סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של ציפורניים >> ביקרתי בתערוכת היופי בשיקגו
 
תערוכת היופי בשיקגו, המאורגנת על ידי ארגון הקוסמטיקאיות של ארה"ב, הייתה ענקית בגודלה, אך מאכזבת. למה?

ליה ליין, ארה"ב
כבכל שנה, גם השנה ביקרתי בתערוכת יופי. אך השנה בחרתי לשנות את היעד. בחודש מרץ 2016 נערכה תערוכת יופי בשיקגו ארה"ב. תערוכה המאורגנת על ידי ארגון הקוסמטיקאיות של ארה"ב. שמה של התערוכה יצא למרחוק, ולאורך שנים רבות נאמר לי שזו ה-תערוכה, בה' הידיעה. וכך סוף-סוף יצא לי לבקרה.
האמת, התרגשתי לקראת שהייתי בשיקגו…
ניסיון התערוכות המצטבר שלי, מביקורים חוזרים בלונג ביץ', ועוד כמה באירופה, רק הציתו את דמיוני וליבו את ציפיותיי. וכגודל הציפיות - כך גודל האכזבות.
 
***

כשמגיעים לאתר התערוכה כבר מבינים את הקיפה; המקום ענק, ומשתרע על שטח עצום, וזו רק הכניסה. אמנם, המארגנים 'הגדילו ראש' וריכזו כל נושא באזור משלו, כך שקל היה לכסות את שטח התערוכה ולהתרכז במה שעניין כל מבקר.
אבל, מתברר, למרות הגודל המרשים, לא כל היצרנים והספקים הגדולים לקחו בה חלק.
רבים וחשובים היו בולטים בהיעדרם, כמו: ,OPI, ESSI, JESSICA, NSI וזה רק בקטנה. "קוסמופרופ", שהיא חברה שמתמחה בארגון תערוכות, כאן, היא התנהלה כ"אווטלט" לחברות רבות ומכרה מוצרים במחירים מוזלים, כיאה לסוג של "שוק".
 
***

ציפורניים הוא הנושא שמעניין אותי בפרט.
שתי מגמות בלטו במיוחד; האחת, שראיתי כבר עוד בשנה שעברה ב- LONG BEACHוזה, העברת הבעלות של חברות אמריקאיות לידיים סיניות. השנייה, יותר ויותר חברות, ותיקות כחדשות, מציעות את הלק ג'ל.
"לק הג'ל" מתחלק בעיקר ל-2 קבוצות; האחת, מיועדת לציפורניים טבעיות, השנייה במקום הלק הרגיל לציפורניים מלאכותיות באשר הן. יש לשים לב, שהקבוצה השנייה לא מתאימה לציפורניים טבעיות ותשרוד כמו לק רגיל. לעומת זאת, הלק ג'ל שיועד לציפורניים הטבעיות, ניתן למושחו גם על המלאכותיות.
כל החברות, מתהדרות בהבטחות של איחוי עד 3 שבועות, למזעור נזק לציפורן הטבעית, אבל, בנות, עליכן לזכור, שלא משנה מה מבטיחים, המבחן האמיתי של ג'לים אלו, הוא מבחן המעשה אצלנו בארץ, בתנאי האקלים שלנו ובמיוחד ב"עונשים" שאנו הישראליות מטילות על ידינו וציפורנינו.
כבר היו דברים מעולם וחברה מסויימת הייתה צריכה לשנות את הפורמולה ובכך ל"התאימה" אלינו…
חברי משכבר הימים GREG, אחד מהבעלים של YOUNG NAILS, לקח חלק בתערוכה, ואצלו התענגתי גם מחברתו וגם מהמוצר החדש שהחדיר לשוק, וזה, לק באיכות מספיק טובה שניתן לשימוש גם עם "חותמות" שהוא משווק. הטכניקה שונה, לא בהרבה; במקום להטביע מצד לצד, הפד הסיליקוני גדול יותר ויש להניחו בבת אחת בתנועה אחת.
כן, זה מלכלך מעט את סביבת הציפורן, אך הניקוי לא ממש מסובך. והתוצאות, כפי שהתנסיתי בעצמי בארץ על אחת מחברותי, ניתן לראות בתמונות שהנצחתי.
חברת  CND המוכרת, התמקמה בחדר ה"עיתונות" וכאן הבחורה שהייתה אמונה על הסברים והדגמות, קישטה זוג נעלים עם הלק ג'ל שלהם. יצא יפה.
 
***

וזה - לא ממש קשור לציפורניים, אך בהחלט גורם לעיניים שלנו לבלוט – ריסים. 
מלאכותיות בכל הצורות והצבעים. דוכן גדול, אך ורק ריסים. בטוחני, שאלו מכן המתמחות בנושא זה מכירות את המותג.
חברה נוספת ומוכרת למדי בארץ היא CUCCIO, המוצרים בעיקר מוצרי "ספא". 
כרגיל החברות למוצרי ספרות, שהדגימו תספורות ומוצרים היו הרעשניות ביותר… לדוכנים בסביבה, היה די קשה ולא נעים לנהל שיחה עיסקית ו/או הסברתית למוצריהן, ו/או לתהליך העבודה איתם.
***

לסיכום, הייתה חוויה. אבל מה שבטוח, לשיקגו לא אשוב… אמנם נהניתי, פגשתי חברים ותיקים, העובדים קשה ומתניידים מתערוכה לתערוכה. בכל העולם יש תערוכות יופי, אירופה ומזרח אירופה משופעות בהן.
אני ממליצה בחום, שכל אחת ואחת מכן, תבקר לפחות תערוכה אחת מחוץ לישראל. בטוחני, שהיום, לא בעיה למצוא אחת בשפה נהירה.כן, גם בארץ יש תערוכות, אך העוצמה והוותק בהחלט בולטים באלו בחו"ל.
 
 
ליה ליין, מומחית ציפורניים, נציגת חברת NSI האמריקאית בישראל
צילומים באדיבות הכותבת
 
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!


__________________________________________________________________________________________________________________________


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

 

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים