סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים

______________________
______________________

 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של ציפורניים >> תקופת ההתנתקות
 

   גדילה מהירה של הציפורן בחודשים החמים מביאה עימה תופעה של היפרדות האקריל מהציפורן הטבעית. כיצד למנוע את ההתנתקות מהציפורן?

איילה עובד
כשהקיץ כאן, אנחנו, העוסקים במקצועות היופי נערכים לפעילות מוגברת עם הלקוחות שלנו. מעצבי השיער נלחמים מלחמה עיקשת בעומסי הלחות שהורסים כל עיצוב אופנתי, הקוסמטיקאיות לעומתם, מקפידות לתרום בטיפוליהן מנת לחות מוגברת לעור הפנים כנגד המזגנים ונלחמות בצמיחת השיער באזורי הגוף החשופים יותר מתמיד. עונה זו לא פוסחת על "תרומתה" גם לענף הציפורניים. 
טכנאיות הציפורניים צריכות להתמודד עם גורמים כמו חום, לחות ופעילות החוץ של הלקוחות שלנו בים ובבריכה.
גדילה מהירה של הציפורן בחודשים החמים מביאה עימה תופעה של היפרדות האקריל מהציפורן הטבעית (התרוממות אקריל). אבל, גדילת הציפורן המהירה אינה מהווה את הגורם היחידי להתנתקות החומר האקרילי ממשטח הציפורן הטבעית. גם הסביבה החמה ורוווית הלחות היא זו המהווה גורם מכריע בעניין. חודשי הקיץ מחייבים אותנו, טכנאיות הציפורניים, להיערך בתהליכי עבודה קפדניים שיהוו מעין טיפול מונע להיפרדות והתנתקות החומר האקרילי והציפורן הטבעית.

תהליכי העבודה המומלצים לקיץ ומדוע כל כך חשוב להקפיד עליהם, שלב אחר שלב:

 1. תחילה יש לחטא את ידי הלקוחה והמקצועית ולהסיר לק.
 2. בזמן הכנת הציפורן הטבעית יש להקפיד על דחיפת שאריות של עור יבש הנמצא על משטח הציפורן הטבעית. שימו לב - נוכחותן עלולה לגרום עם הזמן להתרוממות החומר אקרילי.
 3. דחיפת עור רק במשייף לא מסירה את העור! הקפידו לדחוף עור רק בדוחף עור מקצועי ואח"כ לשייף את שטח הציפורן במשייף עדין (180). יש להימנע משיוף יתר של מצע הציפורן.
 4.  כעת הסירו את האבק שנוצר כתוצאה מהשיוף, במברשת ניילון והימנעו מלגעת בציפורני  הלקוחה עם כלים וידיים שמנוניות. (מצע שומני לא נוצר רק כתוצאה מנגיעה ישירה של שמן. שמנוניות קיימת באופן טבעי גם על עור הידיים שלנו!).
 5. חשוב ביותר! שימוש במאזן חומציות ph (אקולייזר/בונדאייד) בשתי שכבות. שימוש באקולייזר הכרחי מכיוון שרמת ה- ph של הציפורן הטבעית נמוך מרמת החומציות של חומרי הבנייה ועל-כן יש צורך לייצור איזון ולשפר את היצמדות חומרי הבניה בהמשך לציפורן הטבעית.
 6. לאחר הדבקת הטיפס ושיוף המדרגה על מנת ליצור משטח אחיד, נמרח פריימר. את הפריימר נמרח על הציפורן הטבעית בלבד (להימנע ממריחת יתר של הפריימר דבר הגורם להתרוממויות ורגישויות בהמשך).שימו לב, המגמה העולמית בתחום בניית הציפורניים הוא שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ועל-כן אנחנו ממליצים להשתמש בפריימר ללא חומצה - "אולטרה בונד/ בונדאקס".
  7. לאחר שהציפורן מוכנה כראוי ולפי כל הכללים, אפשר להמשיך ולבנות עליה באחת מהטכניקות המקובלות (אקריל, ג'ל וכו').
  ההקפדה על שלבי ההכנה הראשוניים לקראת בנייה של הציפורן, דווקא בחודשי הקיץ החמים, הם הכרחיים יותר מתמיד.
  גם התקופה של הטיפול בין מילוי למילוי תיתכן ותתקצר ולקוחות שהיו רגילות לביקור חודשי אצל טכנאיות הציפורניים יאלצו להקדים את הטיפול אחת ל-3 שבועות. 
  חשוב להתנהל מול הלקוחות בשקיפות מלאה. הסבירו להן על השפעת החום והלחות על מהירות צמיחת הציפורן ובצורך לטפל בהן לעיתים תכופות יותר.  

 

איילה עובד היא מנהלת תוכניות הדרכה בכירה ברשת 'נייל סטודיו'
תמונה באדיבות 'נייל סטודיו'
 

 

         הקלק כאן - לפרסום חינם של מודעת דרושים ביופי!        

       הקלק כאן - לקבלת חדשות ועדכונים חינם למייל שלך       

        הקלק כאן - לשאול, להעיר ולדסקס בפורום האתר          


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים