סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים

______________________
______________________

 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של סלבס >> גילה גמליאל
 

  צילום: אביב חופי

אחרי שהיתה חברת כנסת וסגנית שר, וגם הספיקה לחוקק שישה חוקים, היא ממשיכה בלימודים, היא יו"ר מועצת הנשים של השדולה לכינון יחסים עם הנוצרים,  ובין שאר עיסוקיה היא יו"ר המוסד האקדמי של חברת הקוסמטיקה גי'ג'י והיא פועלת לשדרוג ענף הקוסמטיקה בישראל מבחינה אקדמית. קבלו את הרגלי הטיפוח של גילה גמליאל

 

 

חוה ברק  

 

היא בת 32, ונדמה שכבר הספיקה לעשות המון: חברת הכנסת לשעבר גילה גמליאל, או מי שאחזה בתואר סגנית השר.

יש לה תואר שני בפילוסופיה, ועכשיו היא לומדת לתואר שני במישפטים בקריה האקדמית בקריית אונו, בעבר אחזה בתואר יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית, יו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה והצליחה לחוקק שישה חוקים.

כיום, בין הלימודים לפגישות עסקים היא מתחדשת בתואר חדש - יו"ר המוסד האקדמי של חברת הקוסמטיקה גי'ג'י, תפקיד שלא היה עד היום ומהותו:  לפעול לשדרוג ענף הקוסמטיקה בישראל מבחינה אקדמית.

 

ספרי פרטי ונמקי?

 

"מרבית העוסקות בתחום הן נשים, למרות שאני מקדמת בברכה גם את הגברים. ישנה חשיבות שהאקדמיה בישראל תכיר במקצועות הקוסמטיקה השונים כמוכרים מבחינה אקדמית".

 

ומה את עושה בעניין?

 

 "אני עובדת בשיתוף פעולה מלא עם עם מנכ"ל ג'יג'י,  יוסי גרז'בסקי לקידום הנושא מול משרד החינוך והמועצה להשכלה גבוהה שכבר הישג, מול אוניברסיטת דרבי מה שכבר מוכיח את עצמו ומאפשר לנשים לקבל את האפשרות ללימוד ניהול העסק הפרטי שלהן לאחר הכשרתן כקוסמטיקאיות, על ידי קבלת מילגה מחברת ג'יג'י והכרה במקצועות שלמדו מטעם אוניברסיטת דרבי".

 

בואי נדבר על הטיפוח שלך. אני רואה שאת מאופרת במקצועיות רבה, מתי התחלת להתאפר?

 

"במהלך כהונתי בכנסת, נחשפתי לראשונה לחשיבות האיפור כחלק אינטגרלי מהייצוגיות המחייבת. כשעובדים סביב השעון העייפות ניכרת על פני האדם והאיפור הוא כיסוי, תרתי משמע".

 

אז מה עושים?

 

"קמים בבוקר, מצתחצחים ומורחים קרם פנים של ג'יג'י".

 

"כלל ברזל, (היא מסבירה לי במקצועיות שלא מביישת מאפרת מקצועית), מרטיבים ספוגית, שמים עליה תחליב פנים ואז אני מנקה עם מי פנים ואחר כך מורחת קרם פנים, קרם הגנה מהשמש, קרם עיניים , ואחר כך איפור".

 

אז בואי ניגש לאיפור?

 

"אני מוחרת מייק-אפ. מרטיבה ספוג ושמה מייק-אפ נוזלי כי זה ליום, קונסילר לעיניים, ומעל זה פודרה ולאחר מכן צללית כחולה, או איזה צבע שאני בוחרת. מייק-אפ הצללה, עוד קצת סומק ושפתון. וכמובן, רימל לא לשכוח".

 

מהיכן הידע המקצועי הזה?

 

"למדתי להתאפר בקורס איפור של המאפרת המיקצועית סיגל קדם מג'יג'י. היא מדהימה. היא לימדה אותי להתאפר בגוונים ומעברי צבעים. את רואה? היא מראה לי את האיפור עליה".

 

 

היכן את מסתפרת?

 

"תאמיני או לא, יש לי כמה מספרות וכולן מצויינות. אצל אבי פדידה בתל אביב אני עושה תספורת, פן אצל לוקא בפתח תיקוה, אצל חנן קמיר ביאיר ורות בפתח תיקוה, ואפילו ברינתיה, אצל עינב איטח. כולם מצויינים".

 

איזה בגדים את לובשת?, איזה וסגנון לבוש?

 

"בערב ולארועים יצוגיים אני לובשת גלית לוי - חליפות ערב כי אני לא הולכת עם שמלות. אבל חולצות חליפות ערב זה כן".

 

יש לך צבעים מועדפים?

 

"למדתי שבהירים יותר מחמיאים לי".

ביום יום אני עם ג'ינס וחולצות. ג'ינסים אני קונה בחו"ל ובארץ. אני לובשת לי קופר, אני קונה בזארה, בחנויות מעצבים בקניונים, טומי הילפיגיר".

 

ונעליים?

 

"ניין ווסט, קלווין קליין בארץ ובחו"ל אני רוכשת".

 

 

את שומרת על כושר?

 

"כן. אני מתעמלת בסטודיוC  ועושה הליכה פעמיים בשבוע ולפני ארוחת שבת. דרך אגב, אני לא נוסעת בשבת".

 

 

מה נותן לך התקפיד בג'יג'י?

 

"אתגר. לשדרג את נושא הנשים והמודעות לאסתטיקה ,(Kברר עם גילה את המישפט טוענת שהפנמתי שנשים בעמדות מפתח לעיתים יש להן אנטי לטיפוח של איפור וחיצוניות  על מנת שההתיחסות תהינה עניינית כלפיהן צריך להיות חלק מהיצוגיות.

 

 

מה דעתך לגבי ניתוחים פלסטיים?

 

"אני בעד. כל אשה שמרגישה צורך לטפח את עצמה וזה דבר שיקרין על בטחונה העצמי אני בעד".

 

וההזרקות?

 

"כל סוג של טיפוח אני בעדו".

 

ומה לגביך?

 

 

"אני, תודה לאל, לא צריכה. אבל בעתיד לא אמנע ממני את כל נושא הטיפוח, כפי שציינתי".

 

 

איך את מתפנקת?

 

 

"אני פעם בחודש, באופן קבוע, אצל רפלקסולוגית - יהודית המדהימה מגדרה, שעושה לי גם רפלקסולוגיה וגם עיסוי בכל הגוף. לעיתים לפני זה אני כבר מרגישה צורך. אני קוראת לזה טיפול מונע. זה עושה לי תרפיה בכל הגוף. זה ממש החמצן שלי. אני עושה טיפול פנים פעם בחודשיים אצל הקוסמטיקאית יעל מגדרה, וגם, בג'יג'י מפנקים אותי בקוסמטיקאיות שלהם, ויעל משתמשת גם במוצרים האלה. ומספרה פעם בחודש.

חוץ מזה ספר טוב. אני לומדת וזו ההנאה שלי.  אני לוקחת המון קורסים עכשיו. אני לוקחת קורס השקעות בנדל"ן, במכללה בהרצליה פיתוח  - זה 24 מפגשים וזה מאוד מעניין. אני יוצאת עם חברות, מבלה, כלב בית".

 

וחבר?

 

"כרגע אין. מרוב שאני עסוקה אין לי זמן להקדיש כי זה ממש דורש הרבה זמן להשקיע בזוגיות".

 

ומה את אוהבת לאכול?

 

"אני מאוד אוהבת סושי. אני אוכלת המון ב'קיוטו' בהרצליה. מתה עליהם. ב'פשה', במסעדה התורכית בתל אביב ובירושלים בלוגאר, ובעוד מקומות טובים".

 

 

אז בואי נסכם, איך החיים אחרי הכנסת?

 

"לא נגמרו. כמובן שאני מתגעגעת לפעילות הענפה בכנסת. בסך הכל, אם אני מסכמת את התקופה שבה כיהנתי, הצלחתי לעלות לסדר היום את הנושא של העצמת נשים, לייצג את המדינה במספר משלחות בעולם כולל לנאום באו"ם, כיהנתי כסגנית שר במשרד החקלאות וקידמתי את הנושא של היפודרומים, שניתן ליהנות מהם כבר היום בגלבוע. היום אני סטודנטית לתואר נוסף במשפטים, לומדת "ימימה", שזה לימוד מודעות המבוססת על היהדות, יו"ר מועצת הנשים של השדולה לכינון יחסים עם הנוצרים, ממשיכה את הפעילות הפוליטית ביחד עם מ"מ רה"מ לשעבר, ח"כ סילבן שלום, ועדיין עסוקה כמו בימים ההם".

 

 

את מבקרת בכנסת?

 

"כמעט ולא. רק באירועים ספציפים שמצריכים, או שמגיעים נוצרים בעלי השפעה בעולם אני מתלוות אליהם, אבל אני מבטיחה שאני או-טו-טו חוזרת למשכן. בתור ח"כית בעזרת השם".

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים