סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של שיער >> לשמור על כבוד הפאה
 

 על מעצבי השיער לדעת לעצב גם שיער של פאה נוכרית, לתחזק באופן שוטף וקבוע ולשמור על מראה בריא ובעיקר טבעי לכל פאה. על בחירה, שימור ותחזוקה של פאה נוכרית 

עופר בן חגי
נשים דתיות ולאחרונה גם חילוניות בוחרות באופציה של שימוש בפאה נוכרית, כאשר בשני המקרים חשוב לוודא פרטים על ארץ המוצא, סוג השיער ממנו היא עשויה, וטיב החומרים בהם השתמשו, בכדי ליצור את התוצאה הסופית המתקבלת בשיער בשלב המסיים. מעבר לכל אלה חשוב לדעת כי התחזוקה השוטפת, שימוש בחומרים מתאימים, וטיפול מונע ישפרו במידה רבה את מראה הפאה וגם ישמרו על טיב ואיכות השיער לאורך זמן.
שלב בחירת הפאה:
חשוב לדעת היכן יוצרה הפאה, איזה שיער נבחר לשלב השזירה ומה התהליך הכימי איתו בחרו היצרנים לטפל בשיער. טקסטורה של השיער, הגוון בו נבחר שימוש לצביעת כל השיער והאורך הסופי משפיעים לא פחות על המוצר הסופי המתקבל.
שיער טבעי, סינטטי או משולב?
גם בעניין הזה חובה להבין לפני רכישת הפאה מאיזה שיער ייצרו אותה קודם לכן. קיימים בעולם שיטות רבות ושימושים רבים בסוגי שיער באיכויות שונות ולכן בזמן הרכישה נתונים אלה ודאי ישפיעו גם על המחיר הסופי.
תחזוקה וטיפוח:
לאחר בחירת הפאה הנכונה לפי מבנה הראש, צורת הפנים, אורך שיער מבוקש וכיו', עוברים לשלב בו חייבים לבחור במוצרי שיער ייעודיים אשר מתאמימים במיוחד לשימוש לע שיער פאות. חשוב לא להכביד על השיער ולבחור את הרכיבים הנכונים ליצירת השימור בדרך הנכונה והטובה ביותר שניתן . כיום ישנם עשרות מוצרי שיער מתוכם אפשרי לבחור את הטוב ביותר בהתאם לפעולה המתבקשת וגם כמובן לפי התקציב הקיים.
נשים חילוניות רוכשות גם הן פאות לצורך החלפה/שדרוג המראה באופנתי יותר מעת לעת זאת מבלי לבצע שינויים בשיער הטבעי הקיים. נשים אלו בוחרות בפאות שעוצבו באופניות יתרה כאשר היצרנים הדגישו בהם את גוון הצבע הקוסמטי (לרוב אופנתי וחזק בהשוואה לפאות קלאסיות) וכמו כן המרקם של השיער הנבחר לשזירה שונה במעט.
ניתן כיום לבצע גוונים אופנתיים על השיער, לשזור צבעים חזקים ממשפחת גווני האדום,הכתום והבלונד כאשר הכול יתבצע אך ורק על פאה המבוססת על שיער טבעי שיוצרה מחומרים איכותיים ושאיננה מורכבת על בססי שיער סינטטי.
אנחנו כמעצבי שיער, מסוגלים לעצב את השיער של הפאה על ידי התאמת קו תספורת מחודש, לתחזק באופן שוטף וקבוע ולשמור על מראה בריא ובעיקר טבעי לכל פאה בהתאם לתהליכים שעברה בשלב הייצור. המשמעות והשפעת כל החומרים מהם עשויה הפאה הנם קריטיים והכוונה היא לבדוק את כל הנתונים בשלב הרכישה עצמה ולהימנע ככל האפשר מעוגמת נפש. 

מעצב השיער עופר בן חגי – רמת גן 

         הקלק כאן - לפרסום חינם של מודעת דרושים ביופי!        

       הקלק כאן - לקבלת חדשות ועדכונים חינם למייל שלך       

        הקלק כאן - לשאול, להעיר ולדסקס בפורום האתר          


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים