סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
דף הבית >> יופי! הכתבות המובילות >> האמבולנס של העור
 
 
"תאונות" בעור כוללות נראות בלתי אסתטית. הקוסמטיקאית צריכה להכיר כמה דרכי טיפול יעילות ומוכחות.

 
 
שולי רודריג


תגובות דלקתיות העור, מאופיינות בדרך כלל במופעים שונים של נראות בלתי "אסתטית" ובדרגות חומרה שונות. גופנו נלחם ומתגונן בכל אותם טפילים. "פתוגנים" - חיידקים ווירוסים הגורמים להרס הרקמה. כל סוג של דלקת אקוטית או כרונית, עלולה לגרום להזדקנות מהירה יותר של העור.
קמטים, כתמים, אשר במהלך זמן המחלה מחריפים את נראותם. המופעים העוריים מחמירים או דועכים בהתאם להבחנה המהירה או לאמצעים המקצועיים ברמת הידע, תוך טיפול מוגדר, אישי ומהיר ברמת היישום.
המערכת החיסונית העורית מגובה בהתגוננות מהירה לכל אותם הפתוגניים ומכריחה את "תגבורת" תאי החיסון הנעים בזרם הדם, להשתתף במלחמה כנגד פלישה ונזקים נוספים, לאותם פתוגניים מחוללי הדלקת. תגבורת של הפרשות העור, רמת PH נמוכה הידועה כסביבה חומצית ובלתי ידידותית לחיידקים, או לכל סוג של טפילים שונים, פילינגים תכופים, וקילופים למטרות של התחדשות, קרינה אולטרא סגולית מבוקרת, ושימור האוכלוסייה המיקרוביאלית הטבעית, הנמצאות באופן על פני העור. התורמים האלו, יעזרו ויגבילו את נזקי ההתיישבות, של אותם מזיקים פוטנציאליים. ישנם גורמים נוספים ואחרים, העשויים "לתרום" ולעורר דלקות עור ברמה הקלינית. תגובות אטו-אמוניות למחלות אטו-אמוניות, כמו: פסוריאזיס, ויטליגו, אלופציה-אראטה, זאבת (לופוס) מחלת הקרוהן, (דלקת כרונית של המעי) סטרס מתמשך אריתריטיס (דלקת פרקים)אי-תפקוד של בלוטות התריס, וחשיפה מתמשכת לקרני U.V אנזימי ה-MMP תגובתם ופעולתם מתגברת עם כמות "מספרי" הסיגריות של "מאפירי" העישון הכרוני והשימוש בכימיקלים רעילים ומתכות מסוימות במשך זמן ארוך ובמקומות עבודה מסוימים, תורמים להתפתחות כל זיהום ולהחמרת כל דלקת.
הגוף מפתח תגובה חיסונית מידית. אותם תאי החיסון הנמצאים הנמצאים דרך קבע בעור מתגוננים בנראות מידית מהירה של נפיחות, אודם, חום וכאב. אלה הם נזקים "חושניים" מקדימים, הגורמים למעודדי נראות הדלקת ציטוקוינים, כימוקינים ולחלבונים להפריע לאותם פתוגניים לחולל את מה שברצונם לעולל. ככלל: מומלץ להרגיע את הגוף והנפש, תזונה מאוזנת ותכשירים מותאמים להקלה ולריפוי.

דלקות עור אטופיות

AD אטופיק דרמטיטיס, או אסתמה של העור. לצערי הרב, נצפה לכדי 20% בנראות אצל ילדים ושכיחות של כ-2% אצל מבוגרים. גורמים גנטיים וסביבתיים גורמים לחזרות והתלקחויות של מופע פריחה, מגרדת עור אדום רגיש ודלקתי. שינויים אקלימיים קיצוניים, עשויים לעורר את החמרתה. נראותה באיזורי הקפלים צוואר, אצבעות, כף היד וזרועות עליונות זיהומים משניים נגרמים ע"י חיידקי הסטפילוקוק, ועלולים לגרום לווירוס ההרפס, עם סיכוי לזיהומים פטרייתיים.
הטיפול הראשוני והבסיסי בדלקת עור אטופית תהיה: חקירה לרגישות, או מגע עם מרכיבים מעודדי תגובה אלרגית אצל החולה. הטיפול: אנטי דלקתי מקומי ושימוש רציף יומיומי בשמנים כדי למנוע את ההתייבשות העורית. ופה אמליץ במיוחד על תכשיר הריפיינר של חברת SR COSMETICS  - קרם שעובד בשבילך 24 שעות ביממה, ומתאים לעור מעורב / יבש / רגיש לדלקות כרוניות ואקוטיות. התכשיר משולב עם קרם "האמבולנס" של העור ובא להשלים את מחסור השומן העורי בבעיית מחלות הפסוריאזיס ובסוגי אטופיק דרמטיטיס לצורותיהם השונות.

פתרונות למצבי דלקת ויישומם ביומיום

ניתן להבדיל בין דלקת עורית כרונית מתמשכת ומצטברת, לבין דלקת אקוטית שקל לנו יותר לטפל ולשלוט באופן הביצוע. לאחר פילינג מותאם ומבוקר, או לאחר פעולת המזותרפיה המתבצעת על-פי פרוטוקול ובהתאמה לקונטרה-אינדיקציות אישיות, בכל פעולה חשמלית בטכנולוגיות מתקדמות אשר הינם חלק טיפולי בכל קליניקה או מכונים, ניתן לטפל בדלקת. זהו המצב הקל בו ניתן להרגיע, את העור ע"י קירור הרקמה, ומתן תכשירי הרגעה עם מרכיבים נוגדי דלקות ונוגדים חמצון.
חפשו מרכיבי נוגדי דלקת: אלוורה, קמומיל, ליקוריץ, אורגנו, פרופוליס, תה ירוק, צינק אוקסיד, פנטנול, ליקופן, קרוטוניאידים ומינרלים אחרים נוספים. כל אלו ובחלק הנכבד, נמצא במוצר הפרמצבטי הקרוי: קרם טיפולי עוצמתי להרגעת העור "האמבולנס של העור".
חפשו נוגד חמצון, ויטמין C בריכוז של 10% הידוע ביעילותו במוצר הנפלא של SR COSMETICS   ליפו-ויט מסדרת ה-.DMAE ויטמין זה, ויטמין C הוכח כנוגד חמצון ונוגד דלקת פעיל ומהיר המעודד ייצור קולגן.
המלצתי לשלב טיפול נוגד דלקת גם במצבי אקנה בעור "החולה" כפתרון בהיבט הקליני והטיפול המיידי הראשוני בבעיה זו. הטיפול חייב להיות מהיר ומשולב ניקוי ותחזוקה יומיומית.

טיפולים חלופיים מוכחים

תכשיר קרם טיפולי עוצמתי להרגעת העור - "האמבולנס" של העור. התכשיר הטופוקלי מהווה פתרון מהיר ואלטרנטיבה מוכחת. מרכיביה הייחודיים מקלים במיוחד בבעיית הגרד, האודם, הנפיחות ושאר הסימפטומים הנלווים למחלות עור על כל היבטיה השונים, מיושמים בגישה המולטי דיסצפלינרית: שילוב של רפואה, תזונה וטיפול "רגשי". זאת, כמחווה למערכת חיסון תוקפנית והיקפית.
המודעות שלנו לתהליכי דלקות אקוטיות או כרוניות ניתנות להבחנה. אך יש לציין כי בעבודת הקוסמטיקאיות היומיומית החובה לאבחן (באם ניתן) ניתן בתשאול אנמנזה כתובה, צילום נראות ותיעוד הבעיה. אני בטוחה כי בעזרת תכשירים טיפוליים נכונים, ניתן להקל בבעיות התאונות הנגרמות במהלך חיינו, ולהזעיק במהירות את "האמבולנס" הנכון לכולנו.


 
שולי רודריג, מנכ"ל SR Cosmetics
צילומים: באדיבות הכותבת
 
 
קראתם ונהניתם? פרגנו לנו בשיתוף או בלייק!


Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים