סרגל חיפוש באתר
תרגום אתר יופי לשפות
רוסית ערבית אנגלית ספרדית צרפתית גרמנית איטלקית
למגזין הדיגיטלי
למגזינים הקודמים
 
 
מבזק  חדשות
 
 
 
 
דף הבית >> יופי! של קוסמטיקה >> הקוסמטיקאיות ביום השתלמות
 

תחום היופי והאסתטיקה מתפתח כל הזמן וכולל בתוכו תחומים רבים. יום העיון לקוסמטיקאיות של מגזין יופי! בשיתוף עם המחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי אסף הרופא, הבהיר שסנכרון ביניהם הינו חיוני להשגת תוצאה מושלמת. 
יערית טרבלסי
 
עם העלייה בתוחלת החיים, במודעות העצמית ובהבנה שיופי ואסתטיקה הם חלק בלתי נפרד מהתרומה לאיכות החיים, עולה גם הביקוש לטיפולי יופי ואסתטיקה, שמתחדשים ומתפתחים כל הזמן. 
תעשיית היופי העולמית (Wellness) מגלגלת כטריליון דולר בשנה וכוללת בתוכה את תעשיית הדיאטות, הכושר, עיצוב השיער, האיפור, הטיפולים הקוסמטיים והניתוחים הפלסטיים. עם השנים והקדמה מחלחלת גם ההבנה כי יופי הוא מכלול של דברים ותהליכים ועל מנת להגיע לתוצאה מושלמת, חייבים אנשי המקצוע השונים לשתף פעולה ולעבוד בסנכרון האחד עם השני.
ביום עיון לקוסמטיקאיות מגזין יופי! בשיתוף עם המחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי אסף הרופא שנערך בכפר המכבייה, הועלה נושא שיתוף הפעולה ההכרחי בין הקוסמטיקאיות למנתחים הכירורגים־פלסטיים. 
ביום העיון נכחו קוסמטיקאיות שהגיעו על מנת להעשיר את הידע וההבנה שלהן בפועלם של הרופאים, כך שתוכלנה לתת מענה נכון ומקצועי ללקוחותיהן העומדות לפני או אחרי תהליך כירורגי-פלסטי. 
יום העיון כלל הרצאות מעשירות של רופאים שונים מהמחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי אסף הרופא, הרצאות משלימות של קוסמטיקאיות ונשות מקצוע וכן ביתנים של חברות מובחרות, בהם הוצגו לקוסמטיקאיות מוצרים רלוונטיים, מכשור חדיש וקורסי העשרה בנושאים שנידונו.  
ההרצאות:

המגמות העולמיות בתעשיית היופי- פרופ' ליאור הלר, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי אסף הרופא
את יום העיון פתח פרופ' ליאור הלר, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי אסף הרופא עם סקירת המגמות העולמיות בתעשיית היופי והדגשת חשיבות שיתוף הפעולה בין הקוסמטיקאיות ואנשי המקצוע בתחום היופי לבין המחלקות הכירורגיות-פלסטיות בבתי החולים.
בדבריו סקר פרופ' הלר את הלך הרוח בעולם וציין בין היתר, כי מסקר שנערך לאחרונה בקרב נשים בארצות הברית עולה ש-85% מהנשים אינן מרוצות מהמראה שלהן ואחוז גדול מתוכן נעזרות בפרוצדורות קוסמטיות שונות על מנת לשפר את מראן. 
עוד הסביר כי תעשיות היופי והבריאות, הכוללות גם ניתוחים פלסטיים, טיפולי אנטי־אייג'נג וטיפולים לא ניתוחיים כמו חוטים והזרקות להצערת הפנים, הן מהתחומים המתפתחים במהירות הרבה ביותר בשנים אחרונות, כאשר הגידול הרב ביותר נרשם בסין, הודו, ברזיל, תאילנד ומדינות המפרץ. 
 "כולנו חלק מתעשיית ענק ולכל אחד מאיתנו תרומה שונה", אמר. "שיתוף פעולה יעניק ללקוחה מענה כולל ויביא לתוצאה מושלמת, ולשם כך עלינו להבין בראש ובראשונה מה כל אחד מאיתנו מציע". 

 
הגישה הכירורגית לאזור העיניים- דר' אורן בינימיני, מומחה לרפואת עיניים ואוקולופלסטיקה, במרכז הרפואי אסף הרופא ובמכון 'מאור- מומחים לרפואת עיניים'. לאחר דברי ההקדמה של פרופ' הלר עלה לבמה דר' אורן בנימיני, מומחה לרפואת עיניים ואוקולופלסטיקה, במרכז הרפואי אסף הרופא ובמכון 'מאור- מומחים לרפואת עיניים' עם הסבר על הגישות הכירורגיות לאזור העיניים. בדבריו התייחס דר' בינימיני לגישות החדשות הממזערות ככל האפשר הליכים פולשניים (Minimally Invasive Procedure) - נוירוטוקסינים וחומרי מילוי, וכן לגישות הפולשניות הכוללות ניתוחי עפעפיים עליונים ותחתונים. בהתייחסותו לגישות החדשות ציין, כי כיום קיימות שתי קבוצות חומרי הזרקה לטיפול בתהליכי התבגרות של הפנים: בוטוקס ונוירוטוקסינים אחרים, המשמשים בעיקר להחזרת נפח ולמילוי קמטים, קפלים ושקעים בקווים האנכיים שבין הגבות; בקפלי המצמוץ; בקמטי הצחוק בזוויות העיניים; בקווים האופקיים במצח; וברצועות השרירים בצוואר. בנוסף עמד דר' בינימיני על ההבדלים בין בוטוקס לחומרי המילוי האחרים, תוך התייחסות לאפקט המיידי והמצטבר של כל אחד מהם, לזמן ההשפעה קצר וארוך הטווח, לתופעות הלוואי ועוד.בהתייחסותו לגישות הפולשניות ציין כי מטרת הגישה המודרנית לניתוחי עפעפיים היא לתקן או להסתיר אובדן נפח, לשמר את הרקמה ואת הפעילות הדינמית ולשמור על המראה הטבעי. הוא הדגיש את החשיבות הרבה שיש לאבחנה נכונה בין בעיה קוסמטית לבעיה פונקציונאלית הנגרמת כתוצאה מצניחת העפעפיים ועודף עור. הוא הסביר בקצרה על אפשרויות הניתוח השונות (העברת שומן, הזרקת שומן, תליית שריר סוגר העפעף ועוד) והטיפול הנדרש לאחריו, תוך התייחסות להשלכות של איפור קבוע על התוצאה.
את הרצאתו של דר' בנימיני השלימה גב' עידית גור, מייסדת ובעלים של רשת בתי הספר 'איב סנטר- בית הספר למקצועות הקוסמטיקה', עם הסבר פרקטי לקוסמטיקאיות על המבנה המיוחד של רקמת העיניים, הגורמים להתרופפות וצניחת העור באזור העיניים, הבעיות הקוסמטיות הנפוצות באזור זה והגורמים להן וכן על דרכי ההכנה לניתוח כירורגי/ קוסמטי באזור העיניים ושימור התוצאה לאחריו. 
בהרצאתה הסבירה גב' גור את החשיבות שבעבודת הקוסמטיקאית מול הרופא לפני הניתוח ולאחריו והמשמעות שיש לנתונים הרפואיים השונים כגון מחלות של הלקוחה, שימוש במדללי דם, מתן אנטיביוטיקה, נטייה להצטלקות, נטילת תרופות וכדו'. "לאחר קבלת המידע החיוני מן הרופא", ציינה גור, "יכולה הקוסמטיקאית להכין את הלקוחה לניתוח בצורה הטובה ביותר שתסייע לתוצאותיו". בין הדגשים שבהכנת לקוחה לניתוח ציינה גור שימוש בחומצות בריכוזים נמוכים ובמוצרים המכילים ויטמיני C ו-K, שיחדשו את התאים ויחזקו את הסיבים האלסטיים כך שהעור יהיה רווי וגמיש. "גם לאחר הניתוח ישנה חשיבות רבה לעבודה מול הרופא, הן מבחינת הנחיותיו לגבי תחילת הטיפולים והן מבחינת התוויות רפואיות", הוסיפה. בין הטיפולים המומלצים לאחר הניתוח ציינה גור שימוש במוצרים שאינם מכילים שמנים אתריים, עיסויים לימפתיים ידניים עדינים ושימוש במסכות קור או בקומפרסים לטיפול בבצקות ובנפיחויות סביב העיניים. "לאחר תהליך ההחלמה והשיקום מגיע שלב ההבראה והשימור בו עלינו לתת דגש על מרקם העור, ולתדרך את הלקוחה לטיפול ביתי נכון", סיכמה. 
ניתוחי שד- פרופ' ליאור הלר, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי אסף הרופא
הנושא השני שעלה על סדר יום העיון עסק בניתוחי שדיים שחזוריים וקוסמטיים, שהינם הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בעולם. על פי הערכות בשנה שעברה בוצעו כ-8000 ניתוחים להגדלת חזה רק בישראל ועוד מספר רב של ניתוחים שכוללים הקטנות, החלפות שתלים, הרמות ושחזורים.
גם את ההרצאה בנושא הזה העביר פרופ' ליאור הלר ובה תאר את הסוגים השונים של ניתוחי שד, נתן הסבר על טיפולים לימפטיים (תחום חדש יחסית) במנותחות שד ושם דגש רב על תפקידן החשוב של הקוסמטיקאיות בטיפול במנותחות אלו.
לאחר סקירה של שני סוגי הניתוחים- שחזוריים וקוסמטיים ופירוט על התהליך הכירורגי המתבצע בכל אחד מהניתוחים הסביר פרופ' הלר כי ניתוחים אלו משאירים אחריהם סימנים וצלקות ויש להם השפעה על עור השדיים ובית החזה. בין התופעות הדורשות טיפול קוסמטי ציין את הכנת העור לפני הניתוח כך שיהיה גמיש, אלסטי ורווי וכן את הטיפול בצלקות, שיפור מרקם העור לאחר הניתוח וכמובן- טיפול במראה הפטמות והעטרות באמצעות איפור קבוע. 
"לנו אין את ההכשרה ואת הזמן לטפל בהחלמתן של הצלקות ובמראה העור לאחר הניתוח, וכאן בדיוק המקום שבו אנחנו הרופאים, צריכים אתכן הקוסמטיקאיות", אמר וקרא לקוסמטיקאיות להרים את הדגל וליצור שיתוף פעולה עם הרופאים הפלסטיים.
 
השלמת הטיפול בצלקות ניתוחיות- גב' אתי וולף, מאסטר למיקרו פיגמנטציה רפואית שיקומית. בעלת האקדמיה לכיתות אמן באיפור קבוע.
לכשסיים פרופ' הלר את דבריו כבר היה ברור לכל מהי המשמעות שיש לטיפול הקוסמטי בהשלמת התהליך וכמה גדול הצורך בשיתוף פעולה בין הגורמים. 
גב' אתי וולף, מאסטר למיקרו פיגמנטציה רפואית שיקומית. בעלת האקדמיה לכיתות אמן באיפור קבוע, שעלתה לבמה אחריו, בחרה להתמקד בהגברת המודעות לשליחות הטמונה בטיפול בנשים שחלו בסרטן השד. "הליך כריתת השד ושחזורו מותיר צלקות חיצוניות ונפשיות", אמרה. "לנו כקוסמטיקאיות יש את היכולת לעזור לאותן נשים בשיקום המראה החיצוני, המשפיע כל כך על ההרגשה ועל הביטחון העצמי וממש להחזיר אותן לחיים".  
את הרצאתה פתחה גב' וולף בסיפור אישי ונוגע ללב על מטופלת שהגיעה אליה לאחר שחזור וסיפרה לה שאת השחזור עשתה כדי שבעלה, שתמך בה והיה לצידה לאורך כל הדרך, ישוב לנגוע בה. לצערה, גם לאחר השחזור נמנע בעלה מיחסים אינטימיים והיא הרגישה שעולמה חרב. בסדרת טיפולי היפר־פיגמנטציה שוחזרו הפטמות והעטרות, הביטחון העצמי שלה עלה ובאחד הבקרים סיפרה בהתרגשות כי בעלה יזם ערב רומנטי וקיים איתה יחסי אישות. "הסיפור הזה ממחיש כמה חשוב התפקיד שלנו בתהליך. הרופאים מצילים את חייה, אבל ביכולתינו להחזיר אותה לחיים", סיכמה. 
בהמשך פירטה וולף את הטכניקות השונות לשחזור העטרה והפטמה ואת האפשרויות הקיימות לטשטוש והסתרת צלקות, תוך שהיא ממליצה לקהל הקוסמטיקאיות ללמוד איפור קבוע ולתת מענה גם לנשים אלו.

טיפול ושמירה על גפה בצקתית או בסיכון לבצקת- גב' דפנה פוליטי, פיזיותרפיסטית מוסמכת, מומחית לניקוז לימפתי, התאמת מוצרי חבישה ואביזרים נלווים
את ההסבר על טיפולים לימפטיים במנותחות שד שנתן פרופ' הלר, הרחיבה גב' דפנה פוליטי- פיזיותרפיסטית מוסמכת, מומחית לניקוז לימפתי, התאמת מוצרי חבישה ואביזרים נלווים והסבירה מהי גפה בסיכון, מהי בצקת לימפתית, מהם הגורמים האפשריים לבצקת, מתי עלולה להופיע בצקת, כיצד יש לנהוג בגפה זו ומהו תפקידו של הטיפול הלימפתי. 
עוד הסבירה גב' פוליטי מהם הסימנים לבצקת לימפתית והדגישה את חשיבות הזיהוי המוקדם: "הקוסמטיקאיות הן אלה שפוגשות את הלקוחות וברוב המקרים, הן אלה שמזהות ראשונות את הבצקת", ציינה. "זיהוי מוקדם עשויי לפתור את הבעיה ולמנוע סיבוכים ובכל מקרה בו מופיעה בצקת, אודם או כאב, יש להפנות את הלקוח לרופא מקצועי - אונקולוג/כירורג ובמקביל להפנותו לטיפול ב"ניקוז לימפתי משולב", אצל פיזיותרפיסט/ית מומחה בנושא". 
בגפה בסיכון או עם בצקת יש לנהוג במשנה זהירות ועל פי ההנחיות, הן מצד הקוסמטיקאית המטפלת והן מצד המטופל. בהרצאתה פירטה גב' פוליטי את ההנחיות ונתנה דגשים לגבי הטיפול המומלץ, ההתוויות וההדרכה שיש לתת ללקוח.  
 
 
טיפול בבעיות עור ואנטי אייג' באמצעות צמחי מרפא- דר' זהבית שטנר, N.D Ph.d
כיום כבר ישנה מודעות גדולה להשפעתה של התזונה ומערכות הגוף הפנימיות על העור בכלל, ועל עור הפנים בפרט ובנושא זה עסקה הרצאתה של דר' זהבית שטנר, N.D Ph.d.
התחום הינו תחום נרחב ומקיף ולכן בחרה דר' שטנר להתמקד בטיפול באקנה באמצעות צמחי מרפא. את הרצאתה פתחה בהסבר כללי על אקנה, הסיבות להיווצרותו, הטיפול הקונבנציונאלי והקוסמטי המקובל כיום והגורמים החיצוניים והפנימיים העלולים להחמיר את התופעה. 
לאחר ההסבר המידעי, הסבירה דר' שטנר את ההבדלים בין ויטמינים לצמחי מרפא וסקרה את צמחי המרפא העיקריים היעילים לטיפול חיצוני בבעיה, ביניהם: קלנדולה, אלוורה, כורכום, אכינצאה וגוטו-קנולה. בנוסף פירטה דר' שטנר את חשיבות הטיפול הפנימי וציינה את תרומתם של תוספי המזון על בסיס צמחי מרפא לבעיות העור השונות. בין התוספים שהזכירה מנתה את ה'אקנסוף' לטיפול באקנה, 'ניקוי פלוס' לניקוי רעלים, 'סטרסוף' להפחתת מתח וחרדה, 'קנדי די' לטיפול בקנדידה ועוד.  
בדבריה הסבירה אילו צמחים כוללים כל תוסף וכיצד ניתן לטפל בבעיות, לשפר את טקסטורת מראה העור ואף להעלים פיגמנטציה באמצעות צמחי המרפא.

 

הצערת  הפנים- דר' חיים קפלן מומחה לניתוחים פלסטיים קוסמטיים ומשחזרים, המרכז הרפואי אסף הרופא
עם השנים, חל תהליך הזדקנות של הפנים, סביב העיניים והצוואר, כתוצאה מגורמים גנטיים וסביבתיים. הרצאתו של דר' חיים קפלן, מומחה לניתוחים פלסטיים קוסמטיים ומשחזרים, המרכז הרפואי אסף הרופא, עסקה בפתופיזיולוגיה ובתהליכי הצערת מראה הפנים שמטרתן לטפל במכלול הבעיות הנובעות מהזדקנות הפנים בכדי להגיע למראה טבעי והרמוני שלהן.
במהלך ההרצאה הסביר דר' קפלן את האנטומיה של תהליך הזדקנות הפנים והציג את השיטות השונות להצערת הפנים, כאשר האיזורים הבעייתיים ביותר אצל נשים הם איזור העיניים ואיזור הצוואר.
לדבריו, המטרות העיקריות לטיפולי הצערת הפנים הן תיקון המראה ותיקון טקסטורת העור והטיפולים העיקריים הם ניתוחים כירורגיים-פלסטיים, הזרקות וחומרי מילוי, טיפולי מזותרפיה, טיפול באמצעות לייזר או גלי רדיו וקוסמטיקה רפואית. 
לאחר שסקר בקצרה את כל אחת מהשיטות, הקרין דר' קפלן סרטונים שצולמו במצלמת גו-פרו במהלך ניתוחים שביצע, לשמע קריאות ההתפעלות של הנוכחים.
 
 

חשיבות הטיפול הקוסמטי כהכנה לפייסליפטינג רפואי ושימור התוצאה - גב' מרים קיסר, קוסמטיקאית פרא-רפואית, מדריכה ראשית ומנהלת בית ספר לאיפור קבוע וקוסמטיקה פרא-רפואית
את סבב ההרצאות סיימה גב' מרים קיסר, קוסמטיקאית פרא-רפואית, מדריכה ראשית ומנהלת בית ספר לאיפור קבוע וקוסמטיקה פרא-רפואית, בהרצאה בנושא חשיבות הטיפול הקוסמטי כהכנה לפייסליפטינג רפואי ושימור התוצאה.  
בהרצאתה סיכמה גב' קיסר את הלך הרוח של יום העיון והדגישה שוב עד כמה חשוב שיתוף הפעולה בין הקוסמטיקאיות לרופאים, בהתייחסה לעובדה כי הקוסמטיקאיות הן הראשונות ששומעות מהלקוחה על רצונה לבצע הליך כירורגי והראשונות איתן היא מתייעצת בנושא. 
"לדעה שלנו יש משקל רב אצל הלקוחה", ציינה. "לכן מוטלת עלינו אחריות גדולה, הן ברמת ההסבר לגבי השינוי שהיא הולכת לעבור והן לגבי ההסבר לגבי חשיבות הכנת העור לפני הניתוח וחשיבות הטיפול הקוסמטי לאחריו".
מעבר לדגש ששמה גב' קיסר על עבודה בתיאום עם המנתח, העניקה גם עצות מעשיות לבניית תוכנית טיפולים מקדימה/ משמרת ונתנה הסבר על טיפול המזותרפיה הקוסמטית, תוך כדי הקרנת סרטון בו מודגם הטיפול שלב אחרי שלב.


 
הדוכנים:
פרט להרצאות המעשירות, נהנו הקוסמטיקאיות בכנס גם מדוכני תצוגה בהם הוצגו מוצרים ייעודיים, קורסים ומכשור מתקדם שהשלימו את הנאמר והעניקו להן את האפשרות המיידית להפוך את הלכה למעשה.

 
Beauty Look
בית הספר הגבוה והמקצועי ביותר לאיפור קבוע ויבואנית מכשור גרמני לאיפור קבוע, בהנהלת ענת ויל. בביתן הוצג המכשיר החדש והמתקדם Touch Smart בעל 4 תוכנות דיגיטליות לאיפור קבוע ותוכנה דיגיטלית למזות רפיה. בנוסף הוצגו קורסי בית הספר והושק הקורס החדש למילוי והרמת ריסים. 


OR PROFESSIONAL cosmetics
סדרת תכשירי קוסמטיקה פרא־רפואיים לטיפול מקצועי בהבהרה ובקמטים, שפותחו לאחר מעקב וניסיון של שנים רבות בתחום. סדרת המוצרים שהוצגה כללה קרם לילה חומצות, סרום הבהרה, קרם הבהרה, קרם ליפטינג ממצק בריכוז של 10% תאי גזע, סרום ממצק בריכוז 10% תאי גזע, סבון חומצות לפנים וסרום רטינול אלפא הידרוקסי. 

OFRA Cosmetics
מוצרי איפור מקצועיים המכילים מרכיבים טבעיים בלבד ומרכיבים פעילים לליחוח והגנה מנזקי השמש.  כל מוצרי האיפור מכילים ריכוז גבוה של פיגמנטים טהורים המסייעים להשגת אפקט מקסימאלי ומותאמים לכל סוגי העור. בנוסף למוצרי האיפור שהוצגו, נהנו הנוכחות מהדגמות איפור על ידי הצוות.

Pharma Esthetica
מוצרים קוסמטיים למגזר הרפואי-אסתטי, המבוססים על המטריקינים, שהוכחו כמעודדי בניית קולגן ובכך כמסייעים להתחדשות העור, מניעת צלקות וטשטוש קמטים. בין המוצרים: קרם שיקומי לאיזור העיניים, קרם חומצה מנדלית לטיפול לילה, ג'ל גליקולי, סרום מטריקסיל וקרם יום למיצוק, מילוי ולחות עם הגנה משמש.

מרים קיסר- מרכז לאסתטיקה והדרכה מקצועית
מרכז הדרכות למקצועות הקוסמטיקה הפרא־רפואית והאיפור הקבוע. ביום העיון הוצגה תוכנית הלימודים הכללית והמסלול ללימודי סטאג' באיפור קבוע, בהנחיית מרים ואביטל קיסר. בנוסף הוצג מכשיר האיפור הקבוע מבית חברת M.T.DERM, שמיובא על ידי גב' קיסר.

Absolute Care מבית בי.פור.יו
מוצרים מקצועיים המכילים ריכוז גבוהה של חומרים פעילים ומותאמים לכל שלבי טיפוח העור. בין הסדרות הוצגה סדרת האנטי אייג'ינג- Absolute Effect שמוצריה מבוססים על חומרים פעילים שפותחו והוכחו כיעילים ביותר ע"י מעבדות מובילות באירופה. בנוסף הוצגה גם סדרת ה- Argan plant stem cells המכילה תאי גזע המופקים מנבגים של עץ הארגן, שהוכחו כתורמים להגנה ולשיפור תפקודם של תאי הגזע האנושיים. 

Perfect Treatment
מוצרים פרא־רפואיים מתקדמים לטיפול במגוון מחלות עור ומחלות אחרות. ביום העיון הציגה החברה את סדרתPerfect Beauty , המציעה מגוון רחב של מוצרים מתקדמים לטיפול בהזדקנות העור, תוך שימת דגש על הצערת העור וטיפולים משלימים לטיפולים כירורגיים-פלסטיים. בין מוצרי הסדרה ניתן למצוא ערכה לשימוש מקצועי לקוסמטיקאיות, ערכת טריפל, ערכת מיצוק ביתית, ליפטינג סרום, קרם טריפל אנטי אייג'ינג, פריפרינג לושן, סרום פנים מחדש וקרם הבהרה.

דר' שטנר N.D Ph.d
דר' זהבית שטנר מפתחת תוספי תזונה המכילים תמציות צמחי מרפא פעילות, הנספגות במהירות במחזור הדם. בביתן הוצגו מגוון תוספי התזונה השונים, ביניהם אימונו פלוס לחיזוק מערכת החיסון, סינוסוף להגנה טבעית מפני סינוסיטיס ואלרגיות, פרופליס פלוס לחלל הפה והגרון, רישיי פלוס לטיפול כלל מערכתי, אקנסוף לטיפול באקנה ובנגעי עור, שיער יש לנשירת שיער וחיזוק הציפורניים ועוד.

א.מ.י טכנולוגיות רפואיות בע"מ
חברה מובילה בתחום שיווק מוצרים וטכנולוגיות רפואיות של חברות בינלאומיות מובילות בתחומן. חטיבת הכירורגיה הפלסטית והאסתטית של החברה כוללת מגוון מוצרים רחב בתחום הניתוחים הפלסטיים, האסתטיים והמשחזרים- ניתוחי חזה, שאיבת שומן, מילוי קמטים ועיצוב הפנים, משתלים לפנים, מתיחת פנים, שיקום העור וטיפול בורידים. וכן מכשירים, מוצרים וחומרים לפעולות זעיר־פולשניות בתחום האסתטיקה הרפואית. 

המחלקה לכירורגיה פלסטית, המרכז הרפואי אסף הרופא
המחלקה עוסקת בכירורגיה משחזרת, על כל רבדיה, תוך כדי שיתוף פעולה עם המחלקות השונות בבית החולים. כמו כן, מעניקה המחלקה שירות בתחום הניתוחים הקוסמטיים והטיפולים האסתטיים. צוות המחלקה עושה שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות לרווחת המטופלים כדוגמת שימוש באמצעי חבישה מודרניים, שתלים בעלי תו תקן מחמיר ואמצעים הדמתיים וכירורגיים מתוחכמים.
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

 
 
 
כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי, או אחר | חומר פירסומי המופיע באתר הינו באחריות החברות המפרסמות בלבד.
© כל הזכויות שמורות 

 הוספה למועדפים   |   חזור למעלה   |   הפוך לעמוד הבית   |   מפת האתר   |    

לייבסיטי - בניית אתרים