סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> מרימים גבה
 

אומרים שהעיניים, הן הראי לנשמה. אבל, חשיבותן של הגבות לא נופלת מזו של השכנות מלמעלה: הן אחראיות על הבעת הפנים

נאוה אריכא
תמונה למעלה: גבה מוארכת ליצירת רוחב פנים באזור בית העין 
תמונה למטה: עיצוב ליצירת גובה ומראה פתוח יותר בבית העין
 

טכניקות לעיצוב הגבות אינן משתנות לעיתים קרובות. ישנה אופנה וישנו סגנון עיצוב שתופס אותנו מעת לעת, אבל הדרך אינה משתנה וכך גם כלי העבודה שנבחרו לשימוש. הרעיון הוא לעצב את הגבות כך שיתאימו למראה הכולל של בית העין. בדרך בה נוכל להדגיש את קו העין בחלק העליון וליצור את ההדגשה הנכונה במקומות המתאימים ליצירת מראה שיהיה גם אסטטי וגם אופנתי כמובן. גבות מעוצבות משפיעות על ההבעה של הפנים ומשלימות את המבט והמסר של העיניים. לכן, חשוב לבצע התאמה לפי המבנה הקיים בקווי הפנים ובמבנה בית העין.
עיניים עגולות בעלות מבנה עגול:
חשוב לעגל את הגבה כך שתיצור זרימה עם המצב הקיים. יצירת ה'גבעה' תיצור מראה מעט מתנשא ביחס למבנה בית העין ובכדי למנוע אפשרות זו רצוי לעצב את הגבה בקו המעוגל תוך ניקוי הגבה בקו הצמיחה הסופי.
עיניים מלוכסנות בעלות מבנה מוארך:
חשוב ליצור אפקט של מתיחה במהלך עיצוב הגבה וליצור סוג של "הרמה" מעל בית העין. ממרכז הגבה החוצה יש לנקות את השיער המיותר וליצור חדות עד לנקודה בה מסתיים קו הצמיחה של השיער לכיוון הרכות. החלק השני של הגבה בצמוד לנקודת-  T כדאי לשמור על מראה מלא יותר של הגבה על מנת שניתן יהיה להדגיש את הקונטרסט הרצוי.
עיניים קטנות:
ההמלצה שלי היא לשמור על גבות שלמות ועבות באופן יחסי. שמירה על עובי תעניק בסיס ומסגרת לעיניים אשר נחשבות במקרה זה "לחסרות כוח" והגבה אמורה להיות בולטת עם נוכחות.
לקצוץ עם מספריים או למרוט בעזרת שעווה, ניקוי בעזרת פינצטה או שימוש בחוט?
אני באופן אישי מעדיפה שימוש בחוט בתהליך עיצוב הגבות. בטכניקה זו הנחשבת לוותיקה מכולן, אני מסוגלת לעצב את הגבה ברגש תוך כדי תנועה ולשמור על קצב והתפתחות העיצוב כאשר אני בשליטה מקסימאלית. פינצטה יכולה לשמש בשלב הסופי כאשר הרצון הוא ליצור הדגשים מאוד מסוימים במקומות רגישים בהן כמות השיער מועטת. ליצירת "פיניש" בעיקר לנשים להן צומח שיער הגבות בכיוונים שונים. רצוי תמיד לשמור על טכניקת גזירה אחידה תוך שימוש במסרק מתאים, כאשר התהליך הוא סירוק כלפי מעלה של השיער העודף וגזירתו ברגש במספר שלבים עד להשגת האורך הרצוי ולשלמת העיצוב שנוצר קודם לכן. רק במקרים בהם השיער באזור ה-T עבה ומלא יותר, בו קיימת צמיחת שיער בכיוון מטה, רצוי להשתמש ב"מספריים מדללות" בעזרתן אפשר ליצור דילול משמעותי בקו צמיחת השיער וליצור מראה נקי יותר.
המגמה כיום היא לשמור על מראה טבעי של הגבות ועל סימטריות וליצור מראה אסטטי.

נאוה אריכא לסלון 'קורן ונאוה' ר"ג
תמונות: עיצוב גבות – נאוה קורן; עיצוב שיער – קורן אריכא ר"ג; איפור – רויטל פרנקו; צילום – צחי וזאנה; סטיילינג – סיגל גרוס; ניהול הפקה – 'פאזל' אבי רחמים

 

 

         הקלק כאן - לפרסום חינם של מודעת דרושים ביופי!        

       הקלק כאן - לקבלת חדשות ועדכונים חינם למייל שלך       

        הקלק כאן - לשאול, להעיר ולדסקס בפורום האתר          

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים