סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של קוסמטיקה >> Peel & Feel
 
לקלף, להצעיר, לשנות, להרגיש וליהנות; קילוף עור בתהליך קוסמטי - מחולל פלאים במראה עור הפנים
שולי הראל רודריג

ממרום שנותיי וניסיוני הרב (46 שנים של עשייה יומיומית) הייתי עדה לשינויים משמעותיים בנראות עור הפנים, וזאת בזכות קילוף עור מאסיבי, בהליך קוסמטי בלבד.
הפילינג - במשמעותו הקוסמוצבטי הינו הליך פולשני ברמה זו או אחרת, לגירוי אפידרמלי והנשלת תאי עור קרטוניים. עומק הפרוצדורה והליך הפילינג נעשה בתיאום עם הלקוחה, ובהתאם לבעיה האקוטית המשתקפת בנראות עור פניה.
דרגות עומק הפילינג, הרכב התכשיר הנבחר, רמת חומציות PH של המרכיבים והבעיה העורית שבה נטפל, הינה פונקציה ישירה של מטרת הטיפול. הליך הטיפול המקדמי של המטופלת בביתה הכרחי, בדיוק כמו המשך הטיפול המאיץ בשמירה על התוצאות המופלאות. על המטופלת להבין כי מחובתה לתחזק את המראה החדש והיפה עם חומרים לשימוש ביתי. ובהמשך תינתן לכן המלצתי לתכשירים פרמצבטיים למטופלות, תכשירים המשמרים את התוצאות המופלאות של הפילינג.
מגוון התכשירים וההרכבים לפעילות קילוף העור, מבלבלים לעיתים. התאמת התכשיר מחייבת הדרכה נבונה, ידיעת הרכב מרכיבי תכשיר הפילינג, ריכוזו, רמת החומציות ואבחנה מדויקת של עור המטופלת, מאפייניו תוך תשאול מקדמי למצב בריאותה הכללי, תרופות או תכשירים רפואיים אותם היא נוטלת או מורחת על עורה.
ישנם מגוון תכשירים רפואיים הנרשמים בתרופות מרשם לצורך חידוש העור או הבהרתו. נושא זה נלמד בסדנאות שאותם אני מעבירה, ומהווה עבור כל קוסמטיקאית רמזור אדום למשנה זהירות בתהליך עבודתה למטרת הפילינג.
ולהמחשה: נגזרות של ויטמין A לסוגיו השונים בריכוזים כאלה ואחרים, עלולים לגרום לכוויות בתהליך הפילינג, כך שהקוסמטיקאית חייבת לתשאל את לקוחתה ולהנחות אותה להפסקה של שבוע לפני תהליך פרוצדורת הקילוף.
בלקוחות מזדמנות עליה לבצע פילינג מתון, היות וההכרות קצרה מידי ואינה עקבית. למטופלת באקנה המשתמשת בחומצה אזלאית בנזואיל פרוקסיד או רטין A, יש להפסיק את הטיפול בתכשירים הנ"ל, להמתין כ-10 ימים, ורק אז לבצע את הפעולה הנדרשת.
עם סיום סדרת הקילופים במכון, תוכל המטופלת במידת הצורך לחזור ולהשתמש באותם תכשירים מקדמיים שהשתמשה בהם כהכנה לפעולת קילוף העור במכון. יש לוודא שהעור נרגע ולהתחיל בשיקומו עם תכשירים מיועדים, כגון: חומצה היאלרונית-למיום העור.
Face-Lift  לתיחזוק ושמירה על תאים פיברובלסטיים בריאים – מכיל V.A בטכנולוגיית ההידרה-ספט, Fast Wrinkle Filler המכיל פפטידים ביו –מימטיים וסרום תאי –גזע לשמירה על מרכיבי הDNA של תאי –העור ומובן שהשימוש בלחות מקדם הגנה חובה יומיומית. 
 
טיפולים: לעבודת הקוסמטיקאית לקילוף העור והכנתו לפרוצדורת קילוף חזקה יותר
 
1. פילינג עגבניות:
פילינג מקצועי, המיושם בכל תחילת פרוצדורת הפילינג לסוגיו השונים. הפילינג נמרח על עור הפנים למשך כ-10 דק' עם מברשת בשכבה דקה. גורם לצריבה קלה במשך 2-3 דק' ולאדמומיות היפרמית תוך תחושת חום. ההסרה במים או בשיוף קל עם גזה רכה. פילינג העגבניות מכיל ליקופן, נגזרות של אלפא גליקוליק אסיד, התורם להמסת תאים קרטונואידים תוך נראות של השטחת קמטים, הבהרת העור ותחושה מיידית של מתיחת עור הפנים. מתאים בשימוש שבועי, או כפילינג מקדמי לפני כל טיפול פנים, או פרוצדורה לקילוף דרמאלי במכון. מתאים להכנת העור לפני פעולת המזוטרפיה החשמלית –מדיקאלית, בשיטת שולי רודריג 3-D.Dermal.
 
2. פילינג משי:
הפילינג מכיל מרכיבים ייחודיים בסינרגיה עם קריסטלים טבעיים. לאחר הסרת פילינג העגבניות יש למרוח בעזרת אפליקטור או מברשת, מנוזל הפילינג ולהמתין כ-7 דק'. תתפתח אדמומיות קלה ותיתכן תחושה של צריבה וחמימות נעימה. התכשיר מתאים לסוגי עור יבשים ומתאים לטיפולי הפוסט-אקנה במכון. בבית כטיפול משלים – לא יותר משתי אפליקציות, חשוב להשתמש בפילינג משי בהדרכה נבונה.
 
3.קליינטה-פילינג חם:
פילינג תרמי מדהים; הפילינג נמרח על עור פנים שמן, עבה, אקנתי ובעייתי בלבד! כמסכה למשך עד כ-10 דק'. התכשיר תורם לריכוך העור, לחימום חזק ביותר ולהבהרת פגמי הפוסט אקנה. חובה לשטוף את הפילינג היטב במים ולאחריו . הקומדונים בגמר פעילות הניקוי בעור העבה, ניתן לחזור באפליקציה אחת עם פילינג משי: למטרת חיטוי העור.
 
GEL .4 קילוף חזק:
הג'ל הינו תכשיר אנטי אייג'ינג פרמצבטי מוכח קלינית לטיפול בקמטי עור עמוקים ושטחיים. מכיל חומצות AHA וריכוז פעיל של חומצה רטינואית . יתרונות התכשיר מיושמת בטכנולוגית ה-SRS התורמת לשינוי עקבי תוך נראות אחרת של עור הפנים. יש לתת את התכשיר למריחה מידי ערב על עור פנים נקי. תיתכן התקלפות קלה. מיועד לסוגי עור מבוגרים, מקומטים ופיגמנטטיביים. תוצאה מהירה ומדהימה.
 
5.GEL קילוף מהיר:
ג'ל הפלא לסוגי עור שומניים, אקנתיים, הסובלים מצלקות ונקבוביות מורחבות וחתחתים. רצוי לשלב את התכשיר עם תכשיר נוסף הנקרא: ACNE-OUT אשר בשילובם תורמים לדיכוי פעילות ייתר של עודף סבום ולמיגור חומצת ה-P אקנה. חובה לצלם את המטופלת לפני תחילת הטיפול ולאחר כ-21 יום השינוי והנראות למיגור תופעת האקנה לא יאומנו. יתקבל קילוף ברמה בינונית.
 
6.קוויאר הידרה –ליפט (CAVIAR HYDRA-LIFT):
תכשיר אנטי-אינפלמטורי חזק במיוחד, הניתן לבית לאחר פעולה של פילינג בכל הרמות, אשר ייעודו להרגעת אותה "הדלקת" הנוצרת במהלך תהליך הקילוף.
התכשיר מכיל ALA אלפא ליפואית אסיד, סקוולאן ואסטר ויטמין C. נפלא לסוגי עור יבשים, פיגמנטטיביים ובעלי נראות מבוגרת ומקומטת.
 
7.SNAKE PEEL (כארס נחשים):
תכשיר פרמצבטי חדשני, המכיל פפטיד חדשני RENORAGE שחודר לרמת ה-DNA ומעודד יצירת תאים חדשים תוך צמצום פעילות הטולומרז. על-ידי כך תורם התכשיר לעיכוב הזדקנות תאי העור. שילבתי בתכשיר קומפלקס חומצות קלות, התורמות לפילינג בעור הפנים. לאחר כ-21 יום הנראות של עור הפנים זוכה למחמאות. בכל חשיפה לקרני שמש\יציאה מהבית חובה בשימוש של קרם לחות עם מקדם הגנה. גם כובע יזכה לברכה ולשמירה מהזדקנות מוקדמת.
 
בשורה התחתונה
הפילינגים הינם התשובה הבדוקה והמוכחת ביותר לתהליך, שבו העור משקם את עצמו, בונה לעצמו מרקם וכסות מחודשת, ועלייך כמטפלת מוסמכת לדאוג להנחיות ולהוראות נבונות ולקצור את כל המחמאות המגיעות לך.
 
 
שולי הראל –רודריג, חברת SR קוסמטיקס 
אילוסטרציה: אימג' בנק ישראל


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *
____________________________________________________________________________________________________________


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים