סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של ציפורניים >> נייל סטודיו הביאה את חו"ל לישראל
 
מאות נשות מקצוע השתתפו בכנס של ענף הציפורניים של נייל סטודיו, שנערך לאחרונה בכפר המכבייה. יופי! בדיווח מהשטח. 

אקססוריז ניילס

בראיין ליידן והאלופות

גיאומטרי

נוצת הטווס

האלופות

נוצות טווס

פרחים אסיאתיים

תחרה
 
דנה ירקצי
"זהו כבוד גדול בשבילנו לארח אתי שתי אלופות העולם בתחום של בניית ציפורניים, גלינה סטרנקו מאוקראינה וילינה זנינה מסנט פטרסבורג. הן שופטות בינ"ל, כוכבות בארצם, אלופות בתחרויות בינ"ל, ולנו ניתנה הזכות לחגוג כאן וללמוד מהידע שלהן." במילים אלה פתח בריאן ליידן, מנכ"ל חברת 'נייל סטודיו', את הכנס הארצי של החברה, המתקיים זאת הפעם העשירית. חמש מאות נשות מקצוע הגיעו לכפר המכבייה להשתתף בכנס המוביל את ענף הציפורניים בישראל, בכדי ללמוד מאושיות המקצוע הבינ"ל מגמות וטרנדים חדשים בתחום הציפורניים, שאותן פיתחו האלופות. 
הכנס כלל מתחם אקווריום שם נערכו מיצגי ראווה ועמדות הדגמה של כל החידושים בתחום הציפורניים שעליהם אחראית חברת 'נייל סטודיו': עמדת פינוק והדגמות שיטות עכשוויות של  Opi  הג'ל, השקה והדגמה של המותג  Seche vite- המעניקה אפשרות של מריחת לק בשכבה אחת, עמדת פינוק להדבקת ריסים ונוצות לקישוט השיער, עמדת הדגמות בתחום הבנייה והקישוט על ידי סימונה שוויקי ואושרת חן, עמדת השקת שעווה חדשה שתגיע לארץ בחודש הבא ותעשה מהפך בתחום השעוות בארץ, ועמדת פדיקור שמציגה את המוצר Callus-Elimnaturs - מסיר עור קשה עם דוחף עור ללא צבתיות.
כוכבות בינ"ל על הבמה
רגע השיא של הכנס היה, ללא ספק, הרצאות הלימוד שאותן העבירו הכוכבות הבינ"ל בתחום הציפורניים, ילנה זנינה וגלינה סטרנקו. ילנה זנינה שייכת לצוות ההדרכה הבינ"ל של IBD ו-EZFLOW, ב-2005 זכתה במקום הראשון בתחרות בינ"ל בגרמניה וב-2007 בתחרות בינ"ל בהולנד. היא נחשבת ל'פיגורה' חמה בענף הציפורניים העולמי וזהו ביקורה הראשון בישראל. בניגוד לזנינה, אצל גלינה סטרנקו הדבר אינו חדש וזאת הפעם השנייה בה היא משתתפת בכנס המקצועי של 'נייל סטודיו'. סטרנקו היא מדליסטית בינ"ל ושופטת בעיצוב ציפורניים במקומות שונים בעולם. בעלת פטנט בינ"ל בפיתוח מבנה ה'סטילטו' ונחשבת כאחת מדמויות המפתח בתחום ה- Nail Art בעולם כולו. 
סטרנקו, שבואה לארץ עורר התרגשות וגאווה בקרב נשות המקצוע שמכירות אותה הן מביקורה הקודם והן ממזרח אירופה, הציגה עיצובי שילובי טכנולוגיות בבניית ציפורניים בעזרת חומר אקריל וג'ל משולב, ובעיקר את טרנד העיצוב שפיתחה 'תחרה בקצות האצבעות' בשיטות אקריל וג'ל. מלבד זה השיקה שני עיצובי ציפורן חדשים: הראשון סטילטו מצולע והמבנה השני 'The Star' - המשלב מבנה מעוגל ומרובע יחד וקרוי על שמה של סטרנקו, כמו כן הציגה האלופה שיטה ייחודית של פיסול באמצעות מנקד הנקראת DOT''. 
זנינה שאף היא עוררה את השראתן של רבות, הציגה עיצובים בטכניקת "DOST", שיטות לקבלת גוונים חדשים מהצבעים שיש ברשותנו, עיצובי לק ג'ל בשיטת קונבייאר, לימוד חיזוק ציפורן טבעית חלשה בעזרת אקריל נוזלי והדגמת Pink&white באקריל השיטה הנוזלית.
טרנדים עתידיים בתחום הציפורניים
מלבד ההרצאות של שתי אלופות העולם בקטגוריית נייל ארט, לקראת  קיץ 2013 הוצאו מהכפור של מזרח אירופה הטרנדים והתכתיבים הכי חמים בתחום ה-Nail Art והוצגו כאן בישראל השמשית. על ציפורני הסטילטו של לייד גאגא חתומה אלופת העולם והאורחת גלינה סטרנו ועכשיו הם נחשבים באירופה וגם בארה"ב כאקססורי בלתי נפרד מעולם האופנה העולמי. 
מקורו של השם סטילטו נעוץ בכלי נשק איטלקי והוא מתאר פגיון חד. ממש כמו עקבי הסטילטו כך גם עולם הציפורניים אימץ את השם לחיקו. על מגוון מבני סוגי הציפורניים, ביניהם הסטילטו המיוחד, הוצגו הטרנדים החמים אותן פיתחו האלופות. 
טרנד האקססוריז בהשראת תכשיטים וחרוזים -  כמו כל אביזר שאנחנו עוטות על עצמנו גם הציפורניים שלנו הן אביזר נראות, בעיצוב זה אנחנו יכולים לראות שילוב של אבני סברובסקי לצד אבנים גדולות וקטנות, עיצוב שנחשב מאוד תואם את הלך הרוח ברוסיה ורוצה לשדר יוקרתיות. 
תחרה ודנטלים - עיצוב ופיתוח של גלינה סטרנקו. עיצוב ציורי תחרה ודנטלים על קצה הציפורן בצבעים שחור ולבן. הלבן יכול לייצג משהו עדין וכלתי ואילו הצבע השחור נותן את הטון הדרמטי והיוקרתי. לדברי סטרנקו- 'מאוד קלאסי ויכול להתאים גם למשרד וגם ליציאה.'
הנדסה גיאומטרית- טרנד נוסף שנצפה בעיקר בבירות האופנה הגדולות כהדפסי טקסטיל ועבר אדפטציה לעיצוב ציפורניים הוא ההנדסה הגיאומטרית. ההנדסה הגיאומטרית מציגה שילובי הדפסים בעיקר בצבעי נאון ובפסים של שחור ולבן.
פרחים אסייאתים- פרחים תמיד היו חלק מעיצוב הציפורן ובעקבות זאת היה צורך בשינוי וחידוש. עיצוב הפרחים הגיעו בהשפעת אזור אסיה ומההדפסים שמגיעים מכיוון הקימונו. צבעי הפרחים האסייתים ידועים בהיותם דומיננטים בעלי נוכחות בלתי מתפשרת, זה לא צבעי הפסטל הרכים שהכרנו עד היום, אלא שילוב של צבעים מאוד עוצמתיים ודרמטיים.
עין הטווס- זנב הטווס שעליו מוטבעת עין הטווס חדרה גם לעיצובי הציפורניים. המוטיב המרכזי הוא עין הטווס שנמצאת בכל עיצוב ועל כל דוגמה, הצבעים מסביב וכמובן הרקעים משתנים מעיצוב לעיצוב אך העין היא הדומיננטית. 
 
שיחה עם מנהלי נייל סטודיו
את ברייאן ליידן, מנכ"ל חברת נייל סטודיו ואשתו חנה עטיה, אי אפשר לפספס. אותו - עם המבטא הדרום אפריקאי שהשתפשף במשך השנים עם העברית, ואותה - כמנהלת נמרצת בעלת נוכחות בלתי מתפשרת של  מרכזי ההדרכה של החברה. מאות נשות מקצוע הגיעו לכנס האחרון לשמוע ולראות מה יש לנייל סטודיו להציע ולחדש לעולם הקוסמטיקה.
"אנחנו גאים להיות הכנס המקצועי ביותר שמציג ושם דגש על הבאת אושיות מקצועיות לארץ שידגימו ויציגו לנשות המקצוע הישראליות את הטרנדים האחרונים הכי חמים, כי מה לעשות רוסיה היא כמו המכה של עולם הציפורניים".
באיזה סימן עומד הכנס? 
חנה עטיה: "המגמה האמיתית היא כל מה שקשור בתחום הג'לים שזה הטרנד הכי חזק בתחום המניקור ופדיקור, הוא פונה לקהל עם הציפורן הטבעית והציפורן הבנויה. אנחנו הבאנו לכנס את כל הטרנדים האומנותיים ברמה הכי גבוהה ומתקדמת. יש פה אומנות בפני עצמה."
מה ההתפתחויות  בתחום? לאיזה כיוונים הענף הולך?
 "בענף הציפורניים בשלוש שנים האחרונות אנחנו רואים ירידה בעבודה עם חומרים יחסית קשים ומעבר חד לעבודה עם חומרים עדינים כמו ג'לים", מתאר ברייאן ליידן, " מכיוון שג'ל הוא חומר מאוד עדין ואין לו ריח הוא מתאים לכל המקומות החדשים בקניונים שעושים מניקור ופדיקור מהיר. הטרנד העולמי הוא העבודה עם ג'ל, כי בשונה מהעבר בעבודה עם ג'ל אין קילופים והוא מחזיק למעלה משבועיים שלוש. הג'ל נותן לאנשים להרגיש שהם חלק מהמודה והלק נהיה אביזר אופנתי." 
השנה הבאתם שתי אושיות חשובות, העלתם את הרף, מה יהיה בשנה הבאה?
"הרף לעולם לא נעצר וכל שנה אנחנו רק מחדשים", מסביר ליידן, "יש לנו כבוד לייצג את שלושת החברות הגדולות בעולם שזה Opi, ezflow וIbd  החברות האלה מחפשות כל הזמן את החידושים הכי גדולים ואנחנו דואגים בכל שנה לנסוע בעולם ולהיחשף לכל הדברים החדשניים ולדאוג לייבא אותם לכאן. אנחנו לא צריכים להיות אלה שמחדשים, יש לנו חברה של מיליארד דולר שמחדשת בשבילנו. בשבילנו זה כבוד גדול להיות חלק מהם."
איך אתם מרגישים עם ההצלחה של הכנס והנוכחות המלאה של נשות המקצוע?  
"זאת מחמאה גדולה שהבנות מגיעות לפה שנה אחרי שנה כולל החדשות שנכנסו לענף. הן יודעות שהן באו ללמוד וזאת מחמאה גדולה מאוד שהן סומכות עלינו להביא להן את הדברים הטובים ביותר וללמד אותן." מתרגש ליידן ומסביר את החזון של החברה, "החזון שלנו זה השמת נשים לעצמאות כלכלית. עד היום יש 20 אלף בנות במדינה שלמדו בבתי הספר שלנו.  יותר מאלף למדו להיות עצמאיות בבתי הספר שלנו, זה לא ראוי להערכה?..."
מה החלום שלכם? יש לכם עוד שאיפות? 
"אנחנו ממשיכים לטפח את הבייבי הזה, אנחנו אוהבים את התחום, נהנים מהאינטראקציה עם האנשים, כל מה שקשור לתחום הפך להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו. אנחנו מאוד מאוד מרוצים ומאושרים מאיפה שאנחנו נמצאים ורק שיישאר ככה" עונה עטיה, אך ליידן לא מתאפק ומצהיר על שאיפותיו המקצועיות, "אנחנו מאוד רוצים להתפתח גם במגזר הערבי ובמזרח ירושלים, אני מאמין שיש שם פוטנציאל אדיר." 
 
שיחה עם גלינה סטרנקו
גלינה סטרנקו נחשבת לאחת מדמויות המפתח בתחום ה- Nail Art בעולם כולו. 
איך ההרגשה להגיע לישראל?
"יש לי משפחה בארץ ואחותי גרה פה זאת לא פעם ראשונה שלי בארץ. אני באתי גם לחופשה וגם לכנס של נייל סטודיו. אני אוהבת את מזג האוויר, את האוכל, את האנשים, את החמימות. הייתי בחיפה, ירושלים, באילת - ומאוד נהניתי."
אך זה להיות בעלת פטנט העולמי של פיתוח הסטילטו שהפך להיות מוצר בינ"ל?
"יש לי עוד הרבה תארים מלבד זה. זה כל פעם מרגש מחדש, אני מאוד אוהבת את התחום, אני נוסעת בעולם ומלמדת את כולם ופשוט נהנית מזה".
איך את רואה את המגמה של הציפורן בישראל?
"אני רואה עלייה במקצועיות של הבנות בישראל ואני רואה מגמה של התפתחות לכיוון השפיץ המעוגל, אם בעבר זה היה יותר מניפה שזה פיתוח ישראלי, היום אפשר לראות שיש שינוי מלפני חמש שנים שהייתי כאן. יש כאן בנות פה שיש להן תשוקה ללמוד ורוצות להשקיע בתחום, עצם ההגעה לכנס מראה שהן עושות את זה".
מה את יכולה לייעץ למתחילה בתחום?
"לעבוד, להתפתח וללמוד. גם אם את עשר שנים בתחום את חייבת ללמוד ולחדש ולחדש, לא התחדשת - אז הרמה שלך ירדה. לעבוד קשה ולהיות טרנדית."
איזה חלום עוד לא הגשמת? 
"כרגע אני הכי מאושרת כי נולד לי נכד, אז נכון להיום הכול הוגשם. בתחום המקצועי חשוב לא לעצור וללמוד ולגדול כמה שיותר." 
 
שיחה עם ילנה זנינה
ילנה זנינה נחשבת ל'פיגורה' חמה בענף הציפורניים העולמי.
איך הביקור בארץ? 
"היה לי מאוד נעים, וישראל היא ארץ מאוד יפה, קיבלו אותנו מאוד-מאוד יפה כאן, אני מאוד הייתי רוצה לחזור לישראל שוב."
איך היה להרצות לבנות ? 
"זה תמיד מאוד כיף להרצות על הפיתוחים החדשים שאני מתעסקת בהם, אבל הן צריכות קצת סבלנות, אחרי שעה הסבלנות שלהן התפוגגה."
מה שמעת על ישראל בתחום הציפורניים?
"הייתי רוצה שהרמה תעלה יותר בכל הקשור לצורת ציפורן נכונה מושלמת יותר כמו בכל העולם וגם באירופה. יש לארץ את הצורה של עצמה, והבנות פה מפחדות לצאת מהקווים ולהעז, הייתי רוצה שישתחררו קצת, שיצאו מהקופסה ויעזו."
 מה השאיפות המקצועיות שלך? 
"הייתי מאוד מאושרת כשזכיתי בתחרויות העולמיות. השאיפות המקצועיות שלי הן שהייתי רוצה לגדול ולהתפתח, תמיד יש לאן לשאוף, אני אוהבת להיפגש עם מקצועיות ברמה גבוהה ותמיד יש מה ללמוד מאחת והשנייה."
מה נאחל לך? 
"הצלחה, ולבנות ישראל אני רוצה לומר שהדלתות בבתי ספר שלנו בקייב ובסנט פטרסבורג  ובבתי  תמיד פתוחות ואנחנו מזמינות אתכן לבוא וללמד אצלנו, אנחנו תצמיד שמחות לעזור וללמד. לבתי הספר שלנו הגיעו הרבה בנות ישראליות."
 
 
צילום: יח"צ קורין פיזנטי, לנייל סטודיו

פרסם כאן מודעת לוח חינם!
הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי! 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים