סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> כך תעצבי את מכון היופי שלך
 
מכון יופי הוא יותר מסתם מקום המעניק טיפולי יופי שונים. זהו  מקום למפגש חברתי וגם מקום להירגע.
עיצוב מכון היופי שלך משפיע לא רק על לקוחות חדשים, אלא מעודד גם לקוחות ותיקים לשוב בשנית. 


גילי בן-חור פיתוסי 
 
חשוב לשקול את עיצוב מכון היופי שלך כדי שיעניק את סוג האווירה שאת מעוניינת להקרין. כבעלת מכון יופי, יש לך שליטה מלאה על חוויית הלקוחות בזמן שהן נמצאות אצלך במכון. 
הלקוחות הן רבות ומגוונות, לכל אחת סגנון משלה וכל אחת מקבלת תחושת נוחות במקום זר לפי עיצוב החלל. לכן התכנון חשוב ומצריך מחשבה מרובה.
אני מאמינה כי אווירה ואנרגיה, אלו דברים שניתן לחוש בהם מיד, והחוכמה היא 'לתפוס' את האנרגיה ולנתב אותה למקום הנכון. כדי לדעת איזו אנרגיה נרצה להכניס למכון היופי, מה חסר, מה חשוב להוסיף, ומה מיותר כל שצריך הוא להתבונן סביבנו. התשובות נמצאות, מאז ומעולם, בטבע הסובב אותנו. 
 
חדר המתנה
 
אחד הדברים הראשונים שהלקוחה נתקלת בהם הוא חדר ההמתנה. עיצוב חדר ההמתנה יכול לתת אינדיקציה ברורה לאופן הטיפול שהיא עומדת לקבל. 
לכן, תכנני את חדר ההמתנה בצורה שתגרום ללקוחה לרצות לחכות ולצפות לטיפול שאת מציעה. עיצוב שמבוסס על יסודות הטבע: אש, מים, עץ, אדמה ומתכת ישפר את האווירה וההרגשה הכוללת במכון היופי. אל תשכחי לשים קטלוגים ומגזיני אופנה. מחקרים רבים מראים כי קריאת מגזינים היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להירגע ולהרגיש יפים מבפנים. 
 
חלל מעוצב בסגנון קוסמופוליטן
 
timelessly Favorites - הגוונים שחור לבן מעניקים תחושת על זמנית, נצחית שיכולה  לשנות ניסוח משהו כמו להשכיח את הלחץ היום יומי ולהאט את הקצב...
שילוב פריטי עיצוב בשחור ולבן יוצרים הרגשה של אלגנטיות, מכון יופי הוא מקום הנותן אפשרות לברוח מן הלחץ של חיי היומיום ולהקיף את עצמנו בסגנון נקי ומיוחד בעולם מטאפורי. שילוב שני ההפכים הגמורים מצליחים להעניק את המרחב שאנו זקוקים לו:  הלבן מעניק רקע נקי ורך, המקבל בקלות כל צבע אחר. גם גווני הלבן שנמצאים ליד הלבן הקלאסי - צבעי שמנת, מוקה ובז'ים בהירים - מתאימים מאוד ליצירת רקע הולם לפריטים דומיננטיים ובעלי נוכחות ויוצרים תחושה מרגיעה, נוחה ושלווה. זהו צבע רפלקטיבי (מחזיר אור), ובאמצעותו ניתן לנצל את התאורה הטבעית והמלאכותית באפקטיביות וליצור בחלל תחושה מרווחת. 
השחור שהתחבא שנים בארון, יוצא במלוא תפארתו ואצילותו. הפחד מהשימוש בצבע משבית השמחה התחלף אצילית וחדשנות עיצובית. החוכמה העיצובית, בתכנון חללים בשילוב שחור ולבן,הוא לתת לחלל נגיעה רכה, להבליט בעזרתה את הקסם ולברוח מהכבד והמנוכר.ריהוט באווירה אלגנטית, מתוחכמת ומעט מסתורית: שטיח גדול וצמרי, אגרטל חרס ענק או טפט לבן בעיטורים שחורים יעניקו את העיצוב המלכותי.
סגנון קוסמופוליטני מייצג את אלמנט המים (WATER), רגיעה:
מייצג מסתורין והתעמקות. מאופיין בתהליכים פנימיים מעודנים ומדיטטביים. האלמנט מבטא אהבה, חוכמה וידע, רוחניות ומערכות יחסים עמוקות. שחור משדר עצמאות וכוח. לבן משדר טוהר,הרמוניה וניקיון. המים מגבירים עץ ומחלישים מתכת.
 
בהשראת הקוקונינג
 
חלל מעוצב בהשראת הקוקונינג - קוקונינג, הוא השלב שבו הגולם מכין עצמו לקראת היציאה מגולם לפרפר. זה השלב בו עושים חשבון נפש, מתכנסים לתוך עצמנו, מבררים ובודקים ברמת מהות מה נכון לנו ואיך. אנו עסוקים בעשייה רגשית ומשמעותית, מכינים בתוכנו תשתיות לצעדינו הבאים. הקוקונינג מאופיין בצבעים, טקסטורות ופריטי עיצוב מהותיים המעניקים תחושת בטחון, חמימות, התכנסות וחשבון נפש.
לדוגמא: עיצוב בשכבות- ספת רביצה גדולה המכילה אנשים רבים. הספה מעוצבת בצורה כזו 'שסוגרת' על יושביה ומכנסת אותם יחד בתנוחת חיבוק, כורסת איי בול, כורסת יחיד עוטפת את היושב בה.
הקוקונינג מעניק תחושת "בית" נינוחה וחמימה. זו אחת הסיבות שמאוד קל לנו לומר שאנחנו מרגישים טוב במקום מסוים, בלי לדעת בהכרח מדוע. 
הקוקונינג מייצג את אלמנט העץ (WOOD) התחדשות:
ראשיתה של אנרגית היאנג הפעילה. מסמל צמיחה והתחדשות, תנועה ויכולת ריפוי. האלמנט מבטא התחלות חדשות ובריאות, חיוני בתקופות של גדילה והתפתחות, תורם לאיזון ורגיעה. עץ מגביר אש ומחליש מים.
 
עיצוב בזהב
 
עיצוב בזהב- זהב הוא צבע שמשדרג כל דבר. מעניק תחושת טוהר, הרמוניה וניקיון. הוא יוצר תחושת מלכותיות וסטנדרטים גבוהים, תכונות שהופכות אותו כגוון אידיאלי עבור עיצוב מכוני היופי שרוצים לעצמם את הטוב ביותר.
הגוון הזהוב מסמל יוקרה, עושר, עידון ויופי עוד מתקופות עתיקות. נראה מבריק בכל תנאי, מה שמקנה לו מעמד מיוחד של סמל סטטוס חברתי. 
כל אלו הפכו את הזהב למתכת פופולארית ביותר ליצירת חפצי נוי ופריטים יקרי ערך ובעיצוב הבית. 
הזהב מייצג את אלמנט המתכת (METAL) היטהרות: מצבים של התכנסות, עושר ושגשוג. המתכת מבטאת בגרות, מנהיגות, הגשמת יעדים, בשלות וניסיון חיים. הזהב והכסף משרדים יוקרה.
מתכת מגבירה מים ומחלישה אדמה.
 
עיצוב בחום
 
צבע חום בעיצוב - התפיסה החזותית של הצבע החום קיימת רק בנוכחות ניגוד עם צבע בהיר יותר. בשונה מצבעים אחרים. לצבע החום כמה משמעויות:
שורשי: כצבע האדמה, החום הוא הצבע המעגן ביותר, הנתפס כשורשי עם קשר הדוק לטבע.
סולידי ואמין: הצבע החום יוצר סביבה ניטרלית, ומסמל אמינות וסולידיות. הוא מייצג שלמות, ארציות וחמימות, ומתאים לחיזוק הפשטות והכנות בחלל.
חם: חום הוא צבע חם ומכובד, בעיקר אם הופק משילוב של הרבה אדום או צהוב. ככל שישולבו בו יותר כחול או יותר ירוק, כך הוא יתקרר, אולם עדיין יוותר חם בבסיסו.
הגוונים החומים המוכרים הם: חול, עץ, אגוז, קינמון, שוקולד, קקאו, קפה, נחושת, טרה-קוטה, אוקר, מהגוני, אלון, ברונזה, וכמובן, אדמה. 
בסביבת מכון היופי, נוכל ליצור אווירה המחוברת לטבע, באמצעות שימוש באלמנטים חומים רבים: רהיטי עץ, קערות עשויות עץ מלא ומחצלות טבעיות. מערכת ספות בצבע חום-קפה מעודן תהווה "עוגן" בסיסי בעיצוב הסלון, כמעין סלעים, שסביבן נוכל להציב אלמנטים עיצוביים קטנים, כמו כריות, מנורות ואגרטלים צבעוניים. 
החום מייצג את אלמנט האדמה (EARTH) איזון: מצב של איזון מושלם. האלמנט נמצא במרכז, ומזין את מעגל חמשת האלמנטים (מים, אש, עץ ומתכת). האדמה מבטאת משפחתיות ובטחון לצד מרובעות ומזוהה עם חברות טובה כנגד בדידות.
צבעי אדמה המעניקים תחושה חמימה וביתית. 
האדמה עליה אנחנו דורכים מהווה למעשה את הבסיס לכל מה שקיים. בהתאם לזאת, נוכל ליצור תחושה זו גם בבית באמצעות ריצוף וחיפויי בגווני חום או בעזרת אריחים במראה בטון בגוון חום. 
האדמה מגבירה את המתכת ומחלישה את האש.
 
 
 
גילי בן-חור פיתוסי - מנהלת שיווק ותקשורת ב'נגב'
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!


__________________________________________________________________________________________________________________________


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

 

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים