביניהם, וכמובן הניחוח האישי שאמור לחתום את הסאגה הגברית. לא בכדי הפנייה שלהם לטיפולים האסתטיים במיוחד אלה בנישה המודרנית והמאתגרת הופכת יותר ויותר לבונטון בחייהם מבלי להרים גבה, דקה כעבה.
 
ביקורים במכון היופי
 
אין זה סוד שיותר ויותר גברים פוקדים את מכוני הקומסטיקה בתדירות שאינה מביישת את בנות המין הנשי הם מתמסרים לפינוק שראשיתו בטיפול פנים/ פילינג במיוחד זה המבוסס על טהרת החומצה הגליקולית שמנקה לעומק כל נקבובית גברית מתמסרים למכישר אדים הפולטא אוזון ולא שוכחים על הדרך להצטייד ברשימת המאסט MUST הכוללים קרמים, סרומים ותאירך הטיפול הבא.
 
עיצוב הגוף
 
הפך זה מכבר לאטרקטיבי ושגרתי בקרב גברברי ישראל. לעתים כרוך באימונים מפרכים בחדר הכושר כמו גם בצריכת מזון מיוחד שתכליתו לשפר את הביצועים. ניכר שהמודעות רק הולכת וגוברת במיוחד כשהתוצאות נחשפות לא רק על שפת היד והבריכה, אלא נראות היטב גם מתחת לבגדים טרנדיים שכמובן תורמים למראה עדכני אופנתי וגברי. בקהאם כבר אמרנו? אין מהנאמר לעיל לרמוז על כך שהתמכרות לגאדג'טים, מותגים, מכוניות ואביזרי רכב דועכת, ובל נא נשכח שמעל כולם עדיין מככב הסמרטפון שהפך לסמל סטאטוס בפני עצמו. ואם נחזור לרגע לנושאי עיצוב הגוף ולמכון הכושר אז עם כל הכבוד לכושר, במיוחד זה האינטנסיבי שלעתים דומה לעינוי ספורטיבי בתוספת דיאטות כסאח, עדיין נותרים כמה מקומות עם כיסי שומן שאינם ניתנים למיגור. אני קוראת להם "אזורי תורפה" שניתנים לחיסול רק בעזרת שאיבות שומן נקודתיות המסוגלות להשלים אתה משימה. אגב את השאיבות הנקודתיות ניתן לעשות בהרדמה ממקומית והתוצאות משלימות את ההשקעה הספרטנית במכון הכושר.
 
שדיים גבריים
 
גניקומסטייה גורמת לכך שגם לגברים צומחים לעתים שדיים וזה אינו תמיד קשור לגיל. מדובר בתופעה של "צמיחת יתר של רקמת שומן שד" המופיעה בקרב גברים ולאו דווקא בקרב השמנמודים שבחבורה. נושא השדיים נחשב לגורם מבוכה בקרב גברים, במיוחד בקרב הצעירים שבהם והם ממהרים לפנות לניתוח מתקן לעיצוב החזה הגברי מחדש. ההליך להוצאת השומן העודף הינו ניתוחי ומתבצעת תחת הרדמה והתוצאה הינה חזה שטוח, מוצק וקשיח עם צלקות שכמעט ואינן ניכרות, במיוחד אם הניתוח מתבצע סביב עטרת הפטמה. בת הזוג לעולם לא תגלה את הסוד.
 
הסרת שיער בלייזר
 
זה לא סוד שרוב הגברים מעדיפים להתפטר משיער הגוף, במיוחד השעירים שבחבורה ובמיוחד אמורים דברים במקרים של שיעור-יתר באזור החזה, העורף, הכתפיים, כמו גם גבות מחוברות, אף, אוזניים ולאחרונה שיא הטרנד הוא הסרת שיער באזורים האינטימיים. אין מדובר בגברים העונים לסטריאוטיפ המאצ'ואיסטי אלא פשוט מעוניינים במראה אסתטי ואטרקטיבי - חד וחלק. בכל המקרים חשוב לזכור שהטיפול יבוצע רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים וחובה להתמיד בהוראות התנהגות הנדרשות במהלך תקופת הטיפולים. לעתים קרובות נדרשת גם תחזוקה מתמדת וטיפולים חוזרים עם השנים.
 
טיפולי פנים באמצעות לייזר וגלי רדיו
 
בשיחה שקיימתי עם ד"ר מיקי שוחט, מומחה לרפואת עור, אסתטיקה ולייזר, דווח לי שיותר ויותר גברים, במיוחד כשמדובר באזור הפנים, פונים לטיפולים בעזרת לייזר ורדיו. רוב הפונים לטיפול אסתטי באזור הפנים פונים עקב צלקות אקנה שקועות. כיום ניתן לטפל בצלקות על ידי לייזר וגלי רדיו הגורמים לחימום האזור וחלקם גם לקילוף העור. הטיפול מתבצע במרפאה באלחוש מקומי ובסופו של דבר מביא לייצור קולאגן הממלא ומשטח את הצלקות. מדובר בסדרה של טיפולים והבחירה בטכנולוגיות הספציפיות הינה בהתאם לסוג ולצבע העור ואופי הצלקות. בנוסף ניתן היום על ידי טכנולוגיות הזרקה להחדיר בלחץ אוויר חומצה היאלורונית לאזור הצלקת לגרום להפרדה של הרקמה הצלקתית מהשכבה התת-עורית ולמלא את השקעים במכשיר Energet. בעזרת טכנולוגיות אור-רדיו-לייזר ניתן לגרום למיצוק עור הצוואר וטשטוש עודפי עור גם במקרה הזה. מדובר בסדרת טיפולים הגורמים ליצרית סיבי קולאגן בעור.
 
טיפולי יופי משקמים - לא פולשניים
 
עם השנים נשים וגברים כאחד מאבדים מנפח הפנים ונותרים בהם שקעים עמוקים. התוצאה היא קמטים כתוצר של עודפי עור. איבוד נפח בפנים אינו תמיד בהכרח תוצר של גיל כרונולוגי אלא יכולים להיות תוצאה של איבוד רב במשקל (לאחר ניתוחי קיצורי קיבה ושרוול), מחלות למינהן, אורח חיים בעייתי וכן גם כאן משחקת הגנטיקה תפקיד משמעותי. הפתרון הוא חומרי מילוי דוגמת חומצה היאלורונית בסמיכויות שונות המיועדות לאזורי היעד המתבקשים. הטיפול יכול להתבצע או על ידי מחט המזרק או באמצעות קנולה – צינורית. חשוב כמו תמיד לזכור שההליך יבוצע במיומנות אך ורק על ידי רופא עור או פלסטיקאים. חובה להפנים שהטיפול הינו זמני, דורש תחזוקה ושמרווחי הזמן בין הטיפולים משתנים מאדם לאדם ולפי סוג חומר המילוי.
 
בוטוקס גברי
 
הבעות הפנים אמנם מסייעות לביטוי אישי אך במקביל אחראיות גם להיווצרותם של הקמטים הדינמיים, במיוחד אצל גברים שעורם עבה יותר מזה של הנשים. עם השנים הקמטים הופכים לעמוקים ומורגשים במיוחד. טיפול בבוטוקס במקרה המדובר -- תפקידו להרגיע ולשטח את הקמטים הדינמיים ולעכב את הופעתם של קמטים חדשים. במהלך הטיפול מוחדרת כמות מזערית של בוטוקס לאזור המבוקש: מצח, צדי עניים, בין הגבות ולאחרונה מתבצעים יותר יותר טיפולים בבוטוקס גם באזורי קו הלסת, קמטי לסת ובצוואר. הבוטוקס משמש גם כמובן בטיפולי הזעת יתר, בעיקר בכפות הידיים ובבית השחי. בנושא בית השחי התווסף לאחרונה לארסנל טיפול החדשני המתקרא מירה-דריי עליו דיווחתי בהרחבה בכתבה נפרדת והוא מוצע בלעדית אצל ד"ר צחי וידר במרפאות OR. חובה להזכיר שהתוצאות וההנאה מטיפולי בוטוקס הינן קצרות מועד ודרושה עבורם תחזוקה קבועה.
 
יפי בלורית
 
כ-76 אחוז מהגברים מעידים על כך כי שיער הראש הוא הדבר החשוב ביותר במראה שלהם, הרבה לפני הלבוש. הוא נחשב בעיניהם לאקסוורי אופנתי לכל דבר ומעיד על אישיותם, במיוחד כשהשיער שלהם עדיין מלא ובריא כמו אצל בראד פיט, גו'רג' קלוני כמו גם הבלורית של הבקהאם הבלתי נלאה. רוב הגברים ששיערם מתחיל להאפיר פונים לשפופרת הצבע אך מעניין שג'ורג' קלוני עדיין שומר על האפור והשרמנטי. הגברים שמתחילים לגלות נקודות של התקרחות מתחילים בתהליך של השאלת השיער מימין למשאל ובעיני זה נחשב לביג נונו ! אם המצב הוא עדיין התחלתי ניתן להשתמש בתכשיר Toppik המבוסס על סיבי שיער מיקרוסקופיים אשר משתלבים באופן טבעי עם שיער הראש. התכשיר מופיע בשלל צבעים ומיועד לגברים ולנשים כאחד ונשטף בחפיפה. אגב, רוב מגישי הטלוויזיה שמתחילים לגלות אזורים בעייתיים בפדחת משתמשים בטופיק באופן קבוע משום שתאורת האולפן מסגירה כל הידללות שיער. רגע, אבל מי אמר שקירח אינו סקסי? די להביט בברוס ויליס השחקן או בזיו קורן הצלם ועוד ידוענים מסתובבים בקרבנו וזוכים להערצה ולאהבה בקרב המין הנשי. אך גם להם יש בשורה שאולי יכולה להפוך את ההתקרחות לסוג של טרנד. הפיתרון הפעם הוא קעקוע: פטנט חדש ומאתגר ובעיקר מסקרן לכאלה שעדיין לא השלימו עם הראש הקירח. מדובר בהחדרת פיגמנט צבע לאפידרמיס של עור הראש היוצר מראה של זקיקי שיער המוטבעים על הראש הקירח בנראות של זיפי שיער של יומיים. חשוב להתאים את הגוון של החדרת הפיגמנט לזקיקי הישער הטבעיים שנותרו על הראש המתקרח שכידוע עם השנים צבעם משתנה. ההליך אינו כואב וגם לא כרוך בתשלום בשמיים. הוא אמור להחזיר כשלוש שנים עם מועדי תחזוקה משתנים. כמו בכל המקרים יש לפנות רק לאנשים שזה תחום התמחותם ושיש להם ניסיון והסמכה בנושא.
לפני פיזור, אין מכל הנאמר לעיל להסיק  שמותר כבר לזנוח את רוטינת הטיפוח, הכוללת את ריטואל הגילוח היומי, ניקוי וטיפוח עור הפנים, הגוף, הידיים והרגליים על ציפוריניהן, להתמיד בביקור אצל הקוסמטיקאית ולצאת מהבית בניחוח שיותיר חותם אישי במהלך היום.
 
תמונה: טיפוח וטיפול פנים של כריסטינה לגברים. צילום יח"צ

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני *
שם פרטי ומשפחה*
טלפון נייד
 
____________________________________________________________________________________________________________


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים