סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של אסתטיקה >> אליפות היופי בישראל
 

האירוע המרגש והחם בתעשיית היופי הישראלי עומד להתגשם בקרוב: "אליפות ישראל 2009". באירוע בקיץ, בחסות מגזין יופי!, יוענק התואר:
  OMC ISRAEL CUP 2009

רומן רובין

בצעדי ענק מתקרב היום הגדול בו כל אמן בתחום השיער, האיפור או הציפורניים בישראל יכול ירגיש את החיידק שזורם כבר מזמן בעורקיהם של אלפים מהספרים, המאפרים וטכנאי הציפורניים בעולם.
האירוע המרגש והחם בתעשיית היופי הישראלי עומד להתגשם, "אליפות ישראל 2009". היום הגדול שיחול ב-20 ליולי, הוא מגרש המשחקים של אמני עיצוב השיער, אמני האיפור ובוני הציפורניים בו כל אחד יפגין את שיא יכולת היצירה.
במסגרת אליפות ישראל הראשונה במקצועות השיער, האיפור והציפורניים יתקיימו אירועים מרכזיים הבאים:
Israel Cup 2009  - אליפות ישראל באמנות עיצוב השיער, האיפור והציפורניים.
Beauty&Hair world 2009  - "יופי ועולם השיער 2009", תערוכת ציוד, מכשור, מוצרים, שיער, איפור, ציפורניים.
Master Class 2009, Tel Aviv  - האקדמיה הבינלאומית DOLORES ממוסקבה מתארחת להדרכת תספורות, טכניקות גזירה, צביעה, תסרוקות לשיער ארוך ותחשוף בה את טרנד הקולקציות לשנת  2009 2010.
Gala Show 2009 -  ערב גאלה ונשף יוקרתי של הכרזת הזוכים באליפות ישראל 2009.
הענקת פרסים לזוכים. מופעי שיער, אופנה ואיפור תיאטרליים.
 היום התוסס יתחיל כבר משעות הבוקר, החל משעה 9:00. הכניסה למתחם בו תתקיים האליפות הינה בחינם וכרוכה בהצגת הזמנה זוגית. האליפות תיערך בחסותו של איגוד הספרים, המאפרים וטכנאי הציפורניים הישראלי   OMC Israel ובחסות ארגון מעצבי השיער בינלאומי Organization Mondiale Coiffure . הצטרפותה של המדינה לארגון העולמי באה בעקבות התפתחותם המקצועית של מעצבי שיער הישראלים, הרי לכולנו ידוע שהפוטנציאל הטמון באנשי מקצועות היופי הישראלים הוא גדול ופיתוחו יהווה משקל עצום לקידום הרמה המקצועית בארץ ובזכות כך גם בעולם. OMC ישראל תהווה מטריה מקצועית לכל אמני השיער, האיפור והעוסקים במקצוע טיפוח הציפורניים.
מטרותיו העיקריות של הארגון הבינלאומי בישראל הם:
• להחדיר את מקצועות עיצוב השיער, האיפור והציפורניים למערכת החינוך וייצוגם בפני גורמים ממלכתיים וציבוריים בארץ ובחו"ל.
• להעשיר את הידע האמנותי ע"י כנסים, אירועים, מאסטר קלאסים, אליפויות אזוריות ופנים-ארציות.
• לשלב את אמני השיער האיפור והציפורניים באליפויות העולם ואירופה וכמו כן אירוח עתידי של אירוע אליפות העולם ואירופה בארץ ישראל.
• להקים את נבחרת ישראל! נבחרת מעצבי שיער, מאפרים וטכנאי ציפורניים שתייצג את המדינה באליפויות העולם ואירופה, נבחרת שבזכותה יתנוסס דגל המדינה מעל הבמות היוקרתיות לאופנת השיער האיפור והציפורניים.
OMC ישראל גאה לדבוק בעקרונות היסוד של הארגון העולמי(OMC העולמי), ישראל שוב חוזרת לזירת האופנה העולמית, בזכות הצטרפותו של הארגון הישראלי לארגון העולמי, כל אנשי מקצועות היופי החברים בארגון OMC הישראלי יוכלו ליהנות מהכרה והוקרה מצד העמיתים למקצוע מכל רחבי העולם, צעד קטן לספר צעד גדול לאומה שלמה!
אליפות ישראל 2009
למעשה האליפות מיועדת למעצבי השיער, מאפרים ולעוסקים בתחום הציפורניים. הפרסים לזוכים במקום הראשון, שני והשלישי מכל קטגוריה, יוענקו על הבמה המרכזית בערב הגאלה היוקרתי. בכדי לזכות באליפות אין להסתפק רק בלהיות טוב במקצוע, אלה להיות בו הטוב ביותר! אחת מהישגיה החיוביות של התחרות היא העלאת הרמה המקצועית האישית של כל מתמודד.
במיוחד לאחר ההתמודדות בכוחה של התחרות לפתוח חלון הזדמנויות מגוון בפני המתחרים, ליצור הכרה בינלאומית יוקרתית ומוערכת בעולם האופנה והמקצוע. התמודדות באליפות ישראל 2009 היא המפתח לנבחרת הלאומית של ישראל באליפות העולם, פריז 2010, למעשה זאת הזדמנות נפלאה עבור המתמודדים לייצג בגאווה את מדינת ישראל. היות וארגון OMC בישראל הינו הזרוע הישיר של הארגון הבינלאומי Organization Mondiale Coiffure, הוא פועל על פי הסטנדרטים הבינלאומיים שעל פיו גם פועלות 65 המדינות החברות בארגון, הכוללת גם את מדינת ישראל. תקנון וחוקים בינלאומיים של התמודדות באליפויות אירופה ובאליפויות העולם רלוונטיים גם לאליפות ישראל 2009 חוקים הללו מתורגמים כיום לעברית ומפורסמים באתר הרשמי www.omcisrae.com
כמו כן חשוב מאוד להכיר את התקנון והחוקים להתמודדות זאת בכדי להתמצא בדרישות התחרות. התמודדות באליפות ישראל היא תחת פיקוח המשקיפים הבינלאומיים של הארגון OMC העולמי.
אליפות ישראל 2009, תארח שופטים בינלאומיים רשמיים מארצות העולם. כמו למשל את המאמנת הראשית של הנבחרת הרוסית ושופטת בסגל השיפוט הבינלאומי בארגון OMC ילנה בקלושינה, מרינה אמירבקובה, אלופי אירופה ואלופי העולם דמיטרי אגייב, טטיאנה בורנינה. נציגים מישראל ד"ר סוניה מיכאלי יועצת מובילה ומומחית בתדמיתנות ונוהג, יורם רחמנוב מדריך ראשי בחברת שוורצקופף ישראל, מוטיה רובין מאמן נבחרת ישראל ושופט בסגל השיפוט הבינלאומי OMC,שמוליק עזרה- מעצב שיער בכיר, ראובן טפר , חזי יצחק נציג חברת קאדוס ורשת האומנים, יהודה מזרחי- מעצב שיער בכיר המייצג את חברת קארין ועוד.
אליפות ישראל במקצועות היופי מתעתדת להירשם כאחת האירועים המשפיעים על אבולוציית תעשיית היופי של ישראל.
איך נרשמים?
ההרשמה לאליפות החלה כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט www.omcisrael.com ולמלא את טפסי הרישום לתחרות.
אז מה הם הפרסים?
ובכן הפרסים היוקרתיים שימתיקו רגעים מיוחדים של התחרות הם:
1. גביע מקום ראשון, תעודת השתתפות ומדליה.
2. כרטיסי טיסה לאליפות העולם בפריז, חופשות בישראל, מתנת המטיסה הראשית של התחרות חברת התיירות "אניגמה טורס".
3. חבילת הצטרפות לארגון OMC ישראל למשך שנה שלמה.
4. תכשיטי יוקרה מבית "קטלוג אקסטרה" יבואנית תכשיטים ואבני חן בישראל.
5. מתנות בסך 1000 ₪ מחברות הקוסמטיקה הרשמיות של התחרות.
6. חבילת פרסום מתנת פורטל האינטרנט BAROSH.CO.IL.
Master Class 2009, Tel Aviv
 האקדמיה הבינלאומית DOLORES בחשיפה רשמית של הקולקציות החדשות קיץ סתיו 2009 
בכירי המדריכים של האקדמיה אישרו את הגעתם לישראל:
Ҩ ילנה בקלושינה- מאמנת ראשית של הנבחרת הרוסית באליפויות העולם ובאליפויות אירופה, מדריכה באקדמיה לאמנות עיצוב השיער דולורס ,מוסקבה, מומחית בתסרוקות לשיער ארוך.
Ҩ מרינה אמירבקובה- מעצבת שיער בכירה בחברת Wella העולמית, זוכת הטרנד ויז'ן העולמי של חברת וולה מעצבת שיער בכירה בחברת וולה רוסיה. מומחית בתספורות ובתדמיתנות צבע.
Ҩ דמיטרי אגייב- מנהל אמנותי של אקדמיית DOLORES  מוסקבה. מומחה בתספורות  וצבעים
Ҩ טטיאנה בורנינה- מדריכה באקדמיית DOLORES  מוסקבה, שופטת בארגון הבינלאומי OMC , אלופת אירופה 2005 אלופת העולם 2006.מומחית בתסרוקות לשיער ארוך.
כיתות האמן יתקיימו ביום שני בתאריך 20.7.2009.
ביום האירוע יתקיימו 2 כיתות אמן
ההדרכה הראשונה עם דמיטרי אגייב וטטיאנה בורנינה, תחל מהשעה 15:15 עד 17:30
לכל משתתפי הסמינר תוענק דיפלומת השתתפות מארגון מעצבי השיער OMC ISRAEL ואקדמיית דולורס מוסקבה.
את הכרטיסים לסמינר ניתן להזמין מראש, במשרדי הארגון OMC 077-3220182 , 0548098077 או באמצעות סוכן חברת הקוסמטיקה שלך. (אינדולה, וולה, שוורצקופף, זוטוס, קארין )


רומן רובין, נשיא OMC-ISRAEL

 

          הקלק כאן - לפרסום חינם של מודעת דרושים ביופי!        

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים