סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
 

ניהול קשרי לקוחות

את סבב ההרצאות פתח עידו מאירון, זכיין מורשה של חברת MILOKAN, שהסביר לקהל מהו מועדון לקוחות, מדוע חייב אותו כל עסק, ומהם הדרכים לעשות את זה נכון.
מועדון לקוחות הוא למעשה מאגר כל הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים של העסק ומהווה את הפלטפורמה החשובה ביותר בו. מועדון הלקוחות מאפשר לבעל העסק לשמור על קשר עם הלקוח, להניע אותו לפעולה או מכירה נוספת, להגדיל את נאמנותו ולמנוע את נטישתו. מעבר לכך, ניהול מועדון לקוחות יוצר בידול עסקי, מקטין את עלויות השיווק ומגדיל את יציבות העסק. שכן, ככל שמאגר הלקוחות של העסק גדול יותר, כך לעסק יש פוטנציאל עסקי גדול יותר.  
בעידן המודרני, ניהול מועדון לקוחות אינו רק פריווילגיה לעסקים גדולים, אלא אפשרי ומחויב המציאות לכל בעל עסק, בעלויות נמוכות, תפעול פשוט והשקעה מינימאלית של זמן.
יש המון דרכים לשמירה על קשר רציף ואישי עם הלקוחות דרך מועדון הלקוחות, כמו למשל שליחת מסרים ממוקדים ללקוח, שליחת סרטונים ויראליים בימי הולדת או חגים, יצירת אינטראקציה דו כיוונית, שליחת טיפים שונים, קופוני הנחה, מבצעי "חבר מביא חבר" ועוד. כל אלו ישמרו את העסק בתודעתו החיובית של הלקוח, יגרמו לו לחזור, לרכוש יותר ולהביא עמו לקוחות נוספים.
 


המסת שומן בקור 

ד"ר יאיר גילוני - רפואה אסתטית, הציג על הבמה הרצאה בנושא המסת שומן בקור, וחשף מכשיר משוכלל ומהפכני לייעול המסת השומן.
במסגרת ההרצאה הסביר ד"ר גילוני כי המסת שומן נחשבת לשיטה יעילה ולא פולשנית לצורך הצרת היקפים, המסייעת להיפטר ממצבורי שומן עיקשים בקלות וביעילות. המילה האחרונה בתחום זה היא שיטת המסת שומן בקור - קריוליפוליזיס.
בתהליך זה, נהרסים תאי השומן כתוצאה מהטמפרטורה הנמוכה, מומסים ומורחקים מהגוף באמצעות מחזור הדם ומערכת הלימפה בלא שהשומן המומס יעלה את רמת השומנים בדם. 
על מנת למנוע כוויות קור, מניחים על גבי האזור פד מיוחד עם חומר אנטי פריז, שמגן על העור וכך, הקור פוגע רק בתאי שומן ולא באלמנטים אחרים, כגון עצבים, כלי דם ושרירים. מעבר לכך, הליך המסת השומן הוא בסך-הכל כסנטימטר מתחת לעור ובשכבה זו אין אלמנטים הנחשבים חיוניים. משך הטיפול הינו כשעה, ותוצאותיו, המתבטאות בהפחתה של עד 25% שומן באזור המטופל, מורגשות כשלושה חודשים מיום הטיפול. 
מחקר בלתי תלוי שהשווה בין מספר טכנולוגיות לא פולשניות בשנת 2013, מצא כי המסת שומן בקור היא היעילה ביותר בהשוואה לשיטות אחרות, ובפער ניכר. שביעות הרצון הכללית של מאות המטופלים במסגרת המחקר הייתה מקסימאלית וזכתה לציון 10. טכנולוגיית הצרת היקפים בקור קיבלה את הציון הגבוה ביותר וזכתה בתואר "השיטה הטובה ביותר לשנת 2013".
להמסת שומן בקור יתרונות רבים: הטיפול אינו פולשני, נטול כאב, לא מצריך הכנה מיוחדת, ללא תופעות לוואי ולא דורש מגבלות לאחר הטיפול, כך ניתן לחזור לפעילות מלאה ולהמשיך בשגרת היום מיד לאחריו. 
החידוש במכשיר המתקדם אותו הציג ד"ר גילוני, ואשר איתו הוא עובד בקליניקה שלו – 'המרכז הרפואי לבריאות העור' הממוקמת בבית הרופאים, ריינס, תל אביב, הוא שניתן להיפטר ממצבורי השומן המיותרים בשני טיפולים בלבד ולא בסדרת טיפולים, כפי שהיה עד עכשיו.
 
טיפול בציפורן חודרנית

רנתה מירויב, מנכ"ל חברת Remark foot studio וקייטי שפירו, מדריכה בחברה, שעלו לבמת ההרצאות, הדגימו והסבירו כיצד ניתן לטפל בציפורן חודרנית באמצעות פלסטינות B/S.
ציפורן חודרנית היא אחת הבעיות הנפוצות בתחום הפדיקור הרפואי והטיפול בה נעשה עד היום בעיקר על ידי גזירתה. שיטת הטיפול באמצעות פלסטינות B/S, אותה הציגו השתיים, הינה שיטה גרמנית חדשנית המעניקה את התוצאות הטובות והבטוחות ביותר. 
את הפלסטינות מדביקים על גבי הציפורן החודרנית והיא משנה את כיוון גדילת הציפורן. בכך מעבר לטיפול בבעיה, מונעת שיטה זו את הישנות המקרה. הפלסטינה עצמה שקופה מאוד, לא מפריעה לציפורן, אין בעיה למרוח עליה לק והדבק בו משתמשים להדבקתה הוא אנטי אלקטרי, כך שהשימוש בה הופך לאידיאלי.
בנוסף לפלסטינות הוצג והודגם גם הקפולין והשימוש בו. הקפולין נועד על מנת למנוע היווצרות של ציפורן חודרנית, אותו שמים על גבי טמפונדה ומכניסים לתעלה שבין הציפורן לעור. 
מכיוון שברוב המקרים, פטרת היא הסיבה להיווצרות ציפורן חודרנית, הוצג גם חומר נוסף בשם מיקוספט- חומר אנטי פטרייתי, מהפעילים ביותר לבעיות פטרת. המיקוספט הינו חומר על בסיס ספריי, אשר נמכר למטופל לצורך שימוש יומיומי במקרה של פטרת. 
 


שימוש בצבעי איפור עוצמתיים

אמן האיפור שטיין, שמוצרי האיפור שלו משווקים על ידי מדינה קוסמטיקס, הדגים על גבי דוגמנית שימוש נכון בצבעי איפור עוצמתיים, ליצירת מראה דרמתי, תוך כדי הסבר של שלבי האיפור שלב אחרי שלב ונתינת טיפים קטנים ויעילים לקהל הנלהב. 
בהדגמה הסביר שטיין כיצד ניתן ל"פסל את הפנים" באמצעות מייקאפ גווני שונים, כיצד ליצור הצללות ואיך להדגיש אותן. בין הטיפים שנתן בהקשר הזה היו חישוב זמן הייבוש של מייקאפ נוזלי לפני המשך האיפור, שימוש במברשת ולא בספוגית ואפילו- פידור הפנים עם אותה מברשת ששימשה למריחת המייקאפ.
לאחר ההסבר וההדגמה של שלב הבסיס, עבר שטיין להסבר והדגמה של איפור עיניים מעושן, דרמטי ומקורי. הוא הדגים כיצד ממלאים נכון את העין בצללית שחורה, באמצעות מברשת זוויתית. למה חשוב להשתמש בפריימר כאשר מאפרים בצללית אבקה או אבן, על מנת לשמור על עמידותה. איך יוצרים גוון סגלגל ומעניין בעזרת פיגמנט אדום. איך מאפרים את העפעף התחתון ואיך משלבים הכל יחד ליצירת מראה מעושן, אך אלגנטי.
השלב האחרון בהדגמה, למורת רוחם של הנוכחים, היה שלב השפתיים. אז הסביר שטיין שכדאי לתחום ולצבוע את כל השפתיים בתוחם שפתיים בגוון השפתיים הטבעי על מנת ליצור מראה משורטט יותר של השפתיים ולקבע מעליהן את השפתון או הגלוס הנבחר.
 
 
עיצוב הפנים באמצעות הזרקת שומן
הרצאתם של פרופסור ליאור הלר, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית וד"ר מנו רובינפור, מומחה לכירורגיה פלסטית מהמרכז הרפואי אסף הרופא, עסקה בנושא המרתק של שימוש בשומן עצמי לצרכים אסתטיים. כולנו גדלנו על התפיסה כי משומן צריך להפטר. רק בשנים האחרונות התגלה הערך העצום שיש לשומן הגוף שלנו, בכל הקשור לאסתטיקה ועיצוב הגוף. 
אחד ממאפייני היופי הבולטים של התקופה הן פנים מלאות, המשדרות חיוניות ומצב רוח טוב. עם הגיל ישנה צניחה של הפנים, מופיעים קמטים והם מאבדים מנפחם. על מנת להשיב את הנפח שאבד לפנים משתמשים כיום בהזרקת שומן עצמי- "לשחזר מה שהולך לאיבוד, על ידי מה שהולך לאיבוד". השומן הוא תא חי, שקיים באופן טבעי בגוף ולכן, ניתן להזריק אותו למקומות אחרים בגוף ולפסל איתו את האזורים הרצויים תוך מינון מדויק של השכבות והכמות. בתאי השומן מצויים גם תאי גזע, אשר תורמים רבות גם לשיפור מצב העור. 
בהזרקות שומן משתמשים כיום הן לטיפולים אסתטיים כגון עיצוב פנים, עיצוב ישבן ועיצוב שפתיים והן לתיקוני פגמים כמו חזה א-סימטרי, מילוי צלקות וכדו'. 
היות והזרקה של שומן מתקבלת באותו אזור כגוף זר, מתחיל להיווצר סביבו קולגן, בדומה לתהליך שקורה בשיטות המילוי השונות. מסיבה זו ניתן ואף מומלץ להתחיל בהזרקות מוקדם ככל האפשר, על מנת לשמר את הפעילות הטבעית של הגוף. 

 
פיתוחים וטכנולוגיות חדשות באיפור קבוע

ענת ויל סמג'ה, מאסטר בינלאומית לאיפור קבוע, מבית Beauty-look- האקדמיה לאיפור קבוע ומזותרפיה, חשפה בפני הקהל פיתוחים וטכנולוגיות חדשות באיפור קבוע. בין היתר הוצגו פיתוחים חדשים של מכשירים חכמים בטכנולוגיה חדשה, עזרים לשרטוט גבות, פיתוחים חדשים בתחום הפיגמנטים וטכניקות עבודה חדשות לאיפור קבוע מושלם וטבעי.
בתחום שרטוט הגבות הקבוע הציגה ויל סמג'ה את ה- eyebrow Liner שהוא סרגל מדידה לשרטוט גבות. הסרגל מסייע בשרטוט סימטרי של הגבות. לשרטט בסימטריות גבות באיפור קבוע אינה משימה פשוטה. חשוב שהן תהיינה באותו הגובה, אותו הרוחב ואותו האורך. הסרגל החדש מיוצר בגרמניה ומסייע במדידת הגבות ובהעתקה מדויקת של הגבה השנייה. מי שמתקשה לדייק, יכולה להיעזר באחת מהשבלונות שהוצגו. 
בנוסף לעזרים השונים לצורך שרטוט גבות, הוצג החידוש האחרון בתחום הפיגמנטים- Novoxx. החידוש בפיגמנטים אלו הוא בהליך הייצור ושימוש בחומר המינרלי Novoxx במקום אלכוהול. 
ה- Novoxx נספג בגוף באופן בטוח יותר מכל חומר אחר המושתל בגוף. הוא דוחה חיידקים ובקטריות ולכן גם לקוחות הסובלים מבעיות עור או אלרגיות, יכולות ליהנות מאיפור קבוע. איכות הפיגמנטים, צבע הפיגמנט והבוהק שלו נשמרים לאורך זמן רב יותר מאשר בפיגמנטים המכילים אלכוהול וכמעט ואין שינויי גוון אחרי החדרת הפיגמנט. קליטת הפיגמנט בטיפול היא מהירה, כמות גבוהה יותר של פיגמנט נספגת באופן מיידי בעור ואין צורך לחזור פעמים רבות על הטיפול לקבלת תוצאה משולמת.
עוד הוצגו מד פיגמנט, אשר מודד במדויק את כמות הפיגמנט בכל אזור ומאפשר לוודא כי כל האזורים שווים. מחט חדישה לאיפור קבוע- M-1 שהינה מחט ומגן בחטיבה אחת. ומכשיר חדשני לאיפור קבוע המיוצר בגרמניה- Smart Touch- מכשיר דיגיטלי בעל ממשק של 4 תוכנות לאיפור גבות, שפתיים, עיניים ומזותרפיה, הפעלת התוכנות בנגיעת טאץ ואפשרות לתכנות בהתאם לצורך.
 
שיווק בעידן הסלולארי

בהרצאה של יהודית שמילוביץ בעלים ומנהלת את 'הצלחה בסטייל'- ייעוץ עסקי טכנולוגי, למד הקהל איך לנהל באופן עצמאי עסק רווחי ומצליח לאורך זמן וקיבל כלים לניהול ושיווק ללא עלות.
הבעיות העיקריות בשיווק עסק, הן ששיווק הוא תחום יקר, לא נוח ומבלבל. על מנת להצליח בכל זאת לנהל עסק רווחי לאורך זמן, יש לפעול בשלושה מעגלים- מיתוג, מחשוב ושיווק. 
בשלב הראשון יש למתג ולהגדיר את הנראות המקצועית העסקית, בשלב השני יש להתחיל בבניית מועדון לקוחות ורשימות תפוצה ורק אז מגיע השלב השלישי שהוא השיווק.
רוב העסקים הקטנים מתבססים על שיווק מפה לאוזן, אולם הסתמכות על שיווק כזה הוא בעצם הסתמכות על המזל. בעידן המודרני, הטלפון הסלולרי שלנו הוא כלי שיווקי עצום המאפשר שיווק ממוקד וממצה בכף היד ומעניק לנו שליטה על תהליך השיווק בצורה נוחה, נגישה וזמינה. 
כל הלקוחות והחברות, המעגלים העסקיים והחברתיים, נמצאים אצלנו בכף היד. רוב האנשים לא מחליפים את מספר הנייד שלהם ולכן הסלולר מהווה עבורם בנק מידע רוחבי, זמין וחשוף- Data base. בסנכרון החשבונות השונים, נקבל שמות, מיילים, מספרי טלפון וכתובות בלחיצת כפתור וללא עלות.
סנכרון של הסלולרי עם תוכנות ניהול ממוחשבות, כדוגמת ג'ימייל, מאפשר לנהל מערך שימור לקוחות מקצועי בקליק אחד. באמצעות פעולה פשוטה זו ניתן לשמור על קשר רציף עם הלקוחות, לעדכן אותם על בסיס קבוע, לשווק בשיווק אישי, לייצר תוכן חדש ומעניין וכמובן- ליצור שיווק אורגני ויראלי. 
 
חידוש עור הפנים בעזרת מזותרפיה עם פפטידים

את סדרת ההרצאות חתם גבריאל חנני רוקח, מנכ"ל פרומדיקס טכנולוגיות אסתטיות בע"מ, בהרצאה שחשפה את החידוש האחרון בתחום המזותרפיה.
המזותרפיה היא טכניקת טיפול רפואית שהתגלתה בשנות החמישים של המאה הקודמת על ידי רופא צרפתי בשם מישל פיסטור ומטפלת במגוון בעיות כמו פציעות ספורט, מיגרנות, בעיות ראומטיות, כאב ועוד... הטיפול כולל הזרקת כמויות קטנות לשכבה האינטרדרמלית 1-4 מ"מ והתיאוריה היא שהעור משמש כמאגר המשחרר באיטיות את החומר שהוזרק אליו. המזותרפיה באסתטיקה הרפואית, היא טיפול מתמשך החיוני לתחזוקת העור שמטרתו לשמר את מראה עור לאורך השנים. 
סדרת מוצרי דרמהיל, שנחשפה ביריד, הינה סדרת מוצרי המזותרפיה האסתטית החדשנית בעולם והיחידה בעולם עם אישור האיחוד האירופאי המכילה פפטידים ביומימטיים. הפפטידים הם חלקיקי חלבון המיוצרים במעבדה ומחקים את פעולתם של הורמונים טבעיים. על מנת להגיע לאפקט אנטי אייג"ינג אמיתי עלינו לגרום לעור לייצר בעצמו את החומרים הדרושים לחידושו ולא רק לספק לו אותם בצורה מלאכותית. כלומר, בנוסף להזנת העור אנו מעודדים אותו לייצר קולגן, אלסטין ושאר המרכיבים התומכים במבנה שלו.
סדרת דרמהיל היא סדרת המוצרים הרחבה ביותר בתחום האסתטיקה עם פתרונות לאנטי אייג"ינג, נשירת שיער, פיגמנטציה והמסת שומן.
 
צילום: יוסי סוויסה
 

הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני *
שם פרטי ומשפחה*
טלפון נייד
 
____________________________________________________________________________________________________________


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים