סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של ציפורניים >> בחזרה לציפורניים טבעיות
 

 

 

 

 

את המעבר מציפורני אקריל מכל סוג, לציפורניים טבעיות ניתן להפוך לחוויה נעימה עבור הלקוחה כל עוד התהליך נעשה בצורה נכונה. טיפים להסרת אקריל

 

אורלית אוקוביץ'

 

תשומת לב והקפדה על נוהלי יסוד וטיפוח חיוניים לפני האקריל, במשך תקופת הבנייה ובוודאי שלאחר הסרת האקריל, חשובים מאוד כדי לשמר את בריאות ציפורני הלקוחה.

לכל צעד חשיבות רבה, החל בהכנת ציפורני הלקוחה בביקורה הראשון, דרך הטיפול בציפורניה המלאכותיות ועד להסרה בכלל.

הצלחת ההסרה תלויה מאוד גם בהנחיות שמעבירה הטכנאית ללקוחה בעניין תחזוקה ביתית ושמירה על ציפורניה, ובהחלט ברצון הלקוחה למלא אחר ההוראות.

לדוגמה, לקוחה ששוברת או מרימה אקריל וזקוקה להחלפת ציפורן לא פעם, מזיקה מאוד לציפורניה הטבעיות, לפעמים עד כדי כך שהן לעולם לא יחלימו לגמרי. דהיינו, הנזק האמיתי איננו תוצאה של החומר שנמרח או טכניקת עבודה שגויה של הטכנאית אלא תוצאה של התעללות מצד הלקוחה בציפורניה.

 

 

מה צריך לדעת ?

אם הלקוחה רוצה להסיר את האקריל, יש ליידע אותה כי היא תצטרך לקצר את ציפורניה בטווח הקרוב, כך תכיני אותה למעבר כאשר תורידי לה את הבנייה ולא תהיינה אכזבות.

לעיתים קרובות, הלקוחות שמות לב כי תחת הבניה צמחו ציפורניהן והן ארוכות יותר משאי פעם היו להן. הן נוטות לחשוב כי אורך זה יישאר לאחר הורדת הבנייה ותישאר להן ציפורן ארוכה ויפה כפי שתמיד רצו. לצערי, אם ללקוחה לא היו ציפורניים ארוכות טבעיות לפני הבנייה, לא יהיו לה גם כאלו לאחר הבנייה. בכל זאת, על הלקוחה לדעת כי בעזרת הטיפול שתתאימי לה וניסיונך, ישובו ציפורניה למצבן הקודם.

 

הסרת הבנייה

אקריל ניתן להסיר במספר דרכים. שיטה מומלצת אחת היא להמיס אותן – לא להרים! ולאחר מכן להזין בנדיבות את הציפורן.

ראשית העניקי ללקוחה טיפול מניקור קלאסי ועודדי אותה להקפיד על שמירה וטיפול ביתי, בין ביקוריה למניקור אצלך.

עקבי אחר הצעדים הבאים לקבלת תוצאות טובות:

 

צעד I : אצטון מחומם

אצטון מחומם מסיר אקריל בקלות.

20 דקות לפני הגעת הלקוחה מלאי קערית בינונית באצטון עד חצי מגובהה והניחי אותה על משטח חימום. אם אין ברשותך כזה, הניחי בתוך קערית נוספת המכילה מים חמים.

 

צעד II: הסרת הבנייה

ראשית הסירי את הלק ושייפי מעט את האקריל, מרחי וזלין על העור סביב הציפורן, הכניסי את הידיים לאצטון המחומם.

כעבור 5 דקות, שייפי במהירות אך בקלות את האקריל הרך, כשאת מוציאה כל אצבע בנפרד (שאר האצבעות באותה יד טבולות), והשיבי אותה לאצטון. עברי לאצבע הבאה וכן הלאה. לאגודלים דרוש זמן השרייה ארוך יותר ולכן כדאי להשאירם לסוף.

אם את או הלקוחה מעדיפות לא להשתמש באצטון מסיבה כלשהי, אפשר פשוט לשייף את החומר לשכבה דקה מאוד ולהניח לציפורניים לצמוח בחופשיות, תוך הקפדה על טיפולי מניקור קבועים.

 

טיפ

אם הלקוחה נמצאת בתהליך השרייה בעוד את מסיימת לקוחה קודמת, השגיחי עליה, כיוון שכל הוצאה של היד מן האצטון גוררת הסרה איטית יותר.

 

צעד III: הזנה ותחזוקה שוטפת לשיקום הציפורן הטבעית

לאחר המסת סט שלם של ציפורני אקריל, יש לקצר את האורך כמה שיותר ולהשאירן קצרות עד שהלקוחה תסתגל לציפורניה בלא הארכה.

העניקי לה טיפול ספא מניקור, כולל טבילה באמבט פראפין, השתמשי במחזק ציפורניים על בסיס טבעי לחיזוק והזנה של הציפורניים.

יש בנמצא מוצרים רבים שתוכננו במיוחד לציפורניים חלשות ולאחר בנייה.

הנחי את הלקוחה ולמדי אותה כיצד לטפל בציפורניה בבית, המליצי על תכנית טיפול ומכרי לה ערכת מוצרים לטיפול הביתי הכוללת פצירה, צבתית עור, שמן הזנה לעור קרני, קרם ידיים מזין במיוחד ומחזק מומלץ.

הסברי ללקוחה כי צבתית העור נועדה לשימוש אך ורק במקרה של עור יבש המזדקר לו ומציק והסבירי כי כדאי יותר למרוח את שמן ההזנה שברשותה מספר פעמים ביום ובעיקר בערב לפני השינה, כדי שהמוצר יפעל לריכוך העור במהלך הלילה.

בשבועיים הראשונים מומלץ להשתמש בכפפות כותנה דקות כדי למנוע חיכוך בכלי המיטה והתייבשות. במשך היום הלחות ושמן ההזנה מתכלים במהירות ולכן כדאי לשוב ולמרוח בכל הזדמנות.

בשלב זה מומלץ על מניקור אחת לשבוע, כדי לעקוב אחר טיפולי הלקוחה בבית ולהמליץ על מוצרים נוספים בהתאם להתקדמותה.

 

 

אורלית אובקביץ' היא מנכ"ל 'ביו סקלפצ'ר', ישראל

 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים