סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים

______________________
______________________

 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של ציפורניים >> פרנץ' קבוע
 

כשהציפורן הטבעית גדלה היא דוחקת את קו הפרנץ'. איך מתמודדים עם התופעה  בציפורן שעוברת מילוי? 

איילה עובד

מראה הפרנץ' מניקור על כל שידרוגיו הוא המראה השכיח ביותר בקרב נשות העולם.   לצורך העניין, תעשיית הציפורניים העולמית סיפקה מענה מצויין של בניית ציפורניים במראה פרנץ' קבוע, דהיינו כזה שאינו ניתן להסרה באמצעות מסיר-לאק. התוצאה, עם הצבע הלבן שצובע את קצות האצבעות מרשימה במיוחד. אבל, הקושי דווקא מתחיל בפעולת "המילוי" כאשר הציפורן הטבעית גדלה ודוחקת את קו הפרנץ' הלבן כלפי חוץ. איך מתמודדים עם התופעה? לפניכם כל השיטות המילוי ושלבי העבודה בטכניקות העבודה שונות. 
ראשית, בהכנת הציפורן למילוי, ולא משנה כלל באיזו טכניקת עבודה, יש לשייף אותה היטב ולדקק, כך גם נרענן את גוון הציפורן והיא גם לא תתעבה ממילוי למילוי.
1. מילוי פרנץ' קבוע ע"י אבקת טיפקס ונוזל אקריל:
לאחר שדיקקנו את הציפורן ניקח כדור מאבקת אקריל טיפקס ונוזל אקריל ונבנה מחדש את אזור הפרנץ' בשכבה לא עבה ומעט רטובה. במכחול נקי נשרטט את קו הפרנץ' הרצוי ונמשיך לבנות את הציפורן בגוון האקריל הרצוי. במידה ונרצה ליצור מראה של pink&white מומלץ לאחר הבנייה בכדור הטיפקס לבנות באקריל שקוף על קו התפר בין הפרנץ' לציפורן ואח"כ להמשיך בגוון הורוד. בשיטה זו לא יכתים הגוון הורוד את אזור הפרנץ' הלבן. 
2. מילוי פרנץ' קבוע ע"י אבקת טיפקס בשיטת ה"טבילה":
לאחר דיקוק הציפורן היטב, נמרח דבק עם מכחול באזור הפרנץ' בצורה הרצויה ונטבול את הציפורן באבקת טיפקס לבנה ונשהה מעט את הציפורן באבקה על מנת שהיא תקבל גוון לבן אחיד. לאחר מכן נמרח על הפרנץ' הלבן שכבה נוספת של דבק עם מכחול ונמתין מעט עד להיספגות של כל האבקה הלבנה בדבק. אפשר להמשיך ולבנות בשיטת האקריל כרגיל או בשיטת הטבילה.
3. הדבקת ציפורן פרנץ':
לאחר שדקקנו היטב את הציפורן ניתן להדביק מחדש ציפורן פרנץ', עדיף מהסוג שאין לו כיס. לאחר ההדבקה יש לחתוך לאורך הרצוי ולבנות מחדש את הציפורן.
4. ג'ל פרנץ':
לאחר דיקוק הציפורן ניתן לבנות את אזור הפרנץ' ע"י ג'ל פרנץ'. בעזרת מכחול ג'ל להרים כדור ג'ל ולעצב את הצורה ללא פחד שהחומר יתייבש מאחר והג'ל מתייבש אך ורק בשימוש במנורת UV. אפשר לעצב את הצורה הרצויה ע"י מכחול כשהוא נקי וטבול במנקה סילר. לאחר שעיצבנו את הפרנץ' יש לייבש במנורה 2 דק' ולאחר מכן אפשר להמשיך ולבנות בכל שיטת בנייה רצויה.
5. מילוי פרנץ' קבוע ע"י מריחת לק פרפקט טיפקס:
לאחר דיקוק הציפורן נמרח פרפקט טיפקס בצורה הרצויה, שכבה דקה שתיספג בתוך הציפורן. נמתין שתתייבש מעט ולאחר מכן נבנה בשיטת הבנייה הרצויה כשיש לעלות על אזור הפרנץ' בזמן הבנייה.
6. מילוי פרנץ' קבוע ע"י איירברש:
לאחר דיקוק הציפורן נשתמש במכשיר האיירברש ליצור את מראה הפרנץ' הרצוי ולאחר מכן נבנה בשיטה הרצויה.

כל השיטות שפורטו להלן מצריכות דיקוק של הציפורן הבנויה ורק לאחר מכן חידוש הפרנץ' על הבנייה הישנה. אפשר להימנע, ואפילו רצוי, משיוף כל הציפורן. מומלץ לשייף רק את אזור הפרנץ' בעזרת מכונת שיוף ע"פ המידה הרצויה.
 
איילה עובד היא מנהלת תוכניות לימוד ברשת 'נייל סטודיו'
תמונה:  באדיבות IBD
 

 

         הקלק כאן - לפרסום חינם של מודעת דרושים ביופי!        

       הקלק כאן - לקבלת חדשות ועדכונים חינם למייל שלך       

       
הקלק כאן - לשאול, להעיר ולדסקס בפורום האתר          


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים