סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של קוסמטיקה >> מה את עושה בלילה?
 
 לא, זה אולי לא עניינו של איש, כולל המחזרים... אבל בהחלט חשוב לעורך. בעיקר לעור פניך, שעובד בשבילך גם בלילה.
 

שולי רודריג
במהלך שנת הלילה, "כמעט" כל השרירים רפויים, במטרה לצבור אנרגיה שיקומית כנגד כל נזקי הסביבה ומזיקים אשר כנגדם אנו "מתחסנים" במהלך כל חיינו. " הקרבות" היומיומיים המתחילים עם היקיצה הראשונית של הבוקר, טובעים את חותמם הבלתי מנוצח כמעט, בכל קמט ושריר בעור פנינו.
כל התהליכים הפיזיולוגיים  וההורמונליים בהם אין לנו כמעט שום התערבות פיסית, מתרחשים בלילה ונתונים לשינויים ולעזרים מקצועיים. שיא ההתחדשות המתרחש בעורנו הנו- לאחר החלום הראשון ותחת כיסוי  השמיכה, שם הכל ! עובד.
מה קורה לנו במהלך השינה ומה מתרחש בעור פנינו ,היקר מפז.
1. הגוף כדרכו מאט את חילוף החומרים. טמפרטורת העור מופחתת. הכבד-שהינו מסלקת הגוף והעור, מנקה שאריות רעלים ומרעילים סינטטיים, כאלו ואחרים.
והמוח הנשי, אינו טרוד כלל במלחמה הקיומית או במלחמה ההישרדותית של נראות צעירה ותחרותית. עור הפנים כמהה למעט יותר תשומת לב ממוקדת.
המשימה - טיפול לילה ייעודי.
הטיפול יכול להיות בנוי, ממרכיבי תכשירים המעודדים חלוקת תאי עור בצורה האינטנסיבית ביותר, למטרות חידוש, הצערה ותמיכה בייצור חומצה הילורונית. או טיפול ייעודי למטרות של ריפוי , בבעיית פגמי עור שונים. בעיית כתמים פיגמנטטיביים או כתמי עור עמוקים.
לפיכך, במגוון סוגי העור השומניים\הבעיתיים\אקנתיים, ננקה את העור היטיב לפני שנת הלילה, עם תכשירי ניקוי בעלי מרקם מוס מסיסי מים. נחטא עם מי פילינג שבבסיסים B.H.A \ חומצה סליצילית  1%-2%ו A.H.A אותם נמרח לפני הנחירה הראשונית. בנוסף, נמליץ על תכשירי לילה המכילים: חומצה אזלאית Ac-Fine, בשילוב עם רטינולים ונגזרות של V.A  . שני הטיפולים נועדו למגר את בקטריית האקנה והשימוש הלילי ניתן בהדרגה ובמינונים מבוקרים.
לישון עם עיניים פקוחות לרווחה? או למרוח כדבעי....
המראה מסביב לאזור העיניים משקף לעיתים שעות שינה, שהלכו לאיבוד.
כהויות, שקיות, קמטוטים ושאר עודפים ניתנים לתיקון ולשחזור נעורים שהלכו לאיבוד בסיבוב. מה ניתן לשפר? ראשית- לישון היטיב! כשהעיניים עצומות ותכשיר עדין ומותאם מונח בטפיחות קלילות . לאחר הסרת האיפור, מרחי תכשיר עיניים המכיל פפטידים, לחותניים ממשפ' החומצה הילורונית. ישנה אפשרות להשתמש במינונים נכונים עם נגזרות של  אלפא הידרוקסית   AHA    6%עד  PH 4.5 או רטינול יש להקפיד במריחה בכמויות מזעריות. אפשרות נפלאה אחרת היא  בשימוש של מרכיבי הקפאין 3% למיגור תופעת כהויות והנפיחויות מסביב לעיניים.
תנוחות השינה שונות מאישה לאישה, דבר שבעבר נערכו בזכותו מחקרים ותאוריות משונות. חלקן הטוענות, כי השינה על הגב, בריאה ומצעירה ו"לפחות" קרם הלילה נשאר על "הפנים" ולא נמרח לא על הכר ולא על גבו של בן\בת הזוג. אך עליה וקוץ בה. השינה תהיה קולנית ונוחרנית למדי. לעומת זאת השינה העוברית אכן משתפת את הכר, במריחה ענקית ומה שנותר על הפנים זה צד קמוט יותר ומרוח פחות.
המלצתי: להניח את הקרם הייעודי לפחות כ- שעתיים לפני, לאורר היטיב את החדר ולהחשיכו. והסיבות: בשנת החלומות שלנו, מתחוללת הפרשתו של הורמון הגדילה מבלוטת ההיפופיזה במוח. זו למעשה אחת הפעמים היחידות ביממה בהם מופרש הורמון הגדילה , אשר חשיבותו רבה לשמירה על רקמות העור המתחדשות במהלך "החלויימס".
מהו הטיפול היעיל והפעיל בתכשיר ללילה:
1. התאמה! 2. מטרה. 3. יעילות מרכיביו. 4. נוחות והתמדה.
במהלך השינה עור הפנים "נושם" גם הוא, כך שניצפה לאיבוד מים מהעור. יובש, קור, דטרגנטים, שינויים הורמונליים, מזגנים, מוקדי חימום שאינם אנושיים, גורמים לעור להראות מחוספס, יבש ומקומט.
הפתרון הלילי: תכשיר לחותני שמטרתו למנוע את בריחת (הבעל) הלחות הטבעית הקיימת בעורנו. מה לחפש...תכשיר לילה , סופח מים שבמרכיביו יהיו המילים כמו: אוריאה, חומצות אמינו, חומצה הילורונית אשר על סגולותיה ויכולותיה המופלאה לאגור אלפי מולקולות של מים כבר דובר ,סופר והוסבר. דאגי רק לשאול את השאלה החשובה. הטכנולוגיה...בשנים האחרונות פותחו תכשירים המכילים את ה-H.A  בטכנולוגית ננו התועלת והשיפור ניכרים. כדי לספק לעור שינוי אמיתי! לתיקון נזקיו, כמו בבעיית קמטים, כתמים, עור עכור או אפרפר, או פצעי האקנה נדאג לתכשיר המכיל גורמי קילוף בריכוזים המתאימים ל"בעיה" אותה נרצה לפתור או לשקם. נחפש ונמצא: החומצה הרטינואית\ תורמת להאצת קצב חילוף התאים.
נחפש מרכיבים עם חומצות ממשפחת האלפא-הידרוקסי- להמסת דבק בין-תאי תוך אפשרות  לתאי-העור המתים לנשור ולקלף את העור בעדינות. בריכוז של לפחות 8%.
טיפול לילי אחר הוא עם תכשיר לילה עם חומצות ממשפחת הבטא –הידרוקסי , ממיסה תאים לכודים בעור השמן , לפחות בריכוז של 1%-2%.
אפשרות לילית נוספת לטיפול בקמטים ,היא בשימוש  לילי עם תכשיר המכיל ויטמין C , היכול להגיע בצורת סרום בריכוז פעיל לפחות של 10%. נא קראי בין השורות וחפשי את המילים כמו: מגנזיום אסקובט,אסקורביל פוספט, אסקורביל פלמיטט, יעילותו רבה ומוכחת בשמירה על מעטפת התא וכנוגדת רדיקליים חופשיים.
ועוד אפשרות ,תכשיר לילה בו תקראי על הרכב עם פפטידים- שייעודן לעודד ייצור סיבי קולגן ואלסטין. שמות מרכיבים כמו: מטרקסיל\ פלמיטואיל פנטה פפטיד. דרמקסיל\פלמיטואיל אוליגו פפטיד. ארגירלין\ אצטיל הקסה פפטיד.
בדקי את צורכי העור ואת סדר מיקומם במרכיבי כל תכשיר לשעות הלילה.
סרום נוסף המומלץ בחום לשימוש לילי הוא סרום שבסיסו תאי גזע צמחיים.
הרעיון הנכון לשימוש במוצר זה ,דומה לאותם תאי בסיס הנמצאים בשכבה העמוקה של האפידרמיס. נבדק והוכח ביכולת השינוי הרבה במהלך הלילה , כשתאי העור מחדשים ומשקמים את עצמם.
ייחודיות סרום בנגזרות אלו ובמרכיבים הנכונים! תורמים למיצוק ולאלסטיות בעור הפנים. הפעולות הנוספות של התכשיר יצעירו את עור פנייך במהלך שנת הלילה. מומלץ להיעזר במזו-רולר ידני פעמיים בשבוע גובה מחט 0.5-0.3 בתכשיר המכיל כ-2% מתמצית תאי גזע .ניתן להוסיף שני CC חומצה הילורונית ושני CC פייס ליפט סרום העור יודה לך ויראה אחרת.
תמיד זכרי!
במהלך הלילה העור מתחדש בקצב מהיר יותר, מאשר במהלך שעות היום.
זמן המנוחה הלילית "תרתי משמע" ייעודו, לתיקון כל ה"ברוגזים" העוריים והלא עוריים.
נצלי את הלילה כדי לתקן, לשקם ולהרגיע כל רוגז עורי ואישי. שמרי ונצלי את ההזדמנות הלילית להרגיש ולהראות כפי שאת רוצה ויכולה. נצלי את האיכויות הפעילות של  הקרם גם בשנת הלילה ועל תסמכי רק על הגנים.
80% מהזדקנות העור נובעת מגורמים סיבתיים וסביבתיים שלך! ניתנת האפשרות-לשנות, לשפר ולשמר! וכוונתי לשימוש מושכל בתכשירים בעלי פעילות איכותית , מותאמת, מוכחת ועקבית.
תני לעור שלך את מלוא האנרגיה לה הוא תמיד-כמונו זקוק.....
 
שולי רודריג - SR קוסמטיקס
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!


__________________________________________________________________________________________________________________________


הרשם עכשיו לקבלת ניוזלטר של יופי!

 
אימייל *
שם מלא *
טלפון נייד *

 

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים